Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lastiğin en iyi performansını belli bir süre aşındıktan sonra alırsın..aslında 2400 km yeterli sanıyorum ama, maddi durumun iyi ise michelen alıp dizini yere değdirebilirsin.. feyizoglu sitesinde de indirime girmiş..
    sende adama gaz veriyon kanka nerde bizim burda öyle dizz değdircek asfalt herşey lastikle bitmiyor panpaaaaBen bi kere koruma demirini sürttüm sonra düştüm
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xVaLeNx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Bajaj Pulsar 200 NS
    lastiğin en iyi performansını belli bir süre aşındıktan sonra alırsın..aslında 2400 km yeterli sanıyorum ama, maddi durumun iyi ise michelen alıp dizini yere değdirebilirsin.. feyizoglu sitesinde de indirime girmiş..
    bende michelin için para biriktiriyorum 2-3 haftadir ama öğrenci bütcesi el vermiyor bir süre daha idare edip michelin almayı planlıyorum yoksa alışana kadar asfaltla akraba olma olasılığım var xD

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:13 ----------

Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sende adama gaz veriyon kanka nerde bizim burda öyle dizz değdircek asfalt herşey lastikle bitmiyor panpaaaaBen bi kere koruma demirini sürttüm sonra düştüm
    :D :D daha ön kaldırmayı denemeye bile kıyamıyorum ki diz değdirmeyi aklımdan bile geçirmedim merak etme usta ;) tek isteğim asfaltla akrabalık ilişkilerimi uzak tutmak :D

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    yok be sedatım, lastiğin iyi oluşunu (michelen) anlatmaya vurgulamaya çalışıyorum.. Ramo nerde yaw? ortada yok..

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    baaşkalarına söz hakkı vermek istemiyorum ama cg titan serisi ayrı bir cumhuriyet heleki 96 ise
    nooldu laa? Zorunamı gitti? Sen tek başına cumhuriyetsin zaten. Sataşmadan duramıyosun. Kaşınıyosun. Benle uğraşma. Sonuçlara katlanmak zorunda kalırsın. Hani sen benim kime ybr sini 150 cc yap demişim msj ımı bulup yalancı olmadığını ispatlıyacaktın? Ne oldu? Yüssüz yüssüz sataşmaya devam ediyosun hala. Yazık.

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı xVaLeNx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu motoru ilk çalıştırmada neden hemen ısınmıyor anlayamadım. marşa basıyorum hafif gaz veriyorum motor boğulur gibi oluyor gaz vermeye devam etmezsemde stop ediyor nedenini de anlayamadım gitti yaz günü böyle yapması normal değil gibi geldi bana bi yardım ederseniz sevinirim...
    hava ayarı yaptır motoruna ben nisan ayından beri jikle kullanmadan çalıştırıyorum kaskimı eldivenimi giyene kadar ısınıyor direk binip sürüyorum

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nooldu laa? Zorunamı gitti? Sen tek başına cumhuriyetsin zaten. Sataşmadan duramıyosun. Kaşınıyosun. Benle uğraşma. Sonuçlara katlanmak zorunda kalırsın. Hani sen benim kime ybr sini 150 cc yap demişim msj ımı bulup yalancı olmadığını ispatlıyacaktın? Ne oldu? Yüssüz yüssüz sataşmaya devam ediyosun hala. Yazık.
    sen hala motorunun üretildiği yıldamısın
    Kanki ramazan u an izmir denizli arası hastaneye gidip geliyor kısa sürede aramızda inşallah..

ahhh ahh.. keşke bende yapsam ,ama çok uzun iş ve ben yaparsam 1 hafta sürer.. motorunda yatması bana gelmez... hadi sana kolay gelsin...
    pampa tam 5 saatimi aldı heryerini ama her yerini hatta hesapta yokken tüm elektrik tesisatını bile komple elden geçirdim kaçak göçek yer var mı oksıtlenen fiş, su alan,bandı sokulen yer var mı diye kontrol ettim..arada 6 ledlı beyaz park ampulu taktım..21500 km olunca kendimi rahatsız hissedip arka kaplınleri değiştirdim ve zincir dişli set 50bin km götürür diye ellemedim..yeni buji almışken takayım dedim pek ihtiyacı yoktu ama ciğeri temizlensin
    TATLIHIZ bunu beğendi.

Motosikleti
    2000 ford

geçen pazar hurdacıdan aldığım yan ayaklık..

m3hm3tozc4n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 (2006)
    merhaba arkadaşlar. Galiba önemli bir sorunum var. Bugün tam gaz giderken motor birden gaz yemedi. Ardından gaz aldı ancak bu seferde traktör gibi ses gelmeye başladı motordan. Ne olmuş olabilir acaba sizce. Yarın motoru birşeye yükleyip denizliye götürmeyi düşünüyorum 100 km mesafesi var binerek gitsem Kesin birşey olacak çünkü olduğu yerde hafif gaz verip bırakınca singirti geliyor içinden

sedat yayın tekini takmışsın içte kı yayı da tak sünme yapıp çıkmasın

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sedat yayın tekini takmışsın içte kı yayı da tak sünme yapıp çıkmasın
    hacı bu ayaklıkla aldığım yay bunda bi tane var üzerinden çıkan yay iki adet fakat onlar çok büyük geldi hatta buda büyük geldide işlem yapmak gerekti..

2,3 lira birsey bi ara alıp tak kı o yayın sünüp yolda giderken çıktığına şahit oldum

Motosikleti
    2000 ford
    2,3 lira birsey bi ara alıp tak kı o yayın sünüp yolda giderken çıktığına şahit oldum
    denk geldiğim yerde aslında yenisini yaptırmak istiyorumda o yayın dikkatli bakarsan uc uca tutuyor alt kısım yayın yenisinide yaparız aslında tornada fakat elimizde yay .çeliği malzemiz yok bakalım bakarsın bunu satıp eskisini takarım..

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    pampa tam 5 saatimi aldı heryerini ama her yerini hatta hesapta yokken tüm elektrik tesisatını bile komple elden geçirdim kaçak göçek yer var mı oksıtlenen fiş, su alan,bandı sokulen yer var mı diye kontrol ettim..arada 6 ledlı beyaz park ampulu taktım..21500 km olunca kendimi rahatsız hissedip arka kaplınleri değiştirdim ve zincir dişli set 50bin km götürür diye ellemedim..yeni buji almışken takayım dedim pek ihtiyacı yoktu ama ciğeri temizlensin
    iyi etmişsin eline sağlık kanka.. ben bu seneyi çıkarıp baharda bu işlemi düşünüyorum.. şimdi çok yoğununm iş güç bide evlenme çıktı başımıza.. foruma bile giremiyorum...
    komple motoru dağıtıp ince ince yağlayarak toplamam lazım.. şimdi 15,000 km de.. bi 10,000 km sonra bakıma girerim.. zaten 5,000km buji 10,000 km dede hava filtresi değişimi artı olarak 2,000 km de yağ değişimi şimdilik yaptıklarım..

---------- Post added at 19:31 ---------- Previous post was at 19:01 ----------

Bi arkadaş gündüz farlarının resmini istemişti ,buradan mı istemişti hatırlayamadım ama buyrun

---------- Post added at 19:35 ---------- Previous post was at 19:31 ----------

Benzin filtresi bakımı, değişimi yapan varmı?
    yoksa yıllarca kullanıp motor öksürne kadar bakılmıyor mu? haydin bakam

Motosikleti
    2000 ford
    kanka o sisleri nerden kaça almışıdın..

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    kanka o sisleri nerden kaça almışıdın..
    sen mi sormuştun kanka, ankara da özel yaptırdım kanka.. 100 TL sis 10 TL kargo işçilik beleş

Motosikleti
    2000 ford
    sen mi sormuştun kanka, ankara da özel yaptırdım kanka.. 100 TL sis 10 TL kargo işçilik beleş
    kanka ya niye bu kadar pahalı bu anlayamadım şimdi sanırsam giwi sis lambası o para

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    kanka ya niye bu kadar pahalı bu anlayamadım şimdi sanırsam giwi sis lambası o para
    Kanka adama rica edip özel yaptırdı.. sanayi tornacı gezdi..su almayan ömürlük power led var içinde..2 far toplam 2 watt çekiyo..
    10 motor değiştirsem söküp söküp takıcam

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Evet beyler cuma günü.. Ehliyeti cıkartmak için gerekli belgelerimi alıcam.. 180-190 Tl tutucak.. Bayramdan sonra kaporamı verip..Siparisimi vericem
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Alıntı m3hm3tozc4n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar. Galiba önemli bir sorunum var. Bugün tam gaz giderken motor birden gaz yemedi. Ardından gaz aldı ancak bu seferde traktör gibi ses gelmeye başladı motordan. Ne olmuş olabilir acaba sizce. Yarın motoru birşeye yükleyip denizliye götürmeyi düşünüyorum 100 km mesafesi var binerek gitsem Kesin birşey olacak çünkü olduğu yerde hafif gaz verip bırakınca singirti geliyor içinden
    sesi dinlemeden birsey demek çok zor..ınsallah çok kötü birsey yoktur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 21 kullanıcı var. (0 üye ve 21 misafir)

Bu Konudaki Etiketler