Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
48. sayfa BirinciBirinci ... 384647484950 ... SonuncuSonuncu

Kymco CK 125 hakkında herşey...

Motovento
    REKLAM ALANI
    bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    lastiklerden kaynaklanıyor olmasın michelin pilot sporty kullanıyorum mükemmel performans alıyorum ayrıca motoru satmaktan vazgeçtim bugün komple bakıma soktum ön arka dişli ve zincir değiştirtdim ybr aynası aldım tavsiye ederim süper görüyorum arkayı şimdi yağını, hava filtresini değiştirdim yarın xenon uzun kısa mercekli far takacam motorum dehşeti muazzam oldu
    bu kawasaki bir başka dostummm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    deliberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco ck125
    xenon malıyeti ne kadar

gs500inanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat e kaldı :)
    Zenon far içini eritebilir , farklı ampul takıp eriten arakadaşım var haberin olsun))
    suzuki address 50cc=)yamaha dt125=)93 gs500=)99 gs500=)yamaha tt600=)99 er5=) virago 250=)92 kle500=)2004 gs500=) 2005 fazer)

Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    xenon içi değişecekti bir arkadaşın motorunda vardı içiyle birlikte alacaktım 80 lira fiyat vermişti bugün beyaz bir ampul buldum onu taktım 10 liraydı bir sorun vardı anahtarı çıkardığımda motorda halen elektrk vardı sinyaller farlar bütün fonksiyonlar çalışıyordu hatta marş bile veriyordu ama çalıştırmıyordu kontak arızalı herhalde diye düşünüyordum motorcu arkadaşla deneme yanılma yöntemiyle o problemide çözdük 25 kağıt sıkışmış konjektörün arasına neyseki sorun çözüldü ama helal olsun tayvanlılara çok sağlam motor yapmışlar ne yolda bıraktı ne başımı ağrıttı nede öyle külfetli bir masraf çıkardı keyfe keder yaptım yaptıklarımda

Motosikleti
    honda shadow vt750c
    motorunu satmak isteyenle görüşebilirizz. ciddi alıcıyım..

disstartion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ck 125
    s.a arkadaslar bende 7 aydır ck 125 kullanıcısıyım benim motorun gösterge paneli bozuk oldugundan vede kendi orjınal göstergesi pahalı oldugundan ybr göstergesi taktım ve motor yaklasık 155-160 km hız göstermekte ybr 125 rmz 125 seyhan 125 beni geçememektedir hatta racer 200 bile 120ye kadar peşimden geldi fazla gösterdiğinden eminim sizin motorların son hızı nedir?

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı disstartion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a arkadaslar bende 7 aydır ck 125 kullanıcısıyım benim motorun gösterge paneli bozuk oldugundan vede kendi orjınal göstergesi pahalı oldugundan ybr göstergesi taktım ve motor yaklasık 155-160 km hız göstermekte ybr 125 rmz 125 seyhan 125 beni geçememektedir hatta racer 200 bile 120ye kadar peşimden geldi fazla gösterdiğinden eminim sizin motorların son hızı nedir?
    Aşağıdaki video bu konuda fikir veriyor.
    http://youtu.be/ISj0Kjs1oqE

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    arkadaşlar bende motor almayı düşünüyorum şu yokuş problemi muhabbeti var bi kaç yerde daha okudum benimde okul çok yokuşlu bir yerde kafama yokş performansı takılıo şu anda

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Zamanında yokuş çıkamıyor diye ben yazmıştım(rodajdayken). CK125 ile 80 km/h hızla çıktığım yokuşları 2011 CBF150 ile daha hızlı çıkamıyorum. Bu sana bir fikir verir.

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zamanında yokuş çıkamıyor diye ben yazmıştım(rodajdayken). CK125 ile 80 km/h hızla çıktığım yokuşları 2011 CBF150 ile daha hızlı çıkamıyorum. Bu sana bir fikir verir.
    banada ustam söylemişti yokuşa gitmez diye ck 125. belki senin ck nın ibresi kıyak dı fazla gösteriyordu :d
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

Motosikleti
    yokuşta problem çıkarmaz diosun yani o zman 1500 tl ile alınacak en sağlam motor olarak gözüküo şu anda

disstartion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ck 125
    Alıntı mali_181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yokuşta problem çıkarmaz diosun yani o zman 1500 tl ile alınacak en sağlam motor olarak gözüküo şu anda
    85 ben 80 arkadasm 165 kg %18 eğim yokuş dur kalk 60a 70e çık iyi tırmanıyor

Motosikleti
    Alıntı disstartion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    85 ben 80 arkadasm 165 kg %18 eğim yokuş dur kalk 60a 70e çık iyi tırmanıyor
    aslında ben cruiser istiyorum ama bu fiyata yok gibi nerdeyse mct ye baktım çok problemli şu anda ck iyi gözüküo

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    CK125'in motoru Cg motora benziyor titreşim ne durumda ?

onuRRtas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    Ck125 in motoru CG125 ile birebir aynıdır civatası bile olur. Parça kalitesi de aynı durumdadır. Mesela Keihin karbüratör falan mevcuttur üzerinde.

Titreşim yüksek devirlere çıkmazsanız rahatsız etmez, ama cbrdan ybr'den fazla bir titreşim var tabiki.
    Motorculuk insanın içinde hiç yayılmamış bir tohum gibidir. Ama üzerine su dökerseniz, bir motorun tepesine çıkarsanız tamamdır, O tohum büyüyecek ve fidan olacaktır. Fidan artık yayılmıştır ve son nefesinizi alana kadar asla sizi terketmez.

Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    hocam naptın ya kymcoda 3 ile gittiğim yokuşları cbf ile 5. viteste gidiyorum

Merhaba arkadaşlar.
    Bu başlığı bir süredir takip ediyorum ve bütün mesajları baştan sona okudum.Ilk motosikletimi almak için araştırmalar yapıyodum ve bir kaç gün önce kymco ck 125 aldım.2005 model ve 23bin km'de.Dükkan sahibide tanıdık olduğu için eskişehir özmert motordan aldım.Önceki sahibi yaşlı bir amcaymış yine özmert motordan sıfır km almış ve çok yıpratmamış motoru.Ben motoru teslim almadan öncede gerekli tüm bakımlarının yapıldığını söylediler ama yinede ufak tefek şeyler çıkıyor mutlaka.
    Mesela motoru çalıştırıp boştan 1. vitese alınca motor durduğu yerde öne bir hamle yapıyor vuruntu şeklinde ama daha sonra motor ısındıktan sonra aynı problem tekrarlamıyor.
    Kickstart akü zayıf olduğu için çalışmıyor diye düşünüyorum.Yine aynı problemden dolayı hareket halindeyken korna bazen zayıf çalıyor.Zaten motoru alırken eğer akü problem çıkarırsa şarj ederiz demişlerdi.
    Geçen gün elektrikli marş çalışmayınca ayak marşını denedim ama zannedersem acemiliğimden dolayı çalıştıramadım sürekli deneyincede galiba motor boğuldu böyle bir durumla tekrar karşılaşırsam ne yapmalıyım?
    Vites göstergesinde sadece "N" ve "2" yanıyor.Önceki sayfalarda bir arkadaş bu sorunun gösterge panelindeki lambadan değil bir parçanın aşınmasından kaynaklandığını söylemişti.Bu parça nedir ve nerededir?
    Ck 125 kullanıcısı arkadaşlar vites değişimlerini hangi devirlerde yapıyorlar acaba?
    İyi sürüşler...

Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    ck125 kullanıcısı pek kalmadı eski bir ck125 sahibi olarak anlatabildiğim kadar anlatacağım
    vitesin öne atak yapması gayet normal bunu azaltmanın yöntemide şöyle vitesi takmadan debriyajı 5-6 kez sıkıp bırak ve sonra vitese tak öncekiler kadarda yapmasada ufak bir hamle yine ypacaktır bunu kafana takma akü olayına gelirsek yavaş şarj ile 3-4 saat şarjda kalsın yine çözüm olmazsa yeni bir akü almanız gerekecek gösterge paneline gelirsek o da gayet normal bendede aynı sorun vardı 2. vites yanıyordu 3 kafasına göre ara sıra yanıp sönüyordu o kadar farı söktükten sonra altta o ışıkların yandığı kutunun vidalarından söküp ampüllerini kontrol edebilirsin ben baktım yaptım ama daha sonra yine aynı oldu ck125 lerin %99 nda aynı problem var çok sağlam motordur ciğerini sökemezsin o motorun kolay kolay hayırlısı olsun rabbim kaza bela vermesn

omemov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APACHE 150-2013
    arkadaşlar merhaba bende ck 125 kullanıcısıyım motoru 1 yıl önce aldım şu an artçımla beraber 400 kilometrelik biryola çııkmak niyetindeyim gidiş geliş 800 kilometre olucak sizce 125 lik bir makinayla bu yola çıkılırmı çıkılırsa nelere dikkat etmeliyim motorun zarar görmemesi için hangi devirlerde seyir etmeli ne zaman dinlendirmeliyim yardımcı olursanız seviniri saygılar

Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    Alıntı omemov adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba bende ck 125 kullanıcısıyım motoru 1 yıl önce aldım şu an artçımla beraber 400 kilometrelik biryola çııkmak niyetindeyim gidiş geliş 800 kilometre olucak sizce 125 lik bir makinayla bu yola çıkılırmı çıkılırsa nelere dikkat etmeliyim motorun zarar görmemesi için hangi devirlerde seyir etmeli ne zaman dinlendirmeliyim yardımcı olursanız seviniri saygılar
    motor dinlendire dinlendire giderde siz nasıl gidersiniz bilmem bide artçıyla birlikte boşver sen vazgeç bu sevdadan

REKLAM ALANI
48. sayfa BirinciBirinci ... 384647484950 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler