Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı sonix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonundaki smileyi ekleyince cümle anlam kazandı..

Antalya'da soğuklar yeni yeni başladı.bugün hem soğuk hem rüzgarlıydı.hem rüzgar hem soğuk olunca motor kullanmak baya zorlaşıyor.

bir takım debriyaj balatası aldım.yarın debriyaj balatasını değiştireceğim.birde subab ayarı yaptıracağım.6500 km ye geldi.sibob ayarı yapılsa çok iyi olacak sanırım
    sonix sağol be iyi moral veriyorsun ya herkes senin gibi motosiklet ustası değilki benzin hortumunu söksün taksın
    Kask tak!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    şimdi Ybr Nin Satiş Fiyati Plakasiz Kaç Lira Bilen Varmi???

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı BİSANCI_42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi Ybr Nin Satiş Fiyati Plakasiz Kaç Lira Bilen Varmi???
    3200ytl arkadasım ama bayiler genelde sart kosar biz yaptırıcaz diye

ya arkadaslar bide irc diye bi marka var yılların lastigi acaba onlarla degistirsek nası olur ya bide kafama takılan bu sambireyelli lastikler bizim jantlar tubless lastigi nası kaldırır yani dubless aldıkmı artık ic lastik kullanmıcazmı demistim biri cevap versin yavvv.bugün az daha ucuyodum gene viraja daldım bi baktım motorun arkası yanımda gidiyo debrija asıldım topladı lastikler cok kötüüü!!!!

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    Alıntı godfather adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonix sağol be iyi moral veriyorsun ya herkes senin gibi motosiklet ustası değilki benzin hortumunu söksün taksın
    ben usta değilimki sayın ustam

----

bugün debriyaj balatalarını değiştirdim.motor kendine geldi bayaa

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı sonix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Antalya'da soğuklar yeni yeni başladı.bugün hem soğuk hem rüzgarlıydı.hem rüzgar hem soğuk olunca motor kullanmak baya zorlaşıyor.

bir takım debriyaj balatası aldım.yarın debriyaj balatasını değiştireceğim.birde subab ayarı yaptıracağım.6500 km ye geldi.sibob ayarı yapılsa çok iyi olacak sanırım
    Bende 2 haftadır motora binmiyorum a2'yi alıncaya kadar binmeyecegim dedim kendi kendime ama soguklardan binesim gelmiyor acıkcası 13'ünde dreksiyon sınawı war
    Kursun motoruda mondial125zn 'nin asya marka olanından

Kardeşimin kursunun motoruda cbr 125

Motosikleti
    YBR 125
    Arkadaşlar Tüm Motorsiklet kullanıcılarının ve islam aleminin Kurban bayramını kutar yeni yılın hayırlara vesile olmasını dilerim. herkese iyi tatiller

Motosikleti
    Yuan 150gy-3a
    merhaba ybr kullanıcıları
    ben uğur eskişehirliyim pazartesi 1.sayfadan okumaya başladığım bu topiği şimdi bitirebildim mutluyum gruruluyum
    mart ayı itibariyle bende 2. el bir YeBeRe (tercihen2004) almayı düşünüyorum ilk vitesli motorum olacak nasipse ama yeni bi sürücü sayılmam kendimi bildim bileli moped kullanıyorum
    neyse bu gereksiz bi bilgi oldu ilk msjımda sizi sıkmak istemiyorum sabırla okdugunz için tşk ederim
    [B]dirty bike[/B]

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaslar bide irc diye bi marka var yılların lastigi acaba onlarla degistirsek nası olur ya bide kafama takılan bu sambireyelli lastikler bizim jantlar tubless lastigi nası kaldırır yani dubless aldıkmı artık ic lastik kullanmıcazmı demistim biri cevap versin yavvv.bugün az daha ucuyodum gene viraja daldım bi baktım motorun arkası yanımda gidiyo debrija asıldım topladı lastikler cok kötüüü!!!!
    Ybr konusunda lasik tavsiye diye aratırsan bir sürü alakalı konu cıkacaktır oncelerde cok tartışıldı bu konu.Ben pirelli mt ...(kac oldugunu hatırlayamadım ondan alıcam.pirellili bi tane ybr fotosu wardı elimde bayaa hacimli duruyordu motor üstünde

Alıntı PeSsiMisTsTyL3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba ybr kullanıcıları
    ben uğur eskişehirliyim pazartesi 1.sayfadan okumaya başladığım bu topiği şimdi bitirebildim mutluyum gruruluyum
    mart ayı itibariyle bende 2. el bir YeBeRe (tercihen2004) almayı düşünüyorum ilk vitesli motorum olacak nasipse ama yeni bi sürücü sayılmam kendimi bildim bileli moped kullanıyorum
    neyse bu gereksiz bi bilgi oldu ilk msjımda sizi sıkmak istemiyorum sabırla okdugunz için tşk ederim
    Hade Hayılısı.Bende şubatla Mart arasında eskişehire geliyorum diplomamı almayaa Off ya tamda soguklar başlayıncaa Gittigimde kar yağsa barii

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    arkadaşlar herkesin bayramını ve yeni yılını kutluyorum 2007 de yeni ybrcileri bekliyoruz aramıza
    Ride your way

BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    saol hedo 2007 de ybr yle nice nice kazasız km ler işallah

bu arada ybr nin orjinal lastikleri karda deneyen oldumu?
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    bayramınız kutlu olsun ve mutlu,sağlıklı,kazasız nice yıllara...

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    arkadaşlar önce bayraminiz mübarek olsun..
    ybr ile en fazla km yapan arkadaşimiz varmi uzun yol ve şehir içi kullanipta performansindan memnun olmayan bu motor uzun yol için degil diyen varmi 125cc az geliyor diye...

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..
    ben bir insane'i bilirim 22000 km deymiş allah kazadan beladan korusun maşallah maşallah:D
    Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

Motosikleti
    CıbıRepSol
    http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...0&AdId=1673480

arkadaşlar bakın belki bi yararı olur 2004 model ybr si olanlara rüzgar ı kesmek için gözüme çarpdı kokayım dedim

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı morrigan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bir insane'i bilirim 22000 km deymiş allah kazadan beladan korusun maşallah maşallah:D
    hani nerdee kim kimm neirdee insane sen kargocumusun bukadar kmyi yapıyorsun
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    Yuan 150gy-3a
    insane sen kargocumusun bukadar kmyi yapıyorsun
    o bir endurocu
    [B]dirty bike[/B]

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    iyi bayramlar ybr daşlarım

Motosikleti
    Honda CM125 Custom 1993
    merhabalar... ben de bir ay kadar önce ybr ci oldum, ikinci el 2004 model. süper zevk alıyorum, daha uzun kilometreler boyunca bineceğe benziyorum..

bi tane de vosvosum var, o beni kışın sorun çıkarması yüzünden deli eder, sabah olur marş basmaz, ben mahalleyi toplayıp ittiririm vosvosu filan :) o yüzden ybr, kalitesini ayrı bir yere koyuyorum, hem elektrik marşı hem de kick startı ile beni tavlamış bir makinadır :) temmuzdan beri yattığından dolayı aküsü boştu, kick start kullandım bolca, tıkır tıkır çalışıyor, her seferinde hayran kalıyorum. şimdi akü de şarj oldu.. arada elektrik marş...jikle ile 4000 devir, sonra jikleyi kapama taktiğini kullanıyorum...forumdan öğrendiğim güzel taktiklerden :)

lastik meselesine gelince, ıslak yerlerde dikkatli oluyorum, 100 kmdir tepesindeyim, bir sorun yaşamadım. dikkatli olun sadece, benim gibi lastiğe ayıracak paranız yoksa henüz :) yavaş gidin..

herkese kazasız belasız bir yıl dilerim..

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................

ybr ile 180km/h

Yamaha YBR ile 180km/h ama 170cc

Motosikleti
    CıbıRepSol
    ewet verildi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 15 kullanıcı var. (0 üye ve 15 misafir)

Bu Konudaki Etiketler