Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    ulem deli naber....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Rolanti ayarlı 1400 civarı, bugün öğlen çalıştırdım jiklesiz çalıştı. Fazla gazlamadım yani 6 7000 geçmedim, genelde 5 6000 değiştirim vites.
    500 km olunca yağını değiştittireceğim, o zaman sorarım ustaya.
    Birde bu samsun daki servis bana Gulf 15 40 yağ verdi, bunu mu koysam yokda castrol veya shell 10 40 mı koysam

---------- Post added at 17:15 ---------- Previous post was at 17:13 ----------

Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BÜTÜN ESDLER ŞIKIRTILI ÇALIŞIR BOŞYERE SUBAPLARINIZI ELLETMEYIN..!
    Yok fikrini soracağım sadece, zaten ybrsi olan bir arkadaşın yanına gideceğim, onun motoru dinleyince meydana çıkar zaten
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rolanti ayarlı 1400 civarı, bugün öğlen çalıştırdım jiklesiz çalıştı. Fazla gazlamadım yani 6 7000 geçmedim, genelde 5 6000 değiştirim vites.
    500 km olunca yağını değiştittireceğim, o zaman sorarım ustaya.
    Birde bu samsun daki servis bana Gulf 15 40 yağ verdi, bunu mu koysam yokda castrol veya shell 10 40 mı koysam
    sen yinede emin olmadan dürümün dediği gibi motorun süpaplarını elletme... yağ olarak bu güne kadar tüm motorlarımda 600cc den 125 cc ye kadar castrol 10/40 power 1 kullandım tavsiye ederim..

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Bende öyle düşünüyorum ikisinden birini almak lazım

---------- Post added at 17:36 ---------- Previous post was at 17:28 ----------

Şimdi yağ seviyesini azalttım biraz, tam üst çizgideydi, tam ortada şu anda, yalnız yağ çok kararmış, ilk kullanım olduğu için herhalde.

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    günde minimum 200 kuryeye rastlıyorum yollarda..bütün esdler sıkırtılı çalışıyorlar hem de hepsi..o ince tiz seslerden birinin sebebide soktugum egzosu..2 esd gördüm biri eski ybr egzosu takmış..motor sesi aynı eski ybr gibiydı..bir tane de özel egzos yaptırmis o da.. onunda motor sesi aynı eski ybrler gibiydı..yani bu egzos motor sesini de etkiliyor

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    ilk yağını 300 km de değiştir.. Tecrübe ile sabittir

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .bana da hız lazım. senin makina güzel de takasa girmiyorsun
    Hocam uymadı ne yapalım. Sağlık olsun

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tolganın motora talipler artıyor... hadi bakalım hayırlısı................
    6.500 TL dediğim gün gidecek zaten. Herkes aynı rakamı sayıklıyor. 7bin'e alıcı bulamadım gitti
    2001 R1 den tut, çek senete kadar teklif ve takaslar var. Yeminle bir büyükbaş kaldı teklif edilmedik.
    Alakasız o kadar çok teklif aldım ki akıllara durgunluk verir.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk yağını 300 km de değiştir.. Tecrübe ile sabittir
    Hemen değiştiriyorum o zaman, peki değiştirdikten sonra şu yağ basıncı kontrol vidasını söküp yağ geliyor mu diye bakıyor musunuz?

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam uymadı ne yapalım. Sağlık olsun

6.500 TL dediğim gün gidecek zaten. Herkes aynı rakamı sayıklıyor. 7bin'e alıcı bulamadım gitti
    2001 R1 den tut, çek senete kadar teklif ve takaslar var. Yeminle bir büyükbaş kaldı teklif edilmedik.
    Alakasız o kadar çok teklif aldım ki akıllara durgunluk verir.
    TOLGA CAN evvela yaş nedir.. Uslupta hata olmasın.. Saygısızlık etmeyelim eğer büyüyümüzsen
    banada atv takası gelmişti ben para diyorum adam atv diyor
    Sepetçioğlu bunu beğendi.

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    günde minimum 200 kuryeye rastlıyorum yollarda..bütün esdler sıkırtılı çalışıyorlar hem de hepsi..o ince tiz seslerden birinin sebebide soktugum egzosu..2 esd gördüm biri eski ybr egzosu takmış..motor sesi aynı eski ybr gibiydı..bir tane de özel egzos yaptırmis o da.. onunda motor sesi aynı eski ybrler gibiydı..yani bu egzos motor sesini de etkiliyor
    Sorun yoksa problem değil O zaman 1000 kmyi doldurduğumuz da uçuşa geçiyoruz

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Hemen değiştiriyorum o zaman, peki değiştirdikten sonra şu yağ basıncı kontrol vidasını söküp yağ geliyor mu diye bakıyor musunuz?
    Yağ basıncı kontrol vidası nedir... anlayamadım

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Yağ basıncı kontrol vidası nedir... anlayamadım
    Servis kitapçığında okumuştum tam egsoz çıkışının üstünde silindirin üzerinde küçük bir vida var oymuş, yağ basıncını kontrol etmek içinmiş.

Uploaded with ImageShack.us

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Bende bu gün fark ettim eksozdan çin mali motor gibi sesi yüksük devirlerde daha missedilir bu arada 2011 model ybr 125 aldim bu gün 12.700 km de 3500 gayme keş para verdim helali hoş olsun..koruma demiri ön cam arka çanta demiri orjinalinide verdi birde ön arka lastikler pirelli daha yeni uzun far xenon bide + olarak çift seger korna var en güzel yeri kornalari daaat daat ben burdayum diyo..xenon sadece uzunda var kısasi normal..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Servis kitapçığında okumuştum tam egsoz çıkışının üstünde silindirin üzerinde küçük bir vida var oymuş, yağ basıncını kontrol etmek içinmiş.

http://img43.imageshack.us/img43/208...ntrolvidas.jpg

Uploaded with ImageShack.us
    yok be behçet... buraları karıştırma .. boşver ybr nin motorunda sıkıntı olmaz zaten... olağan dışı bi durumla karşılaştığın zaman servise götür... ben bu güne kadar hiç dokunmadım orasına

---------- Post added at 18:30 ---------- Previous post was at 18:27 ----------

Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bu gün fark ettim eksozdan çin mali motor gibi sesi yüksük devirlerde daha missedilir bu arada 2011 model ybr 125 aldim bu gün 12.700 km de 3500 gayme keş para verdim helali hoş olsun..koruma demiri ön cam arka çanta demiri orjinalinide verdi birde ön arka lastikler pirelli daha yeni uzun far xenon bide + olarak çift seger korna var en güzel yeri kornalari daaat daat ben burdayum diyo..xenon sadece uzunda var kısasi normal..
    hayırlı uğurlu olsun sedatım.. ohh çok şükür demişindir artık..
    tekerin düz bassın.. fotolar nirde

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    TOLGA CAN evvela yaş nedir.. Uslupta hata olmasın.. Saygısızlık etmeyelim eğer büyüyümüzsen
    banada atv takası gelmişti ben para diyorum adam atv diyor
    Daha gencim yaw, sevmem ben kurtlar vadisi havasında abi denmesini. Daha 32 yaşındayım.
    Bana kanki, dostum, arkadaş diyebilirsiniz iç dünyam filli boya gibi rengarenk
    Herşeyi geçtim. 5.000 TL vereyim. geleyim alayım. daha da vermem diyenler bitiriyor. Sanki ondan başka alıcı yok.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha gencim yaw, sevmem ben kurtlar vadisi havasında abi denmesini. Daha 32 yaşındayım.
    Bana kanki, dostum, arkadaş diyebilirsiniz iç dünyam filli boya gibi rengarenk
    Herşeyi geçtim. 5.000 TL vereyim. geleyim alayım. daha da vermem diyenler bitiriyor. Sanki ondan başka alıcı yok.
    hahaha daha dur sana saat teklifi falan gelir tolga abi

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Hayırlı olsun güle güle bin

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX

hayırlı olsun allah kaza bela göstermesin aradım bir kaç kez açmadın....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    yok be behçet... buraları karıştırma .. boşver ybr nin motorunda sıkıntı olmaz zaten... olağan dışı bi durumla karşılaştığın zaman servise götür... ben bu güne kadar hiç dokunmadım orasına [COLOR="Silver"]
    Bende dokunmadığınız tahmin etmiştim zaten Yarın çarşıya ineyim iyi bir yağ alayım bende.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Sedat hayırlı olsun. Kelepir arıyodun bulamadın galiba normal fiyata almıssın gibi geldi bana
    www.erkakurye.com

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 17 kullanıcı var. (0 üye ve 17 misafir)

Bu Konudaki Etiketler