Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Yapmayın yaw abartı yerler çok ama depo üstü ile koltuk kılıfı çok güzel olmuş bence :S Tabi çocukça çıkarmalar var onlar cıkarsa motorun sade rengi + bu kılıflar süper bence (bi de top case de çıkacak )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    arkadaşlar ön ve arka teker için basınç değerleriniz nasıldır , benimki biraz az gibi , benzinliğe girip basıncı ayarlayacaktım ama değerleri bilemediğim için karışmadım...

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..
    ybrnin kitapçığında yazıyor basınçlar, hadi ona bakmaya üşendin diyelim , bu başlıkta en az 50 defa sorulmuş, cevaplanmıştır.
    Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

Motosikleti
    Suzuki Bandit 600
    Alıntı morrigan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybrnin kitapçığında yazıyor basınçlar, hadi ona bakmaya üşendin diyelim , bu başlıkta en az 50 defa sorulmuş, cevaplanmıştır.
    Tamamen katılıyorum. Ona bakmayada üşenmişte ondan
    *** Hayatta En Güzel Şey Özgürlüğün Tadını Doyasıya Çıkarmaktır ***
    Hayat sadece ölüme giden yoldaki bir rüyadır...

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı SilentScream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ön ve arka teker için basınç değerleriniz nasıldır , benimki biraz az gibi , benzinliğe girip basıncı ayarlayacaktım ama değerleri bilemediğim için karışmadım...
    ön:25 psi arka:28 psi........
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

kemalkemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    ybr'nin far ayarlamasına ihtiyacı olabilir mi?
    benim kısa farlar yolun neredeyse 20metre ilerisini ve 5 metre yukarısını aydınlatıyor .
    akşamları şehir içinde sürerken 1nci ve 2nci kat balkonlarda neler oluyor neler bitiyor görebiliyorum
    uzun farlar derseniz , o da sanki hiçbir yeri aydınlatmıyor...

Motosikleti
    Comet
    Alıntı kemalkemal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr'nin far ayarlamasına ihtiyacı olabilir mi?
    benim kısa farlar yolun neredeyse 20metre ilerisini ve 5 metre yukarısını aydınlatıyor .
    akşamları şehir içinde sürerken 1nci ve 2nci kat balkonlarda neler oluyor neler bitiyor görebiliyorum
    uzun farlar derseniz , o da sanki hiçbir yeri aydınlatmıyor...
    daha önce ampülü söküp taktıysan ters takmış olabilirsin,bir kaç gün içinde far olayına girişicem bende h4 osram 55watt takmayı düşünüyorum
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    Suzuki Bandit 600
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha önce ampülü söküp taktıysan ters takmış olabilirsin,bir kaç gün içinde far olayına girişicem bende h4 osram 55watt takmayı düşünüyorum
    h4 osram takınca ne gibi bi farkı oluyor acaba biraz açıklarmısın. bide fiyat ve heryerdede bulabilirmiyiz.

Motosikleti
    Comet
    Alıntı Sacrosanct adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    h4 osram takınca ne gibi bi farkı oluyor acaba biraz açıklarmısın. bide fiyat ve heryerdede bulabilirmiyiz.
    önceki scooter'a takmıştım reno torosların tek farını düşün,gece çok şahane bir aydınlık veriyordu,uzunları yakmama gerek bile kalmıyordu.
    şimdi ybr ye düşünüyorum ama akü 5 amper ve duy yuvası farklı biraz sorun çıkarabilir duy ile beraber alıp far kovanının içine bir şekilde monte edeceğim ama en başta farların sürekli yanmaması için ön panele bir düğme koymak gerek en azından gündüz yol alırken aküyü tam şarz eder

Motosikleti
    Suzuki Bandit 600
    önceki scooter'a takmıştım reno torosların tek farını düşün,gece çok şahane bir aydınlık veriyordu,uzunları yakmama gerek bile kalmıyordu.
    şimdi ybr ye düşünüyorum ama akü 5 amper ve duy yuvası farklı biraz sorun çıkarabilir duy ile beraber alıp far kovanının içine bir şekilde monte edeceğim ama en başta farların sürekli yanmaması için ön panele bir düğme koymak gerek en azından gündüz yol alırken aküyü tam şarz eder
    Hmmm anladıM. Aslında çok iyi fikir ama aküyü çok yer heralde. Bide bu bizim sürekli farı yanan Ybrlerin tahmini aküsü ne kadar gidiyor. Ben alalı 3 ay oldu 3400 km deyim mesela 10000 e kadar dayanırmı?

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    yoo hayır daha önce açmadım farı ama sanırım açmam gerekecek artık

insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R
    Alıntı kemalkemal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yoo hayır daha önce açmadım farı ama sanırım açmam gerekecek artık
    Farı biraz aşağıya doğru eğseniz şikayetiniz kalmaycak aslında, uğraşmanıza değmez

Babaçi, 55watt takınca far aynası kararıyor diye duymuştum ama siz bilirsiniz tabi...

Motosikleti
    Comet
    Alıntı insane adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Farı biraz aşağıya doğru eğseniz şikayetiniz kalmaycak aslında, uğraşmanıza değmez

Babaçi, 55watt takınca far aynası kararıyor diye duymuştum ama siz bilirsiniz tabi...
    kardeş kararma derken yüksek ısıdan dolayımı acaba? gittiğim tüm elektrik ve oto tesisatçılarına soruyorum 35 watt varmı diye fakat yok,daha önceki as 125 t de 1 yıl kullandım ne aküde nede far iç tasında bir problem çıkmadı,gerçi servisde takmayın tesisat kaldırmaz diyor ama mevcut hali hiç iyi değil

Motosikleti
    kawasaki ER6 F
    arkadaşlar ybr nin orjinal pistonları bulunmuyomuş. silindiri değiştirecem onada 280 ytl diyolar. Aranızda daha önce silindir değiştiren oldumu yada bunun fiyatını bilen varmı.
    illaki YBR

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    benimki 13.000 km de geçenlerde marş basmıyordu.Akünün suyu eksildiği için marş basmakta zorlanıyordu.suyu tamamlayınca düzeldi.sanırım bir 10.000 km daha götürür.

Alıntı Sacrosanct adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hmmm anladıM. Aslında çok iyi fikir ama aküyü çok yer heralde. Bide bu bizim sürekli farı yanan Ybrlerin tahmini aküsü ne kadar gidiyor. Ben alalı 3 ay oldu 3400 km deyim mesela 10000 e kadar dayanırmı?

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Alıntı insane adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesinlikle
    teşekkürler

Motosikleti
    Comet
    Alıntı tifosired adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ybr nin orjinal pistonları bulunmuyomuş. silindiri değiştirecem onada 280 ytl diyolar. Aranızda daha önce silindir değiştiren oldumu yada bunun fiyatını bilen varmı.
    sıfırı hala üretilen bir motorun pistonu neden bulunmasınki?280 ytl yan sanayisimi? en iyisi servise bir sorsaydın

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    ön amortisörlerde sorun yaşayan var mı?
    benimkinin sol ön, sizlere ömür.
    zorladığımı da hatırlamıyorum ama...
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Motosikleti
    Comet
    Alıntı Gültekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ön amortisörlerde sorun yaşayan var mı?
    benimkinin sol ön, sizlere ömür.
    zorladığımı da hatırlamıyorum ama...
    benim sol furş komple değişti karıncalanma vardı ve keçelerden yağ kaçırıyordu servis garantiden değişti

insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R
    Alıntı tifosired adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Piston bulunmaz olur mu yahu, en basiti bir aydın motor ya da yıldız ticareti arasanız gerekli bilgiyi alırsınız... Kulaktan dolma bilgilerle hareket etmeyelim...

Babaçi, ısıdan dolayı kararma olduğunu duymuştum, akü ise sorun olmaz gibi geliyor, eski ybr'ler de 55'lik ampül kullanıyor yanlış bilmiyorsam.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler