Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    Alıntı copycat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cihan vitesi dert etme en fazla yarım saatte kaparsın. arkadaşlar bu arada fiyat cok oynuyo sıfır fiyatı camlıca da 3.300 ken ben düz 3 e aldım model farkı da yoktu. üstelik yarısını vade farksız 3 aysonra baslayan 8 taksit yaptırdım. agvadan.
    hayırlı olsun. iyi günlerde,kazasız belasız binersin umarım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hakpek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150 2006.11
    Alıntı morrigan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    serüvenci8090 sayfayı okudunmu yani şimdi vay be tebrik ediyorum..işte bilinçli motosiklet sever
    hakpek biraz ufak değil mi? yani ybrnin çamurluğu biraz daha üstte kalıyordu sanki öyle hatırlıyorum ama kesin bir şey demeyeyim ya açıkçası ben birde motoru kapatmak istiyorum.Yani koruma demirinin motor tarafına plastik monte etsem fena olmaz gibi geldi..Çünkü motorun temizliği çok uğraştırıyor ıncık cıncık küçük küçük fırçaladığım oluyor da benim
    arkadaşım..senin düşüncen biraz daha geniş..ben bu tozlugu takmadan önce camur motorun üst bölgelerine hatta deponun alt kısımlarına kadar ulaşıyordu taktıktan sonra alt kartelin bulundugu kısımlara kadar indi..nacizane bir fikirdi..kolay gelsin..
    [B][COLOR="DarkOrange"]CBF 150 ADANA[/COLOR][/B]

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    Alıntı hakpek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım..senin düşüncen biraz daha geniş..ben bu tozlugu takmadan önce camur motorun üst bölgelerine hatta deponun alt kısımlarına kadar ulaşıyordu taktıktan sonra alt kartelin bulundugu kısımlara kadar indi..nacizane bir fikirdi..kolay gelsin..
    hakpek yanılmıyorsam daha önce sende ybr vardı.cbf mi aldın.öyleyse hayırlı olsun.kıyaslamaları burada paylaşırsan sevinirim.

Motosikleti
    HONDA CBF150 2006.11
    Alıntı hayati adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hakpek yanılmıyorsam daha önce sende ybr vardı.cbf mi aldın.öyleyse hayırlı olsun.kıyaslamaları burada paylaşırsan sevinirim.
    TEŞEKKÜRLER..Düşünüyorsan allah sanada nasip etsin..

evet ybr vardı satıp cbf aldım...kıyaslamalar

http://www.motosiklet.net/forum/show...=22974&page=18

sitede ve devamındaki sayfalarda ve

http://www.motosiklet.net/forum/show...t=22911&page=4

sayfasında bulabilirsin..

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    ya arkadaşlar ben ybr ile cbf arasında kararsız kaldım ya, ybr kullanana sorsam ybr al diyo,cbf kullanana sorsam cbf al diyo, birde burdan sorıyım hangi daha:hızlı,görünüşlü,yedek parça sı bulunur....
    98 Beygir.....

Motosikleti
    HONDA CBF150 2006.11
    Alıntı hayati adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hayati==>arkadaşım ybr'nin önkafa grenajındaki sonradan uzatma siperliği nasıl halettin.. biraz bilgi, bükümleri nasıl verdin ücret nekadar tuttu..

Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar ben ybr ile cbf arasında kararsız kaldım ya, ybr kullanana sorsam ybr al diyo,cbf kullanana sorsam cbf al diyo, birde burdan sorıyım hangi daha:hızlı,görünüşlü,yedek parça sı bulunur....
    arkadaşım bende ybr'de vardı..CBF ve YBR'nin kıyaslamasını yaptım..İstersen bir bak biraz olsun kafandaki düşünceler şekillenir..

http://www.motosiklet.net/forum/show...=22974&page=18

linki tıkla bi istersen..

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    ya arkadaslar su performans eksozu ile ilgili bilgiyi kim vermisti yasamura galiba nereden temin edebiliriz ben bodrumda oturuyorum kargo ne tutar fiyat nedir bileniniz varsa acıklarsa sevinirim bide kendi eksozu nekadar bu motorun üst koruması ayrıca degisiyormu yoksa eksozla berabermi.

seruvenci80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 siyah
    [QUOTE=morrigan;501654]serüvenci8090 sayfayı okudunmu yani şimdi vay be tebrik ediyorum..işte bilinçli motosiklet sever

evet morrigan tam 90 sayfayı bir satır bile atlamadan, hatta kimi yerlerinde gülerek kimi yerlerinde vay be diyerek ve dahasıda okudukça beğendiğim bir motora sahip olma tutkusuyla yanıp tutuşarak okudum..okuması bile heyecan vericiydi doğrusu..ayrıca ben bu motora dört mevsim bineceğim..yolda gördüğüm yada rastlaştığım büyük küçük her türlü motorla ilgili herkesle sohbet eder ilişki kurarım..seviyorum motoru,bana yaşam hissi veriyor.. yaw çok uzattım sanırım hele bi ybr me kavuşayım asıl siz o zaman görün beni.. selamlar herkese

gününüzü umuda ayarlayın..
    GAME OVER

Emre_Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CİHAN: o motorun hani ne öyle Sen onu öyle yıkamaya devam et zararını biraz ilerde görürsün Motorunu böyle yıkayan yoktur umarım
    bişey olmaz kardeşş

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı Emre_Fatih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bişey olmaz kardeşş
    iyi peki
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi peki
    dostum bu motoru suya çkarıp soksanda aynı çamura soksanda aynı yani çin malıya o yüzden ben malımı kötülemiyorum ama ben bu motoru böyle yıkamasam daha kötü olucak mesala yıkamasam çamur içinde kalıp küflenecek daha mı iyi ama yıkayınca kuruyo ok ..
    98 Beygir.....

not: çok anlamsız oldu ben değiştirdim
    Kask tak!

xneslihanx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz Varadero

Satıyorum

Eylül ayı trafiğe çıkışlı 2006 model Siyah Ybr 125 imi satıyorum. 1000 km. de.
    Pazarlıksız 2700 Ytl. dir.
    (Ne kadar temiz olduğunu siz tahmin edin artık bayandan ya)

Nedeni de Ybr 250 alacağım.

Motosikleti
    HONDA CBF 150 siyah
    xneslihanx motorun elbetteki daha yeni bir motor ama sunduğun fiyat alım satım masraflarıda üstüne eklenince sıfırıyla aynı fiyata denk geliyor..elbetteki motorun senin gözünde çok değerlidir bu normal ve kaçınılmazdır ama sıfırıyla eş değer olunca durum karışıyor..ben yakında alıcam..ama sıfırını tabiki..umarım hayırlısıyla satarsın ve alan arkadaşta keyfini sürer..
    GAME OVER

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı xneslihanx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazarlıksız 3000 Ytl. dir.

Fiyatı ile ilgili bir hatan olmalı sanırım..Sıfırı 3300 bu motorun ayrıca 90ytl plaka masrafı var..Ama ikinci el alım satım masrafları 300ytl'ye mal oluyordu sanırım..Yane sıfırı ile aynı fiyata denk geliyor.Bu paraya müşteri bulman çok zor fiyatı gözden geçirmeni tavsiye ederim...Şimdi herkese kendi malı çok değerli gelir ama alacak adam peşin alacak ayırca peşin alacağı için çok avantajlı olmalı...Kesinilkle bence satmak istiyorsan biraz kıymak zorundasın motoruna...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    Alıntı xneslihanx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazarlıksız 3000 Ytl. dir.

bu motoru bu fiyata biraz zor gibi Sıfırı ile aynı parayı istiyorsun

Motosikleti
    yamaha ybr 125(mavi)
    selamlar ark.çoktandır takip ediyorum sizi ve neler yaşadıklarınızı (kaza yapanlar oldu biliyorum okudum da çok geçmiş olsun) bende bugün mavi bir ybr 125le anlaştım bakalım herhalde haftaya alırım 2.el ama çokn temiz sıfırdan farksız bende aranızdayım artık tabi kabul görürsem sakaryalıyım ama hiç sakaryalıya rastlamadım yoksa bizimkiler ybryi sevmedimi herkese kazasız günler

Motosikleti
    Alıntı brother adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar ark.çoktandır takip ediyorum sizi ve neler yaşadıklarınızı (kaza yapanlar oldu biliyorum okudum da çok geçmiş olsun) bende bugün mavi bir ybr 125le anlaştım bakalım herhalde haftaya alırım 2.el ama çokn temiz sıfırdan farksız bende aranızdayım artık tabi kabul görürsem sakaryalıyım ama hiç sakaryalıya rastlamadım yoksa bizimkiler ybryi sevmedimi herkese kazasız günler
    sorması ayıp kardeş kaça aldın kaç kmde?2006 modelmi?

Motosikleti
    yamaha ybr 125(mavi)
    erdo ayıp değil kardeş soracaz öğrenecez tabiki 2005 model 12000 kmde fakat ilk sahibi çok titiz bir adam çok temiz kullanmış masrafsız 1800 ytl

Motosikleti
    HONDA CBF 150 siyah
    hayırlı olsun dostum..bence km falan hiç önemli değil..kullanan kişi ve nasıl bakdığı çok önemli..eğer adam titiz birisi diyorsan o motor 30 bindede olsa alınır dostum..bence iyi almışsın..300 milyonda alım satım tutar eder 2.100 bence fena değil..keyifli sürüşler sana (belki aksesuarlarıda vardır)
    GAME OVER

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler