Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    canntsn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 Esd
    Arkadaşlar siyah ybr ye kırmızı jant şeridi çekmek istiyorum. ilk sorum zormu yapması. ikinci sorum gece karanlıkta farkedilmek zor oluyor goruntu olarak değilde guvenlik olarak birişe yararmı. üçüncü sorum da alabilceğim tavsıye edeceğiniz yer varmıdır istanbul avrupa yakasında ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Jant şeridinin görünür olmaya ne kadar etkisi var tartışılır. Genelde görünür olan yer arka taraftır.
    Fosforlu bant alıp, arka çantanın tablasına falan uygularsanız, görünürlük açısından daha faydalı olur.
    En azından, ben öyle yapmayı düşünüyorum.

gk070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Alıntı canntsn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar siyah ybr ye kırmızı jant şeridi çekmek istiyorum. ilk sorum zormu yapması. ikinci sorum gece karanlıkta farkedilmek zor oluyor goruntu olarak değilde guvenlik olarak birişe yararmı. üçüncü sorum da alabilceğim tavsıye edeceğiniz yer varmıdır istanbul avrupa yakasında ?
    1-) olarak ben yapmasına bile dünya kadar para verdim ama pişmanım keşke kendim yapsaydım diye hiç bişeyi yok direk elinle cek git sıkıntı yaşamazsın
    2-) kaliteli fosforlu bir şerit alırsan gece en ufak ısıkta bile parlar yani güvenlik amaclı işe yarar kesinlikle tavsiye ederim
    3-) olarak bilmiyorum ama sana sunu söyleyeyim bi para saglam para ver bi daha ugraşma ben keiti marka kullandım ve sökülme suıbu hiç bişey yaşamadım + fosforu cok iyi geceleri ısıl ısıl parlıyor tavsiye ederim iyi günler
    Hayat bir tesbih gibidir ya SALLLARSINNN yada cekersin!!!

canntsn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 Esd
    teşekkür ederim tavsiyelerinize şimdi gidip bakacağım

Alıntı gk070 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1-) olarak ben yapmasına bile dünya kadar para verdim ama pişmanım keşke kendim yapsaydım diye hiç bişeyi yok direk elinle cek git sıkıntı yaşamazsın
    2-) kaliteli fosforlu bir şerit alırsan gece en ufak ısıkta bile parlar yani güvenlik amaclı işe yarar kesinlikle tavsiye ederim
    3-) olarak bilmiyorum ama sana sunu söyleyeyim bi para saglam para ver bi daha ugraşma ben keiti marka kullandım ve sökülme suıbu hiç bişey yaşamadım + fosforu cok iyi geceleri ısıl ısıl parlıyor tavsiye ederim iyi günler

zafer5959 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD 13" Estoril Blue
    Alıntı aksoyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kimse resim niye paylaşmıyor biraz resim paylaşın da rengi değişsin sayfanın hep bilgi olmaz birazda resimleyin

Sepetçioğlu, aksoyy ve Ahmet Abi bunu beğendiler.
    Mz 150 ( 1991 ), Mobylette bionik 52 (1992 ), Honda Titan 125 ( 1997 ),
    Yamaha ybr 125 ESD ( 2013 ) ESTORIL BLUE.. Fotograf galerim.. http://zoroix.deviantart.com - 500px.com/zafer_ertem/

bekir.altin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 ESD 13
    hahaha harikasın türkiyede tek ))
    zafer5959 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı bekir.altin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hahaha harikasın türkiyede tek ))
    estafurullah bekirim.. ;)

Alıntı RruDeBoyY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok yakışıklı
    hocam motorum diye yada sahibi olduğum için söylemiyorum yanlış anlaşılmasın lütfen TÜM YAMAHA YBR 125 ESD kasaları " bence " commuter katagorisinde gerçekten yakışıklı olduğunu düşünüyorum eski kasa sahipleri alınmayın " eski kasalara zaten lafımız olamaz taş gibiler maşallah.. " bu kasanın sadece hatları daha keskin daha sivri çizgilere sahip bu düşüncelerimiz ondandir belki.. ;)
    cm_strider ve RruDeBoyY bunu beğendiler.
    Yamaha ybr 125 ESD ( 2013 ) ESTORIL BLUE.. Fotograf galerim.. http://zoroix.deviantart.com - 500px.com/zafer_ertem/

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    özledim ybr'mi
    [IMG][/IMG]

Motosikleti
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    41 kere maşallah hocam..
    ReiZzZ bunu beğendi.

hayat2teker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 250
    Alıntı zafer5959 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hocam motorum diye yada sahibi olduğum için söylemiyorum yanlış anlaşılmasın lütfen TÜM YAMAHA YBR 125 ESD kasaları " bence " commuter katagorisinde gerçekten yakışıklı olduğunu düşünüyorum eski kasa sahipleri alınmayın " eski kasalara zaten lafımız olamaz taş gibiler maşallah.. " bu kasanın sadece hatları daha keskin daha sivri çizgilere sahip bu düşüncelerimiz ondandir belki.. ;)
    2006 sahibi biri olarak alınacak bir şey yok diyorum Yeni kasanın hatlarının güzelliği tartışılmaz bir gerçek... Amaaa gel gör ki yamaha bu motoru geliştirmiyor, makyaj yapıp satmaktansa 125'liğin yanında 150cc'lik versiyonunu da üretip Apache'yi pazardan silebilir.
    Re!S*33 bunu beğendi.

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    Alıntı hayat2teker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2006 sahibi biri olarak alınacak bir şey yok diyorum Yeni kasanın hatlarının güzelliği tartışılmaz bir gerçek... Amaaa gel gör ki yamaha bu motoru geliştirmiyor, makyaj yapıp satmaktansa 125'liğin yanında 150cc'lik versiyonunu da üretip Apache'yi pazardan silebilir.

katılıyorum 150 cc çıkarsa çok motor piyasadan silinir ama ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    düşününce bu segmentte 150 cc olması demek daha fazla yakması ve az daha hızlı gitmesi demek.
    olsa tabi ki tvs gibilerine karşı başarı sağlar ama benim açımdan mesela yakıt ekonomisi daha önemli gibi.

Motosikleti
    Alıntı hayat2teker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pazardan silme konusunda haklısınız yamaha 125cc'nin üzerinde bi model çıkarsa piyasada eminiz ki oda tutulur ve eş değer modelleri etkiler ama şöyle bi gerçek var burda hepimiz ( tabi burası için söylüyorum diğer modelleri küçümsemek aşağlamak gibi düşünülmesin ) yamahayı tercih etmemizde bir çok neden var bizlerde 25cc daha büyük olsun daha güçlü olsun diye X bi markanın 150cc'lik modelini alabilrdik sonucta ESD'yi tercih ettik ki bu motora verdiğimiz rakam az buz bi rakam değil bence YAMAHA'nında bi satış stratejisi ve bildiği vardır die noktalamak istiyorum.. :D

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Arkadaşlar ön dişliden şıkırtı geliyor,dün arkadaşla motosikletleri değiştik o sürerken arkadan ses belli oluyor. Tiz bi ses.

Zincire ayar çektim,ön dişliye baktım aşınma vs yok. Ama dün 100 km'lik yaptığımız yoldan sonra boşta yokuş aşağı giderken tak tak diye hafif bi vuruntu oldu. Sabah baktığımda sıkıntı geçti. Ama ses rahatsız ediyor beni.

Tavsiyeleriniz neler ?

Ön arka dişli,zincir seti fiyatları da 50-70 arası değişiyor. Motoliz'e baktım orjinal set 321.00 TL

Bu arada whatsapp grubu,telimde internet paketi bitti,alır almaz yanınızdayım

gk070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Alıntı zafer5959 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    estafurullah bekirim.. ;)

hocam fotolar cok profesyonel olmuş cok güzel pro makina ile mi cektiniz acaba?
    Hayat bir tesbih gibidir ya SALLLARSINNN yada cekersin!!!

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ön dişliden şıkırtı geliyor,dün arkadaşla motosikletleri değiştik o sürerken arkadan ses belli oluyor. Tiz bi ses.

Zincire ayar çektim,ön dişliye baktım aşınma vs yok. Ama dün 100 km'lik yaptığımız yoldan sonra boşta yokuş aşağı giderken tak tak diye hafif bi vuruntu oldu. Sabah baktığımda sıkıntı geçti. Ama ses rahatsız ediyor beni.

Tavsiyeleriniz neler ?

Ön arka dişli,zincir seti fiyatları da 50-70 arası değişiyor. Motoliz'e baktım orjinal set 321.00 TL

Sana o kadar söyledik takılma diye. Gittiği yere kadar gitsin. Bence önemli birşey değildir.
    Önemli olduğunu düşünüyorsan, git bir baktır. Erken teşhis daha iyi olur.
    Bundan sonra internet paketini idareli kullan, bitmesin. whatsapp grubundan uzak kalma.

Motosikleti
    Alıntı gk070 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam fotolar cok profesyonel olmuş cok güzel pro makina ile mi cektiniz acaba?
    evet hocam nikon D80 + sigma 70-300 tabi bide RAW formatı tercih edilmiştir..

Re!S*33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Az kaldı alacak :)
    Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster

whatsapp grubu mu ? nedir adı ?
    Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı Re!S*33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    whatsapp grubu mu ? nedir adı ?
    Mahir, özelden numaranı ve ismini yollarsan seni de ekleriz. Şu an 6 kişiyiz. Buradan çok daha hareketli emin ol.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler