Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Muxa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    Arkadaşlar ben ybr yi sipariş verdim ön ödemeyide yaptım ama şimdi forumda yazılanları okuyunca pişman oldum sanki...Motor haftaya gelecek..

Honda cbf150 3650 olmuş ybr yi 3500 e aldım.. Hata mı ettim sizce?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    msoysarac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    Alıntı Muxa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben ybr yi sipariş verdim ön ödemeyide yaptım ama şimdi forumda yazılanları okuyunca pişman oldum sanki...Motor haftaya gelecek..

Honda cbf150 3650 olmuş ybr yi 3500 e aldım.. Hata mı ettim sizce?
    Kardeş niye öyle düşünüyosun ya... herşey de vardır bi hayır.. sen gelecek motoruna bin.. tak kaskını da.. paşa paşa gez.. pişman olacak bi tercihin yok.. hani Bi yerde GİDİP ÇİN MALI MAKİNAYA 3500 vermiş olsan. evet yanlış tercih denebilirdi.. ama senin tercihin YAMAHA.. bence takma kafana VARDIR BUNDA Bİ HAYIR... hadi hayırlı olsun diyelim... güle güle kullanman dileğiyle..
    [B][COLOR="DarkRed"]Tecrübeler en iyi öğretmenlerdir. Yalnız masrafları biraz çoktur.[/COLOR][/B] :) :)

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Muxa
    Yok kardeş hata etmedin sorunsuz bi makinaysa istedigin dogru ettin ama hızsa istedigin yanlış ettinCbr125 olmalıydı o zaman tercihin

hayaletfilo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GW250 İNAZUMA YAMAHA YBR 125

:)

Arkadaşlar ben size burada fiyat sordum 3500 ytl iyimi dedim sizde iyi dediniz bende bu hafta aldım hatta ilk taksidide ödedim. Ama yukarda arkadaşın biri 3150 ye aldım diyor.. Allahtan revamdır yani bu yaptığınız? :(
    Muxa biz ne yapptık ki sana hatta senin iyiliğini için ybr önerdik Bir kere o arkadaş 3150 ye almış olabilir çünkü aldığı motor eski stoklardan kalmışdır aldığı firmanın. Ben onu yamaha servisleriyle konuşdum ellerindeki stokları tüketip yeni mal almak için eski fiyattan veriyorlar. Tabi bide bulunduğun şehir öenmli o yüzden için rahat olsun hiç bi şeyde yanlış yapmadın motorunuda cbf 150 ile filen kıyaslama sakın bu motor ondan daha efsane ve kaliteli motor bunu binince daha rahat anlayıcaksın. Ewet honda indireme gitti ama bak bakalım cbf 250 de yapmışmı yapmaz çünkü cbf 150 rekabet için çıkartılmış şişrme bi motor bence için rahat olsun senin

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    Yeni ybr ciler gelmiş.Hoşgeldiniz.

bu arada çin malı bir motosiklete binmek nasip oldu.4 vitesli cup modellerinden biri.Nasıl anlatayım size sürüş keyfi yok bir kere,ayağı ayrıyanlar için birebir. ayaklık titriyor acayip bir şekilde.

kendi ybr me binince eşşekten inip bmw ye binmiş gibi oldum.

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    yeni ybr alıp aramıza katılan arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz. Ayrıca almayı planlayan arkadaşlar da bir an evvel hayallerine kavuşurlar umarım.

Muxa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    Arkadaşlar sağolun vala moralim bozulmuştu aslında ben ilk defa vitesli bir motora bineceğim nasipse ama etrafımdakiler hata ettin falan diyince canım sıkıldı biraz.. Birde ısrarla yamahanın çin malı olduğunu hondanın çok daha kaliteli olduğunu söyleyip moralimi bozdular. Benimde çok bilgim olmadığı için tereddütte kaldım. Henüz motoru almadım sonucta değişiklik yapabilirmiyim diye düşünmüştüm..

Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muxa
    Yok kardeş hata etmedin sorunsuz bi makinaysa istedigin dogru ettin ama hızsa istedigin yanlış ettinCbr125 olmalıydı o zaman tercihin
    Pierzig belirgin bir hız farkı varmı bunların arasında yani bunun ölçüsü yada oranı nasıl öğrenebilirmiyim acaba?

Motosikleti
    ybr
    mrh arkadaşlar bende yeni gelenlere bi hoş geldiniz deyim ne zamandır yazamadım
    [B][COLOR="Sienna"]Rekabet etmem, takip edilirim.[/COLOR][/B]

duslemek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honca CBF 150
    Arkadaşlar sağolun vala moralim bozulmuştu aslında ben ilk defa vitesli bir motora bineceğim nasipse ama etrafımdakiler hata ettin falan diyince canım sıkıldı biraz.. Birde ısrarla yamahanın çin malı olduğunu hondanın çok daha kaliteli olduğunu söyleyip moralimi bozdular. Benimde çok bilgim olmadığı için tereddütte kaldım. Henüz motoru almadım sonucta değişiklik yapabilirmiyim diye düşünmüştüm..

Pierzig belirgin bir hız farkı varmı bunların arasında yani bunun ölçüsü yada oranı nasıl öğrenebilirmiyim acaba?
    honda da çinde üretiliyor bende su anda piyasada daha 1 yılı doldurmamıs bir motoru yamahadan daha kaliteli demek yanlıs olur zaman gösterecek ama sunu unutmamak lazım honda nın parcası her zaman yamahaya göre çok pahalı. Ben iki motoru da kullandım bence hız farkı yok
    Özgür Ak / İzmir-Hatay
    HONDA CBF 150 Simsiyah

fakir ama gururlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    Arkadaşlar ben size burada fiyat sordum 3500 ytl iyimi dedim sizde iyi dediniz bende bu hafta aldım hatta ilk taksidide ödedim. Ama yukarda arkadaşın biri 3150 ye aldım diyor.. Allahtan revamdır yani bu yaptığınız? :(
    motosikletin katalog fiyatı 3449 YTL. bandrol dahil değil bu fiyata. bahsettiğiniz kişi indirim yaptırmış olabilir. bunun için kimseyi suçlayamazsınız. 3500 YTL fiyat iyidir. indirim yaptırabilirseniz daha iyidir.
    In the sun and in the rain, it's quite the same.
    It's never gonna change, I'll be looking for Jane.

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    Alıntı hayaletfilo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muxa biz ne yapptık ki sana hatta senin iyiliğini için ybr önerdik Bir kere o arkadaş 3150 ye almış olabilir çünkü aldığı motor eski stoklardan kalmışdır aldığı firmanın. Ben onu yamaha servisleriyle konuşdum ellerindeki stokları tüketip yeni mal almak için eski fiyattan veriyorlar. Tabi bide bulunduğun şehir öenmli o yüzden için rahat olsun hiç bi şeyde yanlış yapmadın motorunuda cbf 150 ile filen kıyaslama sakın bu motor ondan daha efsane ve kaliteli motor bunu binince daha rahat anlayıcaksın. Ewet honda indireme gitti ama bak bakalım cbf 250 de yapmışmı yapmaz çünkü cbf 150 rekabet için çıkartılmış şişrme bi motor bence için rahat olsun senin
    yok arkadaşım motor 2007 model yani eski stok felan değil . ben ankara kuruçayırlıdan aldım her şey dahil 3150 ye. motorun gerçek fiyatı 3490 ytl idi. peşin fiyatı ise 2900 küsür lü bir rakamdı . taksitli fiyatı 3500. bu arada ybr 125 çok rahat ve kullanması kolay bir motor...

Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Muxa
    Dogru yaptıgını ne zaman anlıcan biliyon mu o cbf diyen arkdaşların motorlarını bi taraflara sürttükten sonra parça sormaya gidince (agızları bir kaşık açık şekilde sen karşılayacaksın onları )
    Bunu başka bir forumda okudum yaşanmış bi olay yani
    Başlangıç motoru olarak ybr den ideali yok şu an piyasada
    Cbf de oyle son sürat olarak tatmin edici degilmiş ayrıca kullanıcıların yorumlarından 12o 13o anca hatta 130 bile yapan cok yok
    Ama cbf daha seri bunu söyleyebilirim
    Ben kendi motorumda 1oo'e kolayca cıkıyombuda bana yetiyo acıkcası
    Sen moralini bozma kardeş
    He bide şunu ekliyeyim 1 sene önce olmasına ragman biz motorumuzu 345o'e aldık

duslemek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honca CBF 150
    arkadaslar ben de bugun 2450 ye 2007 model 500 km de siyah ybr aldım
    daha ilk yagı değişmemiş 0 makine 10 numara
    Yakında resimleri yüklerim.
    Özgür Ak / İzmir-Hatay
    HONDA CBF 150 Simsiyah

Motosikleti
    Yamaha Xj6
    duslemek
    Hade sanada hayırlı olsun Çok iyi almışsın valaa bi görmek lazım şunu yakından

Motosikleti
    ramzey Qm 250 zongshen 200 gy_2a mondial 151 rs yukı 100 cup
    arkadas kafa grenajı eskı ybr modellerınde oluyo yenı modeller boyle

Motosikleti
    cbf 150
    hayırlı olsun abi. valla çok iyi motor fiyatı da gayet uygun sıfır sayılır zaten 500 km bugün arkadaşmın ybr sni sürdüm 50 km gittik motor çok rahat ve sessiz gidiyor rahatsızlık veren hiçbir yanı yok

Motosikleti
    nc 700 x
    özgür kardeş hayırlı olsun yeni motorun.suzuki için geldin ama gönlündeki yamaha'yı alıp gittin.tekrar hayırlı olsun güle güle bin kardeşim.

Motosikleti
    kawasaki ER6 F
    arkadaşlar daha şimdi denizliden turgutluya geldim motor yol boyunca 8 bin deviri geçtikten sonra çok fazla titreme yaptı bide yine yüksek devirdeyken tekler gibi oldu niye böyle yaptığını anlamadım motor 34000 de daha önce hiç böyle bişey yapmamıştı bu arada mt65 ide denemiş oldum verdiğim parayı sonuna kadar hakediyo
    illaki YBR

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    Sinyal camlarını boyadım.
    birde fıstık yeşili jant şeridi bulursam tam olacak

Motosikleti
    kawasaki ER6 F
    sonix sinyaller çok güzel olmuş
    yalnız jantlara dokunma motorun asaleti kaçar bence hem oyuncak gibi durur ama motor senin sen bilirsin
    illaki YBR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler