Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    BeYfa
    Ön kafa granajı far la falan beraber 240 ytl
    Sinyal camı 5 ytl sonix'in dedigi gibi
    Bizimkide krılmıştı ama sagolsun japon yapıştırıcısına
    protez insan
    İşllh uygun fiyatta satıp alırsın ybr
    Bu arada sefabet arka cantaya bi arkadaşımız 37 diye yazmıştı
    Dün Çankaya'da 30 a sordum 32 likti heralde 1oo veremem :S

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vreon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mavi YBR 125
    Hayaletfilo ve İnsane; çok teşekkürler cevaplarınız için. Tabii ki çok dar yerlerden sıkışa sıkışa geçmek gibi bir huyum yok, hatta trafiğin durduğu çoğu zaman ben de duruyorum motorla (nasılsa açıldığında hepsini geçicem )
    Ama birkaç kere başıma geldi, İgdaş'ın kocaman dağıtım kutuları var bazı yerlerde, bir yerde onun yanına kaldırıma park ettim motoru, yarım saat sonra geldim adamın biri de jeepini kaldırıma çıkarmış ve benim inebileceğim her yeri kapatmış . Bu gibi durumlarda (genelde park yerlerinde) bir kaç kere scooterımla sıkıştım da onun için tereddüt ettim.

Depo üstü çantayı da sadece bir yere sormuştum, tabii ki alacağım zaman, önce motoru teslim alıp İstoç senin Sirkeci benim Kadıköy başkasının hepsini dolaşıp araştıracağım.

Tekrar hepinize teşekkürler. Güvenli sürüşler.
    Vreon Krantulor
    Okan Kılıç
    Havada Karada Yurtta Cihanda itinayla uçulur :bestmt:

insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R
    Alıntı vreon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ....bir yerde onun yanına kaldırıma park ettim motoru, yarım saat sonra geldim adamın biri de jeepini kaldırıma çıkarmış ve benim inebileceğim her yeri kapatmış . Bu gibi durumlarda (genelde park yerlerinde) bir kaç kere scooterımla sıkıştım.....

Bu gibi durumlarda yolunuzu kapatan jipin lastikleri itina ile indirilir, yola da öyle devam edilir

Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı insane adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gibi durumlarda yolunuzu kapatan jipin lastikleri itina ile indirilir, yola da öyle devam edilir
    Bulaşmayın derim bazıalrının alarmı öter rezil olmakta war

Motosikleti
    sık dişini az kaldı
    selam arkadaşlar adım muhammet erzurumdayım
    geçen gün yamahanın bayisine gittim ybr 125 bakmaya biraz gezdikten sonra ybr 125 lere baktım bayağı bi etkilendim ama 3.500 verecekte param yoktu

diyorumki 2.el bişe alsam ama bizim erzurumdaki ybr lerin hepsi kurye motoru eczane için kullanılıyorlar.. sahibinden ybr yok acaba kuryeden ybr alsam nasıl olur fiyat ne vermek gerekir. yani kullanmak için yine aynı sağlamlığı devam eder mi 2000 ytl ile 2500 arası düşünüyorum belki şimdi olmasada 1-2 ay içerisinde ybr kullanıcılarına teşekkür edrim bilgi verirlerse -------------------------illede japon

insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R
    burul, kuryeden YBR alırsan muhtemelen km'si yüksek olur, aslında çok sorun değil ama onca km nasıl binildiği önemli... Bazı kuryeler kendi motorları ile kuryelik yaptığından motorlara daha iyi bakıyorlar ama şirketin motoruna çok özenli bakan kurye bilmiyorum açıkçası...
    Bu yüzden alırken servis bakım kitapçığına bakmanı ve değişen parçasını, bakım aralıklarını kontrol etmeni önerebilirim. Eğer motorun böyle servis kaydı vs yoksa hiç bulaşma derim...

Motosikleti
    sık dişini az kaldı
    Alıntı insane adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burul, kuryeden YBR alırsan muhtemelen km'si yüksek olur, aslında çok sorun değil ama onca km nasıl binildiği önemli... Bazı kuryeler kendi motorları ile kuryelik yaptığından motorlara daha iyi bakıyorlar ama şirketin motoruna çok özenli bakan kurye bilmiyorum açıkçası...
    Bu yüzden alırken servis bakım kitapçığına bakmanı ve değişen parçasını, bakım aralıklarını kontrol etmeni önerebilirim. Eğer motorun böyle servis kaydı vs yoksa hiç bulaşma derim...
    anladım dostum haklısın işte tek sorun buranın erzurum olması .çünkü motosiklet yaygın değil .bakalım alırken iyi bir ustaya gösteririm birde sahibinden anlaşılır herhalde çok sağal sevgilerle burul

koskoca izmirde 1 tane satılık ybr bulamadıM inanmayacaksınız ama tabi ben birde siyah arıyorUm .....
    [COLOR="Yellow"][/COLOR] EfEs ...

Motosikleti
    ybr
    Alıntı MaLiZiYoo35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koskoca izmirde 1 tane satılık ybr bulamadıM inanmayacaksınız ama tabi ben birde siyah arıyorUm .....
    yaw kardeşim bu iş nasip meselesi bi bakarsın bi kaç tane bulursun sabret biraz

üstelik siyah ı da zor sezon açıldı bulursun umarım
    [B][COLOR="Sienna"]Rekabet etmem, takip edilirim.[/COLOR][/B]

BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    sonix
    insane
    PIERzig

çok teşekkürler

PIERzig ön kafa granajı farla birlikde 240 olduğuna eminmisin benimki 2004 o yüzden soruyorum
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

ya benim tahammülüm kalmadı tırabzonlu dostum yaz geldi ve ehliyetimide almama 30 gün kaldı 30 gün icinde siyah ybr 12 5 almalıyıM
    [COLOR="Yellow"][/COLOR] EfEs ...

Motosikleti
    ybr
    Alıntı MaLiZiYoo35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya benim tahammülüm kalmadı tırabzonlu dostum yaz geldi ve ehliyetimide almama 30 gün kaldı 30 gün icinde siyah ybr 12 5 almalıyıM
    valla kardeşim ne deyim sadece izmirde arama bak geçen ay ölümdanscısıbu arkadaş da izmirde manisa dan buldu siyah ybr hem de çok uygun fiyata diğer yerlere de bak derim
    [B][COLOR="Sienna"]Rekabet etmem, takip edilirim.[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı burul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anladım dostum haklısın işte tek sorun buranın erzurum olması .çünkü motosiklet yaygın değil .bakalım alırken iyi bir ustaya gösteririm birde sahibinden anlaşılır herhalde çok sağal sevgilerle burul
    Bak kardeş bugünde bizim kursun önündeki taksi durağındaki abi benimde ybr satabilirmiyiz dedi tabi abi dedim eger alıcı bulursam ben sana soylerim dedim istersen numarını at bana pm den abiye vereyim ben, gidip görüp begenirsen anlaşırsnız okk ama ne renkti bilmiyorum
    BeYfa
    ewet 240 ama bütün parcalarıyla beraber( demiridir sinyalidir falan oluyor ya) Sende demir vardır bu yüzden fiyatı düşer senin icin

Motosikleti
    CıbıRepSol
    çok teşşekkürler ufak bir kaza atladımda parçaları değişdirmem gerek

Motosikleti
    Yamaha Xj6
    BeYfa
    Geçmiş olsun amann yaw aman deyimmm daha esk'e gelcem görüşcez daha

Motosikleti
    CıbıRepSol
    teşekkürler...herzaman beklerim görüşelim

Motosikleti
    yamaha ybr125
    merhaba arkadaşlar,baya hareketlenmişiz maşallah benim gene lastiklerle iligili sorum olacak pirelli mt65 lsatiklerin arka tekeri dubleks değilmiş duyduğuma göre bi yardımcı olsanız da alsam şu lastiklerden artıkkoca bursa da yok istanbulda buldum buz motorda sipariş edicem ama dubleks olmadıktan sonra içime sinmeyecek yardımklarınızı bekliyorum.hepinize çok teşekkürler.bu arada beyfa kardeş geçmiş olsun

Yeniçeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Vreon kardeşim YBR için en ideal çanta 35 lt.Şık durmasını istiyorsan tabii.Ben 46 lt Kappa kullanıyorum.Depo üstü Kappa çantam da var.Belki biraz büyük duruyor ancak uzun yolda bagaj önemli bir ihtiyaç.Ben kısa bir süre önce Sirkeci Özen motordan bir adet 46 lt. Kappa çanta 250 YTL, Held Marka mont ve pantolon 380 YTL bir de depo üstü mıknatıslı kappa çantayı 250 YTL olmak üzere Kredi kartına 15 takside aldım.

2004 desene ya bende yuvarlak kafa sanıyorum.

2004 komple ön far takımı (Sinyal takımları,tutma demiri,far vs..) bundan 5-6 ay önce 160 YTL ye almıştım.

bu arada geçmiş olsun.

Alıntı BeYfa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonix
    insane
    PIERzig

çok teşekkürler
    PIERzig ön kafa granajı farla birlikde 240 olduğuna eminmisin benimki 2004 o yüzden soruyorum

protez insan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07YBRKIRMIZI
    peugeotu satın almak isteyen baya kişi var.yakın zamanda satıp ybr alacagım umarım.
    Arkadaşlar bu arada nedir YBR piyasası?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler