Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    yukarı ok yedekte oluyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hakpek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150 2006.11
    sonix===> güzel olmuş yav..aslında bende daha önce YBR'mi alacagım zaman eski kafa grenajlı olmasını istemiştim ama kısmet yuvarlak olanlı imiş...hakkaten güzel olmuş...senden ricam nekadara maal oldu detaylandırabilirmisin....?
    [B][COLOR="DarkOrange"]CBF 150 ADANA[/COLOR][/B]

shadowofspirit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250R SİYAH..
    Arkadaşlar motorum 7600 km de son 1000 km de bi sorunm var sanırım.Önceden 450 km kadar gitmiştim yedek depoya geçmeden hemde defalarca..ama benzin göstergesi son çizgininde baya bi altında oluyor yani e nini üzerndeneredeyse tam.Ama bu aralar artık 370 km civarı yedek depo istior motor ama göstergede eskisi gibi E de değilde daha üst seviyede tam çizginin üzerindeyken oluyor bu.Fazllamı yakıyor artık deseeem eskiye göre baktığımda daha inmesi gereken yer var ama o km de eski km mi yaparım ama neden erken geçiyor acaba yedek depoya????
    Motorize Birlikler K.lığı......

Alıntı shadowofspirit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorum 7600 km de son 1000 km de bi sorunm var sanırım.Önceden 450 km kadar gitmiştim yedek depoya geçmeden hemde defalarca..ama benzin göstergesi son çizgininde baya bi altında oluyor yani e nini üzerndeneredeyse tam.Ama bu aralar artık 370 km civarı yedek depo istior motor ama göstergede eskisi gibi E de değilde daha üst seviyede tam çizginin üzerindeyken oluyor bu.Fazllamı yakıyor artık deseeem eskiye göre baktığımda daha inmesi gereken yer var ama o km de eski km mi yaparım ama neden erken geçiyor acaba yedek depoya????
    aynı olay benimde başıma geldi sanırım göstergelerimizin ortak özelliği olsa gerek .depoyu fulleyince ilk 200 km depo hep full görünür bütün göstergelerde böyle bunun gibi birşey herhalde

sonix: motorun çok güzel helal olsun
    Kask tak!

ybr.

arkadaşlar yabr ile 19 bin kilometre yol yaptım tık yok şükür.fiyatıyla karşılaştırdığımızda atlernatifi yok gibi.uzun yollar yapıyorum te k kişi iki kişi binsemde ayni perfonmansı kaybetmiyorum.bu güçteki bir motor nasıl oluyorda performansından birşey kaybetmiyor hayret verici.ben çok memnunum ybr den.herkeze tavsiye ederim.

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Motoru alırken bende direk 2oo5 kafalıgından takarmasınız demiştim satan adam 2oo5 kafalıgı 2oo6lara olmuyor demişti adam başından savmak icin demiş ne güzel oluyormuş işte

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    hakpek

2005-2006 orjinal yuvarlak far sıfırı 130 ytl sordum.
    2004 kafa grenajı komplesi 160 ytl.siyahı yok zaten.boyattım.toplam 180 milyona maloldu.yuvarlak fardaki ışıkla 2004 deki ışığı karşılaştırdım.2004 deki far daha güzel.açık bir fark var.

pierzig
    2005 de yuvarlak farlı. sen 2004 istedin galiba

hakpek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150 2006.11
    sonix
    verdiğin bigiler için teşekkurler
    [B][COLOR="DarkOrange"]CBF 150 ADANA[/COLOR][/B]

insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R
    2005 model olarak gelip de yine kafa grenajl satılan modeller var (arabalardaki gibi). Benim arkadaşımdaki kafa grenajlı modelden bildiğim kadarı ile grenajın oturduğu iki adet kol var ve bu yeni kasalarda yok, muhtemelen Pierzig'e bu yüzden olmuyor demişler.

Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Anladın sen onu sonix adamda anladı zati olmuyo dedi

Alıntı insane adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2005 model olarak gelip de yine kafa grenajl satılan modeller var (arabalardaki gibi). Benim arkadaşımdaki kafa grenajlı modelden bildiğim kadarı ile grenajın oturduğu iki adet kol var ve bu yeni kasalarda yok, muhtemelen Pierzig'e bu yüzden olmuyor demişler.
    insane bu durumda sonixe hemen bir soru yöneltelim
    Sonix bu kafalıgı takarken yaptıgın degişiklikler neydi insane'nin dedigi gibi kol taktırdın mı.Bu arada 2oo5 kafalıklar burda 45 ytl miş kesin bizde alırız

Sonix ayrıca 2oo6 yamaha cıkartmasınıda degiştirmişsin onuda farkettim

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    tabiki far kolu değişiyor.far kolunu 2 vida tutuyor.vidalar alt tarafta üst taraf geçmeli.far kolunu çıkartıp yeni far kolunu taktıktan sonra bütün yük atılmış oluyor 2004 kafalığına farı ve sinyalleri yerleştirdikten sonra kafalığı monte ettiğimizde işimiz bitiyor

Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonix ayrıca 2oo6 yamaha cıkartmasınıda degiştirmişsin onuda farkettim [/B]
    ben yamaha çıkartmasını değiştirmedimki

Motosikleti
    Yamaha Xj6

Bildigim kadarıyla seninkide 2oo6 bizimkinde cıkartma resimdeindendi ondan degiştirmişsin diye yazdım :S aynı modelse bu fark neden acep bizim ybrde "made in china" yazıyodu ondan olmasın

BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    ya motoru siyahamı boyatsamki
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bildigim kadarıyla seninkide 2oo6 bizimkinde cıkartma resimdeindendi ondan degiştirmişsin diye yazdım :S aynı modelse bu fark neden acep bizim ybrde "made in china" yazıyodu ondan olmasın
    benimkide 2006 ama hem 2005 lerde hem 2006 larda bu yapıştırmayı görmedim.demekki adamlar kendileri yapıştırmış.

birde 2005 üretimli 2006 lar var.bunu ayırt etmek için motorun sol tarafındaki rüzgarlığının altında made in china yazısı var.eğer o etiketse 2006 üretimdir.perçinli levha ise 2005 üretimdir.

Motosikleti
    CıbıRepSol
    sonix rüzgar eski kafaya göre fazla geliyormu yani fazydasını gördünmü değişiklik oldumu eski kafaya göre

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    biraz oldu gibi.geçenlerde bir deneyiyim dedim normalden daha kısa sürede düz yolda 110 km/h hıza ulaştı.rüzgarı eskisine oranla daha iyi kesiyor.

Motosikleti
    CıbıRepSol
    iyiya senin 110 görüyorben 95 şi geçemiyorum rüzgarlada pek ilgisi yok emin ol yatıncada değişen bişey olmuyor

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Arkadaşlar slm ben yamaha yrb 125 almayı düşünüyorum fakat kararsız kaldım açıkcası.Bu modelim yakıt sarfiyatı olsun fiyatı işçiliği olsun ve max hızı (buda önemli bir ön bilgi verebilirmisiniz?Honda cbf 150 düşünürken hondaya yapılan zamlar nedeni ile bu modelin 2. elini almak var aklımda suan. Daha önce hiç motor kullanmadığımıda göz önünde bulundurup cevap verirseniz sevinirim.
    not:2 milyara kmsiz düşük(3bin km) 2006 yrb bulunabilirmi?saygılar
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    bulabilirsin tabi.
    yakıt sarfiyatı 25 ytl benzinle ortlama 350 km gidiyor.

max hızı 120 km/h ama normal şartlarda 110 km/h

herkese hayırlı bayramlar

MEGAN66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR250R Gelincik
    Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar slm ben yamaha yrb 125 almayı düşünüyorum fakat kararsız kaldım açıkcası.Bu modelim yakıt sarfiyatı olsun fiyatı işçiliği olsun ve max hızı (buda önemli bir ön bilgi verebilirmisiniz?Honda cbf 150 düşünürken hondaya yapılan zamlar nedeni ile bu modelin 2. elini almak var aklımda suan. Daha önce hiç motor kullanmadığımıda göz önünde bulundurup cevap verirseniz sevinirim.
    not:2 milyara kmsiz düşük(3bin km) 2006 yrb bulunabilirmi?saygılar
    Bulursan beraber alalım banada bul. Sıfırı 3300 artı plaka ruhsat olan bı seyı kmsı dusuk bır sekılde 2000 alman cok zor kısda yazda olsa bu fıkırdeyım
    Kimse emin degil ki şafaktan tekrar,
    İste gelsin gül renkli şaraptan tekrar,
    Sen altınmısın hey! aptal herif, Gömüpte çıkarsınlar topraktan tekrar.Ömer Hayyam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler