Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: 100kh yi beğendiniz mi ?

Katılımcı sayısı
176. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • beğendim

135 76.70%
  • beğenmedim

41 23.30%

mondial 100 kh paylaşım

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlart bna 100 mfh lük mondial laxım varsa alcam
    bulusnaınız iletişim fethiyelicrew@hotmail.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkadaşlar mondial kh100 ön ve arka hava basınçları kaç olması gerekiyor kış şartları için

Alıntı ddh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bisandan vaz geçtim açıkçası. kanuni bana daha cazip gelmeye başladı hem kanuni nin sitesine girersen orada görürsün ki hem TİGRİNA hem ELİT 8.9 HP çok güçlü aletler ELİT in jantları aliminyum benzin göstergesi digital... mondial de çok güzel alet benim arkadaşlarımın çoğunda mondial var modifiyeside çok güzel oluyor motorun sana bir kaç tanesinin fotoğraflarını koyayım...

Bu motor saatte 130 km yi gördü

Mavi ve Pembe bu motorlarda tam bir modifiye canavarı

kardeş sana birşey sorcam şu motordaki ışıkları nasıl döşüyorsunuz elektrik baglıyorsunuz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:29 ----------

Alıntı genç kaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BEN BİŞE DEMİYORUM ALIRSIN İNŞ Bİ MOTOR. BAŞKA NE DİYİM.
    alın bakın bir kaç kh benden size.

buda benim makina. izzet bey nasıl duruyo ledler. sen anlarsın..

arkadaşlar siz birsey sorcam ben şu resimdeki park lambalarını nasıl sökülüyor ve döşeniyor yani bastan sona park lambası değiştirmeyi merak ediyorum lütfen açıklama yapabilirmisiniz rica etsem ??? bu arada motor güzel şimdiden hepinize teşekkürler

Motosikleti
    MONDIAL 100 KH
    Arkadaşlar bende 2006 mondeal 100 kh var.sıfır almıştım. ama son 3 aydır motor yolda giderken boşa çıkar gibi oluyor.bağırıyor daha sonra tekrar kavrıyor.120 tl. verip bir kere yaptırmıştım yine aynısı oldu.sebebini bilen var mı?motor şu an 20.000 km.de.bakımları eksiksiz.tşkkrlr.

Motosikleti
    MONDIAL 100 KH
    Arkadaşlar bende 2006 mondeal 100 kh var.sıfır almıştım. ama son 3 aydır motor yolda giderken boşa çıkar gibi oluyor.bağırıyor daha sonra tekrar kavrıyor.120 tl. verip bir kere yaptırmıştım yine aynısı oldu.sebebini bilen var mı?motor şu an 20.000 km.de.bakımları eksiksiz.tşkkrlr.

Kaynak: http://www.motosiklet.net/forum/moto...#ixzz19QwLFNby

methal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks new light 125
    eksanrık zıncırınden yapa bılır saygılar..
    Kask takmaya ihtiyacın olmadığını düşünüyorsan,muhtemelen
    Gece yol yapma ki; gün doğumunda uyumayasın
    Motosikletine binmek için acele et ama bindikten sonra etme

Motosikleti
    MONDIAL 100 KH
    Alıntı methal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eksanrık zıncırınden yapa bılır saygılar..
    teşekkürler methal.tamirciyle sağlam konuşmam gerekiyor herhalde.nasıl yaptılarsa.

mondial 100 kh çok güzel bi motor herkese tavsiye ederim

bende de war mavi ukh artık bana bisiklet gibi geliyor

nactrem98 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 Ns
    151rs mi iyi yoksa 100kh mi????????? lütfen yardım edin kararsız kaldım
    ....

Motosikleti
    Asya 100 Turk Cub
    cup al
    az yakar çok kaçar,
    plastik aksam daha az olduğu için çok grenaj sıkıntısı yaşamassın ,
    yakıt cimrisi ve vergi ödemessin

nactrem98 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 Ns
    saol arkadaş lar öneriler için

Mondial 100 kh acil yardım lütfen

Benim motorumun arızası.Motor soğukken ayak marşıyla çalışmıo.2. vitese takıyom vurdurarak çalıştırıyorum.Çalıştıktan sonra gaz verince kendi kendine gaz kesiyo gaz verio.Ama motor ısındıktan sonra Normale dönüyo.tıkır tıkır çalışıyo.Bu motor 8600 kmde bugüne kadar hiç bir motor arızası yapmamıştır.Sebebi ne olabilir.Yardımlarınızı bekliyorum lütfen...

Mondial 100kh bilgi

Öncelikle herkese merhabalar!

Bu benim ilk konum.Mondial 100kh almayı düşünüyorum sizin düşünceleriniz neler?

Bu arada 15 yaşındayım 173 boyum var.

Motosikleti
    drift
    slm arkadaşlar yaklaşık olark 2 ay oldu motoru alalı...biraz modifiye düşünüyorum güzel bişey sizce bu motora ne gider ne yaparsam vay motora bak denilir hesabı :D biraz fikir sunabilirmisniz...işte benim siyah inci

sadece ön de yanak var diger herşey orjinal hali

cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    arkadaslar bende de 100 kh modeli var 2006 model 22000 de maşallah 7 aydır tık demeden biniyorum önce den 150 zc diye sıfır lanet olası bir motor aldım aynı ayın içinde 1000 liraya verdim
    şimdi sorum motor artık daha seri kalkmıyor mesela gazı köklediğimde ses var boguluyo motor ama yavas kalkıyo eskiden biraz daha seriydi yani ilk aldıgımda 4000 km önce yagını deiştiirdim aynı şimdi zincir ve bujiden şüpheleniyorum herhalde önceki sahibi hiç ellememiş ikisinide sizin fikriniz nedir?

bunların 2011 modellerinde kesici var mı?

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı keopas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunların 2011 modellerinde kesici var mı?
    malesef yok zaten kesiciye gerekte yok 90km/h git hiçbirşey olmaz
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

yigido_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 2009
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    malesef yok zaten kesiciye gerekte yok 90km/h git hiçbirşey olmaz
    90 kmh ile motorun kasmadan rahat gidebiliyosa alkışlarım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:20 ----------

Alıntı cekokk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bende de 100 kh modeli var 2006 model 22000 de maşallah 7 aydır tık demeden biniyorum önce den 150 zc diye sıfır lanet olası bir motor aldım aynı ayın içinde 1000 liraya verdim
    şimdi sorum motor artık daha seri kalkmıyor mesela gazı köklediğimde ses var boguluyo motor ama yavas kalkıyo eskiden biraz daha seriydi yani ilk aldıgımda 4000 km önce yagını deiştiirdim aynı şimdi zincir ve bujiden şüpheleniyorum herhalde önceki sahibi hiç ellememiş ikisinide sizin fikriniz nedir?
    karbüratör temizligi, buji (ngk iridyum) değişimi, hiç ellenmemişse kaliteli bir zincir, hava filtresi değişimi...

bunları ypın farkı göreceksiniz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:22 ----------

Alıntı whiteday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar yaklaşık olark 2 ay oldu motoru alalı...biraz modifiye düşünüyorum güzel bişey sizce bu motora ne gider ne yaparsam vay motora bak denilir hesabı :D biraz fikir sunabilirmisniz...işte benim siyah inci

sadece ön de yanak var diger herşey orjinal hali

ben sade motor herzaman şıktır derim ancak güzel bi led beyaz far siyah inciye iyi giderdi kanaatindeyim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:24 ----------

Alıntı oski98 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkese merhabalar!

Bu benim ilk konum.Mondial 100kh almayı düşünüyorum sizin düşünceleriniz neler?

Bu arada 15 yaşındayım 173 boyum var.

beleşciliğe yatmayıp ilk sayfalardan itibaren okursanız sayfalar size fikir sunacaktır

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:26 ----------

Alıntı AdaLBerT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motorumun arızası.Motor soğukken ayak marşıyla çalışmıo.2. vitese takıyom vurdurarak çalıştırıyorum.Çalıştıktan sonra gaz verince kendi kendine gaz kesiyo gaz verio.Ama motor ısındıktan sonra Normale dönüyo.tıkır tıkır çalışıyo.Bu motor 8600 kmde bugüne kadar hiç bir motor arızası yapmamıştır.Sebebi ne olabilir.Yardımlarınızı bekliyorum lütfen...

hocam motorunda ateşleme sorunu var bujini değiştir giderken gaz açıp kapıyorsa ya karbüratör pistir yada ateşleme kesiyordur sorunun bunlardan kaynaklanır..

Motosikleti
    MONDIAL 100 KH
    Alıntı cekokk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı motordan bende de var ,22000 lerde.ben sıfır almıştım bakımını aksatmıyorum,kalkıştan sonra 1.viteste fazla zorlama zararı olur.bir genel bakım yaptır hava filtresi dolmuştur,değiştittir.Allah kazasız binmek nasip etsin.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:55 ----------

Alıntı AdaLBerT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru çalıştır,boşa al gaza yüklen ekzozsta bir bak,duman siyaha yakın ve çok çıkacaktır.Tahminim motor yağ yakıyor ve karbüratör arızası var.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)