Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    Alıntı hudalfa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha Ybr 125 Koltuk kısmı sökülüyormu? Ben sökemedim. Fazla da uğraşmak istemedim. ama kolay bir yolu vardır. nasıl sökecez?
    her iki tarafta olan yan kapakları sökün.şimdi her iki tarafta koltuğu tutan vidaları göreceksiniz.10-11 anahtar ile vidaları söktüğünüzde koltuk çıkacaktır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hayaletfilo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GW250 İNAZUMA YAMAHA YBR 125

:)

Alıntı emredonmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tesekkür ederim arkadaşlar biraz kamuoyu yoklaması yapmam lazım anlarsınız ya
    bence ybr için hiç düşünmene gerek yok kesin memnun kalırsın.

Arkdaşlar bide bişey sormak istiyorum. Ybr me alet çantası yapmak istiyorum hani kendim yapabileceğim bakım ve değişiklikler için (bu arada kendi alet çantası var biliyorum ama daha çaplı bişey olsun istiyorum) sizce neler almalayım mesala ençok kaç numara anahtar lazım oluyor veya tornovida gibi filen ne önerirsiniz ve nerlerden alabilirim?????

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    Alıntı hayaletfilo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence ybr için hiç düşünmene gerek yok kesin memnun kalırsın.

Arkdaşlar bide bişey sormak istiyorum. Ybr me alet çantası yapmak istiyorum hani kendim yapabileceğim bakım ve değişiklikler için (bu arada kendi alet çantası var biliyorum ama daha çaplı bişey olsun istiyorum) sizce neler almalayım mesala ençok kaç numara anahtar lazım oluyor veya tornovida gibi filen ne önerirsiniz ve nerlerden alabilirim?????
    hatayda koçtaş,karşıyakada pratiker var malzeme alabileceğin ve çeşit bulabileceğin...bunun dışında çankayada bit pazarında herşeyi bulabilirsin...

osmanfeza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj pulsar
    arkadaşlar izmirde bir hipermarket(forum kuralları gereği reklama gireceğinden ismini isteyene özelden yazabilirim) motorsiklet malzemeleri satmaya başlamış. rengarenk disk kilitleri 14.90ytl, arka 32 lt. çanta 39.90ytl, brandalar bedenine göre 24.90 ile 31.50 ytl arası, kasklar 45 ila 60 ytl arası ve çeşitli ebatlarda sağlam kilitler var. resimde görünen ağ şeklindeki kask lastiği 2.90 ytl.. zincir yağları, pas sökücüler, motor bloğu için yağ ve kir sökücüler 10 ytl ile 15 ytl arası.. bilgilerinize

Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    osmanfeza selam...
    dediğin yer izmirdeyse bana yerini mesaj atarmısın...teşekkürler

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    osmanfeza selam...
    dediğin yer izmirdeyse bana yerini mesaj atarmısın...teşekkürler
    Aynen bende isterim

Yeniçeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Arkadaşlar çok tatsız bir kaza geçirdim.Sizleri de uyarayım ki benim gibi bir hata yapmayın.Motorumun zincirini temizlerken sağ elimin işaret parmağımı arka teker dişlisine kaptırdım ve parmağım 2 cm kadar koptu.Motoor 1. viteste çalışırken oldu tabii.Bu nedenle kesinlikle çalışırken zincir bakımı falan yapmayın derim.

piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    osman feza ben de özel den rica edeyim ,
    teşekkür...

Motosikleti
    ybr
    Alıntı Yeniçeri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar çok tatsız bir kaza geçirdim.Sizleri de uyarayım ki benim gibi bir hata yapmayın.Motorumun zincirini temizlerken sağ elimin işaret parmağımı arka teker dişlisine kaptırdım ve parmağım 2 cm kadar koptu.Motoor 1. viteste çalışırken oldu tabii.Bu nedenle kesinlikle çalışırken zincir bakımı falan yapmayın derim.
    bunla geçmiş olsun kardeş aman dikkat et bi daha

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    çok geçmiş olsun.Çok dikkatli olmak gerekir.

Yeniçeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Hedowich motorunun koruma demirini hiç bir yerde görmedim.Nereden ve kaça aldığını söyleyebilirmisin

Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    büyük geçmiş olsun tatsız bir kaza olmuş :(

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Yeniçeri
    Aynısı küçükken bisikletle olmuştu izi hala duruyor
    Geçmiş olsun

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı osmanfeza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar izmirde bir hipermarket(forum kuralları gereği reklama gireceğinden ismini isteyene özelden yazabilirim) motorsiklet malzemeleri satmaya başlamış. rengarenk disk kilitleri 14.90ytl, arka 32 lt. çanta 39.90ytl, brandalar bedenine göre 24.90 ile 31.50 ytl arası, kasklar 45 ila 60 ytl arası ve çeşitli ebatlarda sağlam kilitler var. resimde görünen ağ şeklindeki kask lastiği 2.90 ytl.. zincir yağları, pas sökücüler, motor bloğu için yağ ve kir sökücüler 10 ytl ile 15 ytl arası.. bilgilerinize
    Yok arkadaş ne reklamı...Arkadaşların faydalanacağı iş reklammı olurmuş...Neresi yaz ki herkes faydalansın....Eğer gerçekten ucuz ve güvenilir ürünler satıyorsa değil adını yazmak bağırın bile....

Site yöneticileri de aynı görüştedirler umarım....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

motor koruma demırın cok sıkmıs hakıkaten heryerde bulunmuyo bu sekılde olanlar.ayrıcada zıncırı yaglarken spreyle yaglamıyomusun kardes nasıl kaptırdın elını uzaktan sıkarken buyuk gecmıs olsun dıkkat edın bole seylere

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    Hedowich motorunun koruma demirini hiç bir yerde görmedim.Nereden ve kaça aldığını söyleyebilirmisin
    oncelıkle gecmıs olsun demiri motorcu gocmenden gecen sene 50 ye yada 40 almıstım gercekten cok şıktı işede yarıyordu yararını gördüm ama daha gecen hafta sordum artık o modellden gelmıyormus senden baska bıkac arkadas daha sormustu

delidumur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha ybr 125
    HEDOWİCH hazır buraya yazmışken aldım,aldım ybr 125 ini(alırım anahtarını)her ne kadar devrini henüz üzerimize almasak da yola devam...kolay gelsin hepinize
    Arkadaşlar MSN de geçen rumuzum olduğundan "duyulmaz" nickini kullanıcam bundan sonra.Teşekkürler Ahmet Tataroğlu

hayaletfilo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GW250 İNAZUMA YAMAHA YBR 125
    yeniçeri çok geçmiş olsun çok üzüldüm umarım kısa zamanda iyileşirsin

osmanfeza banada şu marketin adını yazarmısın rica etsem

Alıntı fakir ama gururlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en kötü ihtimalle 500kmde bir yağlamak gerek. ama asıl göz ile muayene etmek gerek zinciri. toz, pas, kir farkettiğinizde vaye ses yapmaya başladığında ihtiyacı olduğunda yağlayın.

bu iş için özel sprey zincir yağları var. ben Castrol Chain WAX kullanıyorum. biraz pahalı ama gerçekten çok kaliteli. sadece yağlama yapmıyor koruyucu özelliğide var. genelde bu işlemi yaparken motoru orta ayağa alın çalıştırın vitesi bire takıp debriyajı bırakın zincir rolantide dönerken spreyi uygulayın derler ancak bunu koruyucu uygularken kesinlikle yapmayın çok çok tehlikeli. motoru çalıştırmayın veya egzoz sıcak olduğunda uygulamayın. bu koruyucular son derece yanıcı. allah korusun başınıza iş açmayın. motoru orta ayağa alın vitesi boşa atın. elinizle yavaş yavaş arka tekeri çevirerek uygulayın spreyi. sprey koruyucu almak istemiyorsanız makine yağlarıda iş görebilir. yalnız makine yağı zinciri daha çabuk bırakacağından 200kmde bir yağlamak uygun olur
    daha önceki arkadaşların tecrübelerinden ve önerilerinden yararlanmak gerek diye düşünüyorum. Bence yeni başlayan herkes bu topicin hepsini okumalı ben şahsen öle yaptım ve tekrar okuyorum. Yeniçeri arkadaşımıza tekrar geçmiş olsun

ks89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa ybr 2005
    ybr tokatta 3.400 olmuş yaw daha ucuz mu başka yerlerde gidiyim ordan alıyım tokata kadarda üstünde getiririm hemde motor açılmış olar ???

Motosikleti
    ybr
    Alıntı ks89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr tokatta 3.400 olmuş yaw daha ucuz mu başka yerlerde gidiyim ordan alıyım tokata kadarda üstünde getiririm hemde motor açılmış olar ???
    geçen ay forumlarda izmir de 3000-3150 ye alan lar oldu geri sayfalara bakarsan bulabilirsin yerini öğrenebilirsin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler