Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 YBR idi .2014 cbr250r simsiyah
    Alıntı hedowich adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GDM bu sabah ege hastane kavşağında mezarlığın orada ışıklarda gri ybr senmiydin ya sırt çantası falan dedim öğrenci galiba biara goruselim walla

yok hedo benim uzerimde siyah deri ve arkada kappa canta var ..yagmurlarda pek surmeyi planlamiyorum.. gorusurz umarim,da bnm okul cok agir kendimi unutuyorum cogu zamn.. neyse

arkadaslar onceki sayfalarda vardi sis fari takip anlatan arkadasimiz bunundisinda soruyorum
    benim farlardan sikayetim var ne mesafesi nede aydinlatmasi hic guzel degil!!

uzunlari aciyorum kisa mesafedeki hersey kararip 15 m ileride 1mkare alan aydinlik oluyor cok az yani viraj alirkende solda sagda hep karanlik alana suruyoruz.. ne onerirsiniz?
    Ege Dis Hek Fak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer

Çakırım ve ben

Alıntı MORFiNcik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonix motor yakışmış bende cekilince resmimi koycam ve burdan bütün ybr cilere sesleniyorum motorla cekildigimiz resimleri koyalım

49 luk delikanlı ileride hanım köye yani izmir e yerleşmeyi düşünüyorum selam ve sevgiler...

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı hayati adlı üyeden alıntı Mesajı göster

49 luk delikanlı ileride hanım köye yani izmir e yerleşmeyi düşünüyorum selam ve sevgiler...
    Abi benden daha dinc görünüyosun walla pehhh yeni nesill içimiz çürük bizim walla

BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    Bu Yamahalara Yaptiklari Egzostlarinin Ucuna Bi Parça Takiliyor Nasil Güzel Sesi Var Onu Nasil Bulcaz??

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    arkadaslar bende ybr 125 alali 3 gun oldu hondadan aliskanlikmidir nedir motor beni tam anlamiyla cezbetmedi 250 km yolyaptim ve su an tek sikayet ettigim konu yol tutus bu kadar kotu bi yol tutus hic bi motorda gormedim lastikler cok ama cok kotu yagmurda farkina vardim allahtan 4 km inisi 30 km hizla indim en ufak yanlamda kayiyor degistiricem en kisa surede bide ilk aldigim gun sinyal dugmesi elimde kaldi basina gelen varmi patexle yapistirdim rolanti sorunumda var nasi onleyebilirim ayrica debriyajin kavrama boslugunun haricinde levyeye asilinca bi bosluk daha var bu neyin nesi

ya ben gene düştüm yok böyle bişey alışkanlık oldu arkadaşlar

bu sefer çiseli yolda oldu hızım 40 kmh fln dı normal frene başladım baktım yaya geçidinde duramayacağım az biraz daha sıktım kilitledim frenleri sola yattım 3-4 metre sürüklendim bende ve motorda bişey yok korumalıydım azıcık sol bileğim ağrıyor oda olsun artık ne dyim dikkat edin korumasız çıkmayın çiseli havada ben gibi fren yapmayın
    Kask tak!

insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bende ybr 125 alali 3 gun oldu hondadan aliskanlikmidir nedir motor beni tam anlamiyla cezbetmedi 250 km yolyaptim ve su an tek sikayet ettigim konu yol tutus bu kadar kotu bi yol tutus hic bi motorda gormedim lastikler cok ama cok kotu yagmurda farkina vardim allahtan 4 km inisi 30 km hizla indim en ufak yanlamda kayiyor degistiricem en kisa surede bide ilk aldigim gun sinyal dugmesi elimde kaldi basina gelen varmi patexle yapistirdim rolanti sorunumda var nasi onleyebilirim ayrica debriyajin kavrama boslugunun haricinde levyeye asilinca bi bosluk daha var bu neyin nesi
    Üzerinde gelen sakuralar kuru havada gayet iyi yol tutuş sergilerken ıslak ve yeni ıslanmış yol koşullarında çok tehlikeli oluyor. Eğer ıslak zeminde çok kullanacaksanız değiştirin lastikleri.
    Sinyal düğmesi elinde kalan kimseyi duymadım daha.
    Debriyaj ayarını debriyaj telinin levyeye bağlandığı noktadaki somunu gevşeterek veya sıkarak istediiniz ayara getirebilirsiniz.
    Rölanti ayarı için, karbüratör üzerindeki sağ tarafta bulunan vidalardan biri ayar işine yarıyor.

herkese selammm

merhabalar ben 1-2 ay içinde motor almak istiorum yamaha 125 almak istiorum ama kararsızım!!!yamaha ybr 125 i olanlar bana yardımcı olursa çok sevinirim msn adresim levent@gurses.com ekleyin konuşalım bana yardımcı olun!!

gdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 YBR idi .2014 cbr250r simsiyah
    Alıntı levo17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar ben 1-2 ay içinde motor almak istiorum yamaha 125 almak istiorum ama kararsızım!!!yamaha ybr 125 i olanlar bana yardımcı olursa çok sevinirim msn adresim levent@gurses.com ekleyin konuşalım bana yardımcı olun!!
    valla levo 17 bu basligi oku ,alsana bilgi .! ne istedigine bagli ben mutluyum motorumla!
    Ege Dis Hek Fak

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    ya arkadaslar bi arkadas daha bahsetmis sert frenajda ses geliyo diye o bugun bendede basladi asilinca on frene kut diye bi ses geliyo ya bu amortisor degil galiba bilye bosluguna benziyo yarin servise gidicem sizce ne olabilir bu kut sesi ya bide bu alette gercekten o ring zincir varmi bu zincirin bakimi nasil yapilir bi el atin tesekkurler.

murat koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125'06

herkese merhaba

bugün itibariyle siyah ybr 125 im ile kayseri den aranıza katıldım. fakat sıcak sohbetlerinizi uzun zamandır takip ediyorum. beni de aynı samimiyetle karşılayacağınızı umuyorum.
    Tahmin edeceğiniz gibi n motoru n onu kullanmayı çok iyi bilmiyorum ve tavsiyelerinizi acilen bekliyorum.
    merhabalar...

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    ya arkadaslar bi soru sormustum nerdesiniz yavv

BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    aykan abi o bendede oluyo abi araşdırdık zıncırden geldiğini gördük küt diye bi ses geliyodu yanı lokma aralarında biraz boşluk varya dişlilerin girdiği yer orası sürekli öne bakıyo fren yapdığın zaman dişliler bakla aralarında aniden duruyo ses yapıyo biraz salaça anlatdım işallahanlamışsındır 1. vitesdede oluyo bazen bende bende bişey sorucam rodaj yanlış yapılmışsa performansını etkilermi süratı fln
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

oo rodaj yanlış yapıldıysa,rodaj kurallarına uyulmadıysa motor 95-100ü hayatta geçmez,gezilerde filan bu rodajı yanlış yapılmış motoru kullanan arkadaşlar hep arkalarda kalırlar,grubun geri kalanı ne güzel giderken 2 de 1 durup rodajı yanlış yapılmış ybr kullanıcısın beklerle.herkes biliyordur zaten rodajı yanlış yapılmış ybrler 95i anca yapınca 96 ile giden kamyonlarıda sollayamazlar ve bu durumda mazi hatırlanır

farukçum şaka bi yana mutlaka performansta gözle görülür bir düşme olur..

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    ya beyfa kardesim bu sesi bostada yapiyo zincirle bi alakasi yok tamamen gidonla ilgili ani frenleyince kut diye vuruyor motoru alali 1 hafta olmadi hayirdir insallah insallah cozulebilir bi problemdir eyer degilse zaten icime sinmedi yandik beni baya bi kizdirdi ya o ring bu motorda varmi yokmu

BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    [QUOTE=aykan;]ya beyfa kardesim bu sesi bostada yapiyo zincirle bi alakasi yok tamamen gidonla ilgili ani frenleyince kut diye vuruyor motoru alali 1 hafta olmadi hayirdir insallah insallah cozulebilir bi problemdir eyer degilse zaten icime sinmedi yandik beni baya bi kizdirdi ya o ring bu motorda varmi yokmuQUOTE]

baba ozaman süspansiyon dayanıyordur sonuna father da geçen bahsetmişdi yeni aldı oda sert firende ön takım süspansiyona sonuna kadar dayanıyor küt diye ses çıkartıyor die

Alıntı muratd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oo rodaj yanlış yapıldıysa,rodaj kurallarına uyulmadıysa motor 95-100ü hayatta geçmez,gezilerde filan bu rodajı yanlış yapılmış motoru kullanan arkadaşlar hep arkalarda kalırlar,grubun geri kalanı ne güzel giderken 2 de 1 durup rodajı yanlış yapılmış ybr kullanıcısın beklerle.herkes biliyordur zaten rodajı yanlış yapılmış ybrler 95i anca yapınca 96 ile giden kamyonlarıda sollayamazlar ve bu durumda mazi hatırlanır

farukçum şaka bi yana mutlaka performansta gözle görülür bir düşme olur..
    murat abi buraya bikaç bişey yazardım ama sen yawaş yawaş dylan topicene yürügit hadi popcornla inegöle gidersek heralde öle olucak ama o kamyon olayını ömrümce unutamam koskoca bozdağ arkamda kamyn yanımda tır songaz gidiyorum 2 tır dağ ve popcorntüylerim ürperdi vala yaama 95 yeter banada demekten başka çarem yok hem grup sürüşlerinde en düşük hıza göre hız ayarlanır zaten hızsınırını aşıyoruz 95 le
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaslar bi soru sormustum nerdesiniz yavv
    zincir bakımını insane nick li arkadaşımız geçmiş sayfalarda çok detaylı ve güzel bir şekilde anlatmıştı.
    ön fren yaptığında gelen ses büyük bir ihtimalle, motor toplanırken direksiyon boşluğunu gevşek bıraktıklarındandır.şayet amortisördense sadece fren yaptığın zaman değil en ufak kasislerde bile duyarsın.
    iyi sürüşler...

Motosikleti
    YbR 125 2006
    Selam arkadaşlar.Ben de 1 hafta önce Mersin'den siyah ybr aldım,150 kmdeyim hiç bir sorunum yok şimdilik inşallah böyle devam eder.

insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R
    aykan, "küt" sesi için motoru görmeden yorum yapmak pek sağlıklı olmayacak sanırım o yüzden bir servise derdini anlat derim.
    Eğer motorun yeni kasa ybr'lerden ise o-ring zincirlidir.

BODYBODY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    Aynen siyah ybr satıyorumm saaatttt--tım
    aslında kıyamıyorum ama ...
    oduruoz@mynet.com adresinden bana ulaşan arkadaşlar almak isteyen varsa vereyim ybr mi
    hala söylerken içim titriyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler