Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: 100kh yi beğendiniz mi ?

Katılımcı sayısı
176. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • beğendim

135 76.70%
  • beğenmedim

41 23.30%
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

mondial 100 kh paylaşım

Motovento
    REKLAM ALANI
    celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    Alıntı cycle27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde eski motorum mondi idi. tam 7000 km bindim ve satıp avatarımdaki çan çin çon maddi sorunlar yüzünden almak zorunda kaldım. bir de racing hoşuma gidiyo görüntüsü kandırıyo adamı. Neyse konumuz mondi Bu motorların motor kısmı haricinde başka hiç bir şeyi sağlam değil. Her gün bir arıza çıkarır başına. Depoya kaynak punta vurulduğu nerde görülmüş. Bu motorlarda zamanla kaynak kırılıp motor benzin sızdırabiliyor. Tehlikeli bir durum.

Sana tavsiyem ybr almandır. Yok eğer kullanamam diyorsan ve maddi durumunda yeterli ise hiç durma honda innova al derim. Canavar gibin makina. Şu anki motorumla yarışıyor melet. ama yetişemiyor Değil 100'ü- 130 ları dahi görürsün o motorla.
    soyledıklerın dogrudur soyledıgım gıbı yasım daha 15.5 boyum1.70 ybryı kullanabılırımde baya calısmam lazım 2. el 1.5 mılyara cok guzel ybrler var inovvayıda dusundum ama ben ucuz olsun dıye yarı otomatık bı makıne ıstıyodum bırazda ybrlere bakalım ozaman yorumun ıcın tesekkurler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ddh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    Alıntı celıl ybr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izzet benım grı renk hosuma gıdıyor her motorda genelde grıyı severım bakıcaz

bısanda guzel motor bızım okulun orda bı kebapcıda vardı sesı tok jantları tel jant hızı da guzel yanı gaz kolu kucuk tepkılerı hıssedıyo motor bırden kendını ılerı atıyo rengı lacıverttı lacıvert bana gore guzel kac paraya alıyosun
    Ben alırken motorun üzerinde bir kaç değişiklik istedim bayiden ve her konuda anlaştık adamla benim ilk önce yapacağım şey jantları değiştirmek olacak biliyorum ki 100 kh deki jantlar çok yakışıyor motora jantlarla beraber 1600 YTL ye alacağım plaka da dahil
    tavsiye ederim bisan ı ben çok araştırdım tamircilere sordum genelde bana bisan dediler ayrıca bisanada bindim iki kişi 85-90 ı çok rahat görür diye tahmin ediyorum mondializzet arkadaşımın bindiği motorun ya rodajı iyi değildi yada o motor rektefiye görmüş diye tahmin ediyorum
    Benim amacım mondiali kötülemek değil bisan olmasa gidip ilk alacağım motor mondialdir çünkü türkiyede uzun süre kalacak markalardır bisan,kanuni,mondial
    Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin Sevilmek istiyorsan önce sevmeyi bileceksin Uçmayı seviyorsan düsmeyi de bileceksin Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayati seyredersin

Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    evet arkadasım haklısın

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    bence bisanın mondialden farkı yok yanı vardı ama 3 sübopluları kalktı yanı bisanda 2 sübop100cc mondialde hem tip olarak mondial daha fıyakalı duruyor fakat tamamen tercih meselesi bisanda iyi ben bi binene sordum 5000de sadece yag değiştirdim cok memnunum dedi
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Alıntı cycle27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde eski motorum mondi idi. tam 7000 km bindim ve satıp avatarımdaki çan çin çon maddi sorunlar yüzünden almak zorunda kaldım. bir de racing hoşuma gidiyo görüntüsü kandırıyo adamı. Neyse konumuz mondi Bu motorların motor kısmı haricinde başka hiç bir şeyi sağlam değil. Her gün bir arıza çıkarır başına. Depoya kaynak punta vurulduğu nerde görülmüş. Bu motorlarda zamanla kaynak kırılıp motor benzin sızdırabiliyor. Tehlikeli bir durum.

Sana tavsiyem ybr almandır. Yok eğer kullanamam diyorsan ve maddi durumunda yeterli ise hiç durma honda innova al derim. Canavar gibin makina. Şu anki motorumla yarışıyor melet. ama yetişemiyor Değil 100'ü- 130 ları dahi görürsün o motorla.
    Bak mondi hakkında katılmıyom ama innova harika motor ben kullanıyorum süper bir motor ybr125,cbf150 bunları çok rahat geçiyor ben düzde 125-130a çok rahat çıkıyorum.Ama bak bence sen mondiali iyi kullanamamışsın ben çok kullandım ama ben ufak tefek sorunlar oldu ciddi bir sorun olmadı.

Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    dogrudur fatıh kardes bısanı yollarda goruyoruz guzel ve saglam makıneler

ama suan yasım 15.5 yaza 16 oluyo buyuk ıhtımallede yaza alıcam boyum 1.70-71 buyuk ıhtımallae ybrye bınebılırım dıye dusunuyorum 2. el ybrde olabılır yasım ne kadar kucukte olsa

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    dogrudur fatıh kardes bısanı yollarda goruyoruz guzel ve saglam makıneler

ama suan yasım 15.5 yaza 16 oluyo buyuk ıhtımallede yaza alıcam boyum 1.70-71 buyuk ıhtımallae ybrye bınebılırım dıye dusunuyorum 2. el ybrde olabılır yasım ne kadar kucukte olsa
    Sana göre motor 100ukh dostum hiç düşünme al pişman olmazsın...

Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    dogru ama ybrde guzel moto ızzet kardesın kafamı karıstıranlar var motorun parcaları dandık falan dıye kafam karıstı sımdı ızzet

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    dogru ama ybrde guzel moto ızzet kardesın kafamı karıstıranlar var motorun parcaları dandık falan dıye kafam karıstı sımdı ızzet
    16 yaş a ybr fazla gelir ybr hayallerimi yarıda bıraktı yaa tavsiye etmem dostum ybr yi yırt düzde110-115kmh geçmez ben sana sonuna kadar 100ukh tavsiyrmdir parçaları çinli motorlara göre daha iyidir.Güzel bakarsan çok seneler kullanırsın...

Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    dogru dıyosun banada fazla geldı ozaman ybryı ehlıyet alınca alırım cevapların ıcın tesekkurler yorumlarını beklıyorum ızzet ıyı aksamlar

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    dogru dıyosun banada fazla geldı ozaman ybryı ehlıyet alınca alırım cevapların ıcın tesekkurler yorumlarını beklıyorum ızzet ıyı aksamlar
    Ne demek dostum sorun olursa yaz direkt cevap veririm.

Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    sagolasın ızzet tesekkur ederım de modının parcası cak dandı dıyolar mesela motoru saglammısda grenajları cok kalıtesızmış gecen bu forumda bı arkadas soyledı dogrumu

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    sagolasın ızzet tesekkur ederım de modının parcası cak dandı dıyolar mesela motoru saglammısda grenajları cok kalıtesızmış gecen bu forumda bı arkadas soyledı dogrumu
    Bak yukarıdada dedim diğer çin malı motorlara göre daha iyidir sonuçta yamaha-honda kalitesi olamaz.Fkat iyi bakarsan parçalarıda sana iyi bakar bakarsan çok sağlam motor.Mondiallerin içinde en sağlamı diyebilirim.

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    ybr alma sana büyük gelir.Ben de 15.5 yaşındayım ben tigrina 100 kullannıyorum ayağımı yerden kesiyorum.Memnunum fena değil 90 km hız yapıyor.Mondial 100 kh ile başlaman daha doğru olur.Selamlar

Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak yukarıdada dedim diğer çin malı motorlara göre daha iyidir sonuçta yamaha-honda kalitesi olamaz.Fkat iyi bakarsan parçalarıda sana iyi bakar bakarsan çok sağlam motor.Mondiallerin içinde en sağlamı diyebilirim.
    evet ızzet en saglamı oldugunu bılıyorum demekkı gozumuz herzaman ustunde olcak motormun napalım bu arada ben ıkıncı el almayı dusunuyorum bılgıne

Alıntı Ömercik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr alma sana büyük gelir.Ben de 15.5 yaşındayım ben tigrina 100 kullannıyorum ayağımı yerden kesiyorum.Memnunum fena değil 90 km hız yapıyor.Mondial 100 kh ile başlaman daha doğru olur.Selamlar
    saol arkadasım cup motor kullanman benı sevındırdı alısmakta zorluk cektınmı

senin kararın binersin ben 15 yaşındayken biniodum ilk bindiğinde basmayı deneme cünkü mondial yeni almış ark basmayı denedik virajda savurdu motor takla atıoduk yane pejo bionik falan kullandıysan onlar gibi fazla yatmıo :D ben yatıramıorum al ya güsel motor hor kullandınmı yağ sorunu var bilmiorum yine ???

Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    saol arkadasım basmayı denemem oyle keyıf ıcın gezmek ıcın alıyom zaten bıde o motor yatmaz cunku lastıklerı bısıklet lastıgı gıbı cok ınce yatan kendısını tehlıkeye sokar

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Temiz 2007 model 900-1200ytl rası bulabilirsin...

ddh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    Alıntı Ömercik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bisandan vaz geçtim açıkçası. kanuni bana daha cazip gelmeye başladı hem kanuni nin sitesine girersen orada görürsün ki hem TİGRİNA hem ELİT 8.9 HP çok güçlü aletler ELİT in jantları aliminyum benzin göstergesi digital... mondial de çok güzel alet benim arkadaşlarımın çoğunda mondial var modifiyeside çok güzel oluyor motorun sana bir kaç tanesinin fotoğraflarını koyayım...

Bu motor saatte 130 km yi gördü

Mavi ve Pembe bu motorlarda tam bir modifiye canavarı

Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin Sevilmek istiyorsan önce sevmeyi bileceksin Uçmayı seviyorsan düsmeyi de bileceksin Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayati seyredersin

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    arkadaşlar ddhnın dediği motor sitede 110 cc yazıyor yani vergi odemeniz gerekir işte kanıtı

HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)