Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    Alıntı insane adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de marmok döneminde marmarisdatça'daydım ama marmoka uğrama şansım olmadı. Marmok bittikten sonra pazartesi günü aktura gittim ancak festival kalıntılarını görebildim

Bu arada eğer yalış görmüyorsam Yakamengen'e gitmişsiniz, çok güzel bir restoran-cafeydi... Biz çay içelim diye girdik ama bir baktık gün sonunda menünün yarısını yemişz

Bu arada ben de EMOK'tan geldim (910 km) , emok fotoğraflarını bilare paylaşmak istiyorum....
    Ben o kadar yakınımızda olmasına rağmen emok a gidemedim.Kahroluyorum.Bari fotoları biran evvel atta hasret giderelim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R
    Önce geç istanbul'a geç gelen dalaman uçağım yüzünden gecenin köründe yola çımak zorunda kaldım. (marmokun hemen sonrası datçadaydım, marmok sonrası marmokun izlerini de ayrıca bir rapor olarak belki yazarım, çok birşey yok ama olsun) Neyse konu EMOK,

Hazırlıklar tamam...

Atladık motora gidiyoruz, yollar boş, güzel ama tek başına olunca insan korkuyor hafiften, iyi ki şu sis lambalarını takmışım, hem sise yakalandığımda kullandım hem de ziiri karanlıkta köy yollarında viraj alırken hayatımı kurtardılar...

Az gittik uz gittik dere tepe düz gittik,

ve sonunda vardık...

Kamp alanın gidip kısa bir uyku çektikten sonra acıkan karınları doyurmak lazımdı artık... Karnımızı doyururken akşam konserde sahnede kimler olacağına dair karşı masadan ip ucu alabiliyorduk,

Ve akşam sahnede,

Barış Manço ve Cem Karaca şarkıları ile coştuk konser boyunca...

Gece soğuk ve rüzgar etkisini iyice hissettirmeye başlamıştı artık, gecenin zor geçeceği belli olmuştu ve sonuç olarak dandik uyku tulumum içinde kendimi bir ince sweatshirt+2 t-shirt+motosiklet montu ile yatarken buldum, utanmasam motor botları ile giricektim tuluma...

Sonra ertesi gün oldu ve biz hala donmadığımızdan toparlanma vakti geldi ve toplanaraktan kamp alanını terk etmeye hazırlandık...

Kamp alanını terkettikten sonra bir ar ol üstü dyip Oylat mağarasına uğradık, mağara içide fotoğraf çekmek yasak ama girişi fotoğraflayabiliyorsunuz,

Oylattan sonra inegölde bibuçuk inegöl köfteyi mide ile buluşturup akabinde tempolu bir şekilde rüzgara karşı savaşaraktan istanbula doğru yol aldık,

ve bitti

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    Paylaşım için çok teşekkürler Murat.Ayrıca eline yüreğine sağlık.Allah motoruna zeval vermesin.

msoysarac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    süper olmuş murat.maşallah ybr'ye ve sana... paylaşım için tşkrler.bu arada bende metzeller lastiklerimi taktım. gerçekten cok iyi performansı var.SAKURA da rezillik çekermişim ya.. şimdi bununla yatabiliyorum rahat rahat...
    [B][COLOR="DarkRed"]Tecrübeler en iyi öğretmenlerdir. Yalnız masrafları biraz çoktur.[/COLOR][/B] :) :)

Motosikleti
    Yamaha XT660R
    Teşekkürler arkadaşlar, bu arada fotoğraflar daha büyük aslında ama site ufaltıyor o yüzden biraz eciş bücüş olmuşlar... Metzeller ile 1000km kadar yol gittim ama kullanım süresince ya tekerleklerin rodajındaydım ya da arkada yukarıdaki fotoda gördüğünüz yük olduğundan fazla viraj sınırlarını zorlayamadım, lastiklerin yan kısımlarını yontmaya yeni başlıyorum o yüzden biraz zorlayınca hafiften kaymalar olyor şu anda

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Resimler için sagolun arkdaşlar
    Bizde oylece bakalım.
    Neyse şu atamalar hemen gelsinde bende düzenimi kurmak istiyorum artık

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    arkadaşlarım bir arkadaşıma ybr125 almayı dusunuyoruzz http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4279500 böyle bir ilan war sizce bu ilana guvenilirmi dogrumudur bu ilan saygılarımla...

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlarım bir arkadaşıma ybr125 almayı dusunuyoruzz http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4279500 böyle bir ilan war sizce bu ilana guvenilirmi dogrumudur bu ilan saygılarımla...
    semt olarak bana yakın telefonla bir görüş kafana yatarsa ben gider motorlara bakarım.ilanları bende görmüş ve hatta siteye eklemiştim.sıfır almak isteyen arkadaşlara bir fırsat.ama işin iç yüzünü iyice öğrenmek lazım sakata gelmeyelim
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    semt olarak bana yakın telefonla bir görüş kafana yatarsa ben gider motorlara bakarım.ilanları bende görmüş ve hatta siteye eklemiştim.sıfır almak isteyen arkadaşlara bir fırsat.ama işin iç yüzünü iyice öğrenmek lazım sakata gelmeyelim
    evet arkadaşım en kısa zamanda arayıp konusacağım bilgin için saoL
    bu arada ybr ile 130km/h yapanlar warmış sizce bu dogrumu

Motosikleti
    Comet
    evet arkadaşım en kısa zamanda arayıp konusacağım bilgin için saoL
    bu arada ybr ile 130km/h yapanlar warmış sizce bu dogrumu
    benim aldığım kişi 118 km/s görmüş valla ne yalan söyleyeyim 90 da benim bacaklarım titriyor
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

hayaletfilo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GW250 İNAZUMA YAMAHA YBR 125
    Teşekkürler arkadaşlar, bu arada fotoğraflar daha büyük aslında ama site ufaltıyor o yüzden biraz eciş bücüş olmuşlar... Metzeller ile 1000km kadar yol gittim ama kullanım süresince ya tekerleklerin rodajındaydım ya da arkada yukarıdaki fotoda gördüğünüz yük olduğundan fazla viraj sınırlarını zorlayamadım, lastiklerin yan kısımlarını yontmaya yeni başlıyorum o yüzden biraz zorlayınca hafiften kaymalar olyor şu anda
    ya murat resimler için teşekkürler. Yanlız o deponun üstündeki kağıt ne işe yarıyor anlayamadım tam. Harita filenmi koydun ???

Motosikleti
    YBR 125 2005 ATEŞ GİBİ KIRMIZI
    kpss olmasaydı bende gelecektim ama olmadı işte.oysaki 60 km falan uzaktaydı bana. neyse seneye inşallah. gerçi bizim eskişehirdende bi grup arkadaş katılmıştı.resimler falan eklemişler, baya güzel geçmiş.
    Gençliğine güvenip daha ERKEN derken, belki de ELVEDA bile diyemezsin giderken.

Motosikleti
    Yamaha XT660R
    Alıntı hayaletfilo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya murat resimler için teşekkürler. Yanlız o deponun üstündeki kağıt ne işe yarıyor anlayamadım tam. Harita filenmi koydun ???
    Aynen, gideceğim yolun çıktısını alıp bantladım depoya (depo üstü çantam yok napalım ), geçen sene de aynı taktiği uygulayıp memnun kalmıştım o yüzden bu sene de yaptım, bir de her geldiğim noktaya saat kaçta geldiğimi falan da not tutuyordum...

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    ya arkadaşlar peki arkadaşımın 1.65 boyu war sizce ayagı yere yetermi ybr de

Motosikleti
    Yamaha XT660R
    Bacakları uzunsa yetebilir olmazsa hafif poposunu kaydırıp ayağını koyar, 169cm bir arkadaşım rahat kullanıyor...

Motosikleti
    Comet
    istedikten sonra olmayacak şey yok,o boylarda bir arkadaşım bmw 1150 gs kullanıyor yıllardır

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    ve bende 2 gün sonra aranıza katılacagım hayırlısıyla 0 km ybr almayı dusunuyorum 3.300 YTl ye anlaştık bunun içinde(Kafa Grenajı,disk kilidi,ve kask )hediye ettiler sizce 3300ytl çokmu benı kandırmasınlar siyah ybrm ile inşallah cuma gunu aranıza katılacagım yarında olabilir saygılarımla....

siyahlimuzin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T - I
    ben aslında cbr istiyorum ama arkadaşlarla aradaki iyi-kötü yanları konuştukça her an ybr alabilirim

zaten alırsam bol bol sizleri rahatsız ederim

hepinize iyi sürüşler

Motosikleti
    Suzuki Bandit 600

ön rüzgarlık

İnsane fotoğraflar çok güzel olmuş bende marmokun ilk günü gittim ve kimseler yoktu sıkıldım çıktım sonrada işten dolayı vekit bulup gidemedim sağlık olsun maşallah sen iyi gezmişin birde sana söylemek istediğim birşey var. Senin ön siperlik baya rüzgar kesiyormu eğer kesiyorsa çok hoş bi görüntüsü var ben buralarda bulamıyorum öyle bi siperlik fiyatı nedir acaba birde internetten, kargodan falan getirtebilirmiyim yardımcı olursan sevinirim.
    *** Hayatta En Güzel Şey Özgürlüğün Tadını Doyasıya Çıkarmaktır ***
    Hayat sadece ölüme giden yoldaki bir rüyadır...

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Sürer sürer
    Benimde boy o kadar 125 likler ve 250 liklerden süremeyecegim yoktur.Bizzat gt250 dede test ettim ybr sanki daha yüksek geldi

Olmazsa bile ybr nin orjinalinde gelen arka amoortisor ayarlarını bi kademe indirebilirsiniz
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istedikten sonra olmayacak şey yok,o boylarda bir arkadaşım bmw 1150 gs kullanıyor yıllardır
    Abanowww
    Alıntı siyahlimuzin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben aslında cbr istiyorum ama arkadaşlarla aradaki iyi-kötü yanları konuştukça her an ybr alabilirim

zaten alırsam bol bol sizleri rahatsız ederim

hepinize iyi sürüşler
    Herzaman limuzincim gel buyııırr önce çayımızı iç

Aynen, gideceğim yolun çıktısını alıp bantladım depoya (depo üstü çantam yok napalım ), geçen sene de aynı taktiği uygulayıp memnun kalmıştım o yüzden bu sene de yaptım, bir de her geldiğim noktaya saat kaçta geldiğimi falan da not tutuyordum...
    Bu motorcularda güdüsel sanırım

Dünde ben bodruma gitmek için harita çıktısı falan aldım,güzelgahtır falan
    geceden hazırlıkları yaptık sabahtan arkdaşla yola cıkacaktım ama ewdekiler karşı çıktılarVe gitmedim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler