Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı hayati adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200 net km yol yapmışım.6.54 lt ve 19 ytl lik benzin yakmışım.Normalde bu rakamların altında yakıyordum ama seyahatimiz boyunca üst limitleri devamlı zorladık.
    hepinize sağlıklı günler dilerim...
    Şİmdi oldu arkdaşlar Ybr hakkında önemli bir uyarı yapacammm
    Ybr yüksek devirlre cıktıgında daha fazla yakıyor bunu keşfettim:DD bizimkide 10 kuruş civarı yakıyor Km'de(benzin fiyatıda 3 ytl civarı)
    mondial 125 kt bile 7.5 kuruş yakıyo :S

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yamahayasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SONİX
    teşekkür ederim cevabın için yapılan işlemleri biliyormusun

bisancı 2007 model ybr resimleri hangi sitede verebilirmisin adresi
    BAŞLAMAK HATAYDI BAŞLAYAMAMAKSA IZDIRAP

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    Alıntı hedowich adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bugun yolda giderken 2800 e gelmekte olan motorum yolun ortasında stop etti bende beynimden vurulmuşa dondum calısmayınca neyse bı kamyonet tutup hemen kahramanlara servise götürdük bugun aksamuzerı motoru almaya gittiğimde beni yıkan haberi aldım motorun bobını gitmiş bu ybrlerde nerdeyse hiç rastlanmayan bi durummuş :(firma garantısınde olmasına ragmen eger ellerinde yoksa 2-3 hafta beklemem gerekeceğini solediler:(bende geberdim tum gun uzuntuden ya olmıcak iş geldi başıma bide yol kalabalık olsa allah korusn başıma buyuk iş gelicek:(bu bobinle sorun yaşayan yada duyan ardaşlar varsa beni aydınlatsın tıkır tıkır çalışan alet birdenbire birşey hissettirmeden duruverdi:( offfffffffffffffff offfffffffffffffffffffff
    evet arkadaşlar uzun bir zamandır aranızdan ayrı kalmıştım ama dun motoru servisten aldım bobin değişti ve garanti kapsamında olduğundan bir ücret almadılar bende okadar özlemiştim ki valla artık ayrı bi değerini bilerek biniyorum aramıza yeni katılan arkadaşlara da hayırlı olsun
    Ride your way

hedowich tekrar hoşgeldin ,yeni gelenlerede hoşgeldin diyorum ve söe başlıyorum:

arkadaşlar : dün akşam bi zarf buldum kapımda hemen kaptım bi baktım ingiltereden. yırtarcasına açtım aaaa :9 anahtarlığım gelmiş belki ben çk sevdiğimden o anahtarlık o kada çk hoşuma gittki :9 hemen taktım anahtarımı yalnız sadece kontak anahtarı oldu galiba yamaha kontak anahtarlarına uygun üretilmiş. kontağa takınca anahtarlığı arması hemen aşağı bakar konuma geliyor ya ben çok sevdim alan arkadaşlara hayırlı olsun ,alacaklarada umarım hemen gelir. bu arada yamaha-europe sitesine kaydolunca ücretsiz yolluyorlar ayrıntıtlı bilgi forumlarda var ben 3 hafta bekledim..

bunlara ek olarak kafama bişey takıldı forumlarda belki görmüşünüzdür: serseri motorcularla ilgili bir sürü konu açıldı . çoğu serseri motorcu tiplemesi ya bandana takar yada ilginç dövmeleri vardır (genelliyorum yani istinalarda var).ben motorun epesindeyken çok terliyorum ve ter gözüme giriyor ve bandana takmaya karar verdim acaba diyorum bendemi serseri motorcu gibimmi görünücem?
    Kask tak!

insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R
    Alıntı godfather adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hedowich tekrar hoşgeldin ,yeni gelenlerede hoşgeldin diyorum ve söe başlıyorum:

arkadaşlar : dün akşam bi zarf buldum kapımda hemen kaptım bi baktım ingiltereden. yırtarcasına açtım aaaa :9 anahtarlığım gelmiş belki ben çk sevdiğimden o anahtarlık o kada çk hoşuma gittki :9 hemen taktım anahtarımı yalnız sadece kontak anahtarı oldu galiba yamaha kontak anahtarlarına uygun üretilmiş. kontağa takınca anahtarlığı arması hemen aşağı bakar konuma geliyor ya ben çok sevdim alan arkadaşlara hayırlı olsun ,alacaklarada umarım hemen gelir. bu arada yamaha-europe sitesine kaydolunca ücretsiz yolluyorlar ayrıntıtlı bilgi forumlarda var ben 3 hafta bekledim..
    Sana gelen anahtarlık ile bana gelen farklı sanırım, bana gelen sadece anahtar takmak için yani öyle anahtarı armaya oturtma falan yok, bir halkaya takıyorsun, o kadar.

insane abi yok armaya bişey sokmuyorsun diyorumki anahtarlığa sadece kontak anahtarını takabildim diğerleri küçük geliyor ve sanırım kontak anahtarı için yapılmış.Ayrıca kontağa taktığım zaman yani motosikletin üzerindeyken arması kendi kendine gidonun üstüne çıkıyor yada.. kısaca yani kendini gözteriyor benim hoşuma gitti
    Kask tak!

Motosikleti
    Yamaha XT660R
    Hah şimdi oldu, ben de sende olduğunu sandığım anahtarlığa özenmiştim :D Ben sağı solu çizer ve yer kaplar diye kulanmıyorum :D

hvarol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 V-Strom K6
    Anahtarlığım geleli 1 ay oldu. Bu zaman içinde üzerindeki bütün kaplama döküldü ve alttaki metal ortaya çıktı, sanki dersiniz 2 senedir kullanıyorum. (Ne de olsa çin malı) Ama Yamaha'yı insanlara verdiği değerden dolayı alkışlamak gerek. Kim bilir kaç kişiyi sevindirdi.

Selamlar.

Haydar Varol

beyazs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tum YBR'ci arkadaslara selamlar..

Uzun suren arastirmalar sonucunda YBR 125 icin Service Repair Manual'ini buldum. Artik YBR'me tamamen kendim bakim yapacagim... Herkese hayirli olsun...

(Dosya sıkıstırılmıs Power Point dosyasıdır. 218 sayfadan olusmaktadır.)

http://balma.com.ua/_files/ybrclub/S...125_MANUAL.rar

Motosikleti
    Yamaha XT660R
    İngilizce kitapçık için "ooollley" diyoruz
    Tekrar çok teşekkürler ;)

beyazs kitapçk için çok teşekkürler

insane valla ben gelir gelmez kullanıma soktum anahtarlığı anahtarlığım yoktu büyük problem oluyor diğerleriyle dediğim gibi kontağa anahtarı sokunca armalı kısmı aşağı bakıyor bi tek biraz deviri açınca(motor rodajda olduğundan) anahtarlık vibrasyon nedeniyle titiriyor bu nedenle şıkırtı çıkarıyor.daha bi grenajı dökülmedi ama gittiği yere kadar gitsin :9 abi biraz düşündümde anlattığımı sandığın anahtarlığı hayal ettim yani cidden öyle bir anahtarlık olsa çok hoş olurdu ama mantıken kontağa taktığında içöine soktuğun parça dik bir biçimde kalmazmı ama güzel olurdu
    Kask tak!

gdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 YBR idi .2014 cbr250r simsiyah
    ybr ciler bu pazar aliaga motorsiklet drag yarislarina bekliyorum hepinizi
    Ege Dis Hek Fak

onur87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamana Dt 125- KTM EXC 250

arkadaşlar satılık ybr ekzozu. onurakca_87@hotmail.com adresinden bana ulaşabilirsibiz.
    Enduro Dalaman

www.facebook.com/dalamanenduro

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Yamaha YBR 125 als Sondermodell Diversion...Olarak gözüküyor..51. sayfadaki ilk resim...
    AKIN FİDAN

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı gdm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr ciler bu pazar aliaga motorsiklet drag yarislarina bekliyorum hepinizi
    Kardeş bende gelmeye calışıcam sen avartarındaki motorla gelceksen gri ybr ye bakalım artık :D ama motorsuz gelebilirsem gelirim acna

ilkay2611 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamah ybr 125

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    ilkay eğer o farı özellikle deiştirdiysen inan zevklerimiz hiç uyuşmuyor.İnş far bulamadığından bunu takmışsındır...Gerçekten çok kötü ya.Böle bir yorum yapmayı kendime yakıştıramıyorum ama pardon.Umarım beğenen olur...
    AKIN FİDAN

Alıntı hayati adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi de benim ybr ile bilgi aktarmak istiyorum;tek kişi yolculuk yaptım.yolculuk sırasında devamlı olarak motorları son hızda zorladık.Bana road captain lik yapmak düştü.İbrem düz yolda 90-95 rampa aşağı 100-110 dik yokuşlarda ise 80 civarı(4.Vitesle) oldu.Kilo96 ve 10 kilo kadarda yüküm vardı.
    Şimdi söyleyeceklerim de oldukça önemli;Ben bu ibre göstergeleri ile seyrederken diğer arkadaşların ibreleri genelde benim yazdığım rakamların 10-15 km üzerinde göstermiş hep.
    125 kt
    süperlight 150
    çelik 150 cruiser
    regal raptor 250 (iydi sanırım)
    kangda 250 cruiser
    ben hiçbir sorun yaşamadan şehir içi ve dışı yolculuğumu tamamladım.200 net km yol yapmışım.6.54 lt ve 19 ytl lik benzin yakmışım.Normalde bu rakamların altında yakıyordum ama seyahatimiz boyunca üst limitleri devamlı zorladık.
    hepinize sağlıklı günler dilerim...
    Dostum hepsi yalan senin göstergen gerçek bir tek
    Çin motorları ortalama 20km fazla gösteriyorlar.

Alıntı ilkay2611 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam buda 2008 ybr...
    Gerçekten far cok berbat :(

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    ilkay2611

o far yerine kare far koysaydın daha harika olurdu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler