Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    ankarayi çok seviyorum öyle böyle değil yas biraz ilerlesin tekrar yerleşicem soğuk ama küçük aradığın hersey heryer hep birbirine yakın bütün arkadaşlarım da orada : ) hem koray değişmez o kasa yahu değişirse ticari hata yapmış olurlar : ) anca sağını solunu belki makyajlarlar ki ben onu bile beklemiyorum esd yamahanin tüm modelleri üzerinde yaptığı en köklü değişimi gördü tutup tekrar kasa değiştirmek esd nin bekledikleri satışı gerçeklestirmediğini gösterir ki esd de bekledikleri satış rakamını da geçtiler diye düşünüyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ankarayi çok seviyorum öyle böyle değil yas biraz ilerlesin tekrar yerleşicem soğuk ama küçük aradığın hersey heryer hep birbirine yakın bütün arkadaşlarım da orada : ) hem koray değişmez o kasa yahu değişirse ticari hata yapmış olurlar : ) anca sağını solunu belki makyajlarlar ki ben onu bile beklemiyorum esd yamahanin tüm modelleri üzerinde yaptığı en köklü değişimi gördü tutup tekrar kasa değiştirmek esd nin bekledikleri satışı gerçeklestirmediğini gösterir ki esd de bekledikleri satış rakamını da geçtiler diye düşünüyorum
    valla durmuşcumbu far tasının beğenilmediği ve yuvarlak fara geçeceği haberlerini duyuyorum..şekil ve özellikler aynı boya far tası ufak tefek ayrıntılar farklı

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Şenol abim teşekkür ederim çok güzel zaten maviye nazar değmez ama biz genede 41 kere maşallah diyelim Allah nazardan saklasın ayrıca ön camda mükemmel olmuş irfan aga ile sen harikalar yaratıyosunuz yafs
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    dönmüş goygoy yine(:
    gönlüme su serptin durmuş(:
    eyvallah kardeşim(:
    hacı satacam diye değil, meret çok az yakıyor ne zaman koyduğumu unutuyorum sonra bugün elimin altından gaz gidince yedeğe alim dedim, meğer yedekteymiş zaten

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    yurtdişinda da yuvarlak far var ama aynen senin gibi düşünüyorum çok da başka yerlerini değiştirecekleri fikri mantıksız geliyor en fazla fari yuvarlayip devam ederler

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    yuvarlak far da yakışıyor.. o da tutar

---------- Post added 30-01-2012 at 00:09 ---------- Previous post was 29-01-2012 at 23:29 ----------

sayfa dibe vurdu..bari yukarı alayım

ABİLERİM BENİM YAMAHA YBR ESD 5 TL İLE 32 KM GİDİYOR NİYE BU KADAR YAKIYOR HAVA FİLTRESİNDEN Mİ YAĞ DAN MI BUJİ DEN NEDEN YA NEDEN .S .S :((

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    abim ne yaptın sen ya.. bu normallerin çok üstünde bir rakam... sen acil motoru servise götür gerekeni söyle..sıfır aldıysan yapılmazsa iade edersin..yıllardır motor üstündeyim ilkkez duyuyorum yamaha da böyle bişey ..hadi hayırlısı bakalım.. buradan sana yağı değiş lastiği değiş demekle olmaz bu iş.yarın doğru servise

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı çaylakmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ABİLERİM BENİM YAMAHA YBR ESD 5 TL İLE 32 KM GİDİYOR NİYE BU KADAR YAKIYOR HAVA FİLTRESİNDEN Mİ YAĞ DAN MI BUJİ DEN NEDEN YA NEDEN .S .S :((
    motorun çok yakmasının sebebi tamamen karbüröterden kaynaklanır zannediyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    aynen öyle doğru servise o işte bir iş var

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    ama şu bilgileride verirsen daha iyi sana geri dönebiliriz motoru ne zaman aldın, şuan kaç kilometrede, rodajdayken hangi hızlarda kullandın, aldığından berimi böyle sonradan mı oldu

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    çaylakmotor, bizim buralarda bi ara okyanus vardı.. bana onu hatırlatıyon ha..neyse motor kullanırken dikkatli ol ..ybr nin napacağı belli olmaz

KORKUTTUNUZ BENİ ŞİMDİ 5 LİTRE DEMEDİM ABİLERİM EMİN MİSİNİZ :(

EKİMDE ALDIM DAHA YENİ SIFIR 2200 KM DE YAĞI EN SON 1500 DEĞİŞTİRDİM...RODAJDA İKEN EN FAZLA 80 YAPTIM YANİ

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    KORKUTTUNUZ BENİ ŞİMDİ 5 LİTRE DEMEDİM ABİLERİM EMİN MİSİNİZ :(
    hay allah napmasın seni.. bende 5 lt anladım.. normal o zaman..rodajdasın zaten

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    yok canım yazdığın burada zaten ben 20 tl ile izmite gittim geldim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    en fazla o motorun 130 kuruş yakmasi lazım kmde tas çatlasa o da ya rodaj döneminde ya da sürekli çok hırçın kullanımlarda yakar o kadar..160 kuruş yakan ybr mı olur?

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    niye 1500 km de ilk yağdeğişti 1000 de değişmesi lazımdı sonra 3000 de bide önemli olan sürat değil rodajda 4500 - 5000 deviri geçme yeter süratide devire göre ayarla rodajdan sonrada bas sona kadar ki sağır açılmasın motor gerçi 2200 km yi bulmuşun ama arasıra şöyle 1 dakkalığına bi gazla sonra düşür sürati ..

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hay allah napmasın seni.. bende 5 lt anladım.. normal o zaman..rodajdasın zaten
    AMA ABİ SEN UZUN YOL GİTMİŞSİN BEN HEP ŞEHİR İÇİNDE KULLANDIM TRAFİK IŞIKLARI FALAN FİLAN ANORMAL Mİ DİYORSUNUZ HALA ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:35 ----------

Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    niye 1500 km de ilk yağdeğişti 1000 de değişmesi lazımdı sonra 3000 de bide önemli olan sürat değil rodajda 4500 - 5000 deviri geçme yeter süratide devire göre ayarla rodajdan sonrada bas sona kadar ki sağır açılmasın motor gerçi 2200 km yi bulmuşun ama arasıra şöyle 1 dakkalığına bi gazla sonra düşür sürati ..
    YOK ABİ 1000 DE DEĞİŞTİ DANDİK YAĞ KOYDULAR DİYE BEN BİRDE 1500 DE DEĞİŞTİRDİM ...

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    AMA ABİ SEN UZUN YOL GİTMİŞSİN BEN HEP ŞEHİR İÇİNDE KULLANDIM TRAFİK IŞIKLARI FALAN FİLAN ANORMAL Mİ DİYORSUNUZ HALA ?
    yok yok yanlış anladın.. benzinin litresi zaten 4,5 sen normal yapmışın.. yeni motor biraz yakar.. bu kadar hassas olmana gerek yok.. ben hala ne kadar yaktığını bilmiyorum motorun..

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    ya zaten şehir içinde en baba motorbile durkalk yüzünden çok yakıyor o sorun değil ama arasıra kendine basabileceğin yol bul ve git bas . bu arada motor 1. vitestede 8500 devir vurur 5. vitestede 8500 devir vurur anlatabildimmi önemli olan motorun sürati değil motorun devri anlatabildimmi .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler