Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
45. sayfa BirinciBirinci ... 354344454647 ... SonuncuSonuncu

Kymco CK 125 hakkında herşey...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kymco CK 125 ~ 2005
    Alıntı halilimo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyp33Rx cvp verdiğin için tskkr ederim.Yakından baksamda anlayamam ilk motorum olacak alırsam tabi Kanuni windy ile ck 125 in arasında kaldım aslında çünkü tam olarak tatmin olmuş degilim ck 125 hakkında.kullanan biri olarak sana bikaç sorum olacak k.bakmazsın ins titreşim var mı sabit kaçla gidebiliyor çinlilere göre sağlamlığı ne derecede fazla sorun çıkarır mı?
    1- Titreşim yok değil, ama öyle canını çıkartcak devirlere gelmezsen rahatsız etmez seni.

2- Sabit 100 Km hız en iyisidir bizimkiler için. Ne motor yorulur nede sen.

3- Ben 44.000 km deyim, arkadaşım komple motor yaptırdı CBF150 sine yağ yaktığı için 23.000 km de. Başka bir arkadaş KUBA 125 mi ne aldı benim motora benziyor, 2009 model, şimdi motor 15.000 de falan dökülüyor. Sen karar ver, ben 10 tane çinli eskitirim CK125 le.
    [B][COLOR="Black"]Camlar kırılıyor, çığlık atıyorsunuz. İnsanlar ölüyor, susuyorsunuz ![/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    arayışta
    Hyp33Rx arkadsım ilgilndıgın için tskkrler bnm için oldukça acıklayıcı oldu msjın kararımı vermiş bulunmaktayım

Motosikleti
    Kymco CK 125 ~ 2005
    Hyp33Rx arkadsım ilgilndıgın için tskkrler bnm için oldukça acıklayıcı oldu msjın kararımı vermiş bulunmaktayım
    Aldıktan sonra bence resimleri koy buraya ve adım kadar eminim aldıktan sonra 15 adet sorun olacak nerdenmi biliyorum aldığımda bende sordum bisürü soru bu topice ve birileri mutlaka yanıtlıyordu.

Acemi hoca vardı mesela, her sorumu yanıtladı, sonradan ben motorun uzmanı oldum, sonra acemi hoca sattı motoru, şimdi topic bana kaldı nerdeyse herkes bana soruyor, ben satana kadar sen usta ol topicin başında dur babadan oğula gibi bişey işte.
    [B][COLOR="Black"]Camlar kırılıyor, çığlık atıyorsunuz. İnsanlar ölüyor, susuyorsunuz ![/COLOR][/B]

Motosikleti
    arayışta
    İnslh alır geçerim bnm gbi ilk motor alcaklra yrdımm dokunur Simdi tek sorun kaldı motrun temız olp olmadıgına nasıl anlıcam iki ustaya göstersem ytrli olr dimi

Motosikleti
    Kymco CK 125 ~ 2005
    İnslh alır geçerim bnm gbi ilk motor alcaklra yrdımm dokunur Simdi tek sorun kaldı motrun temız olp olmadıgına nasıl anlıcam iki ustaya göstersem ytrli olr dimi
    Sesini dinle, anormal bi ses olmamalı. Kazalımı diye sinyallere gaz ve fren kollarının yanlarına bak.

Tabiki sen anlayamazsın bütün kusurları hocam, TANIDIĞIN veya GÜVENDİĞİN bir servise iyiiiiiiceee baktır motora, herşeyine baksınlar, masrafı varsa söylesınler fiyattan düşürt.

Motosikleti
    arayışta
    tanıdığım servis motrdan anlayan arkadşım fln malesef yok karamböle bir ustya gtmek zorun dayım:(

Motosikleti
    Kymco CK 125 ~ 2005
    tanıdığım servis motrdan anlayan arkadşım fln malesef yok karamböle bir ustya gtmek zorun dayım:(
    Firma adı: M.C.A Motor
    Adres: Göztepe Mah. Mithat Paşa Cad. No:412/B
    Güzelyalı, Konak, İzmir
    Telefon Numarası:
    +90 232 445 86 50

Adlarını duymuştum, çok güvenilir bir servise sahipler sanırsam. Şansını burda dene derim.

Motosikleti
    arayışta
    Alırsam gideceğim servis belli oldu Motr ile servis arasında 150 km mesafe var sahıbi buraya kadar getrp göstermeme bozlmaz inslh

Motosikleti
    Kymco CK 125 ~ 2005
    Alırsam gideceğim servis belli oldu Motr ile servis arasında 150 km mesafe var sahıbi buraya kadar getrp göstermeme bozlmaz inslh
    Uf çok uzakmış.

deliberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco ck125
    hyp33rx arkadasım marmariste sanayıde brston bayi ruşen öz bek var oradan bızım motorlara bır lastık fıyatı sorma ımkanın varmı yolun düşerse o tarafa

Motosikleti
    Kymco CK 125 ~ 2005
    Alıntı deliberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyp33rx arkadasım marmariste sanayıde brston bayi ruşen öz bek var oradan bızım motorlara bır lastık fıyatı sorma ımkanın varmı yolun düşerse o tarafa
    Hacım çok çok pahalı hiç düşünme bile.

Alıcaksan öne Michelin al 2.7 18 FRONT - 80 tl
    Arkaya da IRC al 100 / 80 - 60 TL

İkisi de tubeless çok güzel lastiklerdir. IRC yi herhangi bir motorcuya söyle getirtir.

Motosikleti
    arayışta
    Bu günden itibaren ck125 pulsar sahibiyim.İns yuzumu guldurur)

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    bugün bi arkadaşımın artçısı olarak plaja gittik geri döndük titreşimden bi hal oldum o ne öyle ya zır zır zır

Motosikleti
    Kymco CK 125 ~ 2005
    Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız inşallah.

Ama resimsiz olmazki resim isteriz

Motosikleti
    arayışta
    Daha tam anlamıyla bnm olmadı alım-satımı gerçekleştrmedik bikaç şey kafama takıldı da özelden msj atmıstım sana aldıktan sonra eklıcem söz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:29 ----------

Arkadşlar alacağım ck125 in rölantide çalşırken inişleri çıkısları var bide duracakmış gibi oluyo sonra yıne toparlıyo 1-2 dakkada bir sizce ne olabilir

YALOVA77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MEGELLİ 250 R
    halilimo hava ayarın düzensiz olduğundan dolayı onu yapıyor hem motorunun yakıtı artar hem performansı düşer hemde istop eder karbüratörden hava ayarını yap motorun ısındıktan sonra rolantin 1400 ola cak şekilde ayarla soğukken 3000 - 3500 de çalışır

Sergeant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    canımdan çok sevdiğim (yalan) ck125imi istemeyerekte olsa (hadi ordan) satıyorum. ilgilenen arkadaşlar pm atabilir. kullanıcısı memnun kalacaktır. (Allah şimdiden kolaylık versin)
    Now the world is gone. Im just one.

Bozkurt74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 model kara YBR
    Hayırlı olsun,Allah kaza bela göstermesin.

Motosikleti
    ck 125 pulsar
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün bi arkadaşımın artçısı olarak plaja gittik geri döndük titreşimden bi hal oldum o ne öyle ya zır zır zır
    merhaba çeşmede benimkinden başka ck yoktu kim almış benim yoklugumu hissettirmemek içiin

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Merhaba arkadaşlar. Sattığım CK125'ten haber geldi. Kuryelik yapacak birine satmıştım. İki aydır herhangi bir sorun çıkarmamış.

REKLAM ALANI
45. sayfa BirinciBirinci ... 354344454647 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler