Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Adamım cok gecmiş olsun Böyle insanlıktan cıkmışlar ceza almadan kurtulmamalı...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamım cok gecmiş olsun Böyle insanlıktan cıkmışlar ceza almadan kurtulmamalı...
    ve yaptığı yanına kar kalmamalı..plakasını aldım diyorsun.şikayet et mutlaka...sana da çok geçmiş olsun...

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı seruvenci80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar dün akşam bir araba (bir kadın sürücü) bana vurup kaçtı..ölümden döndüm diyebilirim..kazayı anlatayım..güzelyalı sahil yolunda 60 km hızla gidiyordum..yolun ortasında durmuş sola doğru dönmeyi bekleyen araç (ben korne çalmama ve sellektör yapmama rağmen) tam benim geçtiğim sırada, sanki kasıtlı bir olaymış gibi kalkış yaptı..ben arabanın sağ orta yanına kayarak çarptım..ve kadın durması gerekirken kalkışına devam etti..boynum arabanın arka tekerleğinin altında kalıyordu..gerçekten çok dehşet vericiydi..ve kadın öyle yada böyle basıp gitti..ben yolun ortasında darmadağın kalakaldım..etraftan insanlar geldi..bir kurya arkadaş geldi ve ilgilendi sağolsun..aracın plakasını almayı başardım ve bunun hesabını sözde bası kapalı allah korkusu olan ve yine sözde bir kadın ve herşeyden önce muhtemelen bir anne olan kadından soracağım...bendeki hasarlar ; sol diz kapağımın altı yoğun bir şekilde yaralandı.sağ diz kapağımda şişmeler var..ve sol kolumun üst kısımdaki kasta şişmeler var..koruma olarak tek eksiğim dizliklerdi ve bunun önemini ne yazık ki yaşayarak anladım..yapılan pansumandan sonra şimdi daha iyiyim..
    motorumdaki hasarlar ;
    ön far kırık
    sağ sinyal tırnağı kırık, hareket edip duruyor yuvasında
    gidon yamuldu
    ön grenajda çizikler ve küçük kırıklar var,yani değişecek
    motor koruma demirimde çizikler var..allahtan koruma demirim vardı yoksa motor dağılmıştı..

ve sonuç..ucuz kurtuldum yinede..kaskom var ve yaptıracağım hepsini..ama en acısıda insanlığın bu denli yozlaşmış ve tükenmiş olduğu..

dostum öncelikle büyük gecmis olsun ya bu otomobil sürücülerinden cekilen nedir böle ya adamlar hayvan gibi motorları takmadan yollarına devam ediyolar bu ülkede motorcular hic ama hic tınlanmıyor bide bayan sürücü olması gercekten cok sasırtmadı beni daha dikkatli olalım durus mesafesini ayarlıyıp karsıdakinden önce reflex edinelim cünkü onlar bizi zaten görmüyor.

insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R
    http://www.ikiteker.org/modules.php?...ighlight=taksi

Şu adresten ne yapman gerektiğine dair deaylı bilgi alabilirsin...

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    hocam çok geçmiş olsun. ben de yakın zamanda kaza geçirmiştim ama adam efendi efendi beni hastaneye de götürdü motoru da yaptırdı. ya insan düşünüyo bu memlekette motora binilir mi diye bazen.

seruvenci80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 siyah
    arkadaşlar size şunu söylim trafik polisi motor kazalarıyla ilgilenmiyor artık..çok fazla motor kazası olduğundan ilgilenemiyorlarmış..buda bilginize olsun
    GAME OVER

hakpek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150 2006.11
    Alıntı seruvenci80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar size şunu söylim trafik polisi motor kazalarıyla ilgilenmiyor artık..çok fazla motor kazası olduğundan ilgilenemiyorlarmış..buda bilginize olsun
    niye kiii? bizler insan dışı bir şeymiyiz ki galee alınmıyoruz...
    [B][COLOR="DarkOrange"]CBF 150 ADANA[/COLOR][/B]

öncelikle serüven60 kardeşimize geçmiş olsun:

mehaba arkadaşlar
    uzun süredir foruma giremiyorum hasret kaldım bunun nedeni geç olarak öss sınavlarına hazırlanmaya başlamam sabah dershane öğleden sonra etüt akşam evde ders çalış artık saçlarımı yıkayacak zaman bulamıyorum bu gün bi değişiklik olsun dedim forumu açtım .belki gene uzun süre forumu açamıyacağım ....

motoru garaja kaldırdım malum havalar kötüleşiyor gibi bende artık sezonu kapatmış sayılırım belki ayda bir kaç kere çıkarıp kullanırım çünkü hasretine dayanamam

farınız ve yoluuz hep açık: iki tekeriniz hep yerde kaskınız başınızda olsun
    Kask tak!

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    arkadaslar mekaniker makanikten iyi anlayan arkadaslara bi sorum olacak benim motorda yeni bi sorun basladı gidonu tam sag yapıp yokus inmeye baslayınca motor tıpkı abs li arac gibi gidonu titretiyo düz yolda bisey yok bitürlü anlamadım balataları söktüm zımparalayıp taktım ama sorun devam ediyo ya acaba fren merkezini zımparalayıp araya pul koymustuk onunlamı ilgili gerci düz yolda bi sorun yok ama genede merak ettim bi abs eksikti hatta saga kırınca absden daha cok vuruyor beni gene kızdırdı ybr ve su frene basınca olan bosluk tam dururken gidona bi bosluk titresimi geliyo gerci garantiden canak takımı siparisi verdik ama oda gelirse,son soru fren merkezi nekadar komple hani su kaliperleri tutan en alt parca bilen varmı.

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    ön disk makenizması disk hariç 50-60 milyondu bir kaç ay önce .

serüvenci80 geçmiş olsun

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı sonix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ön disk makenizması disk hariç 50-60 milyondu bir kaç ay önce .

serüvenci80 geçmiş olsun
    sonix bana cıkarttıkları hesabı ögrensen cok sasırırdın 45 balatalar ve 100 ytl de alttaki merkez artık kampana tutucuları falan duymak istemiorum ya bune ya bmw ye biniyoruz biz valla dedigin fiyata halleden varsa mekanizmanın hepsini tlf nu ver kargoyu ben öderim, sagol dostum.

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    yetkili servise yaptırdıysan fiyat normal.biz servislerden almayız.yedek parça satan yerlerden alıyoruz.

yalniz1789 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bende kaza yaptım

arkadaşlar bende kaza yaptım siftah yaptık yanii akşam bindim motosikletin üzerine ısındırdık neysee motoru çıktım yola karakolun arka tarafında 40,50 ile giderken yol iki şeritliydi araba sürücüsü sağ şeritte ben sol şeritte sinyal ve sol şeride geçmeden öünmde aniden sola dönmeye çalıştı kavşaktan frendir falan çarpmaktan kurtulamadık yan kapıdan girdim arabaya sola yattı motosiklet kaydı falan bana birşey olmadı yalnız motosikletimde 3500 ytl hasar var yadek parçaları deli paraymış yaa yüzde yüz karşı tarafa verdi trafik onu sigortası ödeyecek 3000 ytl yii ekspertiz gıcık çıktı bir iki şeyi kabul etmemiş onları cepten yaptıracağız artık

herkese kazasız belasız sürüşler aman araç sürücülerine dikkat etsinler motosikletleri saymıyorlar

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    çok geçmiş olsun

yalniz1789 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sağolasın dostum yaa ucuz atlattık doğrusu

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı yalniz1789 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende kaza yaptım siftah yaptık yanii akşam bindim motosikletin üzerine ısındırdık neysee motoru çıktım yola karakolun arka tarafında 40,50 ile giderken yol iki şeritliydi araba sürücüsü sağ şeritte ben sol şeritte sinyal ve sol şeride geçmeden öünmde aniden sola dönmeye çalıştı kavşaktan frendir falan çarpmaktan kurtulamadık yan kapıdan girdim arabaya sola yattı motosiklet kaydı falan bana birşey olmadı yalnız motosikletimde 3500 ytl hasar var yadek parçaları deli paraymış yaa yüzde yüz karşı tarafa verdi trafik onu sigortası ödeyecek 3000 ytl yii ekspertiz gıcık çıktı bir iki şeyi kabul etmemiş onları cepten yaptıracağız artık

herkese kazasız belasız sürüşler aman araç sürücülerine dikkat etsinler motosikletleri saymıyorlar
    dostum sanada gecmis olsun ya kıstanmıdır nedir kazalar baya cogaldı cok dikkat etmek lazım.

Alıntı sonix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yetkili servise yaptırdıysan fiyat normal.biz servislerden almayız.yedek parça satan yerlerden alıyoruz.
    ya ben bodrumdayim burada öyle bi imkanım yok olsada hemen hemen servisle aynı sistem isler yani pahalıdır en yakın buraya milas var ben en iyisi ordan bakayım veya varsa intden satıs yapan ucuz ve güvenilir biyer bana linkini verin ancak aklıma bisey takıldı bu takacagımız parcaların garantisi ve güvenilirligi nasıldır yani 2gün sonra merkez catlayıp diski falan yemesin neyse ya zaten ilk aldıgım günden beri bıktım motorun ön takımından bakıcaz

seruvenci80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 siyah
    sağolun arkadaşlar..siz siz olun tam korumasız asla binmeyin..emin olun herşeyden daha değerlisiniz
    GAME OVER

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    Aykan

maalesef internet ten satış olmuyor.buradaki yamaha parçacılarından bulabilirsem telefon numaralarını alırım.yaparlarsa kargoyla filan gönderirler.

Herkese selam.Bende şimdi bütün formu okuyup bitirdim hatta bir kısmınıda usb ye kopyaladım.Malum benim ybr de sorun olursa okumaya ihtiyacım olabilir.Çok faydalı oldu benim için emeği geçen herkese teşekkürler

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    Yalniz1789 çok geçmiş olsun...

godfather sana da başarılar dilerim.çabalarının boşa gitmemesi için duacıyım,Allah zihin açıklığı versin...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler