Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Alıntı Samet Özkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    16.000'de.
    Karbüratörünüzü temizletin,bujinizide kontrol edin,gerekiyorsa değiştirin..Sorun devam ederse eğer,sibop ayarlarınızı yaptırmanızda faydalı olacaktır.Servis sibop ayarları sıkıysa etki edebileceğini sölemnişti..
    Bahar Bulaştı Ya Hayata, Ağaca, Suya, İçimde Öyle Bir Seyahat Kımıldıyor Ki, Diren Direnebilirsen.Yüreğim Bavulunu Toplamış Çoktan .Ruhum Sırtlamış Çantasını.Uzaklar Çekiyor İçimdeki Seyyahın Tasmasını..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkadaşlar benim motor 2005 model ybr aydınlatması zayıf buna bi öneri bide aga bide böyle sesi yüksek ybrye göre bi korna öneriniz varmı

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende satarsam pişman olacağıma eminim ama biraz paraya ihtiyacım var. Biraz toparlayınca kesinlikle tekrar alacağım. Tabi satılırsa.
    Adana'ya yolun düşerse, bir kebap yedirmek isterim.
    Bi kebaba hayır diyemem şimdi Denizlide üniversitedeyim nisanda gelirim o taraflara ayarlayabilirsek iyi olur tanışmış oluruz bu vesileyle sonrada sen gelip bi künefemi yersin artık

zozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MoNDiaL 150 Zc& ybr125
    samet senin motorun satılık ilanı varmı? 16000 de mavi bir motor vardi sahibinde de.

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi kebaba hayır diyemem şimdi Denizlide üniversitedeyim nisanda gelirim o taraflara ayarlayabilirsek iyi olur tanışmış oluruz bu vesileyle sonrada sen gelip bi künefemi yersin artık
    Senden haber bekliyorum o zaman. Bir özel mesajla haber edersin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:25 ----------

Alıntı mmbnz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim motor 2005 model ybr aydınlatması zayıf buna bi öneri bide aga bide böyle sesi yüksek ybrye göre bi korna öneriniz varmı
    Bir arkadaşım Seger marka korna taktı. Gayet de memnun. Hiçbir ek bağlantıya da gerek yok. Eski kornayı söküp, onu takabiliyorsun.
    Işıklandırma, hepimizin problemi. Powerled sis farı takarak sorunu büyük ölçüde çözebilirsin. Onu da takıp, memnun kalan arkadaşlarım var.
    Bu arkadaşlarım, hep Whatsapp grubundaki birkaç Ybr ci.

Motosikleti
    2015 Xmax 250
    arkadaslar lastik basıncları kaç olmalı ideal

sgurdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    lastik basınçları zincirin orada etikette yazıyor.
    kitapçıkta da şu şekilde;

0-90 kg ağırlığa kadar
    ÖN : 25 psi
    ARKA : 29 psi

90-194 kg ağırlık arasında
    ÖN : 25 psi
    ARKA : 41 psi

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Temiz motor satan varsa aliciyim yeni model dusuk km li olursa guzel olur.

Samet Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - JOYMAX 250İ
    Alıntı zozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    samet senin motorun satılık ilanı varmı? 16000 de mavi bir motor vardi sahibinde de.
    Evet doğrudur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:48 ----------

Alıntı suato21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karbüratörünüzü temizletin,bujinizide kontrol edin,gerekiyorsa değiştirin..Sorun devam ederse eğer,sibop ayarlarınızı yaptırmanızda faydalı olacaktır.Servis sibop ayarları sıkıysa etki edebileceğini sölemnişti..
    Teşekkür ederim, sağolasın pazartesi baktırıcam. Sadece ilk çalışmada birazcık problem oluyor o kadar.
    Kaza Anında Seni Korur !

Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Alıntı Samet Özkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet doğrudur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:48 ----------

Teşekkür ederim, sağolasın pazartesi baktırıcam. Sadece ilk çalışmada birazcık problem oluyor o kadar.
    Rica ederim,servisten sonra yaz noldu diye,kazasız sürüşler..
    Samet Özkan bunu beğendi.
    Bahar Bulaştı Ya Hayata, Ağaca, Suya, İçimde Öyle Bir Seyahat Kımıldıyor Ki, Diren Direnebilirsen.Yüreğim Bavulunu Toplamış Çoktan .Ruhum Sırtlamış Çantasını.Uzaklar Çekiyor İçimdeki Seyyahın Tasmasını..

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    Alıntı Onurkahraman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamünaleyküm beyler...
    2013 Ybr125 için yan ve arka çanta demiri lazım... yan ve arka çanta bağlama demirleri ayrı ayrı mı ikisi bir mi? İstanbul da nereden bulabilirim uygun fiyatlı??
    Yaza doğru 5000-6000 km lik bi tur yapacam nasipse,,, şimdiden lazım olacak şeyleri ayarlamak istiyorum,,, selesi biraz sert onu değiştirecem, 3 lü çanta seti lazım arkaya bi givi-kappa vs çanta, yanlara da bağlantı demirine bağlayabileceğim bez çanta düşünüyorum...

Ayrıca ybr'yi küçük görüp ezmeye çalışan yaratıklara karşı gece gündüz görünürlük sağlaması için ön ve arkaya ikili çakarlı(fazla elektirik sistemini zorlamayacak) led'li far nereden bulabilirim...

Yardımlarınızı bekliyorum...
    çanta olarak kappa k35 öneririm. ideal boyutlarda ve çok sağlam . ben 2. elini aldım 3 senedir kullanıyorum. çakarlı nasıl olur bilmem ama arka çantaya camların içine şerit led ve öne de power led yapabilirsin. ben yaptım görünürlüğü arttı. dibime yapışan veya aniden önüme atlayanların sayısı azaldı. şerit ledi elektrönikçilerde bulabilirsin.
    power led için de kendin yapma şansın var olmazsa da
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...si-yapimi.html

olmazsa 75 -100 tl arası motorcularda var. mercekli daha profesyonel bir şey istersen http://www.msttech.biz/ var.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Yan sanayi hava filtresi kullanan var mı? Orjinaline göre yakıtta çok etkiler mi?

Bu arada facebook grubuna bekleriz.

https://www.facebook.com/groups/yamahaybr125TR/

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Bir motor buldum 2012 model 4000km de temiz kazasi yok ekstra olarak topcase var 3750 diyor son fiyat sizce fiyati nasil uygun mu?

Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir motor buldum 2012 model 4000km de temiz kazasi yok ekstra olarak topcase var 3750 diyor son fiyat sizce fiyati nasil uygun mu?
    Dediğiniz kadar temizse iyi fiyat,alınır..

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Sifiri nekadar oldu ybr nin? Simdi konustum on camurlukta catlak var belki onu degistiricem cok maliyeti olmaz heralde.

Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sifiri nekadar oldu ybr nin? Simdi konustum on camurlukta catlak var belki onu degistiricem cok maliyeti olmaz heralde.
    Şuan D.bakır'da 2014 modeli 4.750.Yan sanayi ön çamurluk sıfır 30-40 lira arası vardır..

nıkko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125(2008)
    Alıntı solo__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar arkadaşlar,
    Yamaha Türkiye'den, ybr125'in türkçe kullanma kılavuzunu pdf halinde aldım. isteyene gönderebilirim
    tesekkurler,cok yararı oldu.

immortall - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 2004 /mobylette 47 tek sekman
    meraba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım benim bi sorum olacak bu performans egsozları motora ne kadar bi katkı sağlıyo ben bi ara içi boşaltılmış egsoz taktım motor rahattı fakat ses çok rahatsız ediciydi performansta pek bi etkisi yoktu ama yazın motor rahattı sıkışmıyordu bu egsozlardan biraz bilgi verirseniz sevinirim...

Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Alıntı immortall adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    meraba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım benim bi sorum olacak bu performans egsozları motora ne kadar bi katkı sağlıyo ben bi ara içi boşaltılmış egsoz taktım motor rahattı fakat ses çok rahatsız ediciydi performansta pek bi etkisi yoktu ama yazın motor rahattı sıkışmıyordu bu egsozlardan biraz bilgi verirseniz sevinirim...
    Öyle farkedecek kadar performansı artmaz ki zaten tek silindir 125 cc bir motordan fazla bişey beklememek gerek.Motoru rahatlatır doğru ama yakıt tüketimide artar.Bence Ybr için gereksiz bir modifiye,karar sizin tabi..

immortall - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 2004 /mobylette 47 tek sekman
    Alıntı suato21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öyle farkedecek kadar performansı artmaz ki zaten tek silindir 125 cc bir motordan fazla bişey beklememek gerek.Motoru rahatlatır doğru ama yakıt tüketimide artar.Bence Ybr için gereksiz bir modifiye,karar sizin tabi..
    ya motor 1 yılı aşkın bi süredir 150cc yazında mersin çok sıcak olduğu için motor gereğinden fazla ısınıyor ve sıkışıyor buna bi çözüm olarak bakmıştım ama sizin düşünceleriniz sonucu bu fikrimden vazgeçtim... yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler