Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koruma demiri olsaydı depodaki o belirsizlik olmazdı 40 liradan kaçarsan 100 lira zarara girersin işte.

fiyat model ve km çok iyi gidip mutlaka bak
    Haklısın , şu 2007 yi bitirelim ,vitesli motordan anlayan birileriyle gidip inceliyecem ; bi de Bws yi satabilseydim çok iyi olacak benim için, hem maddi açıdan rahatlarım hem de bi koltuğa 2 karpuz sığmaz

Bir de bu ilan http://www.sahibinden.com/sahibinden...XQQdisplayitem kafama takılıyor ; satan arkadaş sanırım mt.net e üye ama ben Çanakkale den Ybr li birisi tanımıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Napcen Çanakkalede yahu gidip getirmekte meşakatli bi o kadarda masraf İstanbulda bir sürü ybr varken

benim merak etttiğim nokta bu ybr lerdeki kadran doğrumu yazın bi arkadaşla test ettik onda, honda es vardı aynı hızda ben 60 oysa 70 görüyordu armode 125, 120gördü ben 90 gördüm onlarmı yanlış ybr mi az gösteriyor

szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Napcen Çanakkalede yahu gidip getirmekte meşakatli bi o kadarda masraf İstanbulda bir sürü ybr varken
    Haklısın ,İşte gönüle böyle bi alma hissi düşünce nere olsa bakıyosun, ben daha 5 km bu motoru götüremezken Çanakkale ye bakıyorum işte

Yeniçeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Alıntı The massacre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw arkadaşlar bişey sorucam sizin görüşünüzü almak istiyorum bende ybr varken ben hep kafa grenajını çıkartırdım öyle daha güzel görünüyordu sanki,arkadaşlarım tam tersi düşünüyordu acaba sizce nasıl olur
    Orjinal kafa grenajı benim de pek hoşuma gitmedi.Zaten bu yüzden de onu değiştirdim.

Alıntı ramos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim merak etttiğim nokta bu ybr lerdeki kadran doğrumu yazın bi arkadaşla test ettik onda, honda es vardı aynı hızda ben 60 oysa 70 görüyordu armode 125, 120gördü ben 90 gördüm onlarmı yanlış ybr mi az gösteriyor
    YBR'nin km. göstergelerinde bir anormallik yok.Ben bir kaç kez değişik marka otobillerle kıyaslama fırsatı buldum.Farklı sonuçlar çıkmıyor.Yani no problem.

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125
    yamah aslında japonların degil mi ....işcilik ucuz oldugu için çinde üretiliyo benim bildigimm

bende düşünüyorum almayı vardı..sattım tekrar alcam 2. el almayı düşünüyom

arkadaşlar bu topige takılan yok galiba ..vardı ya da artık gittiler......yanlız kalmasın ybr serisi

gokhan_307 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Ybr 125 (Mavi)
    Alıntı tayfn45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yamaha aslında japonların degil mi ....işcilik ucuz oldugu için çinde üretiliyo benim bildigimm
    Doğru biliyorsun

arkadaşlar bu topige takılan yok galiba ..vardı ya da artık gittiler......yanlız kalmasın ybr serisi
    Yok arkadaşım öyle değil.Yanlız bu topicte çok geyik olmuyo gördüğüm kadarıyla.Ki bence iyi bişey.Sorun varsa da cevap alırsın mutlaka

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister

Ülkemizi baştan sona kateden YBR

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125
    helal olsun be ybr...eee arkadaş bu ybr nin km kaç oldu
    şirinler gay mı? onlar nasıl çoğaldı, aman tanrım hepsi şirineyemi kaydı yoksa şirine kaşarmı?

berkman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 gri
    maşallahhh sıfır km motor gibi duruyo

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    helal olsun be ybr...eee arkadaş bu ybr nin km kaç oldu
    Şu anda 21.000 Km.Ama emin olun halen böyle.Foto çekildiğinde de 15.000 KM.civarındaydı.

kemalkemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    arkadaşlar muhtemelen birçoğunuz biliyordur ama ben yinede bir hatırlatmak istedim.

malum kış motorlar garajlarda. elimden geldiğince haftada yada 2 haftada 1 defa en azından yarım saat 1 saat çalıştırmaya gayret ediyorum .

yalnız geçen arayı biraz uzun tutunca motor çalışmadı.
    ne yapsam ne etsem diye düşünürken motoru elimle hareket ettirmeye bir nevi ittirmeye başladım. 2 metre sonra (motor hareket halindeyken) marşa bastığımda hiç sorunsuz çalışmaya başladı. hatta jiklesiz bile çalışıyor. bir kaç defa denedim sonuç mükemmel.

eğer uzun zaman yatmış motorunuzu çalıştırmakta güçlük çekiyorsanız bir deneyin bence.

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Alıntı kemalkemal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar muhtemelen birçoğunuz biliyordur ama ben yinede bir hatırlatmak istedim.

malum kış motorlar garajlarda. elimden geldiğince haftada yada 2 haftada 1 defa en azından yarım saat 1 saat çalıştırmaya gayret ediyorum .

yalnız geçen arayı biraz uzun tutunca motor çalışmadı.
    ne yapsam ne etsem diye düşünürken motoru elimle hareket ettirmeye bir nevi ittirmeye başladım. 2 metre sonra (motor hareket halindeyken) marşa bastığımda hiç sorunsuz çalışmaya başladı. hatta jiklesiz bile çalışıyor. bir kaç defa denedim sonuç mükemmel.

eğer uzun zaman yatmış motorunuzu çalıştırmakta güçlük çekiyorsanız bir deneyin bence.
    Arkadaşım motorunu o şekilde çalıştırmamanı tavsiye ederim.Çeşitli sıkıntılara maruz kalabilirsin.YBR'nin ayak pedalı var.Jikleni çek, benzin musluğunu ve kontağını kapat.Ayak pedalını kullanarak iki üç kez pompala.Ardından kontağı aç ve yine ayak pedalını biraz hızlı kullanarak motorunu çalıştır.Bu daha sağlıklı bir yöntemdir.

berkman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 gri
    Alıntı Yeniçeri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım motorunu o şekilde çalıştırmamanı tavsiye ederim.Çeşitli sıkıntılara maruz kalabilirsin.YBR'nin ayak pedalı var.Jikleni çek, benzin musluğunu ve kontağını kapat.Ayak pedalını kullanarak iki üç kez pompala.Ardından kontağı aç ve yine ayak pedalını biraz hızlı kullanarak motorunu çalıştır.Bu daha sağlıklı bir yöntemdir.
    benzin musluğunu neden kapatıyoruz

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı berkman adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Motor boğulmasın diye mühtemelen
    Bizimde bu aralar soğuklarda zor çalışır oldu :S

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Alıntı berkman adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Evet, motor boğulmasın diye.Aksi takdirde hiç çalışmaz.Ama dediğim gibi çok rahat çalışır.

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    Yaklaşık 1 haftadır ybr'me binmiyordum.Bİrazdan ufak bir şehir içi turu yapayımda motor ısınsın.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150

Yıl 2004...ybr 125imle alakalı tek hatıram bu resim...solda abim...sağda ben...Tr ye gelen ilk parti ybrdendi benimkisi...güzel motordu...Yalovalı bir taksiciye verdim...herif şaşırdı...yav buna hiç binmedinmi diye...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    yeniçeri motorun çok güzel görünüyor...Tekerlerine ve bileğine sağlık...Valla o hızlarla hiç çekilmez o yollar ama helal olsun sana...Ön cam çok hoş duruyor ayrıca depo üstü, topcase falan baya bir güzelleşmiş motorun...allah kaza bela vermesin....
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeniçeri motorun çok güzel görünüyor...Tekerlerine ve bileğine sağlık...Valla o hızlarla hiç çekilmez o yollar ama helal olsun sana...Ön cam çok hoş duruyor ayrıca depo üstü, topcase falan baya bir güzelleşmiş motorun...allah kaza bela vermesin....
    Sağol dostum.Allah cümlemize kaza bela vermesin ve bol seyahatler nasip etsin.Doğrusu itiraf etmek gerekirse özellikle otoyollarda biraz hız aranmıyor değil.Hani çok değil şöyle makina zorlanmadan 100-130 arası yapsa kafi.Ama ne yapalım şimdilik YBR ile idare ediyoruz.İleriye doğru YBR'yi satmamak kaydıyla BMW F 650 düşünüyorum.O zaman yolculuk daha keyifli olacak inşallah.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler