Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynaları köpükten gözükmüyooo
    hele eksoz deliği hiç gözükmüyooo

Ne alaka ekzoz

Aynamı sen göremion varya

Bide Eksoz Nedir yaa
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    benden hiç bişey kaçmaz. Köpük içinde olsa bile plakası bile yok

Motosikleti
    benden hiç bişey kaçmaz. Köpük içinde olsa bile

Ekzoz da sorun yok ayıcık Herkez birsey diyo bende sana ayıcık dicemm
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    kaşınıyosan kaşıyalım tatlıı

Motosikleti
    kaşınıyosan kaşıyalım tatlıı

Ne diyim sana ya.. Totos diyen var..Pelus diyen var

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    pelüş ben değilim. Fatih. Totoşuda herkes kullanıyo gırgır baabında. Ben sana neyapem şimdi he?

Motosikleti
    pelüş ben değilim. Fatih. Totoşuda herkes kullanıyo gırgır baabında. Ben sana neyapem şimdi he?

Sen bana tatlı diyon ya.. Sekerparemiyim.Baklavamı Ben sana napem simdi

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    nick ismin ne senin? Benmi koydum? Koymasaydın.

Motosikleti
    nick ismin ne senin? Benmi koydum? Koymasaydın.

Sabahın 6.30 Unda bu kadar olur Sucum ne

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    onu bunu bırakta o ybrnin aynaları yok. Eksozuda açık. Kaç günlük demiştin sen onu?

Motosikleti
    onu bunu bırakta o ybrnin aynaları yok. Eksozuda açık. Kaç günlük demiştin sen onu?
    Yaw yeminle ekzozu acık deyil..Halada deyil..Üstünde Dişli bile yok alınandan alınalı.. Hiç daha kapagı acılmadı.. Ayna yok orası dogru 6 Günlüktü

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bugün zincir,dişli,takoz,arka balata temizlik bakımı,arka beşik ve tüm teker millerinin yağlama işlemini yapacağım..ön düzeni,teker,amortisör borularını söküp furş takımı bilyalarını yağlayacağım,ön fren balatalarının,fren merkezinin temizlik ve bakımını yapacağım..eee geldik 20bin kmye,sorunsuz şekilde 120bin kmyi görebilmek için bakım şart..servisin yaptığı bakımdan 10 kat detaylı bakım yapacağım..

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:05 ----------

buji, hava filtresi kontrolü ve değişimi,gaz,debriyaj teli yağlama,vakit kalırsa karbüratör temizlik ve bakımı da yapmak istiyorum çünkü onun da yıllık bakımı geldi

xVaLeNx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Bajaj Pulsar 200 NS
    yahu motoru ilk çalıştırmada neden hemen ısınmıyor anlayamadım. marşa basıyorum hafif gaz veriyorum motor boğulur gibi oluyor gaz vermeye devam etmezsemde stop ediyor nedenini de anlayamadım gitti yaz günü böyle yapması normal değil gibi geldi bana bi yardım ederseniz sevinirim...

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı xVaLeNx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu motoru ilk çalıştırmada neden hemen ısınmıyor anlayamadım. marşa basıyorum hafif gaz veriyorum motor boğulur gibi oluyor gaz vermeye devam etmezsemde stop ediyor nedenini de anlayamadım gitti yaz günü böyle yapması normal değil gibi geldi bana bi yardım ederseniz sevinirim...
    Ybr de gayet doğal bi durum dostum motorun sağlıklı olduğunu burdan anla.. benim 2. ybr em ikiside aynı sorun yok yani..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün zincir,dişli,takoz,arka balata temizlik bakımı,arka beşik ve tüm teker millerinin yağlama işlemini yapacağım..ön düzeni,teker,amortisör borularını söküp furş takımı bilyalarını yağlayacağım,ön fren balatalarının,fren merkezinin temizlik ve bakımını yapacağım..eee geldik 20bin kmye,sorunsuz şekilde 120bin kmyi görebilmek için bakım şart..servisin yaptığı bakımdan 10 kat detaylı bakım yapacağım..

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:05 ----------

buji, hava filtresi kontrolü ve değişimi,gaz,debriyaj teli yağlama,vakit kalırsa karbüratör temizlik ve bakımı da yapmak istiyorum çünkü onun da yıllık bakımı geldi
    ahhh ahh.. keşke bende yapsam ,ama çok uzun iş ve ben yaparsam 1 hafta sürer.. motorunda yatması bana gelmez... hadi sana kolay gelsin...

Motosikleti
    2016 Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ybr de gayet doğal bi durum dostum motorun sağlıklı olduğunu burdan anla.. benim 2. ybr em ikiside aynı sorun yok yani..
    hımm anladım teşekkürler ben daha çömezim 2 ay oldu ve ilk motorum. Arkadaşımda 2006 honda cg 125 var onunkinde böyle bir sorun olmadığı için benimkinin yapması normal mi sizlere danışayım dedim ve iyide ettim içim ferahladı. ha bu arada motorun üstünde gelen lastikler çok mu kötü yoksa bana mı öyle geliyor :O çoğu virajda motorun arkası alıp başını gidiyor ki gayette dikkatli döndüğümü düşünüyorum :/

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    hımm anladım teşekkürler ben daha çömezim 2 ay oldu ve ilk motorum. Arkadaşımda 2006 honda cg 125 var onunkinde böyle bir sorun olmadığı için benimkinin yapması normal mi sizlere danışayım dedim ve iyide ettim içim ferahladı. ha bu arada motorun üstünde gelen lastikler çok mu kötü yoksa bana mı öyle geliyor :O çoğu virajda motorun arkası alıp başını gidiyor ki gayette dikkatli döndüğümü düşünüyorum :/
    virraja giriş şeklinde önemli, üstündeki lastikleri ben 15,000 kmdir kullanıyorum.. cbf 150 michelen lastik kullanan arkadaşımın karamürsel virajını 80-90 km hızla dönüyor ,arkasından da ben öyle dönüyorum.. Biraz yetenek biraz lastik performanı.. yağışlı havada hiç test bile etme düşersin.. kuru zaminde ben beğeniyorum sıkıntı yok... biraz lastikler kendine gelsin yol tutuşu artar

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    baaşkalarına söz hakkı vermek istemiyorum ama cg titan serisi ayrı bir cumhuriyet heleki 96 ise
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    2016 Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    virraja giriş şeklinde önemli, üstündeki lastikleri ben 15,000 kmdir kullanıyorum.. cbf 150 michelen lastik kullanan arkadaşımın karamürsel virajını 80-90 km hızla dönüyor ,arkasından da ben öyle dönüyorum.. Biraz yetenek biraz lastik performanı.. yağışlı havada hiç test bile etme düşersin.. kuru zaminde ben beğeniyorum sıkıntı yok... biraz lastikler kendine gelsin yol tutuşu artar
    daha 2400 kmde olduğu için sıkıntı olabilirmi? çünkü bahsettiğim arkadaş da benim motorla az kalsın asfaltı öpüyordu [COLOR="Silver"]

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    daha 2400 kmde olduğu için sıkıntı olabilirmi? çünkü bahsettiğim arkadaş da benim motorla az kalsın asfaltı öpüyordu

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:04 ----------

daha 2400 kmde olduğu için sıkıntı olabilirmi? çünkü bahsettiğim arkadaş da benim motorla az kalsın asfaltı öpüyordu

lastiğin en iyi performansını belli bir süre aşındıktan sonra alırsın..aslında 2400 km yeterli sanıyorum ama, maddi durumun iyi ise michelen alıp dizini yere değdirebilirsin.. feyizoglu sitesinde de indirime girmiş..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 28 kullanıcı var. (0 üye ve 28 misafir)

Bu Konudaki Etiketler