Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Ybr
    2013 model yamaha ybr yi aldım. Yardımcı olan bütün arkadaşlara teşekkür ederim
    can498 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fehmizcan107 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Anastasia(2010 YAMAHA YBR 125 ESD);MONDIAL 151 RS
    arkadaşlar merhaba,ybr125 esdnin hava ayar vidası nerede acaba bilen yardımcı olabilir mi?

COMTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR
    Alıntı fehmizcan107 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba,ybr125 esdnin hava ayar vidası nerede acaba bilen yardımcı olabilir mi?
    ben biliyorum fakat hiç kurcalama benden söylemesi orjinal ayarlarını birdaha tutturman ince iş.ybr öyle zırt pırt ayar isteyen motor değil.
    BİR DÜŞMANI AFFETMEK ,BİR DOSTU AFFETMEKTEN DAHA KOLAYDIR.

Motosikleti
    kurcalamak değil de ykıt tüketimi bu aralar arttı ayrıca 7000-8000 devirde motor dalgalanıyor sesten ve gidişten hissedilecek şekilde gaz kesip tekrar veriyor gibi garip hareketler yapıyor hava ayarıyla önceden bir usta oynamıştı,oradan olabileceğini söylediler

E-TEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke200
    4000 km bakımını 55tl Ye yetkili servise yaptırdım. 10w40 tam sentetik yağ koydurdum

Motosikleti
    Yamaha Ybr
    Herkese iyi akşamlar. Bugün motosikleti yıkarken motorun alt kısmında ucu boşlukta olan iki plastik boru gözüme çarptı. Biri beyaz diğeri siyah renkli. Bunların ne olduğu hakkında bilgisi olan var mı.Uçlarının boşlukta olması normal mi.

Motosikleti
    Tahliye borusu,ben de bir önceki motorunda görüp boru kopmuş diye korkmuştum ustaya gittim içim rahatladı

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:00 ----------

Ayrıca arkadaşlar bugün Bayram yolu var,İstanbul - Çanakkale,hayvan alıştı artık yola kendi gidiyor

MT 17 ÇANAKKALE

Motosikleti
    Yamaha Ybr
    Alıntı fehmizcan107 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tahliye borusu,ben de bir önceki motorunda görüp boru kopmuş diye korkmuştum ustaya gittim içim rahatladı

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:00 ----------

Ayrıca arkadaşlar bugün Bayram yolu var,İstanbul - Çanakkale,hayvan alıştı artık yola kendi gidiyor
    Teşekkür ederim. Açıkcası bende korktum.

Motosikleti
    motor yan yatınca birşeyler akıyor oradan

Motosikleti
    KTM Duke200
    Gidon yükseltici kullanan varmı beyler.?

Motosikleti
    Spacy110
    Benim ybr de jant la kampananın arasında bosluk var ve teker yalpaliyor durumum olmadığı için yaptıramıyorum tek sorun oda deil kraktanda ses geliyo titreşim artmaya başladı ve 100 km de 4 litre yakıyor ybr sağlam motor diyenlere gelsin not: 2.el aldim aldiğımda boyledi katakulliye geldik :/
    fz6_fazer bunu beğendi.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı Logmain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim ybr de jant la kampananın arasında bosluk var ve teker yalpaliyor durumum olmadığı için yaptıramıyorum tek sorun oda deil kraktanda ses geliyo titreşim artmaya başladı ve 100 km de 4 litre yakıyor ybr sağlam motor diyenlere gelsin not: 2.el aldim aldiğımda boyledi katakulliye geldik :/
    Göstergede yazan km ye mi aldandınız nasıl oldu geçmiş olsun..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Yeni bir motosikletci adayi olarak insallah araniza katilcam. Butun sureci tek tek anlatacagim bir konu acicam ne kadara aldim ne aldim ne verdim gibi. Herkesin tekeri duz bassin. Herkese iyi bayramlar simdiden

Motosikleti
    Spacy110
    Eyv giren girdi valla jant a falan baktım yamuk değildi aksam baktığımızdan gözüme çarpmadı heral sesinde sıkıntı vardı rolantide aynı devam etmiyordu soyledik subap ayarı istiyo dedi motorcuya götürür masrafları düşeriz dedik.Ertesi sabah babam satışını almaya gitti babamı okadar uyarmama rağmen götürmemiş adamda acelem var diyip kandırmış bizim gerizekalıyı 2012 model olduğundan fazla.masrafı olmaz diyr düşünmüştüm ama 2014 model bile olsa insan gibi kullanmayınca herşey oluyor

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Alıntı E-TEKİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gidon yükseltici kullanan varmı beyler.?
    Ybr'de kullanmadım ama Nc'de kullanmıştım.
    Aynı yükseltici ve birmiktar dışa uzatan parçalar arka görüşü tatmin edici düzeyde iyileştiriyor.
    Ybr için de birşeyler ayarlamak lazım.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford

İlk ybr m 10 binde alıp 48.500 de satmıştım..1800 tl sene 2010
    Sepetçioğlu bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Ybr
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i59.tinypic.com/2qls8xd.jpg
    İlk ybr m 10 binde alıp 48.500 de satmıştım..1800 tl sene 2010

Manzara da motosiklet de on numara.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:21 ----------

Arkadaşlar herkese hayırlı bayramlar iki sorum olacak. Birincisi motosiklet için ideal devir kaç olmalı. Yani motoru zorlamadan ve boğmadan sürmek için kaç devirle sürmem gerekir. Ikinci sorum ise arka yaylar paslanmış. Gaz yağı ile temizleyip zincir yağı ile yağlasam nasıl olur. Birde telefondan buraya resim atabiliyor muyuz.

Motosikleti
    KTM Duke200
    Alıntı audioslave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ybr'de kullanmadım ama Nc'de kullanmıştım.
    Aynı yükseltici ve birmiktar dışa uzatan parçalar arka görüşü tatmin edici düzeyde iyileştiriyor.
    Ybr için de birşeyler ayarlamak lazım.
    Cbf 150 de gidon yükseltici kullanan var
    birde onlara sormak lazım

rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Hyperian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar katalitik iptali sonrası yakıt ölçümü yaptım.
    Sabit 80-95 arası hız, gaz kolunu gereğinden fazla çevirmeden, 80kg ağırlık. Motorum 8500km de, fabrika subap ve hava ayarı henüz ellenmedi. Ölçüm sonucu: 1.984 litre/100km
    Kardeş katalitik iptaliden sonra egzoz muayenesinde yada vizede sıkıntı çıkıyor mu ?

yns_cbn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 250R, Lifan PONY
    türkiyedeki herşeyin garantisi satıncaya kadardır maalesef. tecrubeyle sabit. sadece yamaha değil honda kawasaki suziki mondial bisan bile buna dahil

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:21 ----------

Alıntı Logmain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer sıfır alıp sadece kendiniz kullansaydınız ne kadar sağlam olduğunu o zaman daha iyi anlayacaktınız. ama sizden önceki sahipleri anlaşılan motora tecavüz etmişler. bütün sınırsızların bile bir sınırı vardır. çok geçmiş olsun :(

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler