Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..
    Alıntı hayati adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrar aramıza hoşgeldin Çiçek.Herne kadar yüzyüze tanışmasakta uzunca bir süre bu topic teki birliktelikten dolayı ismen hitap ettim kusura bakmazsın umarım.Üstelik yaşım itibarı ile çoğunuza bir amca şefkati ile yaklaştığımı bilmenizi isterim.Doktorum ve yaşım 50 .Meslektaşlarım senin için yeterli müdahaleyi yapmışlardır eminim.Keşke olmasaydı böyle birşey.Ama bunun senin başına gelmesi ve korumalar hakkında yazdıkların umarım herkesin kulağına küpe olur.Büyük geçmiş olsun...
    Neden kusura bakayım ne demek ne güzel ya her yaştan her kesimden ybr kullanıcıları var
    Ama bir şeye çok üzülüyorum benim ybr'm le bir tanecik fotoğrafım yok Şehir dışın açıkmadan 6000 km yaptım bir sürü hayalşim vardı; istanbuldan artvine ordanda güneye hataya inip tekrar sahil şeridinden istanbula gidecektim:( off...
    Ailem bir daha motor yok diyor ama inşallah onlarıda ikna ederim:(

Kazadan sonrası içinde açıkçası ben pek bir şey yapmadım..Çarptığım fordun şöförü bütün masrafları karşıladı.Ama motor masraafları henüz belli değil onu da konuştuk karşılayacakmış onun sigortası ama tam kesin belli değil.
    Olaylar şöyle uygulanıyormuş; Önce motoru servise veriyorsunuz (onlar gelip evimdne aldılar motoru, kargo ücretinide en son fatura çıkarttıklaırnda ekleyeceklermiş) motor serviste bir expert tarafından bakılıp hasar raporu çıkartılıyor ve masraflar belirleniyor sonra size haber veriyorlar şu kadar masraf var başlayalım mı tamire diye onay verince başlayacaklar daha benim hasar raporum gelmedi. Her şey bittikten sonradı parayı önce benden talep ediyorlar ben de çarptığım arabanın sigortasından alacakmışım. Ha birde servis şöyle bir şeyde teklif etti mesela masraf 1000lira diyelim siz bize bırakın biz sizi karıştırmadan direk paraayı sigortadan alalım ama bu 1000lira masrafın yüzde 20 sini bize vereceksiniz dediler. Uğraşamayacaklar için fena teklif değil aslında..
    Son olarak hangi tarafın ne kadar suçlu olduğu belli değil henüz.Prosedür değişmiş önceden direkt trafik polisleri bunu belirliyormuş şimdi mahkemede belirleniyormuş.Yani önce mahkemeye çıkacağız.Yasal olarak tam belli olmasada karşı taraf suçlu verdiğimiz savunmalara ve şahitlere göre.
    Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    tekrar geçmiş olsun morrigan iyisindir umarım

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Ewet arkdaşlar yine güzel bir geziden sonra sizlerleyiz.Olumdanscisi ve Hayaletfilo'ya (Ersen ve Evren) bugün
    için çok teşekkür ederimGelmeyenleri kınayarak fotolara geçiyorum:D Makinanın modunu ayarlamayı
    unuttuğumdan biraz dandik çekti.İdare edin artık.Ersen abinin dijital makinasıylada çekmiştik onlar güzel çıkmıştır .

Söylemeyi unuttum arkadaşlar resimlerin üzerinde sağ tıklayıp bağlantıyı yeni pencerede aç'ı tıklayınca fotolarımız büyüyormuş o yüzden büyük halleriyle tekrar koydum

hayaletfilo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GW250 İNAZUMA YAMAHA YBR 125
    kardeşim eline emiğine sağlık güzel bi gündü

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    pierzig gezi güzelde fotoğraflar büyümüyor

Alıntı vip035 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben ayın 21 inde motorumu aldım fakat hala plakamı bana vermediler. Adamları arıyorum plakam nerde diye sureklı sallıyomus pozısyonu var gıbı geldı bana. Yani Kocfinansı kullanarak aldım acaba işlemler ondanmı bukadar uzun sürdü anlamış değilim. Yoksa bı plakanın cıkması 1 hafta 10 gun suruyomu?
    Plaka işi 1 hafta sürebilir.Evrakları takipçiye geç vermişlerse uzun sürer haliyle

Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı sonix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pierzig gezi güzelde fotoğraflar büyümüyor

Plaka işi 1 hafta sürebilir.Evrakları takipçiye geç vermişlerse uzun sürer haliyle
    Evwt yaww önceden büyüyordu image.us'tan kaynaklanan bişey heralde

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    morrigan geçmiş olsun dostum....
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    ybr
    herkese slm

pierzig güzel olmuş buluşmanız umarım devamı da gelir

bu hafta izmir e yarışmaya geliyorum keşke vaktim olsaydı da sizlerle tanışmak

isterdim
    [B][COLOR="Sienna"]Rekabet etmem, takip edilirim.[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı arifa_07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese slm

pierzig güzel olmuş buluşmanız umarım devamı da gelir

bu hafta izmir e yarışmaya geliyorum keşke vaktim olsaydı da sizlerle tanışmak

isterdim
    Teşkürss
    Haydee ne yarışması yerini tarihini soyle destege gelelim

Motosikleti
    ybr
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşkürss
    Haydee ne yarışması yerini tarihini soyle destege gelelim
    saoasın kardeşim de motor la ilgili değil. deü böteb kurultayı var ktü olarak gelecez bakalım bizim dayıoğlu izmir de onun motor u alır takılırdım size neyse bakarız bir fırsat bulursak değerlendiririz
    [B][COLOR="Sienna"]Rekabet etmem, takip edilirim.[/COLOR][/B]

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    Her zaman ilkte alan marş'ım bu günlerde 2 de 3 te almaya başladı sorun ne olabilir?

Motosikleti
    HONDA cgl 125
    arkadaşlar ben ybr alcam ama 2.el düşünüyorum bi kac yere sordum hep kuryeden cıkma dendi kuryeler kullanıp satıyolar acaba hic kuryeden motor alan arkadaşımız varmı motorlar nasıl oluyor verim alına biliyormu

Su Silahı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    morrigan kardeşim;
    çok büyük geçmiş olsun. Gerçekten büyük kaza yapmışsın. Allah tekrarırını göstermesin.
    Gitti TDM kaldık yine ybr ile başbaşa..

hayaletfilo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GW250 İNAZUMA YAMAHA YBR 125
    Alıntı hayati adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her zaman ilkte alan marş'ım bu günlerde 2 de 3 te almaya başladı sorun ne olabilir?
    sanırım jigle çekik durumdayken bahsediyorsun değilmi; bence aküde bi şeyler olabilir uzun zamandır bakmadıysan bi kontrol et tükenme sinyalleri veriyordur belki

Motosikleti
    roadracer
    Aküyle pek alakalı olduğunu sanmıyorum.Çok kuvveti basıyor çünkü.Aklıma gelenler ya buji de bi kurumlanma oldu ,ya da karbüratörde bi pislik oluştu yarın fırstım olursa bi söküp bakacağım.

Alıntı kemerlim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben ybr alcam ama 2.el düşünüyorum bi kac yere sordum hep kuryeden cıkma dendi kuryeler kullanıp satıyolar acaba hic kuryeden motor alan arkadaşımız varmı motorlar nasıl oluyor verim alına biliyormu
    hiç bir zaman bir kurye motosikleti,normal bir binicininki kadar temiz olamaz.En azından kilometresi oldukça fazladır.Bu da ne kadar temiz binilirse binilsin,Hareketli parçalarının aşınmış oduğu düşüncesini doğurur.
    Ayrıca kuryeler bu motosikletleri normallerinden biraz ucuza satarak yenisini almak yönüne giderler.Sebebi tamir ve bakım masrafları yenisini almaktan daha fazladır.Bir motoru ucuza aldığımızı sanırız sadece.Sevmediğim bir memleketin insanlarının bi sözü vardır(incılız ) Ucuz mal alacak kadar zengin değilim

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    ilk ihtimal bujinin ağzı kurum yapmıştır.
    2.ihtimal benzin akışı tam olmuyordur.
    3.ihtimal de akü

evet arkadaşlar öncelikle hepinize hayırlı akşamlar diyorum ve konuya giriyorum uzun aramalar sonucunda 3400km olan siyak bir ybr buldum arkasında cantası ve + olarak birde alarm takılı motosiklette cizik bile yoK ....bu işlerden anlayan bi arkadaşıma gösterdiM oda ok verdi fiyata gelice 2400ytl sanırım bir kac hafta icinde her buluşmaya bende kendi ybr ile gelicem

keşke bi kac foto cekip sizlerlede paylaşıp fikirlerinizi alsaydıM
    [COLOR="Yellow"][/COLOR] EfEs ...

Motosikleti
    roadracer
    Alıntı MaLiZiYoo35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar öncelikle hepinize hayırlı akşamlar diyorum ve konuya giriyorum uzun aramalar sonucunda 3400km olan siyak bir ybr buldum arkasında cantası ve + olarak birde alarm takılı motosiklette cizik bile yoK ....bu işlerden anlayan bi arkadaşıma gösterdiM oda ok verdi fiyata gelice 2400ytl sanırım bir kac hafta icinde her buluşmaya bende kendi ybr ile gelicem

keşke bi kac foto cekip sizlerlede paylaşıp fikirlerinizi alsaydıM
    hadi hayırlısı şimdiden kazasız belasız sürüşler dilerim.

arkadaşlar bendede bunun laciverti var 2006 model,sıfır fiyatı normalde 3.500 ytl civarı.ama çok güzel motor çok memnunum

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    hayırlı olsun MaLiZiYoo35

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler