Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    teşekkür ederim .yahu ben çantayı hiç beğenmedim yarın sökeceğim çok emanet duruyor
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hayaletfilo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GW250 İNAZUMA YAMAHA YBR 125
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ve artık aranızdayım bugün teslim aldım.
    vitesli kullanmak çok keyifli imiş.tavsiye ederim zorda değil

küçük oğlum motosikletle çok ilgili
    ahanda benim motorun aynısı güle güle kullan. Biraz arka çanta ve korumalık hakkında bilgi veririmisin. Çantayı nerden aldın kaç lira ve o artçının yanslanma yeri çantanın üstünde varmıydı.????

Motosikleti
    Comet
    hayaletfilo: valla ben çantayı hiç beğenmedim aldığımda üzerindeydi.dizlik dirsekliğide satan arkadaş verdi.motor kullanmasına ailesi izin vermemiş

az önce 10 km lik bir gece sürüşü yaptım farlar berbat ampulü değiştirsem serviste sorun olurmu?
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

hayaletfilo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GW250 İNAZUMA YAMAHA YBR 125
    ampulu değiştiren arkadaşlar var ama bana yetiyor. Bi sorun olmaz değiştirebilirsin bence. o çantaları sanki scoterlardı görüyordum ben.

su ampulu phılıps dıamond vıew mıydı neydı ole bı ampul var onla degıstırılebılıyormu honda dylan topıgınde kullanan arkadaslar vardı aydınlatması gayet guselmıs deneyen oldumu?

insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R
    Öncelikle yeni motor hayırlı olsun, çanta cidden çok emanet duruyor o ayrı konu da çantada sırt dayanağı var diye artçınızın çantaya yaslanmasına izin vermeyin, sonuçta hepi topu 3 vida tutuyor çantanın bağlandığı demiri (çantayı hiç söylemiyorum, zaten bakalit falandır o, yaslanmadan dürtsen çatlar) ve kitapçıkta da yazıyor 5kg'dan fazla yüklemeden kaçının diye yani artçınız hiç yaslanmasın demek gibi birşey

Motosikleti
    Comet
    Alıntı hayaletfilo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ampulu değiştiren arkadaşlar var ama bana yetiyor. Bi sorun olmaz değiştirebilirsin bence. o çantaları sanki scoterlardı görüyordum ben.
    evet zaten bende eski scooter a takacağım onu çok kalitesiz ve küçük,önceden sarı imiş motorun rengine boyamışlar.farın içindeki duy h4' e göre mi? hiç söküp bakanınız oldumu?

yahu arkadaşlar ben yan taraftaki anahtarla açılan kapağı açamadım.kilidi çeviriyorum ama kapak çıkmıyor

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    YBR ye racing direksiyon montajı

gidonsuz ybr

gidon denemesi

bu arada yan sanayi debriyaj balatası takılmıştı.Orjinal balatalarla değiştirdik.

gidonu yerine oturtuk.

profilden bir bakış.Jantlar hemen sırıtıyor siyaha boyanacak.

son durum.temizlenen yer siyaha boyandı.Ve işimiz bitti.

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    Sonix döktürmüşsün yine.Sonunda bambaşka bi model çıkacak ortaya bu gidişle...

BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    ybr ye dit zincir bulabilirmiyiz veya gerek varmı yarışa girmiyicez sonuçda ama olmuşken iyisi olsun diyeveya tavsiye zincir markası orta kalite?
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

Motosikleti
    Comet
    arkadaşlar yan taraftaki anahtarla açılan yan kapak nasıl açılıyor anahtarı çeviriyorum ama açamadım?

birde dün ki yağmurda dizlerime kadar çamur oldum buna ne gibi bir önlem alabiliriz?

free_eagles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    wallahi direksiyon çok güzel olmuş ben zaten beğenmiyorsum ybr nin direksiyonunu...
    B rh +(pozitif)

insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R
    Beyfa, YBR'nin yeni kasasının zinciri gayet sağlam ve oringli bir zincir, 27000 km'de çok az gerdirme yaptım.

Babaçi, anahtarı çevirdikten sonra sol üst köşeye asılıp kendine çek kapak eline gelecek... Çamur için de çamurluğğu uzatabilirsin ama estetik olmaz....

Beyfa, YBR'nin yeni kasasının zinciri gayet sağlam ve oringli bir zincir, 27000 km'de çok az gerdirme yaptım.

Babaçi, anahtarı çevirdikten sonra sol üst köşeye asılıp kendine çek kapak eline gelecek... Çamur için de çamurluğğu uzatabilirsin ama estetik olmaz....

Motosikleti
    Comet
    Alıntı insane adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bilgiler için teşekkürler kusura bakmayın bir zaman başınızı ağrıtacağım
    peki koruma demirinin altına sarkacak şekilde plexi kestirip montaj yapsam nasıl olur?

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    Alıntı hayati adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonix döktürmüşsün yine.Sonunda bambaşka bi model çıkacak ortaya bu gidişle...

kendi motoruma yapmadım ama hoşuma gitti.manevralar eskisi yine yani sağa sola dönüş açılarında değişiklik yapılmadı.

ama kısa zamanda kendi ybr mede yapacağım.
    yakında YBR 125 Repsol çıkacak

CBR125RCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    arkadaşlar 2005 model 7000km de bir ybr var, almayı düşünüyorum,motor temiz,yakın bir akrabamda satıyor,2300tl istiyor pahalımı yoksa,normalmi bilgilerinize arz ederim.tşkler

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    CBR125RCI
    Temizse olabilirde bi ardakaş arka çantalı falan 2oo6 ybrsini 25oo e sattı 7oookm bilde degildi sanırım ona göre fiyat biçersin işte ama biraz daha düşürürsen fiyatı iyi olur

Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilgiler için teşekkürler kusura bakmayın bir zaman başınızı ağrıtacağım
    peki koruma demirinin altına sarkacak şekilde plexi kestirip montaj yapsam nasıl olur?
    Walaa bence hoş olmaz ama işede yarıyorsa neden olmasın sonuçta motor sizin

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    @sonix yapmış olduğun gidonu set olarak satışa sunarsan almayı düşünecek kişiler çok olacaktır düşünmeni tavsiye ederim
    ayrıca çok güzel olmuş
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    Tuğrul

öle bir düşüncemiz yok zaten.Hali hazırda bulanabiliyor .mesela Keeway Speed 150,kanuni windy 125 in gidonuyla uyumlu.aynı gidon kullanıyorlar.
    öbür ay içinde kendi ybr mede racing gidon takacağım.

Arkadaşlar şunu almayı düşünüyorum:
    http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4172749
    sizce de fiyatına göre iyi değil mi?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler