Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    hayati abi jön gibi olmuşsun yakışmış mont

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayati abi jön gibi olmuşsun yakışmış mont
    @PIERzig sağolasın.Darısı başına.Sen benim jön halimi 20 sene önce görecektin.

Motosikleti
    yamaha ybr
    merhaba arkadaşlar ybr mi dün aldım sadece 10 dakika bindim havaların ısınmasını sabırsızlıkla bekliyorum.

Motosikleti
    roadracer
    @memrek;hayırlı olsun.Kazasız,belasız sürüşler dilerim...

Motosikleti
    yamaha ybr
    ybr ye daha geniş lastik takılabilirmi?

73umut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha ybr 125
    memrek hayırlı olsun kardeşim kazasız belasız kullan inşallah.

arkadaşlar şu alarm veya alarmlı diski kilidi işini bir türlü çözemedim istanbul anadolu yakasında uygun fiyata çözeliliceğim bir yer bilen varmı??

Motosikleti
    ybr
    memrek kardeşim hayırlı olsun kazasız belasız suruşler dileim valla ben yerinde olsam soğuk felan dinlemem...
    http://www.motosiklet.net/forum/imag.../icon_razz.gif

Motosikleti
    yamaha ybr
    motor yüzünden babamla atıştım motoru satıyorum çok sinirlendim ilgilenen varsa daha 6 km sadece 10 dakika bindim kırmızı... plakasını bile daha takmadım akşama takıcam yeni çıktı trafikten.peşin 3300

Forumdan Uzaklaştırıldı
    memrek yapma yaw başta hemen hemen hepimizin ailesi kızmış karşı çıkmıştır ama senin iyiliğin için bence güzel dille ikna etmeye çalış aileni satma yazık.

Motosikleti
    ybr
    valla birader sinirle karar verme onlarda alışırlar bu motorlu haline hemen pes etme...

Motosikleti
    roadracer
    Alıntı memrek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor yüzünden babamla atıştım motoru satıyorum çok sinirlendim ilgilenen varsa daha 6 km sadece 10 dakika bindim kırmızı... plakasını bile daha takmadım akşama takıcam yeni çıktı trafikten.peşin 3300
    Durumuna üzüldüm.Almadan önce razı etmedinmi babanı.Yoksa habersiz mi aldın.Eğer öyleyse baban haklı gibi.Ama ikna edebilirsin.Aranızın bozulması üzücü bir olay.Umarım işi tatlıya bağlarsınız.
    İyice düşün derim.

osmanfeza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj pulsar
    dün teslim aldım motorumu. 23 km.de şimdi. izmir motorcu göçmen bu işi olması gerektiği gibi çok profesyonelce yapıyor. r1 alanda, fazer alanda, ybr alanda aynı şekilde ilgi görüyor. satış temsilcisi m. tunç yeğen bey çok ilgilendi saolsun. aynı ilgi bünyelerinde bulunan serviste de sürdü. motorun tanıtımı öyle güzel yapıldıki (bu ne usta diyemedim) hiç bi şey için. bu forumda görüş yazan herkeze çok teşekkür ederim. günlerce tamamını okuduğum fotoğraflarından ve görüşlerinizden sonra almaya karar verdiğim motorumdan çok memnunum. allah kimseye kaza bela vermesin. herkese keyifli sürüşler

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı memrek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş aslında durumun hakkında bilgi verirsen daha yardımcı olabiliriz
    Mesala kaç yaşındasın,ailenle mi kalıyorsun işin var mı(Ekonomik özgürlügün yani) :S
    Şİmdi herkes kafasına göre birşey söyler ama durumuna uymaz bizimde durum seninki ile aynıydı ama günler geçtikçe tepkiler azalmaya başladı

Önceden "motor tehlikeli olm ölüm makinası" gibi laflar sonra yerini "bak rüzgardan hasta olacaksın" gibi şeylere bıraktı.Rüzgar gecirmez bi mont alıncada bu sözlerden de kurtulacagız ama işte benim şimdilik ekonomik özgürlügüm olmadıgımdan mont alamıyorum,hastalanmamak için de kat kat giyiniyorum

@osmanfeza
    Hade hayırlı olsun Aydın yolundan geçersen çayımızı içersin

Motosikleti
    roadracer
    @osmanfeza
    hayırlı olsun iyi günlerde kazasız,belasız sür inşallah.

Motosikleti
    Lifan Glint 100

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    Alıntı osmanfeza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün teslim aldım motorumu. 23 km.de şimdi. izmir motorcu göçmen bu işi olması gerektiği gibi çok profesyonelce yapıyor. r1 alanda, fazer alanda, ybr alanda aynı şekilde ilgi görüyor. satış temsilcisi m. tunç yeğen bey çok ilgilendi saolsun. aynı ilgi bünyelerinde bulunan serviste de sürdü. motorun tanıtımı öyle güzel yapıldıki (bu ne usta diyemedim) hiç bi şey için. bu forumda görüş yazan herkeze çok teşekkür ederim. günlerce tamamını okuduğum fotoğraflarından ve görüşlerinizden sonra almaya karar verdiğim motorumdan çok memnunum. allah kimseye kaza bela vermesin. herkese keyifli sürüşler
    öncelikle hayırlı olsun güle güle kullan...
    bende aynı yerden almayı düşünüyorum göçmenden, fiyat indirim hediye vs gibi konulara açıklık getirirmisin rica etsem...
    birde ben geçen hafta gittim 2007 si yoktu,yani sağ elden far açıp kapama butonlu olan model yoktu...Sen 2007 mi aldın 2006 mı?

osmanfeza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj pulsar
    tüm (hayırlı olsun) mesajlarınıza teşekkürler. chatkut sana özelden yazdım cevabını. motosiklet sahibi olmak isteyipte olamayan herkezinde biran önce kavuşmasını dilerim.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Güle güle binin motorlarınıza..Gerçekten güzel motor....Paranın tam karşılığını her zaman veren bir motor...

Başka Topic lerde atılıp tutulanlarada pek aldırmayın...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Su Silahı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle binin motorlarınıza..Gerçekten güzel motor....Paranın tam karşılığını her zaman veren bir motor...

Başka Topic lerde atılıp tutulanlarada pek aldırmayın...
    Kesinlikle doğru söylersin Alper can. 8000 km oldu en uafk bir nazını görmedim.
    Gitti TDM kaldık yine ybr ile başbaşa..

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Su Silahı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle doğru söylersin Alper can. 8000 km oldu en uafk bir nazını görmedim.
    Başka topiclerde bi sallıyorlar ki.....İnanamassın....40.000 i geçti bende nazını görmedim....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler