Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    miginfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vergisiz
    Fiyatı 2011 de 3800 küsur civarıydı. Yıl 2014-2015 paramız enflasyon ve yabancı paralar karşısında ne kadar ezilmiş hesap edin artık.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ybr 125 esd 2012
    aynen arkadaşlar debriyaj telim miladını doldurmuş , değiştirince sorun düzeldi cevapladığınız için teşekkürler .

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:43 ----------

Alıntı zozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Debriyaj tam ayırmıyordur muhtemelen vites gecirleride zorlasıyordur. ayar vidasından biraz debriyaj telini gerdir düzelecektir.
    aynen arkadaşlar debriyaj telim miladını doldurmuş , değiştirince sorun düzeldi cevapladığınız için teşekkürler .

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:50 ----------

Alıntı seyyid47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    debriyaj kaçırıyordur.
    debriyaj telim miladını doldurmuş , değiştirince sorun düzeldi cevapladığınız için teşekkürederim .

arkadaşlar bende yeni başlıyorum ve ybr 125 esd almaya karar verdim ancak motor hakkında bir bilgim yok. ikinci el alırken nelere dikkat etmeliyim öncelikle neleri sormalıyım satıcıya kısa bi özet geçerseniz sevinirim. ayrıca istanbul avrupa yakasında önerebileceğiniz bir usta varmı ?

eren874 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900 spcy110
    ybrler geneleme olarak cok saglamdir bence servise gotur kafan takilmasin

Samet Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - JOYMAX 250İ
    İyi günler herkese. 2006 Model YBR'me koruma demiri + sis farları düşünüyorum. Koruma demirine, sis farlarını montaj etmeyi düşünüyorum. Birde koruma demirine ön tekerin yerden kaldırdığı suyu bacaklarıma gelmesini engellemek için branda v.s tarzında bir materyal düşünüyorum. Öneri ve tavsiyelere açığım. ?

[/url]
    Adem Balkan bunu beğendi.

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    2015 model ybr'ye ne kadar zam gelir acaba ?

Bu kadar YBR kullanıcısı olmasına rağmen bu YBR bölümü gerçekten ölü, yazık :(

Motosikleti
    MT-07
    %10 dan aşağı zam gelmez oda 489 tl eder sonuç 5.379 tl, etmez deneyin eder mondial kanuni bajajın dengi motorlar 4.000 civarı olcak 5.379 havada karada eder
    Alıntı C.Kaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2015 model ybr'ye ne kadar zam gelir acaba ?

Bu kadar YBR kullanıcısı olmasına rağmen bu YBR bölümü gerçekten ölü, yazık :(

CANER1405 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125-şuanda motorsuz:(

Motosiklet hayatına ybr ile başlıyan biri olarak kendimi çok şanslı hissediyorum.
    Bu haftasonu yaptığım geziden bir kare...

s.a arkadaslar ilk kez motor alıcam sizce ybr 125 nasıldır kronik bi sorunu varmı en begendiğiniz ve beğenmediğiniz yerleri neler birde yakıt tüketimi nedir ?? acıklarsanız cok iyi olur :D

İlk kez alıyosan ybr al arkana bakma ben 1 ay önce aynen öyle yaptım kafam rahat :D

Motosikleti
    ybr 125-r25
    Herkese merhaba;
    Artçı tutma demirini çıkarmak istiyorum bugün biraz baktım ama anlamadım nasıl çıkarılacağını,çıkaran varsa nasıl yapıldığını anlatabilirmi?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı tylerdurden1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba;
    Artçı tutma demirini çıkarmak istiyorum bugün biraz baktım ama anlamadım nasıl çıkarılacağını,çıkaran varsa nasıl yapıldığını anlatabilirmi?
    Seleyi tutan vidaları söküp,seleyi kaldırın. Seleyi kaldırınca iki vida söküp,çıkarabilirsiniz.

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    Alıntı Samet Özkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi günler herkese. 2006 Model YBR'me koruma demiri + sis farları düşünüyorum. Koruma demirine, sis farlarını montaj etmeyi düşünüyorum. Birde koruma demirine ön tekerin yerden kaldırdığı suyu bacaklarıma gelmesini engellemek için branda v.s tarzında bir materyal düşünüyorum. Öneri ve tavsiyelere açığım. ?

http://www.hizliresimyukle.com/image...6/MANZARA1.jpg[/url]
    Kuryecilerin kullandığı diz örtüsünü kullanabilirsiniz ancak onu sağlam kullanabilmek için ön korkuluk demirine ihtiyacınız olacaktır.

Samet Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - JOYMAX 250İ
    İlk işim bir koruma demiri almak olucak bu hafta o zaman inşallah

Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    Alıntı TGOC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostlar 2014 model 0 km ybr fiyatı kaç tl acaba
    4.800 lira.
    500px.com/importantphotogalleryblogspot

Merhabalar. Bende uzun zamandır motosiklet alma peşindeyim ancak kafamı kurcalayan bazı sorular var.
    2015 modellerin fiyatları artar denildiği için bende 2014 alma niyetindeyim. 2015 modellerinde sanıyorum hiçbir değişiklik olmaz. Ancak şuan alıp kışın ortasında fazla binemem gibi. Zaten ehliyetimde yok. Motosikleti ehliyetten önce alıp ehliyetide kışın alırım nasıl olur? Birde elimde çok az bir para var. Bir kısmını peşin geri kalanı taksit yaparlar mı bayiler?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı yigit4516 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar. Bende uzun zamandır motosiklet alma peşindeyim ancak kafamı kurcalayan bazı sorular var.
    2015 modellerin fiyatları artar denildiği için bende 2014 alma niyetindeyim. 2015 modellerinde sanıyorum hiçbir değişiklik olmaz. Ancak şuan alıp kışın ortasında fazla binemem gibi. Zaten ehliyetimde yok. Motosikleti ehliyetten önce alıp ehliyetide kışın alırım nasıl olur? Birde elimde çok az bir para var. Bir kısmını peşin geri kalanı taksit yaparlar mı bayiler?
    Kredi kartınız varsa bi miktar ödeyip,gerisini taksit yaptırabilirsiniz.

Ehliyetsiz kullanmayacaksanız motoru almanızda bi sakınca yok,dursun kenarda. Ehliyeti alınca kullanırsınız.

Motosikleti
    ybr 125 esd 2014
    Arkadaşlar selamlar yardımcı olursanız sevinirim.
    2014 model ybr 125 esd kullanıcısıyım motorumu alalı 2 ay oldu
    normal farı mercekli xenon far yapmak istiyorum
    elimde fazladan normal far var hangi merceği ve hangi xeonon setini kullanacağımı bilmiyorum.
    Sizlerden ricam link gönderirseniz ybr 125 esd ye( far tasına uygun mercek ) uyacak sizlerin yardımıyla mercekli farı yapacağım
    Teşekkürler

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Renk Gelsin

Abi & Kardeş

COMTAN bunu beğendi.

COMTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR

ybr ci moddan sonra devam edelim

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:35 ----------

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler