Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    arkadaşlar merhaba , 1000 km bakımında ne kadar bir ücret alıyorlar acaba ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    Sevgili Murat gezi ve uçuşla ilgili yorumlarını,fotolarını hayranlıkla izledim.Herbiri ayrı ayrı muhteşem.
    Paylaşım için çook teşekkürler.

yamaha

gardaslar bu ybr 125 benimde baya kafama yatti-almayi dusunuorm-ama kurye motoru fln dıolar ınsanın havasını bozuolar-bence gayet sekıllı klas bı motor-ole pıdecı-kurye motoru gıbı bı tıpı yok! ne dıyorsunuz-alayımmı? bıde ben daha once vıteslı motor hıc kullanmadım hıc-zorluk yasarmıyım-kolay mıdır?alıstık scooter lara-zor gelırmı acaba dıe dusunuorum!

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı ardito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gardaslar bu ybr 125 benimde baya kafama yatti-almayi dusunuorm-ama kurye motoru fln dıolar ınsanın havasını bozuolar-bence gayet sekıllı klas bı motor-ole pıdecı-kurye motoru gıbı bı tıpı yok! ne dıyorsunuz-alayımmı? bıde ben daha once vıteslı motor hıc kullanmadım hıc-zorluk yasarmıyım-kolay mıdır?alıstık scooter lara-zor gelırmı acaba dıe dusunuorum!
    her yönden tavsiye ederim,ilk zaman scooter kullanıcısına acemilik çektirir ama 2 günde alışırsın bu defa scooter sana ters gelir
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Yeniçeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Alıntı insane adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkdaşlar son iki haftadır motorla geziyordum, aşağıdaki linklerden gezi raporlarını okuyabilirsiniz...
    Çatalca-Yalıköy Gezisi
    http://www.ikiteker.org/modules.php?...wtopic&t=10964
    Yedigöller Gezisi
    http://www.ikiteker.org/modules.php?...966&highlight=

Bir de motordan bağımsız "gezi"
    http://www.ikiteker.org/modules.php?...963&highlight=
    Fotoğraflar ve anlatım harikulade.Eline sağlık teşekkürler.

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    İstanbul'da motosiklet kullanıcısı gördüğüm kadarıyla çok az.Akşama kadar en fazla 20 motosiklet görmüşümdür.

kardes sen pek gezme firsatı bulamamıssın galıba. e-5 e cık-fazla deıl sole bı sırınevler-mecıdıyekoy arası gıt gel-bak kac tane motor goruosun-ıstanbulda cok arttı ve devam edıo motor sayısı! ben gecen sene ATİNA ya gıttım-nerdeyse arabadan cok motor vardı desem abartı olmaz-motorların da buyuk cogunlugu scooterdı-arabaların da buyuk cogunlugu smart tı-bızde kı dogan sahın gıbı bısı heralde yunanıstanda bu smart lar! trafık sorunu dıe bısıde yoktu!

Motosikleti
    Comet
    Alıntı sonix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul'da motosiklet kullanıcısı gördüğüm kadarıyla çok az.Akşama kadar en fazla 20 motosiklet görmüşümdür.
    memleketimize hoşgeldin dün akşam bize katılsaydın istanbulda neden az motor olduğunu anlardın çünkiii biz caddebostandaydık
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    Alıntı SilentScream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba , 1000 km bakımında ne kadar bir ücret alıyorlar acaba ?
    kendi sorumu kendim cevaplayayım belki başka arkadaşlara yardımı olur

yağ değişimi 19 ytl
    fren balata spreyi ve bakımı 10 ytl
    işçilik ve diğer kontroller 25 ytl
    toplam 54 ytl...

walla bilenlerin cvplamasi lazimdi-goren olmadı heralde-kusura bakma gardas!

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    Antalya ya oranla çok az ama.Antalyada en ücra köşede bile motosiklet görmek mümkün.

gerçi İstanbul trafiğinde kasap çok.Bir yandan Antalya'ya oranla daha çok çok tehlikeli trafiği..

hayaletfilo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GW250 İNAZUMA YAMAHA YBR 125
    arkadaşlar motorumu hala yaptıramadım ama sizi uzaktan uzaktan izliyorum ybr nin hakkını verin yolara dewam

protez insan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07YBRKIRMIZI
    Alıntı SilentScream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kendi sorumu kendim cevaplayayım belki başka arkadaşlara yardımı olur

yağ değişimi 19 ytl
    fren balata spreyi ve bakımı 10 ytl
    işçilik ve diğer kontroller 25 ytl
    toplam 54 ytl...
    ben 1000 bakımını 25ytl ye yaptırmıştım.yağ degişimi ve diger kontroller dahil.Senin bakım ücreti biraz fazla geldi bana

Motosikleti
    Comet
    Alıntı hayaletfilo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motorumu hala yaptıramadım ama sizi uzaktan uzaktan izliyorum ybr nin hakkını verin yolara dewam
    abi son durum nasıl, ne kadar masraf çıkıyor?

Motosikleti
    Honda CG 125 2006.
    Alıntı sonix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen antalyadan gelipte az buldun, normaldir, ben antalya serik'e gitmiştim 2000 yılında, bence serikte veya antalyanın tamamında olan motosiklet sayısı amerika veya avrupanın hiçbir eyaletinde olamaz, hatta uzakdoğuda bile olamaz.
    ama bu arabaların olmasından daha iyidir.

antalyalılar bu işi iyice abartmış, aklınıza gelen her çeşit insan motosiklete biniyor burada. motosiklet sesinden dolayı usantı gelmişti bana orada

Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    Alıntı protez insan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 1000 bakımını 25ytl ye yaptırmıştım.yağ degişimi ve diger kontroller dahil.Senin bakım ücreti biraz fazla geldi bana
    sizden işçilik almamış olabilirler, çünkü yağ zaten 20 ytl...

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    15.000 demeye az kaldı.

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    Maşallah sonix Allah nazardan saklasın.Daha nice uzun km.lere.

ben 2.el ybr 125 almak istiyorum fakat rodajı iyi yapılmamış olmasından endişem var eğer rodajı iyi yapılmamışsa motoru nasıl acıcaz? nasıl etki eder?Bu motorun max hızı nedir?ayrıca alt viteslerde devri iyice yükseltip motoru bir güzel sıkıştır ve öyle vites büyüt demiş sitede bi arkadaş bu nedir motoru açar mı? son olarakta motorun hız yapması için motor ömründen yemeden yapılacak işlemler nelerdir ve fiyatı.belki biraz uzun oldu ama hepsini merak ettiğimden yazdım.yardımcı olan herkese teşekkürler.

kemalkemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Alıntı wrangler adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 2.el ybr 125 almak istiyorum fakat rodajı iyi yapılmamış olmasından endişem var eğer rodajı iyi yapılmamışsa motoru nasıl acıcaz? nasıl etki eder?Bu motorun max hızı nedir?ayrıca alt viteslerde devri iyice yükseltip motoru bir güzel sıkıştır ve öyle vites büyüt demiş sitede bi arkadaş bu nedir motoru açar mı? son olarakta motorun hız yapması için motor ömründen yemeden yapılacak işlemler nelerdir ve fiyatı.belki biraz uzun oldu ama hepsini merak ettiğimden yazdım.yardımcı olan herkese teşekkürler.
    rodajı iyi yapılmamışsa ki bundan benim anladığım , rodaj süresince kullanım kılavuzunda yazılanlara dikkat edilmediğidir , motoru açmak için yapabileceğin birşeyin olduğunu zannetmiyorum. iş işten geçmiş yani.
    yüksek devirde vites atmak hız yapmana yardımcı olur ama tabi ki rodajı kötü yapılmış bir motorda ne yaparsan yap istediğin hızlara çıkamazsın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 17 kullanıcı var. (0 üye ve 17 misafir)

Bu Konudaki Etiketler