Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: 100kh yi beğendiniz mi ?

Katılımcı sayısı
176. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • beğendim

135 76.70%
  • beğenmedim

41 23.30%
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

mondial 100 kh paylaşım

Motovento
    REKLAM ALANI
    celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    vergı varsa hıc bulasmıycaksın paylasımlar ıcın tesekkurler resımler falan cok guzel olmus

resımler ıcınde tesekkurler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    evet resimler guzel o kırmızı kh ile ben yarıştım arkadaşım sana biraz bilgi verelim o motorda gorsel modifiyenın yanında motorada modifiye yapıldı motorda orta dişli değiştirildi ayrıva karburatorde değiştirildi diye biliyorum egzoz acık ve yere cok yakın motor gorsel olarak iyi fakat motora yapılan bu modifiyeler motorun omrunu kısaltır orta dişli bi etki yaparmı dersen yapar hızı artırır yarışa gelince cocuk benden uzun yol istedi karaman konya yoluna cıktık başladık yarışa ben 1. vitesde fark attım sonrada 8direk yaklaşık direk aralıgı 100m olsa 700-800m fark attım tabi benım motor 125 cc bununda etkisi var fakat aynı cc li bi motorla yarışsa gececegini tahmın ediyorum ddh(hasan)motor hakkında size daha detaylı bilgi verecektir cunku o motorun sahibiyle aynı okulda ve cok yakın arkadaş bence 100cc ler içinde kh en iyisi hasan ilk başta bisan dedi bende destekledim falat 3 sübopluları uretimden kalkacak denılınce vazgectik kanunide iyi fakat kanuni yolda daha cok bırakıyor diye duyduk dediğim gibi en mantıklısı sizin için mondial100kh fakat mart nısanda yenı modeller gelir diyorlar vaktınzı varsa bekleyin derim iyi akşamlar
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    sagol fatıh sevım dogru bende o yuzden mondıde karar kıldım kanunı kazık senın motor 125 cc gecmesı normal bıde honda kalıtesını eklersek ballı kaymak olur benım motorda en sevmedıgım sey modıfıye denen seydır motorun orjınalını bazma taraftarı degılım bıde ıkıncı el almayı dusunuyom zaten hazıran temmuz arası alıcam ınsallah yarumun ıcın tesekkurler ıyı aksamlar

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    KanuniSalla-
    Durdugun kabayat........
    Daha almadınmı 100 kh?
    ...................

ddh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    Alıntı fatihsevim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ddhnın dediği motor sitede 110 cc yazıyor yani vergi odemeniz gerekir işte kanıtı

Bende biliyorum sitede öyle yazdığını ama ben kanuni deki yetkilerlere mail attım aynı motorun 100 cc si olanıda varmış hem orada motor şeçeneğine tıklarsanız 97 cc yazdığını göreceksiniz

Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin Sevilmek istiyorsan önce sevmeyi bileceksin Uçmayı seviyorsan düsmeyi de bileceksin Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayati seyredersin

Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KanuniSalla-
    Durdugun kabayat........
    Daha almadınmı 100 kh?
    ...................
    ızzet abı ben sana yaza alıcam demedımmı sende bı alemsın

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Alıntı celıl ybr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ızzet abı ben sana yaza alıcam demedımmı sende bı alemsın
    Pardon yaa....Dalgınlık
    Unuttum......
    Kusura Bakmassın Umarım...

Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    Pardon yaa....Dalgınlık
    Unuttum......
    Kusura Bakmassın Umarım...
    abı ne kusuru yaa aramızda lafımı olur

beyler kımsede 100 ukh yok mu yaw

Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    neden kımse bıse yazmıyor yaw

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Ben 2 Gün önce ybryi gecen 100kh gormustum sasırmadım nesem yalan olur....
    100cc'nın kralı bnce honda vawe harıc...

Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    gecer abı ybr max hız 105 bılemedın 110

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    gecer abı ybr max hız 105 bılemedın 110
    2007 de bende vardı ybr hayallerimi yarıda bıraktı

Motoru parçalıyorum 11.00d/d diyor hız 115 kmh 125cc ye göre az sayıılır.Kaldıki kanuni windy125 dide bilinen çin işi motor 130 yapıyoken

Motosikleti
    rialli dragon125
    celıl ybr mondial 100ukh bı arkadasımda var bıraz narın motordur ukh ile kh arasında cok fark var motorlarıaynı ama dısını cogunlukla demırlerı cok adi ybr iyidir seri motor nede olsa yamaha ama 100ukhde fena değil iyi bir başlangıç motoru bazı arkadaslar 95 diyo ama bız onunla 120yı goruyoruz motoru cok güsel adam pesimden ayrılmıyor tavsiye ederim hem yakıtıda cok ıyı kokluyo resmen

ybrnin maximum hızı kullanıcının elinde bi arkadasımda var adam 140 gordu kac sefer ıbresını patlattı onunla ama 80-90 yapanda var ben şahsen 135i gordum benim motorumla

Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    arkadasım yorumun ıcın cok tesekkur ederım haklısın parcalarının dandık oldugunu bende duydum 100 ukh de bıldıgıme gore 100 kh 2008 modelı sadece 1 harf eklenmıs

ybr yıde cok dusundum ama benım ıcın bıraz buyuk gıbıme geldı yas 15.5 bu arada ama 100 kh tam bana uygun gıbı bısey yakıt konusuda benım ıstememe en ıyı etkenlerden bırısı oldu ybr nın 140 ı gormesı ımkansız gıbı bıse yol tam yokussa belkı olabılır o ybr ıle mutlaka oynanamıstır yoksa ybr 110 -120 gecmez

yorumun ıcın tekrar tesekkur ederım saygılar...

2007 de bende vardı ybr hayallerimi yarıda bıraktı

Motoru parçalıyorum 11.00d/d diyor hız 115 kmh 125cc ye göre az sayıılır.Kaldıki kanuni windy125 dide bilinen çin işi motor 130 yapıyoken
    evet ızzet agam haklısın 100 kh bıle gecıyor gulerler adama bee bıde kymco ck 125 ın 130 yaptıgını soyleyenler var bu alet nıye fayton gıbı ben anlamadım valla ybr den bahsedıom

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Alıntı aksamcı_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    celıl ybr mondial 100ukh bı arkadasımda var bıraz narın motordur ukh ile kh arasında cok fark var motorlarıaynı ama dısını cogunlukla demırlerı cok adi ybr iyidir seri motor nede olsa yamaha ama 100ukhde fena değil iyi bir başlangıç motoru bazı arkadaslar 95 diyo ama bız onunla 120yı goruyoruz motoru cok güsel adam pesimden ayrılmıyor tavsiye ederim hem yakıtıda cok ıyı kokluyo resmen

ybrnin maximum hızı kullanıcının elinde bi arkadasımda var adam 140 gordu kac sefer ıbresını patlattı onunla ama 80-90 yapanda var ben şahsen 135i gordum benim motorumla
    Dostum modifiyesiz orijinal bir ybr 115 ten fazlasını demez inan buna...

Ha modifiyeli ise bişey diyemeyecegim ama modifiyeli olsa bile 140 ı geçmesi imkansız

Sen motorunla 135 yptım diyosun çinli motorun hız kadranı doğrumu gösteriyor?

Bende şuan 125cc honda innova var cup 4vites düzde 130 görüyor ibrede hata yok istersen yarışabliriz....

Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    Dostum modifiyesiz orijinal bir ybr 115 ten fazlasını demez inan buna...

Ha modifiyeli ise bişey diyemeyecegim ama modifiyeli olsa bile 140 ı geçmesi imkansız

Sen motorunla 135 yptım diyosun çinli motorun hız kadranı doğrumu gösteriyor?

Bende şuan 125cc honda innova var cup 4vites düzde 130 görüyor ibrede hata yok istersen yarışabliriz....
    ızzet abı ozaman 100 ukh nınde ıbresı yanlıs olabılırmı

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    ızzet abı ozaman 100 ukh nınde ıbresı yanlıs olabılırmı
    Dostum bende 2006 da 100 kh vardı.

Arabayla ölçtük 100 khlerin ibresi +2kmh fazla gösteriyor.

Yani maks. hız 95 ise 93 veya 90 say...

namk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    harley davidson 2007-mobylette 1967-Honda NX400
    mondial 100 kh iki arkadaş aldık ikimizde emekliyiz. az yakıyor. 16000. km. yaptım.günde 400 450 km. yaptık (yazın) uzun yolda gittik. ne buji ne bir arıza. mondial takıntım yok ama motorlar iyi çıktı.bu yaz izmir-trabzon (yaylaları) yapmayı düşünüyoruz. lastikleri dubleks yaptık. sprey(lastik yamayıcı)aldık.yedek buji,yedek bobin,sık sık yağ konrolü tamam. 4 zamanlı motor bunlar kim ne derse desin,yolda kalmazsınız.(çok sıkıştırmayın,bir şey olmazda) hepinize kazasız yolculuklar.

Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    Dostum bende 2006 da 100 kh vardı.

Arabayla ölçtük 100 khlerin ibresi +2kmh fazla gösteriyor.

Yani maks. hız 95 ise 93 veya 90 say...
    evet ızzet abı ama 120 de falan 6-7 km eksık gosterır heralde dımı

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    evet ızzet abı ama 120 de falan 6-7 km eksık gosterır heralde dımı
    120 İle giderken o hız 115 civarıdır.Yani motoru doğru gösteriyor sayabilirsin.+3-5 kmh den bişi olmaz...

namk
    mondial 100 kh iki arkadaş aldık ikimizde emekliyiz. az yakıyor. 16000. km. yaptım.günde 400 450 km. yaptık (yazın) uzun yolda gittik. ne buji ne bir arıza. mondial takıntım yok ama motorlar iyi çıktı.bu yaz izmir-trabzon (yaylaları) yapmayı düşünüyoruz. lastikleri dubleks yaptık. sprey(lastik yamayıcı)aldık.yedek buji,yedek bobin,sık sık yağ konrolü tamam. 4 zamanlı motor bunlar kim ne derse desin,yolda kalmazsınız.(çok sıkıştırmayın,bir şey olmazda) hepinize kazasız yolculuklar.

Haklısın dostum bu motora iyi bakarsan taş gibi...

Bizim bir arkadaşta 25.000 km oldu mondi mct250 kullanıyor hala sorun yok...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)