Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    senin motor sıfırmıydı? eğer periyodik bakımları yaptırmazsan garanti olayı bitebilir,benim ybr nin sol furş tüpünde fabrika hatasından karıncalanma vardı sağolsun yıldız ticaret değiştirdi.ücretli fiyatı 135 ytl imiş granktan sonra en pahalı parça olduğunu söyledi servis
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    protez insan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07YBRKIRMIZI
    evet benim motor sıfırdı.Yıldız ticareti aradım bakım için 3000 km de diyor.Diger sorduklarım da yagını bujisini degiştirt diyo.Kararsız kaldım servise sokmasam birşey olurmu acaba?

Motosikleti
    Comet
    Alıntı protez insan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet benim motor sıfırdı.Yıldız ticareti aradım bakım için 3000 km de diyor.Diger sorduklarım da yagını bujisini degiştirt diyo.Kararsız kaldım servise sokmasam birşey olurmu acaba?
    gelsen 25 ytl den kaçma,ilerde hatalı bir parça çıkar bakıma gitmedi diye sen sorumlu olursun.periyodik bakım ücreti 25 ytl +değişen parçalar.inan ben gittim gerek yok diye buji ve hava filtresini değiştirmediler,ben yıldız ticaretin tutumunu beğendim
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    '07YBRKIRMIZI
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gelsen 25 ytl den kaçma,ilerde hatalı bir parça çıkar bakıma gitmedi diye sen sorumlu olursun.periyodik bakım ücreti 25 ytl +değişen parçalar.inan ben gittim gerek yok diye buji ve hava filtresini değiştirmediler,ben yıldız ticaretin tutumunu beğendim
    yıldız ticareti bende begendim.
    götüreyim bari servise ne yapalım artık

Motosikleti
    ybr 125
    Ben servise bakıma götürmeyi 6000 km de bitirdim.Bütün bakımlarını kendim yapıyom.şu an 31 bine yaklaştı kilometre ve Allaha şükür tık demedi.Yalnız makina mühendisliğinde okumamın da etkisi vardır sanırım az çok anlarım dilinden.
    TMF Start Hakemi

hihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scarabeo 200 i.e
    arkadaşlar 2004 model ybr ile daha sonraki yeni kasa ybr ler arasında sürüş farklılığı varmı.bu ikisini denemiş arkadaşlar yorum yapabilirlermi.

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    Hiçbir fark yok.Ben denedim...

hihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scarabeo 200 i.e
    2004 ybr ye binmiştim bi süre fakat kafadan ses geliyordu.acaba yeni modellerdede aynı ses varmı.yoksa 2004 modellere özgü bişeymi bu.arızadan bahsetmiyorum.

Motosikleti
    roadracer
    Hem ikinci sayfadan kurtulmak,hem de bana sorunmuş gibi gelen derdime derman için bir sorum olacak arkadaşlar.
    Benim motorda,rölantide ve hareket halindeyken 4000-5000 devirler arazında bozuk rulman sesi gibi bır vınlama,ağlama sesi gibi ses geliyor.
    Belki bilenleriniz vardır tofaş otomobillerin şahin,doğan sınıfında, 3.üncü viteste daha çok olmak üzere bir ağlama sesi vardır ya s.Sanki o sesi anımsatıyor.
    Acaba bu doğalmı,yoksa bir sorunmu var?İşin içinden çıkamadım.
    Motorum 4300 de ve bakımları tamam,rodajı da iyi geçti.

cepcell_apo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 HONDA CBF 250
    arkadaşlar acil cevap beklyrum cbf 150 nin orjnal koruma demiri ybr 125 e olurmu sorun olmaz dimii

Motosikleti
    Comet
    Alıntı hayati adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hem ikinci sayfadan kurtulmak,hem de bana sorunmuş gibi gelen derdime derman için bir sorum olacak arkadaşlar.
    Benim motorda,rölantide ve hareket halindeyken 4000-5000 devirler arazında bozuk rulman sesi gibi bır vınlama,ağlama sesi gibi ses geliyor.
    Belki bilenleriniz vardır tofaş otomobillerin şahin,doğan sınıfında, 3.üncü viteste daha çok olmak üzere bir ağlama sesi vardır ya s.Sanki o sesi anımsatıyor.
    abi o ses bendede var sevisteki usta normal dedi.
    benimde size bir sorum var
    bugün bosh marka buji aldım tanıdığım ve sitenin sponsorlarından bir esnaftan arkadaş yeni bujiyi takmadan önce yuvanın içine 5 6 damla ince makine yağı damlatmamı bujiyi takmadan marşa basmamı ve bunu birkezdaha yapmamı tavsiye etti sizce ben bunu yaparsam ne olur bi sakatlık çıkarmı?

Motosikleti
    '07YBRKIRMIZI
    Alıntı canercidam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben servise bakıma götürmeyi 6000 km de bitirdim.Bütün bakımlarını kendim yapıyom.şu an 31 bine yaklaştı kilometre ve Allaha şükür tık demedi.Yalnız makina mühendisliğinde okumamın da etkisi vardır sanırım az çok anlarım dilinden.
    CANERCİDAM , bende içmimarlık okuyorum.Motorun bakımını yapayım derken 2 oda 1 salon çıkarmayayım

Motosikleti
    Suzuki Bandit 600
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeniçeri Hocam süper olmuş güle güle kullanın 180 gerçekten pahalımış
    Sacrosanct arkdaşta arıyordu böyle birşey
    saol dostum unutmamışın inşallah bi gün bende alacam bu gidişle alacamda

dostum aynı o sorun bendede var 4000 devirde oluyor tam bence normal bişey alıştım bende benimde rodajım iyiy ve 3300 deyim şu an
    *** Hayatta En Güzel Şey Özgürlüğün Tadını Doyasıya Çıkarmaktır ***
    Hayat sadece ölüme giden yoldaki bir rüyadır...

Motosikleti
    roadracer
    @babaçi @Sacrosanct cevaplar için çok sağolun.Rahatlattınız beni.
    @babaçi Sana bu yağ damlatılması işini tavsiye eden arkadaşa olayın mantığını sorsaydın keşke.
    Patlama odacığında hepinizin bildiği gibi sibop kafaları,Pistonun üst yüzeyi ve segmanı ve buji bulunmakta.Acaba bunlarda bir iyileşme mi sağlıyor?
    Bir zararının olacağını sanmıyorum ama ne yarar sağlayabileceğini de merak ettim doğrusu.

insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R

Motosikleti
    roadracer
    Alıntı insane adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herhalde motoru değil de üzerindeki teybi ve tesisatı satıyor
    Aksesuarlı 76 model Murat 124 gibi maşallah

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    çok komik çok , motora hoparlör mü takılırmış

Motosikleti
    YBR 125 2005 ATEŞ GİBİ KIRMIZI
    valla o parayı verenin aklına şaşarım.illa müzik dineleyeceksen tak kulağına mp3 playeri , sesini az aç, tak kaskıda tafana, yoluna devam et. hem o motoru tenha biyere parkedemezsinde, hırsızın çalacağı yoksada tesisat için çalar motoru. yazık harcadığı zaman yazık.düştüğü anda tesisat falan pert olur. 2. ilandaki motorda aynı panayır arabasına benzemiş. o kada lamba yanık vaziyette gece ne kadar yol yapabileceğini zannediyoki.eğer aküyü değiştirmediyse vay haline. düğünlere projektör olarak motoru kirayamı veriyoda bu kadar çok lamba takmış anlamadım.
    Gençliğine güvenip daha ERKEN derken, belki de ELVEDA bile diyemezsin giderken.

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Herhalde motoru değil de üzerindeki teybi ve tesisatı satıyor
    Aksesuarlı 76 model Murat 124 gibi maşallah
    ne adamlar war ya hayati abi haklısın.

Motosikleti
    Suzuki Bandit 600
    bence 1 yada 2 neon normal ama bu insanlar baya aşırıya kaçmış.

çingane gibi olmuş

bence iğrenç ama zevkler ve renkler tartışılmaz tabi

o fiyatlada biraz fantazi yapmışlar :D
    *** Hayatta En Güzel Şey Özgürlüğün Tadını Doyasıya Çıkarmaktır ***
    Hayat sadece ölüme giden yoldaki bir rüyadır...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler