Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

insane kardeş geçmiş olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı ultrayamaha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben ybr 125e ybr 250 motoru taktım birde arka dişliyi küçülttüm motorum şu anda 3 viteste 140 yapıyo

insane kardeş geçmiş olsun
    3500 ytl değerindeki motora 9400 ytl değerindeki piyasaya yeni çıkmış bir motor taktın yani bravo.

5. viteste dikkat et motor senden önde gitmesin
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    Murat sana ve kız arkadaşına çok geçmiş olsun.İlk ve son kazan olur inşallah.Taksi şöförüne de diyecek o kadar çok laf var ama burası yeri değil...

Motosikleti
    Suzuki Bandit 600
    Günaydınlar. Sabah sabah nerden çıktı demeyin hiç uyumadım malumunuz çalışıyoruz.

Buraya bi bakarsanız sevinirim.

http://www.motosiklet.net/forum/tekn...tml#post736816

Tavsiyelerinizi bekliyorum.
    *** Hayatta En Güzel Şey Özgürlüğün Tadını Doyasıya Çıkarmaktır ***
    Hayat sadece ölüme giden yoldaki bir rüyadır...

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Alıntı Sacrosanct adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydınlar. Sabah sabah nerden çıktı demeyin hiç uyumadım malumunuz çalışıyoruz.

Buraya bi bakarsanız sevinirim.

http://www.motosiklet.net/forum/tekn...tml#post736816

Tavsiyelerinizi bekliyorum.
    Sacrosanct onun yerine kask alsan olmazmı ??????????

free_eagles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    çok geçmiş olsun insane size bişey olmaması sevindirici...
    B rh +(pozitif)

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    arkadaşlarım ybr topic ini yanlız bırakmıyalım nerelerdesiniz

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    İnsanecan çok geçmiş olsun şanslıymışınız size ciddi bişey olmaması sevindirici olan
    Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlarım ybr topic ini yanlız bırakmıyalım nerelerdesiniz
    Topik yalnız kalmaz merak etme

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    son günlerin en gözde topiği ve modeli bence ybr 125

yalnız kalmayız herkezde bir ybr merakı başladı inanın tüm çin malı kullanıcılar dayanıklılığı ve ekonomik olmasından dolayı ybr almaya çalışıyor.en azından benim çevrendekiler
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    son günlerin en gözde topiği ve modeli bence ybr 125

yalnız kalmayız herkezde bir ybr merakı başladı inanın tüm çin malı kullanıcılar dayanıklılığı ve ekonomik olmasından dolayı ybr almaya çalışıyor.en azından benim çevrendekiler
    evet babaçi abi benım cevremdekilerde oyle bence en çok tutulan motosiklet ybr 125 tir hatay ybr 125 kaynıor

herkese meraba.ben forumda yeniyimm. motosiklet almayı düşünüyorumm biraz araştırdım. herkes ybr yi tavsiye ediyor. ama bu benim ilk motoum olucak tabi mobiliyeti saymıyorumm. sizce yani başlayanlar için nasl bi motor

free_eagles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    geri dönnnn çok yazı var önceki sayfalrı karıştır ama kısaca benimde ilk motorum düşünmeden al...
    B rh +(pozitif)

lojistik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xcg 150
    İnsane kardeşim çok büyük geçmiş olsun. Allah tekrarını göstermesin.
    Kimseye cahil deme, dağ başındaki çobana bile. Hiç birşey bilmiyorsa, koyun gütmesini senden iyi biliyordur.

protez insan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07YBRKIRMIZI
    Arkadaşlar rodajı bitmememiş ve 2-3 aydır yatan bir motoru almanın bi sakıncası varmıdır.Yada alındıgında sürüş açısından nelere dikkat edilmelidir.Bilgilerinize ihtiyacım var

hayaletfilo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GW250 İNAZUMA YAMAHA YBR 125
    Alıntı insane adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de en afilli kazamı dün taptım.
    Kız arkadaşımla en sağdan 60-70'le giderken bir taksinin tüm korna vs ikazlarına aldırmadan üzerime kırması sonucu yerde bulduk kendimizi... Bu arada bize çarpan taksi de direk kayıplara karıştı (kendisi hakkındaki düşüncelerimi buraya yazmama forum kuralları elvermiyor)...
    Hasar raporu, (Kız arkadaşım da ben de bot hariç tam korumalıydık)
    Benim elimin iç tarak kısmında taksi ve elcik arasında sıkışmasından dolayı olduğunu düşündüğüm bir çatlak var, çok ağır birşey değil, 3 hafta yarım alçıda kalacak.
    Kız arkadaşımda ayağındaki ufak bir sıyrık dışında hasar yok.
    Motora gelince ön cam artık yok, bir de gösterge tablası biraz yamuldu....
    Sonuç,
    Her zaman tam koruma kullanılmalı ve yine herzamanki gibi sizin iyiliğiniz para etmiyor, illa ki bir hıyar gecenin bir köründe bir şekilde gelip sizi bulabiliyor, buna daima hazırlıklı olmak lazım.
    Bu arada olay bir benzin istasyonunun çıkışının yanında olduğundan bir kamera galiba görüntü alabilmiş, en yakın zamanda görüntüleri incelemeye gidicem, eğer kaza ve taski plakası kayıtta varsa vay o taksicinin haline....
    insane çok geçmiş olsun önemli bişey olmamasıne sevindim. Gelişmeleri bize bildirirsen öğrenmiş oluruz.

bende bu arada hafta sonu denizli yaptım gece yolculuğu daha doğrusu saat 05:00 sıralarında. bi kaç foto ekleyim dedim ybr yeterde artar bile arkadaşlar

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı hayaletfilo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnsan bi evinizin önünden geçiyorum der çık çık 6 7 sabah kalkardık geçirmeye

Motosikleti
    Suzuki Bandit 600
    Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sacrosanct onun yerine kask alsan olmazmı ??????????
    kaskımız var heralde ama sen benim dediğimi anlamamışsın bronşit göğüste oluyor dostum kafada deil benim göğüsümü korumam lazım mont giy diyeceksin montla bile o rüzgar yine seni rahatsız ediyor dostum
    *** Hayatta En Güzel Şey Özgürlüğün Tadını Doyasıya Çıkarmaktır ***
    Hayat sadece ölüme giden yoldaki bir rüyadır...

Yeniçeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Daha önceden duyurduğum YBR ile Edirne,Ankara Aksaray,Adana,İskenderun seyahatimizi gerçekleştirmiş bulunuyoruz.Fakat planı değiştirdik.İskenderun'dan geri dönmedik.Oradan Osmaniye ,Kahramanmaraş,Tokat,Ünye'ye geçtik.Karadeniz sahil yolunu kullanarak Artvin Hopa'ya vardık.Dönüşte ise Samsun'a kadar aynı güzegahı kullandık.Buradan Havza ,Merzifon, Osmancık,Tosya, Ilgaz,Kurşunlu,Çerkeş yolunu kullanarak Gerede'de otoyola çıktık.Otoyolu kullanarak İstanbul üzerinden Edirne'ye döndük.Seyahat 15 gün sürdü.Toplam olarak 4.300 km. yol yapmışız.Seyahat süresinde sırasıyla konakladığımız yerler Bolu,Aksaray,İskenderun, Kahramanmaraş,Tokat, Hopa ve son olarak Havza'dır.Gezi boyunca YBR en ufak bir sorun çıkarmadı.Sadece Bolu civarında almış olduğum benzin nedeniyle, Bolu-Ankara arasında zaman zaman sanki motorda gaz yememe durumu meydana geldi.Ankara'da yine benzin alınca sorun ortadan kalktı.Seyahat boyunca YBR hemen hemen sürekli limitlerinde seyretti.Buna rağmen hiç bir sorun çıkarmaması geçen yıl Edirneden Ege ve Akdeniz sahilini takip ederek Manavgat'a gitmiş(1600 km) bizi bile şaşırttı.Pardon hayran bıraktı.Seyahat çok uzun aslında anlatılacak çok şey de var.Yüzlerce fotoğraf da çektim.İnşallah büyük çoğunluğunu gezilerle ilgili bölümde yayınlayacağım.Yalnız şu ana kadar bu siteye hiç fotoğraf göndermedim.İnşallah başarırız.Geziye eşim ile birlikte çıktık.Tahmini olarak motordaki yük miktarı 200 kg civarında olduğunu da ilave deyim.(Ben ve eşim,arka çanta ve depo üstü çanta).

Shot with FinePix S5700 S700 at 2007-07-15

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    Vallahi tebrik ederim arkadaşım.Benim 1.5 senede yapamadığım km.yi bir tur da halletmişsin.Fotoğraflarını sabırsızlıkla bekliyoruz.

msoysarac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    Alıntı insane adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de en afilli kazamı dün taptım.
    Kız arkadaşımla en sağdan 60-70'le giderken bir taksinin tüm korna vs ikazlarına aldırmadan üzerime kırması sonucu yerde bulduk kendimizi... Bu arada bize çarpan taksi de direk kayıplara karıştı (kendisi hakkındaki düşüncelerimi buraya yazmama forum kuralları elvermiyor)...
    Hasar raporu, (Kız arkadaşım da ben de bot hariç tam korumalıydık)
    Benim elimin iç tarak kısmında taksi ve elcik arasında sıkışmasından dolayı olduğunu düşündüğüm bir çatlak var, çok ağır birşey değil, 3 hafta yarım alçıda kalacak.
    Kız arkadaşımda ayağındaki ufak bir sıyrık dışında hasar yok.
    Motora gelince ön cam artık yok, bir de gösterge tablası biraz yamuldu....
    Sonuç,
    Her zaman tam koruma kullanılmalı ve yine herzamanki gibi sizin iyiliğiniz para etmiyor, illa ki bir hıyar gecenin bir köründe bir şekilde gelip sizi bulabiliyor, buna daima hazırlıklı olmak lazım.
    Bu arada olay bir benzin istasyonunun çıkışının yanında olduğundan bir kamera galiba görüntü alabilmiş, en yakın zamanda görüntüleri incelemeye gidicem, eğer kaza ve taski plakası kayıtta varsa vay o taksicinin haline....

insane cok geçmiş olsun kardeş... cok şükür sizde birşey yok. umarım o petrol kayıtları taksicinin plakasını ele veriyordur. ve VAAY O TAKSİCİNİN BEN..... neyse tekrar geçmiş olsun..
    [B][COLOR="DarkRed"]Tecrübeler en iyi öğretmenlerdir. Yalnız masrafları biraz çoktur.[/COLOR][/B] :) :)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler