Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    sagolun arkadaslar zannediyorum bosluk var pzt gidicem adam egitime ist gitmis zaten bodrumdaki servis kucuk bi gostereyim ne yapabilirler bakalim ya yeni alinca insanin keyfi kaciyor motor 250 kmde daha

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kavram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Siyah YBR125 Arkada Fosforlu Yeşil Kilit :)
    2006 Siyah var bende de maddi durumlardan dolayı satmak istiyorum. sdkart@hotmail.com

Guwencin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz Yok
    Alıntı murat koray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün itibariyle siyah ybr 125 im ile kayseri den aranıza katıldım. fakat sıcak sohbetlerinizi uzun zamandır takip ediyorum. beni de aynı samimiyetle karşılayacağınızı umuyorum.
    Tahmin edeceğiniz gibi n motoru n onu kullanmayı çok iyi bilmiyorum ve tavsiyelerinizi acilen bekliyorum.
    merhabalar...
    öncelikle aramıza hoj geldin dostum. allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin.güle güle kulan

gdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 YBR idi .2014 cbr250r simsiyah
    Alıntı Guwencin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle aramıza hoj geldin dostum. allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin.güle güle kulan
    hayirlisi olsun muratd

bende acemiydim geze geze yeni ybrcilerle kirmizi isiklarda tanisip muhabbet edeede ilerliyor bu is

egitime katilabiliyorsan katil tavsiyemdir , katilirsan katilmayan birinin ne kadar eksik kullandigini anlarsin.

1000 bakimindan sonra servisede danis bakimlari ile ilgili ,'

keyifli surusler
    Ege Dis Hek Fak

macikbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla bende de 2004 var..18.000 de..motoru yedım..yenı motor yapıldı ..nasıl oldu bnede annamadım ya..yag falan yakıyodu ıste..yenı cıktı daha.
    sbebıbını bılen varsa bı zaamet soolesın bana..

BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    ya sende oldumu sanada sorıyım macikbak hoşgeldin bu arada vites geçişlerinde bazen vitese attıkdan sonra 2 özellikle motordan tıkır tıkır tıkır sanki dişlileri yiyomuş gibi bi ses çıkıyo ve motor gitmiyo boşa alıp tekrar 2 ye atarsam düzeliiyo?
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..
    herkese selamm benimde bi kaç sorun daha var motoru yağmur altında çok bırakırsam bi problem yaşarmıyım??ayrıca frenlerden sıkınca gıcır gıcır ses gelio daha motor 1.5 aylık normalmi?
    Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

murat koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125'06

teşekkürler ..

Alıntı Guwencin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya ahanda kimse iplemedi diye korktum vallahi, neyse teşekkür ettik arkadaşlar

Alıntı gdm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayirlisi olsun muratd

bende acemiydim geze geze yeni ybrcilerle kirmizi isiklarda tanisip muhabbet edeede ilerliyor bu is

egitime katilabiliyorsan katil tavsiyemdir , katilirsan katilmayan birinin ne kadar eksik kullandigini anlarsin.

1000 bakimindan sonra servisede danis bakimlari ile ilgili ,'

keyifli surusler
    teşekkür ettim, gerçekten çok ayrı bir zevk... geçkalmışım havalar soğumaya başladı biz yeni biniyoruz

ya bi de arkadaşlar benim ön fren basınca ötüyo, acaba nemden midir , başına böyle birşey gelen varmı
    Bir sorum daha olacak, şimdi malum kayseride havalar bir ay sonra kış kıyamete dönüverir. Acaba ben bu motorun rodajını yapmadan kaldırsam mart ayında kaldığım yerden devam etsem bir sakıncası varmı
    herkese saygı sevgi selam hürmet

KASKO.....bugün teklif aldım, çalıştığım firmada firmanın sigorta işlerini ben yaptığım için , çalıştığımız firmanın teklifi uygün olur düşüncesiyle eskaza sormuş bulunduk. adam 612,00 ytl fiyat çıkardı.. ya şöyle 250 ye filan yapamazmıyız dedim, herhalde adam biraz da yağ yakarız düşüncesiyle sen tamam de ben ayarlarım dedi ama yinede sizlere bir danışayım dedim, var mı aramızda kasko yaptıran ???

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı murat koray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya ahanda kimse iplemedi diye korktum vallahi, neyse teşekkür ettik arkadaşlar
    Yok yaf iplemez olurnurmu bakma sen bazen sorular ucuşuyo formda ondan görülmüyor.Hoşgeldin TEknik konulurda sözü daha cok bilen arkdaşlara bırakıyorum

fakir ama gururlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    Alıntı morrigan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selamm benimde bi kaç sorun daha var motoru yağmur altında çok bırakırsam bi problem yaşarmıyım??ayrıca frenlerden sıkınca gıcır gıcır ses gelio daha motor 1.5 aylık normalmi?
    yağmur altında bırakmanın elbette zararı olacaktır. kısa bir süre sonra boyasız ek yerleri paslanmaya başlayacak. su geçirmez motosiklet brandaları var. çok pahalı birşey değil. ama yaptığı iş çok büyük. sadece sudan değil toz kir ve kedilerden de koruyor aynı zamanda. ön frenden ses gelme durumu hiç başıma gelmedi ancak arka frenden ses gelmesi normal. belli aralıklarla arka fren balata yataklarını zımparalamak gerekiyor sesin kesilmesi için.

hakpek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150 2006.11
    Alıntı insane adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aykan, "küt" sesi için motoru görmeden yorum yapmak pek sağlıklı olmayacak sanırım o yüzden bir servise derdini anlat derim.
    Eğer motorun yeni kasa ybr'lerden ise o-ring zincirlidir.

AFFININA SIGINARAK CAHİLLİGİMİ MAZUR GÖR. YENİ KASA DEDİĞİN YUVARLAK FARLI OLANLARMI BENİM AVATARDAKİ MOTOR GİBİMİ...

BUNLARIN ZİNCİRİ O-RİNG'LİMİ...?
    [B][COLOR="DarkOrange"]CBF 150 ADANA[/COLOR][/B]

arkadaşlar bu gün ilk defa bi köpek kovaladı beni baya güldüm giderken (niye bilmiyorum komiğime gitti)

birde kasko işi nasıl olur kaça yapıyorlar bi sigortacı abi motorun tam değerini sigortalamazlar dedi ama bilmiyorum bilen varmı?
    Kask tak!

insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R
    Alıntı hakpek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    AFFININA SIGINARAK CAHİLLİGİMİ MAZUR GÖR. YENİ KASA DEDİĞİN YUVARLAK FARLI OLANLARMI BENİM AVATARDAKİ MOTOR GİBİMİ...

BUNLARIN ZİNCİRİ O-RİNG'LİMİ...?
    Evet yuvarlak farlı olan modellerde o-ring zincir bulunuyor.

murat koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125'06
    uyanın mt ciler .. rodaj rodaj rodaj ... ne zaman bitecek ya bu bin km

Motosikleti
    fakir ama gururlu cevabın için teşekkür ederim.Bende daha 600 km deyim ya...rodaj bitsede rahatlasam gerçi böyle de rahatım ama ne bilim insanın doğasında var böyle bi km sınırı olması huzursuzluk ve hırs yaratıo bende

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    benimkide 4000 i geçti.alalıda 4 ay oldu

ben alalı 5 hafta oldu daha 360 dayım zuahaha deliriyorum rodajı bitirmek için aslında üstüne atlayıp geze geze rodajı bitiririm bir kaç günde ama ehliyet yok malum yakalanırsak kötü olur

ehliyet sınavlarının hepsimni geçtim şu anda belgelerimi bekliyorum 15 gün sonra gel al dediler sonra bide artk emniyette sıra beklicez heralde bu ay sonunda alırım diyorum şanslıysam herkes ıslatalım diyor ama ehliyet daha cebime girmedi bi girsin ıslatıcaz söz

son olarak sigorta meselesinibilen varmı bu tip motorlarda motorun tam değerini sigortalamıyorlar diye söylemişlerdi bana bu doğrumu hani bir kaza olayında masrafları kaşılamıyormu bu tip gereksiz engeller varmı bunu kasko için söylüyorum hani şöyle çalınmaya depreme yanardağa terör olaylarına karşı bi sigorta yaptıram diyorum yukarılarda bi kardeş 600 lira istediler diyor ama başka sigorta yaptıran varmı aranızda ne kadar ödediniz?

son olarak alum kış geliyor ben rüzgarın kızının deyimiyle tatlı su motorcusu değilim hani kışında kullanırım diyorum çünkü malum az sonunda aldım motoru daha hevesimi alamadım bunun için heralde lastik enilemeli orjinal lastikler çin malı azcık fazla asılsam frene düşüyorum habire zaten geçen gün gene düştüm ıslak yolda az biraz fazla fren yaptım 3-4 metre sürüklendim bende motorda bişey yok bu lastikler pahalımı ne kadara satılyor insane abi me yi öneryor galiba yanlış hatırlamıyorsam. o markanın lastikleri ortalama ne kadar bileninz varsa ve yardımcı olarsanız çok sevinirim

herkesin yolu ve farları hep açık; iki tekeri hep yerde olsun.
    Kask tak!

Motosikleti
    bende kasko yaptırmak istiyorum ya..sanırım karşıda üsküdardı galiba isviçre sigortada yapan yer varmış ama bana çok uzak orası yeşilköyde oturuyorum..geçendede birine sordurtmuştum sanırım başak sigortaydı, çalıntı halinde motorun parasının sadece %50sini veriolarmış...daha iyi koşulları olan ve avrupa yakasında olan biryer bilen varsa ve yazarsa sevinirim

BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    pazar günü kendim geziye çımışdım üzerinden inesim gelmedi şehir içinde birazda şehir dışına gittim 170 km deydi garaja sokduğumda dünde çıktım yine üzerinden inesim gelmedi bol virajlı yollara vurdum kendimi dunde 172 km deydi toplam 342km yapdım ama bana yetmıyo napıcaz bu işi ya pazar saat 2 de dün saat 3 de çıktım
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    Alıntı godfather adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben alalı 5 hafta oldu daha 360 dayım zuahaha deliriyorum rodajı bitirmek için aslında üstüne atlayıp geze geze rodajı bitiririm bir kaç günde ama ehliyet yok malum yakalanırsak kötü olur

ehliyet sınavlarının hepsimni geçtim şu anda belgelerimi bekliyorum 15 gün sonra gel al dediler sonra bide artk emniyette sıra beklicez heralde bu ay sonunda alırım diyorum şanslıysam herkes ıslatalım diyor ama ehliyet daha cebime girmedi bi girsin ıslatıcaz söz

son olarak sigorta meselesinibilen varmı bu tip motorlarda motorun tam değerini sigortalamıyorlar diye söylemişlerdi bana bu doğrumu hani bir kaza olayında masrafları kaşılamıyormu bu tip gereksiz engeller varmı bunu kasko için söylüyorum hani şöyle çalınmaya depreme yanardağa terör olaylarına karşı bi sigorta yaptıram diyorum yukarılarda bi kardeş 600 lira istediler diyor ama başka sigorta yaptıran varmı aranızda ne kadar ödediniz?

son olarak alum kış geliyor ben rüzgarın kızının deyimiyle tatlı su motorcusu değilim hani kışında kullanırım diyorum çünkü malum az sonunda aldım motoru daha hevesimi alamadım bunun için heralde lastik enilemeli orjinal lastikler çin malı azcık fazla asılsam frene düşüyorum habire zaten geçen gün gene düştüm ıslak yolda az biraz fazla fren yaptım 3-4 metre sürüklendim bende motorda bişey yok bu lastikler pahalımı ne kadara satılyor insane abi me yi öneryor galiba yanlış hatırlamıyorsam. o markanın lastikleri ortalama ne kadar bileninz varsa ve yardımcı olarsanız çok sevinirim

herkesin yolu ve farları hep açık; iki tekeri hep yerde olsun.
    Ehliyetin şimdiden hayırlı olsun.
    Lastik fiyatları; Pirelli city demon ön : 2.75/18 42p 40 Euro
    arka : 90-90/18 57p 50 Euro

Ayrıca iç lastik almana gerek yok kendininkilerini kullanırsın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler