Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    KRAL1146 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adanalı ve Yeniçeri arkadaşlarımız sizlere teşekkür ediyorum. Bana açıklayıcı fikirler verdiniz ben sizin ybr topiğini okudum. Yeriçeri kerdeşimiz senin de 4.300km lik TÜRKİYE gezisi yazını okudum.Çok keyifliydi.Sanki ben kendim oraları gezmiş gibi oldum.Sağolasın.Benim fikrimde ybr den yanaydı. sonuçta kaliteli motor daha ötesi yok.Tanımadığımız bir ürünü alıpta huyunu bilmeden rezil olmak istemem yollarda yolda kalsan bir çekici parası sadece 250ytl ne gereği var kendimizi riske atmaya öyle değilmi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    sevgili YENİÇERİ abimiz.hiç kuşkusuz artık sizinde ADANA'da bir dost,arkadaş ve motordaşınız var.yeriniz her zaman başımızın üstünde.geldiğinizde,elimizden geldiğince ağırlamaya çalışırız.(adana kebabı/şalgam/bici bici) bu arada lütfen not alın :537 / 249 94 49

sılwes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ah ah motor olsa Türkiyeyi dolascamda yok ıste yaw...
    Koşulların mükemmel olmasını beklersen hiçbir zaman harekete geçemezsin.

kanka verelim sana bir yamaha ybr 125 2007 model 1400 km daha :D

bana arka çanta lazım ya sizce hangi marka daha iyi ve ybr'me daha şık oturur tavsiyelerinizi bekliyorum sevgil yamaha dostlarım

Yeniçeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Alıntı spy_arts adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka verelim sana bir yamaha ybr 125 2007 model 1400 km daha :D

bana arka çanta lazım ya sizce hangi marka daha iyi ve ybr'me daha şık oturur tavsiyelerinizi bekliyorum sevgil yamaha dostlarım
    Ben Kappa kullanıyorum 46 lt'lik.İki kask sığabiliyor.Çok memnunum.Biraz pahalı ama bu paraya değer.Çok sağlam bir çanta.Düştüğümde motoru bile korudu.Ciddi bir hasar da oluşmadı sadece bağlantı yerinde ufak bir kırılma meydana geldi.Bunun dışında Givi veya Shad da iyi markalardır.

Arkadaşlar YBR ile ilgili yeni bir site açıldı.Belki haberiniz yoktur diye adresini yazayım. http://www.ybrclub.org Ben üye oldum.Sizlere de tavsiye ederim.Sitede Serhatkulu olarak geçen yaz yaptığım ve burada yayınladığım geziyi daha geniş bir şekilde yayınlamaya başladım.Selam, sevgi ve saygılarımla.

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    evet yeniçeri abimizin top casesı cok guzel

vreon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mavi YBR 125
    Benim çantam da Kappa 35lt. 1 kapalı kask + ıvır zıvır sığıyor, kalite Yeniçeri'nin dediği gibi, 35 lt'lik olan biraz daha ucuz.

Vreon Krantulor
    Okan Kılıç
    Havada Karada Yurtta Cihanda itinayla uçulur :bestmt:

Su Silahı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Slm arkadaşlar;
    Yakınlarında yamaha servisi bulunanlar yardımcı olursa sevinirim.Bizim burdaki servisle aram iyi değil.
    1 ay kadar önce motorumla yan yattım ve 10m kadar sürüklenmiştim. Bundan dolayı gidonda 1cm kadar eğrilik ve kafa grenajında çatlakalar oluştu. Kafa grenajı ve gidon fiyatı öğrenebilir misiniz? Yardımcı olacak arkadaşa şimdiden teşekkür ederim.
    Gitti TDM kaldık yine ybr ile başbaşa..

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Bende 2. el kappa 35 lik arıyorum.Arkadaşım 37 lik shad kullanıyor.Eğer ondan da bulursanız şiddetle tavsiye ederim

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı Su Silahı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaşlar;
    Yakınlarında yamaha servisi bulunanlar yardımcı olursa sevinirim.Bizim burdaki servisle aram iyi değil.
    1 ay kadar önce motorumla yan yattım ve 10m kadar sürüklenmiştim. Bundan dolayı gidonda 1cm kadar eğrilik ve kafa grenajında çatlakalar oluştu. Kafa grenajı ve gidon fiyatı öğrenebilir misiniz? Yardımcı olacak arkadaşa şimdiden teşekkür ederim.
    yani tip kafa grenajı 50 ytl
    eski si 100 ytl
    gidon 20 ytl

yıldız ticaret 0216 523 62 62
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    babaçi yenitip eskitip nası oluyo fotoları varsa ekleyebilirmisin sana zahmet

Motosikleti
    Comet
    Alıntı celıl ybr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    babaçi yenitip eskitip nası oluyo fotoları varsa ekleyebilirmisin sana zahmet
    2004 ve 2005 modellerin bazıları farklı

satılık sitelerine girip bakabilirsin
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    ARTIK YOK YENİSİNE SAGLIK
    Alıntı sonix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Morrigan

o lastik bantları iyi olmaz.Motorun görünümünü bozar.Ama jant için olanları var onlar daha iyi .

Pierzig

az öyle oldu

böyle nasıl
    cok gusel olmus arkadsım bı onerıde bulunayım arka plakalıgı cıkar azcubuktan racınge benzıyo we ubrye cok yakısıyo...

Su Silahı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Çok teşekkür ederim babaçi. Verdiğin bilgiler işime yarayacak.
    Gitti TDM kaldık yine ybr ile başbaşa..

2008 ve 2007 modeller aynı adanalı kardeşim benim şeritte aynı aksesuarda motorda sadece ruhsatta 2008 yazıyor :D

fotoğraftaki kırmızı şeriti photoshopta yapmıştım.arka plakalığı asla çıkarmam.

Alıntı metin3590 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cok gusel olmus arkadsım bı onerıde bulunayım arka plakalıgı cıkar azcubuktan racınge benzıyo we ubrye cok yakısıyo...

CBR125RCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah

ilaçsınız.

[QUOTE=adanalı;938156]sana kırmızı feda olsun kardeş,doya doya seyret hadi.

çok sağol abicim resimlerin için.ilaç gibi geliyor valla allah razı olsun.yeniçerim sanada teşekkür ederim kazasız belasız sürüşler diliyorum.imzamı beğendiğin içinde ayrıca teşekkür ederim.
    ÖNCE VATAN MİLLET,SONRA ANA VE YAR,BU YOLDA SAVRULAN,BİRİLERİ VAR.EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN,BİRİLERİ VAR.
    BAYRAKLA DERTLEŞEN,TOPRAKLA BİRLEŞEN,CAN VERİP DEVLEŞEN,BİRİLERİ VAR..ŞEHİTLER ÖLMEZ..

berkman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 gri
    bugün zinciri temizlerken castrolun 17 YTL ye aldığım zincir temizleme spreyini kullanıyodum. Bide tinerle temizlemeyi denedim. vallahi spreyden çok daha iyi temizliyo. hemde 10 kat daha ucuz. Arkadaşlar tiner zincire zarar falan vermez heralde. Bu spreylerden kazık yemeyelim

Motosikleti
    Comet
    Alıntı berkman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün zinciri temizlerken castrolun 17 YTL ye aldığım zincir temizleme spreyini kullanıyodum. Bide tinerle temizlemeyi denedim. vallahi spreyden çok daha iyi temizliyo. hemde 10 kat daha ucuz. Arkadaşlar tiner zincire zarar falan vermez heralde. Bu spreylerden kazık yemeyelim
    tiner zincire zarar vermez ama zincir halkalarının içerisindeki keçelere fevkalede zarar verir.o-ring zincirlerin bakla aralarında keçeler vardır

tiner kullanmayın

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Zinciri mazotla temizleyin arkadaşlar

Bu arada havalar 15-20 arası değişiyor hangi yağı kullanayımm siz ne kullanıyorsunuz 10*40 mı koysam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 16 kullanıcı var. (0 üye ve 16 misafir)

Bu Konudaki Etiketler