Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı ergunnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ikinci el ybr arıyorum satan yada haberi olan varmı...
    Hangi ildesinn ?

Forumda satan yoksa www.sahibinden.com a bakabilirsin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Sevgili Murat çok çok geçmiş olsun. Resmen Allah korumuş....

Motosikleti
    YBR 125
    insane çok geçmiş olsun Allah başka kaza bela vermesin ...

insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R
    Geçmiş olsun diyen tüm arkadaşlara teşekkürler

Dün olay yerine en yakın noktadaki kamerada görüntüleri inceledik, kaza falan görünüyor ama gece olması ve kalitesiz kayıt yüzünden .... taksici paçasını kurtarmış durumda...

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    insane O adinin yaptıgı yanına kalmaz merak etme Bi yerinden cıkar bunun cezası

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    Alıntı Sacrosanct adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayati valla çok güzel olmuş tavsiyen için saol yalnız bişey soracam rüzgarı nereye kadar kesiyor acaba çeneye kadar kesiyorsa gerçekten güzel yalnız bide orjinal ön grenaj almak lazım ben aldığımda vermedilerde tavsiyen çok iyi bence denemeye değer saolasın
    Rüzgarı tam olarak kaskın alt hizasına kadar kesiyor.
    KAPPA KA660 ÜNİVERSAL modeli hoş duruyor.Rüzgar açısından daha hacimli gibi...

osmanfeza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj pulsar
    4000 kmdeyim. hala ilk günki zevkle kullanıyorum. yeni almayı düşünen arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim.

Shot with KODAK EASYSHARE CX7310 DIGITAL CAMERA at 2007-07-17

görüntü kirliliği yaratmamak adına sitede, fotoğraflarda konu mankeni olarak kuzenimi kullandım tek eksiğim kaliteli bir kask ve kullanışlı bir arka çanta..

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    arkadaşlarım size bir sorum olacak ben lastikleri değiştirmeyi dusunuyorum hangi marka lastikleri alaym sizce??(bu arada 875km oldu ve ilk 1000kmyi 2depo ile aldım)

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    arkadaşlar ybr için koruma demiri alacam , ankarada yiba çarşısından alacam ama sormak istediğim kendim takabilirmiyim , yoksa servise götürsemmi motoru.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı SilentScream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ybr için koruma demiri alacam , ankarada yiba çarşısından alacam ama sormak istediğim kendim takabilirmiyim , yoksa servise götürsemmi motoru.
    ben aldığımda üzerinde vardı kendim takmadım ama zor bir şey olmasa gerek eliniz anahtar tutuyorsa yapabilirsiniz
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    roadracer
    Orjinal Ybr için olanından varsa,tabii ki kendin takabilirsin.Yok benzeri bir kaç motosiklete de uysun diye yapılanlardansa delik yerleri farklı olabiliyor,bağlantı yerleri uzun gelebiliyor,taşlanması gerekebilir.Ayrıca korna yerinde sorun çıkıyor büyük ihtimalle de kornanın biraz yeri değiştirilebiliyor.Bence en iyisi aldığın ustaya taktırtman

Motosikleti
    YBR 125 2005 ATEŞ GİBİ KIRMIZI
    hayati doğru söylüyor. bende orjinal olmayanlar taktırmıştım. bi müddet sonra ön çamurluğun arka kısmında 2 tane yerde boya kalktığını gördüm. sonradan anladımki koruma demirinin bağlantı vidaları uzun geliyor , amortisör esnediği zaman çamurluğa değiyor ve boyaya zarar veriyordu. bende spiral taşla civataların fazlalığını kestim ve civata başlarıbada bahçe hortumu kesip geçirdim. süper oldu. şimdi biyere zarara yok .
    Gençliğine güvenip daha ERKEN derken, belki de ELVEDA bile diyemezsin giderken.

Motosikleti
    Comet
    Alıntı hayati adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orjinal Ybr için olanından varsa,tabii ki kendin takabilirsin.Yok benzeri bir kaç motosiklete de uysun diye yapılanlardansa delik yerleri farklı olabiliyor,bağlantı yerleri uzun gelebiliyor,taşlanması gerekebilir.Ayrıca korna yerinde sorun çıkıyor büyük ihtimalle de kornanın biraz yeri değiştirilebiliyor.Bence en iyisi aldığın ustaya taktırtman
    usta senin motorun yeni rüzgarlıklı fotolarından mümkünse yakından çekebilirmisin,kafamda bir sürü soru işareti var yardımcı olursan çok makbule geçer
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    YBR 125 2005 ATEŞ GİBİ KIRMIZI
    hayati bu şeffaf fiberlerden veya pvc dende yapılabilirmi bu senin yaptığın rüzgarlık. yoksa illa motorcudan alıp uydurmakmı lazım
    Gençliğine güvenip daha ERKEN derken, belki de ELVEDA bile diyemezsin giderken.

Arkadaşlar ybr 125 ile ön kaldırırken biraz fazla kaldırdım arka çamurluk yere çattı ve kırıldı yenisini alsam kaç para tutar?

Yardımcı olursanız sevinirim....

Motosikleti
    Comet
    Alıntı ultrayamaha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ybr 125 ile ön kaldırırken biraz fazla kaldırdım arka çamurluk yere çattı ve kırıldı yenisini alsam kaç para tutar?

Yardımcı olursanız sevinirim....
    hani şu ybr 250 liğin motorunu taktığın mı? az bile masraf açmışsın

Motosikleti
    roadracer
    Bu gün Dünya Motosikletle İşe Gitme Günü olduğu için işe motosikletle geldiydim.Birazdan aşağı inip çekeyim yeni fotolarını.

Motosikleti
    Comet
    hayati bey gerçekten çok güzel yapmışsınız tüm reklamcı arkadaşlarıma bakıyorum oincelikte füme yada şeffaf plexi bulduğum an bende yapmaya başlayacağım.fotoğraflar için teşekkürler

Motosikleti
    roadracer
    Alıntı ondeer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayati bu şeffaf fiberlerden veya pvc dende yapılabilirmi bu senin yaptığın rüzgarlık. yoksa illa motorcudan alıp uydurmakmı lazım
    Değerli hemşerim;zaten bu motosikletçilerden aldığımız malzeme asetat kalını Poly Vinyl Carbon dediğimiz bir malzeme.(PVC).
    Hazırı varken pek araştımaya girmedim.Aslında biraz fiber işçiliğinden anlıyor olduğum için kafamda bazı projeler yok değil.Yani,yeni grenajlar falan.Ama bunlar biraz vakit isteyen ve pahalı yöntemler.İleride yaparsam sizinle paylaşırım...Sağlıcakla kalın.

Motosikleti
    2007 Yamaha YBR 125 Metalik Siyah Büyüyünce YBR 12

Yaklaşık 1 ay önce 25YTL ye servisine taktırmıştım dışarıdan nekadara alacaksın bilmiyorum ama takması çok zor değil.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 26 kullanıcı var. (0 üye ve 26 misafir)

Bu Konudaki Etiketler