Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı sonix adlı üyeden alıntı Mesajı göster

benden iyi fotoğrafçı olurmu dersiniz ?

Güllerinn içinden canımmm sürerek sürerek gel bana gellll

Foto süper çıkmış

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    sık dişini az kaldı
    iştahım kabar dı ama
    kontrolsüz güç güç değildir
    HONDA CBR 1100 XX

Muxa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    O grenajı nereden buldunuz? Işığın gücünü azaltmıyormu? Bu arada çok güzel gözüküyor elinize sağlık..

msoysarac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    ya beyler... koruma demiri düşünüyorum Siyah.. yanlız bu DAR OLANLARI var,cok dışarı taşmıyor.güzel de duruyor. ondan nerde buluruz ya..? veya takan arkadaşımız varsa resim yükleyebilir mi?

BAKIN BU DA FARKLI Bİ ANLAYIŞ... nett'e görünce paylaşmak istedim..

farklı bir çalışma... ama görünce bu nası bişe yaaa... dediğimi gizlemicem
    [B][COLOR="DarkRed"]Tecrübeler en iyi öğretmenlerdir. Yalnız masrafları biraz çoktur.[/COLOR][/B] :) :)

Muxa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    msoysarac bu cok cafcaflı olmus...AMa güzel fikirler verdi bana

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    Alıntı Muxa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu motor beni mahvetti otabanda bıraktı..Sigortası patlamışmış falanmış filanmış..Pedalla çalıştırdım ışık az yanıyordu neyseki kazasız belasız geleildim eve...Ama alışıyorum yavaş yavaş, mesai aralarında işim varmış gibi bahanelerle çıkıp motor sürüyorum ehuehehhe.

Benim bazı sorularım var arkadaşlar...

Şu vitesin mantıgını anlayamadım gitti...
    Yani devir 5 de bagırıyor ben ilk defa vitesli motor kullandıgım için bagırınca dayanamayıp vites degiştiriyorum... Ama devir saati bildiginiz gibi 12 ibre..5 de bagıracaksa biz ne anladık o zaman?

4. viteste 60 ı gecemiyorum...Rodaj falan diye 5 e hic gecmedim...60 a da varmadan devir saati 5 e gelip gene bagırıyor motor...

Bana şu devir de şu kadar git diyebilirmisiniz acaba? Yoksa bu rolanti ayarıyla falan da mı alakalı?

Bide şu jigle...
    Nedir abi bu yaa...
    Bu olmadan çalışmıyor motor...Çalışsada istop ediyor..Her defasında jigle aç kapamı yapıcam şimdi? Kışı düşünemiyorum ben...

Herkese keyifli sürüşler.
    Sevgiler.
    Hocam motoronuzu sanırım sıfır aldınız , rodaj için ilk 1000 km 5000 deviri geçmememiz kitabında belirtiliyor zaten. Jikle de motoru çalıştırmak için gerekli. Otomobillerde otomatik jikle vardır , bizim motorumuzda ise manuel. Zengin karışım ile çalışıyor motor.Zaten dikkat ettiyseniz , yarım saat felan sürdükten sonra , stop edip 5 dakka sonra jiklesiz çalıştırabiliyorsunuz tamamen motorun ısınmasıyla ilgili bir olay.İyi sürüşler...

Motosikleti
    ybr

[/QUOTE]

sonix yaza hazırlamışsın sen motor u çok güzel olmuş valla,bence bi de ön

fara siyah çorap geçir yakışır
    [B][COLOR="Sienna"]Rekabet etmem, takip edilirim.[/COLOR][/B]

Motosikleti
    YBR 125 2005 ATEŞ GİBİ KIRMIZI
    SONİX 'den alıntı

Cevap: Olmaz. baksana 2. resme. resimde motordan çok çocuk sandaleti göze çarpıyor.
    şaka şaka resimler hoş olmuş.bende aranıza yeni katılan biri olarak motorumun resimlerini ekleyeyim. yalnız bu sitedeye nasıl resim ekleniyo bi anlatsanız. biyere upload falanmı yapmak gerekiyo resimleri?
    Gençliğine güvenip daha ERKEN derken, belki de ELVEDA bile diyemezsin giderken.

protez insan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07YBRKIRMIZI

ybr alıcam

selamlar.scooterlerimden birini sattım.Şimdi ybr alabilirim.
    2005-2006 siyah-metalik gri ybr125 arıyorum.

1.alternatif:aşagıda fotografı olan scooterimi verip üzerine de para verecegim
    2.alternatif:1000 ytl nakit+biraz vade ile

ilgilenirseniz sevinirim.görüşürüz

scooter: 2005 model
    5000 kmde
    temiz bir scooter

Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı ondeer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SONİX 'den alıntı

Cevap: Olmaz. baksana 2. resme. resimde motordan çok çocuk sandaleti göze çarpıyor.
    şaka şaka resimler hoş olmuş.bende aranıza yeni katılan biri olarak motorumun resimlerini ekleyeyim. yalnız bu sitedeye nasıl resim ekleniyo bi anlatsanız. biyere upload falanmı yapmak gerekiyo resimleri?
    http://www.motosiklet.net/forum/foru...as%FDl+eklenir

protez insan

Hade hayırlı olsun şimdiden işllh onuda satarsın

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    Alıntı Muxa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O grenajı nereden buldunuz? Işığın gücünü azaltmıyormu? Bu arada çok güzel gözüküyor elinize sağlık..
    2004 ybr grenajı bu.metalik siyaha boyandı.Işığı gücü azalmadı aksine daha arttı.

Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Koçum ybr ya cizginin biraz altında 40 km götürdü yolda bırakmadı beni

arkadaşlar bu 2007 ybrler çin yapımı diyorlar. bu motorlara ne kadar güvenebilirim.

Motosikleti
    YBR 125
    Alıntı cumhur31 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu 2007 ybrler çin yapımı diyorlar. bu motorlara ne kadar güvenebilirim.
    valla burda büyük bir çoğunluk da.. o çin malı dediğinden kullanıyorlar.ben dahil... BENCE COOOOK GÜVENEBİLİRSİN...

bu arada.çin malı deyince FENGCHI,YAMOTO flan var onlara benzemez bu çin malı YAMAHA. ya bu soruyu cevaplarken gülüyorum ha..
    yamahanın ölüsü deli gibi gider ya...

bu da SONİX arkadaşımın tavsiyeleriyle yapmış oldugum kadranım.. sarı ampulleri çıkarıp beyaz LED taktım.hoş bi görüntü oldu.
    [B][COLOR="DarkRed"]Tecrübeler en iyi öğretmenlerdir. Yalnız masrafları biraz çoktur.[/COLOR][/B] :) :)

peki dostum bu 2007 modellerin 2004 lerden ne farkı var acaba. mesela titreşim 2004 lerde hiç yok bunlardada yok sanırım. zaten siparişi verdim. hatta ileri gidip kafa grenajını daha almadan bayide değiştireceğim. farı sinyalleri dahil 180 ytl istediler. onları değiştirmezsen elektronik uyuşmuyormuş.

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2

sıfır ön grenaj satılık!!!

arkadaşlar ybrdeki ön grenajımı ben direk çıkarmıştım şimdi ahmetede yeni cam taktık http://www.motosiklet.net/forum/foto...ratik-var.html ve oda kullanmayacak elimizde sıfır tertemiz siyah ön grenaj var onu satıyoruz almak isteyen varsa ahmete veya bana ulaşabilir
    Ride your way

Motosikleti
    YBR 125
    valla öyle bi uyuşmamayı sende duydum. ayrıca siparişi verdiysen.. daha konuşulacak bişey kalmamış.. hayırlı ugurlu olsun.. Emin ol memnun kalırsın.. titreşim yenilerde de yok tabiki...

Motosikleti
    YBR 125 2005 ATEŞ GİBİ KIRMIZI
    sonunda bende motorumun resimlerini ekleyebildim. bakalım beğenecek misiniz?motorum 2005 model ve 4500 km de . sıfır almıştım.üzerine bikaç şerit ve stçker apıştırdım . bide topcase ve koruma demiri taktım. herkese slm.

resimler biraz fazla oldu galiba ama artık idare edin işte.
    Gençliğine güvenip daha ERKEN derken, belki de ELVEDA bile diyemezsin giderken.

Motosikleti
    sık dişini az kaldı
    bıngıl bıngıl çok güzel
    kontrolsüz güç güç değildir
    HONDA CBR 1100 XX

Motosikleti
    YBR 125
    önder kardeş... cok ugraşmışın eline sağlık. ama kusura bakma estetik gitmiş motorundan. tabi herkesin kendi zevki.ama YAMAHA deyince diğer motorlardan Farklı oldugunu Anlatıyo.

bak jantlardaki şerit güzel. depondaki yamaha yazısıyla BLOMBERG yazısına da okey..

ama diğer bütün yapıştırdıklarını sökersen.. estetiği geri döner diye düşünüyorum.. saygılar...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler