Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı Lloyd07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar şunu almayı düşünüyorum:
    http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4172749
    sizce de fiyatına göre iyi değil mi?
    bende ilgilenmiştim bir ara ilan epeydir var ve izmirde bana uzak kaldı.nasip meselesi fiat olarak iyi
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CBR125RCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    [QUOTE=PIERzig;703082]CBR125RCI
    Temizse olabilirde bi ardakaş arka çantalı falan 2oo6 ybrsini 25oo e sattı 7oookm bilde degildi sanırım ona göre fiyat biçersin işte ama biraz daha düşürürsen fiyatı iyi olur

TŞKLER EN SON 2300TL DİYOR DAHA İNMİYOR ZATEN 2500 TL DEN İNDİREBİLDİĞİM BU,BAKALIM DİĞER ARKADAŞLAR NE DİYECEK BEKLİYORUM.

Muxa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    Bu motorun ikinci eli gerçekten uygun..ben bir ay önce 3550 ye aldım..7 ay taksit...Nakit param olsaydı ikinci el alırdım..Hasılı motor temizse fiyat uygundur...

Motosikleti
    Comet
    ybr piyasası hareketli ve isteyen istediği fiatı çekiyor 2004 e 2500 ytl diyen de var 2007 ye o fiatı isteyende var.kısmet meselesi
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    babaçi
    2oo4 ler 2 sene öncesinde kaldı artık o kadar para verilmez çünkü km si az olan çok az
    2oo6 - 25oo
    2oo5 - 23oo
    2oo4 - 2ooo-23oo arası degişiyor gerçek piyasası budur bence tabii ortalama kilometlerelerde

Motosikleti
    Comet
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    babaçi
    2oo4 ler 2 sene öncesinde kaldı artık o kadar para verilmez çünkü km si az olan çok az
    2oo6 - 25oo
    2oo5 - 23oo
    2oo4 - 2ooo-23oo arası degişiyor gerçek piyasası budur bence tabii ortalama kilometlerelerde
    dedim ya malı kıymetli olan çok ister adam gözden çıkartmıştır yada derdi vardır paraya sıkışmıştır uygun verir aramak lazım .ben iki ay aradım 2006 model 8700km 2200 ytl ye aldım

Ybr Görün:d

arkadaşlar tüm sayfalara bakamadım fakat bazılarına baktım modifiyeli ybr göremedim hiç.alın arkini ybr yorumları alayım...

tek kelımeyle berbat otesi. bolede modıfıyemı olurmus yahu ıgrençççç

Motosikleti
    Comet
    Alıntı Mc&Ybr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar tüm sayfalara bakamadım fakat bazılarına baktım modifiyeli ybr göremedim hiç.alın arkini ybr yorumları alayım...
    bunu yapmaya çalışacağına cbr 125 alsaymış.ybr sade daha güzel duruyor

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    jantların kırmızıya boyanmasıyla kırmızı yoğunluğu oluşmuş.Jantı tamamen boyama yerine kırmızı jant şeriti çekilseydi daha sade durardı.+ olarak zincir korumalığındaki ve ayaklıktaki yazılar görüntüyü iyice bozmuş.

berkman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 gri
    Motorumun ön süspansiyonu yağ kaçırıyor. İki tane keçe değişecekmiş. Motorun garantisi 2008 mart a kadar devam ediyor. Yaklaşık 100 YTL masrafı varmış. Bu sorun garantikapsamına girer mi ? bir bilgisi olan var mı acaba??

Motosikleti
    Comet
    Alıntı berkman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorumun ön süspansiyonu yağ kaçırıyor. İki tane keçe değişecekmiş. Motorun garantisi 2008 mart a kadar devam ediyor. Yaklaşık 100 YTL masrafı varmış. Bu sorun garantikapsamına girer mi ? bir bilgisi olan var mı acaba??
    aha aynı sorun bende sol amortisörde var,hem kaçırıyor hemde maşa tabir edilen demir boruda karıncalanma var pütür pütür

bilen veya başına gelen dostlar garanti işler mi?

protez insan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07YBRKIRMIZI

Ybr Ariyorum

Arkadaşlar Ariyorumda Ariyorum.istanbulda Bildiginiz,önereceginiz,2006 Siyah Yada Gümüş GRİ 2500 Ytl Civari Ybr 125 Varmidir.var Ise Sevinicim....

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    sahibinden'e bak orada stanbulda çok ybr var...
    AKIN FİDAN

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    Sanırım ybr mi tam randımanlı kullanamıyormuşum
    Üç basit işlemle hem seriliği arttı,hem de daha güçlendi.Bunlar sırasıyle şöyle;
    1-Hava filtresinin üstündeki kapağa,direk emişi sağlıyacak 5mm.lik matkapla 7 adet delik deldim.
    2-Egsoz ana çıkışının altındaki 3.5 mm.lik deliği 5 mm.ye çıkarttım.
    3-Buji tırnak açıklığını orjinal ölçüm olan 0.7 mm.ye getirdim.(bujiyi değiştirdiğimde hiç ayar yapmadan takmışlardı,meğerse bayağı kapalıymış.

inanın tüm bunlardan sonra motorun performansı oldukça arttı.Sesi de daha tok bir hal aldı(yanlış anlamayın gürültü değil.fakat daha hoş bir ses)
    Yukarıda da dediğim gibi bg orjinalinden fazla oldu diyemem ama en azından kendi randımanına kavuştu o kesin.
    Herkese iyi sürüşler.Yeni katılan arkadaşlar;HOŞ GELDİNİZ ARAMIZA

Motosikleti
    Suzuki Bandit 600

Rodaj

Herkeze selamlar. bende 650 km oldu motorda maaşallah daha bi sorun yok çok güzel yalnız iki kişi biraz agır kalıyor ama yamaha kalitesi bi başka yahu yakında koyacam fotoları hadi herkeze iyi sürüşler
    *** Hayatta En Güzel Şey Özgürlüğün Tadını Doyasıya Çıkarmaktır ***
    Hayat sadece ölüme giden yoldaki bir rüyadır...

Muxa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    Alıntı Sacrosanct adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkeze selamlar. bende 650 km oldu motorda maaşallah daha bi sorun yok çok güzel yalnız iki kişi biraz agır kalıyor ama yamaha kalitesi bi başka yahu yakında koyacam fotoları hadi herkeze iyi sürüşler
    100 ü geçebiliyormusun acaba öğrenebilirmiyim?

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125
    arkadaşlar nasıl resim koyacağım ben yav uğraşıyom ama yapamadım ?açıklarmısınız bide ybr ye jant şeridini nerdeen bulacam nasıl bişey hemen kalkıyomu uygulaması zormu? tşk

arkadaşlar nasıl resim koyacağım ben yav uğraşıyom ama yapamadım ?açıklarmısınız bide ybr ye jant şeridini nerdeen bulacam nasıl bişey hemen kalkıyomu uygulaması zormu? tşk ankaradan

osmanfeza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj pulsar
    arkadaşlar bu hafta sonu 512 km. yol yaptım ybr'le.(izmir çiğli-kütahya gediz) ortalama hız 80-100km/s.(ben 83kg, eşim 60kg ve arkada iki çanta). en fazla 3. vitese düştüm tırmanmalarda, sadece bir-iki kez. dördüncü viteste çoğu rampayı çok rahat aştı. giderken hava kuruydu ve 4 saate 250 küsür km.yi bitirdim. yarım saat kadar mola sürelerini indirirsek 3.5 saatte gittim gelirken yol boyunca sağnak yağış vardı ama çok zevkliydi. yeni aldığımız montlar gram su almadı içine. dizlikler ve botlarımız da koruma sağladı ama açık kalan( diz kalça arası) bayağı bi ıslandık. hava soğutmalı bir motorlada uzun yol yapılırmış yani. e bide motor ybr olursa daha çok zevkli fotoğraf ekleme:http://www.motosiklet.net/forum/foru...klersiniz.html

Motosikleti
    Comet
    10.000 bakımda servis standart olarak neleri değiştiriyor?.

gerekli gördüğü ufak tefek ayarlamalardan ücret alınıyormu?

ümraniye yıldız ticaretin servis anlayışı nasıldır?(gidenler için sordum)

standart bakım ücreti nedir?

teşekkürler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler