Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ayhantoker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Selam arkadaşlar benim motorun debriyaj kolu ile fren kolunu değiştirmek istiyorum e-bay dan şöyle bir takım buldum şimdi sorum şöyle ön diskin ordaki gidondaki göstergesi de değişir mi ? link ve resim de veriyorum arkadaşlar eğer olabilirse böyle birşey sipariş vericem

http://www.ebay.com/itm/22mm-Universal-CNC-New-Black-Brake-Clutch-Master-Cylinder-Lever-Fluid-Reservoir-/191333919714?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash =item2c8c63ebe2&vxp=mtr

Resim koyamadım linkten bakarsanız çok daha iyi olur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı ayhantoker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar benim motorun debriyaj kolu ile fren kolunu değiştirmek istiyorum e-bay dan şöyle bir takım buldum şimdi sorum şöyle ön diskin ordaki gidondaki göstergesi de değişir mi ? link ve resim de veriyorum arkadaşlar eğer olabilirse böyle birşey sipariş vericem

http://www.ebay.com/itm/22mm-Universal-CNC-New-Black-Brake-Clutch-Master-Cylinder-Lever-Fluid-Reservoir-/191333919714?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash =item2c8c63ebe2&vxp=mtr

Resim koyamadım linkten bakarsanız çok daha iyi olur
    http://www.ebay.com/itm/Motorcycle-Brake-Clutch-Lever-CNC-Adjustable-Handlebar-Master-For-Yamaha-YBR-/321570036681?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&var= &hash=item4adf115bc9&vxp=mtr

http://www.rialli.com/products/aksesuar-264/10522-debriyaj-fren-kolu-cnc-mavi-ybr-125cc/

Bunlarıda inceleyebilirsin. Benım CBR 250 R da CNC marka var . Memnunum 1 senedir kullanıyorum. YBR ye almak nasip olmadı alayım aklıma qelmişken
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

ayhantoker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.ebay.com/itm/Motorcycle-Brake-Clutch-Lever-CNC-Adjustable-Handlebar-Master-For-Yamaha-YBR-/321570036681?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&var= &hash=item4adf115bc9&vxp=mtr

http://www.rialli.com/products/aksesuar-264/10522-debriyaj-fren-kolu-cnc-mavi-ybr-125cc/

Bunlarıda inceleyebilirsin. Benım CBR 250 R da CNC marka var . Memnunum 1 senedir kullanıyorum. YBR ye almak nasip olmadı alayım aklıma qelmişken
    Güzel teşekkür ederim link için benim için renk önemli değilde o hidrolik yağının tüpüde değişirse çok çok güzel olur benim için onu öğrenebilirsem aslında çok daha iyi olucak
    beklemeye devam
    Dört Teker Bedeni İki Teker Ruhu Tek teker Hayatı taşır

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Arkadaşlar Yamahamı SATMAMAYA kesin Karar verdim. Yan Çanta Takanlar varmı? Daha doğrusu 3lü set yapanlar varmı?? Yapanlar varsa Hangi çantaları aldılar . şu anda Kappa 30 litre çantam var. bunun yanlarınada istiyorum. Yardımcvı olabilecek arkadaşlardan yardım ıstıyorum. YAPTIRANLARDAN özellikle.

CANER1405 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125-şuanda motorsuz:(
    Uğur Ak kardeşim tamda aradığım bilgiler çok teşekkürler paylaşımınız için.

Herkese iyi gunler. 0 km bi ybr almistim ekim ayinin 10'nunda ehliyet olmadigindan dolayi kullanamiyorum daha. Gecenlerde bir cikarayim turlayayim dedim sitenin etrafinda bindim hersey cok guzel olagan ustu harika bir motor TAVSIYE EDERIM KESINLIKLE. Ama iste bir ara cahillik mi dersiniz yoksa unutkanlikmi heyecanmi bilmem debriyaj'a basmadan 1. Vitesten 2. Vitese attim. Normalde vites gecisi tık diye olan ybr'm bu sefer "karttttttakkk" diye bi ses cikti :D babam bisey olmaz dedi ama sanirim bilmeden shifter yaptim (bilmeyenler icin shifter debriyaj kullanmadan yukseltilen vites gecislerine denir) dha 30 km olan 0 beyaz kurt lakabli motoruma bunun sizcee bi derdi skintisi olur mu varsa ne yapabilirim ?

zozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MoNDiaL 150 Zc& ybr125
    bende scootherden ybr ye gecişte boş miktarda yapmıstım sıkıntı olmaz bu arada yeni motorum hayırlı olsun Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin.

trapmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Elbet birgün..
    Arkadaşlar bu yılın sonuna geldik ben Ocak veya şubat ayı gibi 2014 model Ybr almayı planlıyorum. Sizce fiyatında değişiklik olurmu?

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Ybr debriyaj balatası değişimi için inceleyin arkadaşlar;
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...ml#post3473019

Alıntı Mr.Yldrmdmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi gunler. 0 km bi ybr almistim ekim ayinin 10'nunda ehliyet olmadigindan dolayi kullanamiyorum daha. Gecenlerde bir cikarayim turlayayim dedim sitenin etrafinda bindim hersey cok guzel olagan ustu harika bir motor TAVSIYE EDERIM KESINLIKLE. Ama iste bir ara cahillik mi dersiniz yoksa unutkanlikmi heyecanmi bilmem debriyaj'a basmadan 1. Vitesten 2. Vitese attim. Normalde vites gecisi tık diye olan ybr'm bu sefer "karttttttakkk" diye bi ses cikti :D babam bisey olmaz dedi ama sanirim bilmeden shifter yaptim (bilmeyenler icin shifter debriyaj kullanmadan yukseltilen vites gecislerine denir) dha 30 km olan 0 beyaz kurt lakabli motoruma bunun sizcee bi derdi skintisi olur mu varsa ne yapabilirim ?
    Aynen senin gibi 17 ekimde 0 km beyaz ybr aldım ve ehliyetsizlkten binemiyordum sonra sitenin etrafında turlayayaım dedim bir ara ben de debriyaj yapmadan vites geçirmişim.
    Bir ara bunu yazan ben miyim acaba diye bi düşünmedim değil

Motosikleti
    kanuni gt 170 mondial mcx
    dostlar 2014 model 0 km ybr fiyatı kaç tl acaba

trapmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Elbet birgün..
    Sanırım 4.250 tl civarında. Ben bayiden öyle bi fiyat almıştım ama internette 4.800 elere kadar gördüklerim var.
    ÖIüm gibidir sadakat. Bir kere çizgiyi geçtin mi, geri dönüş yoktur.

Motosikleti
    2013 YBR ESD
    4.250Tl ye bulamazsın dostum. Min 4,850TL.
    manofsteel bunu beğendi.

Motosikleti
    ybr 125 esd 2012
    arkadaşlar iyi akşamlar 2012 ybr kullanıcısıyım benim merak ettiğim bi sorunum var son günlerde motorum boştayken devir 1500 lerde ama vitese atınca devir düşüyor ve motor stop ediyo daha önce böyle bi problem yaşamadım bunun sebebi ne olabilir bilgisi olan varsa sevinirim
    manofsteel bunu beğendi.

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    Alıntı ttimes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar iyi akşamlar 2012 ybr kullanıcısıyım benim merak ettiğim bi sorunum var son günlerde motorum boştayken devir 1500 lerde ama vitese atınca devir düşüyor ve motor stop ediyo daha önce böyle bi problem yaşamadım bunun sebebi ne olabilir bilgisi olan varsa sevinirim
    debriyaj kaçırıyordur.
    manofsteel bunu beğendi.

zozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MoNDiaL 150 Zc& ybr125
    Alıntı ttimes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Debriyaj tam ayırmıyordur muhtemelen vites gecirleride zorlasıyordur. ayar vidasından biraz debriyaj telini gerdir düzelecektir.
    miginfly ve manofsteel bunu beğendiler.

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Herkese merhabalar 2015 model YBR'nin bir makyaj yemesi bekleniyor'mu acaba ?
    manofsteel bunu beğendi.

eren874 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900 spcy110
    arkadaslar merhaba ybr esdye zenon sis ve disli modifiyesi yapan varmi

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Aynen bende merak ediyorum, yoksa kuru zam mı yapıcaklar acaba. Bu da sigara gibi oldu her sene ayrı zam Google'da aratınca değişik bi model resim gördüm açıkçası beğenmedim.

Yazılanların hepsini bende yapıyorum güzel tesadüf oldu yağ castrol power 1 10 40 4T rolanti 1.300 devir buji ngk CR7HSA 0553 463 01 91

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:38 ----------

Eğer yan ayak açıksa boştayken stop etmez motor vitese alınca direk stop eder 0553 463 01 91

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 16 kullanıcı var. (0 üye ve 16 misafir)

Bu Konudaki Etiketler