Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    duslemek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honca CBF 150
    bence de mavi seritleri ve aku ustundaki kapaktaki refrektorler de motorun havasını bozmus ama motorun cok temiz gozukuyor uzun yıllar kullanırsın
    Özgür Ak / İzmir-Hatay
    HONDA CBF 150 Simsiyah

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ybr
    bence de motor un çok güzel ama mavi üzerine şeritler gitmemiş bence de

kırmızı üzerine siyah çok uyumlu olur bence
    [B][COLOR="Sienna"]Rekabet etmem, takip edilirim.[/COLOR][/B]

Motosikleti
    YBR 125 2005 ATEŞ GİBİ KIRMIZI
    arkadaşlar yorumlarınız için çok teşekkürler. mavi şeritleri çekmemdeki sebep aldığım yerde başka buna uydurabileceğim renkte şerit yoktu. mavi, yeşi, sarı birde çok ince olan beyaz şerit vardı. beyazı jantlara çektim. diğer renklere gelince kırmızı sarı olmaz(ben karakartalım) yeşil çok cins durdu, bende mecburen mavi yaptım. mecburdum çünkü taktığım koruma denirinin civataları , amortisör esneyince ön çamurluktaki boyayı biraz kaldırdı. onu kamufle etmek için şerit çektim. elimdeki şerit bitmedi, ne yapsam diye düşünüp kalan yerlerede çektim. aynı motorumun renginden bide mont aldım, monttada bu mavinin aynı renginden maviler olunca çok güzel oldu gibime geldi bende şeritleri sökmedim. ama ilerde sıkılırsam sökerim. belkide mavileri söker yerine siyah şerit çekerim.size daha sonra motorumla ve montumla beraber çekindiğim bi resmimi yollarım. renkler arasındaki uyumu o zaman sizde farkedersiniz. hepinize slm.bye.
    Gençliğine güvenip daha ERKEN derken, belki de ELVEDA bile diyemezsin giderken.

msoysarac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    he ya.. önder dogru sölüyor.. o kadar kask-mont-eldiven-pantolon aldım.. daha bitane tam ekipman resmim yok...
    kendimi de merak ettim hani. neyse en kısa zamanda koyarım inşallah..
    [B][COLOR="DarkRed"]Tecrübeler en iyi öğretmenlerdir. Yalnız masrafları biraz çoktur.[/COLOR][/B] :) :)

Motosikleti
    msoysarac
    bende ekliycem resimleri ,seninkileride en kısa zamanda görürüz inşallah

protez insan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07YBRKIRMIZI
    arkadaşlar bana ybr bulamıcaz galiba?

istanbulda ybr satan arkadaşımız yokmu acaba?

Motosikleti
    protez insan

cevap: istanbulda ybr satan arkadaşımız yokmu acaba?
    hani şu ikinci el araç falan satan ünlü siteler varya onlara bak. 2. el ybr ilanıyla dolu vallla.

berkman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 gri
    Merhaba arkadaşlar, ben 2.el YBR125 alacam. 2006 model 5800 km de buldum. (KM yi düşürmediğinden eminim)
    Motor gayet temiz görünüyor. Test sürüşü yapacam. Acaba sürüş yaparken motor hakkında anlayabileceğim birşeyler var mı? Ne bileyim motoru yüksek süratlerde zorlayıp zorlamadığı gibi veya başka şeyler de olabilir. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar cevap yazarsa çok sevinirim.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    merhaba arkadaşlar ikinci el ybr ile cbf 150 arasında kaldım bi el atarmısınız

kıyasa bak yaa ikinci el bir makına ile sıfır bır makina

valla cok cıddıyım ybr nın tecrubelerle ispatlanmış kalıtesi yeni bir urun karşılaştırması aslında gorunduğu kadar gaddarca değil bana denk gibi geliyor

boru değil 3800 ytl sıfırına vereceğime temiz bir 2004-2005 ybr ye 2000 ytl verilir arada fark ne ?

arkadaşlar yarın bi ybr bakıcam.ne tavsiye edersiniz.nelere dikkat etmeliyim?

duslemek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honca CBF 150
    Alıntı Faktor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yarın bi ybr bakıcam.ne tavsiye edersiniz.nelere dikkat etmeliyim?
    sen kullan bak vitesler nasıl geçiyor, frenleri kontrol et , ayaklıktan calısıtırmayı dene, yakınlarda bir usta varsa ona göster.
    Özgür Ak / İzmir-Hatay
    HONDA CBF 150 Simsiyah

protez insan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07YBRKIRMIZI
    Alıntı ondeer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    protez insan

cevap: istanbulda ybr satan arkadaşımız yokmu acaba?
    hani şu ikinci el araç falan satan ünlü siteler varya onlara bak. 2. el ybr ilanıyla dolu vallla.
    Yol gösterdigin için teşekkürler.
    Şöle bi durum var motosiklet.net'deki arkadaşlar daha güvenli geliyo bana,motorları daha temiz.vs.
    Diger yerleri de araştırmadayım:
    haberlerinizi bekliyorum.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus

Yamaha da herşey bedavaydı bu gün...

http://www.motosiklet.net/forum/moto...s-gunleri.html

Pek dikkatinizi çekmedi herhalde.....

Alıntı ArgaT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar ikinci el ybr ile cbf 150 arasında kaldım bi el atarmısınız

kıyasa bak yaa ikinci el bir makına ile sıfır bır makina

valla cok cıddıyım ybr nın tecrubelerle ispatlanmış kalıtesi yeni bir urun karşılaştırması aslında gorunduğu kadar gaddarca değil bana denk gibi geliyor

boru değil 3800 ytl sıfırına vereceğime temiz bir 2004-2005 ybr ye 2000 ytl verilir arada fark ne ?

Ankara da cbf cilerin hepsi satıyor....Daha ucuza alabilirsin.....Ybr daha yüksek ikinci elde...

Temizinden bulabiliyorsan eğer 2004 2005 ybr al derim...Başka bişey demem sana...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    alp_tunay
    Abi sende ybr varmıydı ya

Motosikleti
    SORU SORU SORU SORU SORU

arkadaşlar içinizde sakura lastikleri sökmeden yani başka lastik takmadan, ybr nin lastiklerini dublekse çeviren(jantlara sibop taktıran) varmı. yoksa illa dubleks lastik almak şartmı. bide bizim jantlar dubleks için uygunmu yoksa jantlara bi işlem yapmak gerekiyomu.bide performansı nasıl oluyo lastiklerin. jantlardan hava kaçırma falan yaparmı?

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    selamlar , yeni motorumlar ilk kazamı yaptım :( , yokuş aşağı bir yerde 1. viteste kalktım ama sanırım gazı fazla vermemden dolayı motor biraz fazla hızlandı , asfaltın yan tarafında ki toprak yoldan geçeyim derken arka teker kaydı ve kendimi yerde buldum. bi kaç küçük sıyrık dışında bir şey yok ama daha 60 km de olan motorumun panel kısmı kırıldı , bu bana ne kadara mâl olur arkadaşlar .

insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R
    Alıntı SilentScream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar , yeni motorumlar ilk kazamı yaptım :( , yokuş aşağı bir yerde 1. viteste kalktım ama sanırım gazı fazla vermemden dolayı motor biraz fazla hızlandı , asfaltın yan tarafında ki toprak yoldan geçeyim derken arka teker kaydı ve kendimi yerde buldum. bi kaç küçük sıyrık dışında bir şey yok ama daha 60 km de olan motorumun panel kısmı kırıldı , bu bana ne kadara mâl olur arkadaşlar .
    Panel derken? Neresi kırıldı yani?

B]Önder, [/B] eğer söylediğin şekilde sakura'ları tubeless yaparım diyen bir adam varsa koşarak uzaklaş oradan, ama yok dersen ki "ben hayatımın bağlı olduğu lastiklerimi standartlarının dışında kullanıp risk almak istiyorum" o zaman senin bileceğin iş...

Muxa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    bende ilk kazamı bugün atlattım..Bir minubuse çarptım..Benim suçummuydu değilmiydi bilemiyorum ama nedense ben adamı suçladım...Ben henüz park haindeyken yolda minubusü gördüm yolun başında durmuş sola sinyal vermiş ama duruyordu...Yani dönmüyordu biraz dikkatli bakınca dışarıdan(diğer camdan) biriyle konuştuğunu gördüm..Ben motoru çalıştırdım çalışmadı jigleyi açtım çalıştırdım jigleyi kapattım biraz bekledim falan bu hala orada duruyor..yerimden kalktım biraz hızlandım vitesi 2 ye taktım tam yanından geçiyordum ki bunun döneceği tuttu...Sinyal vermişim kardeşim görmüyormusun dedi...E birader sinyal vermisin ama dönmüyorsun deminden beri dedim..ben bunla tartışırken başka bi öküz geldi bana yandan çarptı..Düşünün sola dönmeye çalışan bir minubus yanında ben ve motorum biride gelip minubusun dönecegi yoldan bana carpıyor.. Camdan da başka biriyle konuşuyoor dışarıdan.. Ya adam oralı bile olmuyor...allahtan korumalıklarım var yoksa ayağıma çarpardı salak...Bomboş olan yol bir anda kalabalıklaştı arkadaşlar..Millet suçlu gözlerle bana baktı falan çok rahatsız oldum...Sanki ortalığı karıştıran benmişim gibi..Sonuç olarak korumalıklar minubusu biraz çizdi bende bişey yok..motorda da yok öbür adam tamponuyla çarpmıştı...Benim anlamadığım şey biz trafikte araçlarla aynı haklara sahip değilmiyiz neden bizi aşağılıyorlar?

msoysarac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    Kaza yapan arkadaşlar Hepinize geçmiş olsun.. allah daha beterlerinden korusun..
    [B][COLOR="DarkRed"]Tecrübeler en iyi öğretmenlerdir. Yalnız masrafları biraz çoktur.[/COLOR][/B] :) :)

Motosikleti
    kaza yapanlara çok geçmiş olsun. gözünüzü 4 açmak yetmiyo trafikte . mümkünse 8 açalım. çünkü trafikte ehliyet almayı başarmış bi sürü öküz var ve bu öküzler motorları sevmiyolar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 18 kullanıcı var. (0 üye ve 18 misafir)

Bu Konudaki Etiketler