Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    sagol insane ben inceledim ya öle bisey her cbf te olabilirmi acaba yoksa o alanların sansımıydı ben zaten sanssızımdır valla bununda sorunu cıkarsa motorculugu bırakırım kardes benim icin cok hassas konular cünki uzun yol yapıyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    arkadaşlar çamurluğu sipariş etdim ama kazıklandığımında farkıdayım
    her il e göre yedek parça fiyatları değişirmi ya
    bir motorcu 57 ytl diyor ötekisi 45 diğeri 39 ama 35 olur takması dahil diyor...nasıl işdir anlayamadım mecbur bende 35 ytl lik olandan aldım ancak renk uyuşmazlığı olursa takılmıyıvcak gene çamurluksuz kalıcaz
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

Bu bujiyi taktıktan sonra motorun çalışması dahada düzgünleşti

Alıntı KaRaHaNLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş bir tane buji almka üzereyim almış olduğun bujinin performansını yazarsan alacak olanlarada çok yardımcı olmuş olursun bekliyoruz

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    arkadaslar nasıl gidiyo motor aldık diye kopmadık burdan biseyler yazında canlansın topik ya 2 sayfaya düsmüsüz

yamahayasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar cbf hakkında yazdıklarınız için çok sağolun ben de düşünebilirdim hem küçük hem hızlı bir şey ama şu çin piyasasında bir iyi bulmuşken kaybetmek iyi değil diye düşünüyorum siz ne dersiniz ybr de kalmalımıyım yoksa motor şu anda zaten satlık geç olmadan geri alayımmı motoru
    BAŞLAMAK HATAYDI BAŞLAYAMAMAKSA IZDIRAP

Motosikleti
    CıbıRepSol
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar nasıl gidiyo motor aldık diye kopmadık burdan biseyler yazında canlansın topik ya 2 sayfaya düsmüsüz
    kimsenin birşey yazmamasını motorlarda sorun yok herkez paşa paşa motoruna biniyor yazmaya vakit yok'a bağlayabilirmiyiz acaba

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı BeYfa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kimsenin birşey yazmamasını motorlarda sorun yok herkez paşa paşa motoruna biniyor yazmaya vakit yok'a bağlayabilirmiyiz acaba
    ybr iyi motor ben ybr yi özledim 2 günde su su götürmez gercek ybr daha kullanıslı gercekten ama sans iste benimki sorunlu cıktı demiyorum ama basına cok is geldi yavv satmadan bi gün önce üstüne araba cıktı ön taraf hasat serviste yatıyo hala ölece verdim bende parca fiyatlarını düstük anlaştık bi arkadasla aldı yaptırıp biner

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Aykan yeni motorun hayırlı olsun arkadaşım.Cbf'nde eski motorunla karşılaştıgın sorunları yaşamazsın işllh.Bide dikkat ediyorumda sitede en cok sahip olunan motor ybr'dir heralde ama konuya hic bakmayanlar war heralde motorlarından utanıyorlar
    Şaka bir yana milletin işi gücü war ybr sahipleride genelde kuryeler oldugundan pek uğramıyorlar.(Ama ben burda dikkat ediyorumda kuryelerin motorlarına nerdeyse cogu cg125 ya neyse)

insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R
    Valla ben gezmekten yazmadım birşeyler, 24000km oldu. Bakım vakti geldi benimkinin...

sonofwind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zongshen Zs 200 ve Honda Transalp xl650v

Ybr ci kardeşlerim bi yardim eder misiniz?

Herkese selamlar arkadaşlar.Ehliyetimi sonunda aldım hayırlı olur inşallah.Sırada siyah Ybr 125 var.(artık bi 10 yıl kullanırım kısmet olursa.)Arkadaşlar bugün servis bakım maliyetlerini biraz araştırdım. İlk 1000 km bakımı için yaklaşık 20 ytl dediler gayet makul bi ücret geldi ama sonraki 3000 km bakimi için 70-80 ytl arasi tutar dediler yanliş anlamadıysam umarim yanliş anlamışımdır(buji,hava filtresi v.b. değişecekmiş).Bu bana biraz yüksek geldi.Sizin bu bakim periodlarinda verdiğiniz ücretler hakkinda bilgi verirseniz çok sevinirim.Bi de arkadaşlar bu bizim motorlar uzun yola gelir mi?Bana ayirdiğiniz vakit için şimdiden teşekkür eder saygılarımı sunarım.
    ÖFKE GEÇİCİ BİR ÇILGINLIKTIR;HÜKMETMEYE BAK,YOKSA O SANA HÜKMEDER.
    HORATIUS

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı insane adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ben gezmekten yazmadım birşeyler, 24000km oldu. Bakım vakti geldi benimkinin...
    Walla ne güzel ben gezmek istesemde ekonomik nedenlerden ....
    insane adamım o kadar geziyorsun resim ekle bari yaww bu arada ben 3 haftadır ugraştıgım kaskımı boyamayı bitirdim

VE son cila ile

Motosikleti
    CıbıRepSol
    güzel olmuş !!!

ybr lerde sorun yok yola devam

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    sonix egsoza açtığın ilave 4 deliğin herhengi bir faydası varmı?

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..
    Alıntı sonofwind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar arkadaşlar.Ehliyetimi sonunda aldım hayırlı olur inşallah.Sırada siyah Ybr 125 var.(artık bi 10 yıl kullanırım kısmet olursa.)Arkadaşlar bugün servis bakım maliyetlerini biraz araştırdım. İlk 1000 km bakımı için yaklaşık 20 ytl dediler gayet makul bi ücret geldi ama sonraki 3000 km bakimi için 70-80 ytl arasi tutar dediler yanliş anlamadıysam umarim yanliş anlamışımdır(buji,hava filtresi v.b. değişecekmiş).Bu bana biraz yüksek geldi.Sizin bu bakim periodlarinda verdiğiniz ücretler hakkinda bilgi verirseniz çok sevinirim.Bi de arkadaşlar bu bizim motorlar uzun yola gelir mi?Bana ayirdiğiniz vakit için şimdiden teşekkür eder saygılarımı sunarım.
    1000 bakımda da 3000 bakımda da sadece yağ değişimi oldu 20 ytl bakım ücreti+ 15 ytl yağ ücreti alındı o kadar. Buji ve hava filtresi değişimi 5000 bakımda olması lazım kitapçığa bakmadım şimdi ama yanlışsa düzeltsinler
    Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

Alıntı hayati adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonix egsoza açtığın ilave 4 deliğin herhengi bir faydası varmı?
    sadece ses daha güzel çıkıyor.Ne zararı var ne de tatlı bir sesten başka bir yararı var

Motosikleti
    CıbıRepSol
    sonix ekzoza nerelerden deldin delikleri zaten 2 delik var ekzozda
    tamam resimde gözüküyormuş zaten yaa

büyük deliğin etrafından 4 delik.8-10 luk matkapla delebilirsin.Gerçi eksozumun içinde 1-2 tane matkap ucu var.Delerken matkap ucu egsoza kaçtı

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    Alıntı sonix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    büyük deliğin etrafından 4 delik.8-10 luk matkapla delebilirsin.Gerçi eksozumun içinde 1-2 tane matkap ucu var.Delerken matkap ucu egsoza kaçtı

onların da zıngırtısı sesi daha bi müzikal yapıyordur

Motosikleti
    Cbr125R
    herkse slm

honda cbf 150,ybr 125 ve birazda kanunı 200 arasında kararsız kaldım gerci ybr daha agır basıyor ama sizinde her bakımdan değerlendirerek bi öz elestiri yapmanızı rica ediyorum...tsk

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler