Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    zafer5959 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD 13" Estoril Blue
    Alıntı movibiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf 150 almaya niyetim vardı son gelen zamdan sonra kafam allak bullak oldu,acilen bir motosiklet almam lazım ybr harika bir motor ama yeni kasa falan gelecek diyorlar,bu konuda bilgisi olan var mı?yeni aldığım motorunda bir ay sonra eski kasa olmasını istemiyorum açıkçası.
    2138. Sayfadaki resimlere bi göz atın belki ybr ESD kasasına iyice ısınırsınız ;) hondadan yamaha ailesine transfer edebiliriz.. Şaka biyana honda cbf 150 iyi bir makina ama rakamlar bayağı bi uçmuş galiba.. Gönlünüz hangisinde kendinizi iyi hissettircekse o markada olun.. ;)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı zafer5959 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2138. Sayfadaki resimlere bi göz atın belki ybr ESD kasasına iyice ısınırsınız ;) hondadan yamaha ailesine transfer edebiliriz.. Şaka biyana honda cbf 150 iyi bir makina ama rakamlar bayağı bi uçmuş galiba.. Gönlünüz hangisinde kendinizi iyi hissettircekse o markada olun.. ;)
    şuanki kasayı zaten çok beğendim,bu yıl bu kasa satılacaksa gözü kapalı alacam,dediğim gibi yeni aldığım motorun yüzü bir ayda eskimesin istiyorum.honda daha kalıplı yamaha daha kaliteli,her ikiside güzel motorlar ama bin lira gibi bir fark fazla geliyor honda için.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    cbf 150 almaya niyetim vardı son gelen zamdan sonra kafam allak bullak oldu,acilen bir motosiklet almam lazım ybr harika bir motor ama yeni kasa falan gelecek diyorlar,bu konuda bilgisi olan var mı?yeni aldığım motorunda bir ay sonra eski kasa olmasını istemiyorum açıkçası.
    Daha dün yamaha bayii ile görüştüm yeni kasasında fark olmayacağını söyledi sadece beyaz rengi gelebilirmiş motor tamamen aynı olucakmış ama ybrlerede zam geleceğini söyledi . bende cbf alacakken cbf e zam gelip almayanlardanım ybr cbf den daha kaliteli motor olarak ama cbf kadarda güçlü değil ve daha ince o yüzden arkadaşlarda ybr alma cbf al diyorlar kafam allak bullak oldu benimde

Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha dün yamaha bayii ile görüştüm yeni kasasında fark olmayacağını söyledi sadece beyaz rengi gelebilirmiş motor tamamen aynı olucakmış ama ybrlerede zam geleceğini söyledi . bende cbf alacakken cbf e zam gelip almayanlardanım ybr cbf den daha kaliteli motor olarak ama cbf kadarda güçlü değil ve daha ince o yüzden arkadaşlarda ybr alma cbf al diyorlar kafam allak bullak oldu benimde
    usta ne zammı gelecekmiş daha deli olacam artık dolar euro düşüyor hala zam peşindeler tam fırsatçılık,ay sonunda fuar var onu beklesem mi yoksa hemen alsam mı çok kararsız kaldım.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    usta ne zammı gelecekmiş daha deli olacam artık dolar euro düşüyor hala zam peşindeler tam fırsatçılık,ay sonunda fuar var onu beklesem mi yoksa hemen alsam mı çok kararsız kaldım.
    kardeşim valla banada ordaki adamda 15 20 günü bulur hatta 1 ay sonra gelir dedi 2014 model ama hiç bir fark olmacağını söyledi 2013 ile . O yüzden 2014 kasasını almak bence gereksiz . Bende senin gibi çok kararsızım mıhtemelen bende fuar bitimini bekleyecem ama mart ayında da zam olucakmış honda motora yetkili servis öyle demişti dün . artık olmadı biraz daha para biriktirip yamaha wr 125 x e yönelecem gibi duruyor bakalım ne olucak

Hceylann93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE 150 RTR
    öncelikle herkese iyi forumlar.. arkadaşlar 2011 model tvs apache kullanıcısıyım lastiklerimi değiştireceğim fakat orjinaller iç lastikli sanırım eski ybr lerde iç lastikliydi iç lastikli olupta onu tubelesse çevirenlerden yorum alabilir miyim herhangi bir sıkıntı falan oluyor mu? sadece sibop değişiyormuş sanırım yanlışsam düzeltin lütfen

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı Hceylann93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle herkese iyi forumlar.. arkadaşlar 2011 model tvs apache kullanıcısıyım lastiklerimi değiştireceğim fakat orjinaller iç lastikli sanırım eski ybr lerde iç lastikliydi iç lastikli olupta onu tubelesse çevirenlerden yorum alabilir miyim herhangi bir sıkıntı falan oluyor mu? sadece sibop değişiyormuş sanırım yanlışsam düzeltin lütfen
    Ben daha önce elektrikli bisikletimin lastiklerini tubelesse çevirmiştim.
    Herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Doğru biliyorsunuz sadece siboplar değişiyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:11 ----------

Arkadaşlar yan sanayi arka fren balatası tecrübe eden oldu mu?
    Orjinali biraz pahalı. Eğer yan sanayi de iş görüyorsa onu almayı düşünüyorum.
    Tabi bunun için kullanıp memnun kalmış birilerini bulmam lazım.

likya1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 2005 Model
    Benimkinde yan sanayi var hiç bir sıkıntı yok şu an. İlerde sertleşince ses yaparsa onu bilmiyorum.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı Hceylann93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorun olmuyor arka lastiğimi tublesse çevirdim. Sadece sibop değişecek. Yanlız kenarlardan atma olmaması için dikkatlice,işininin ehli bir lastikçi tarafından yapılmasında fayda var. Forumda bu sebepten ötürü kaza yapan bir üye vardı. İstisnai bir durum gerçi ama dikkat etmekte fayda var.

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016

Şükür bugün az gaz verebildik, soğukta kaçamak oldu..

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    şuanki kasayı zaten çok beğendim,bu yıl bu kasa satılacaksa gözü kapalı alacam,dediğim gibi yeni aldığım motorun yüzü bir ayda eskimesin istiyorum.honda daha kalıplı yamaha daha kaliteli,her ikiside güzel motorlar ama bin lira gibi bir fark fazla geliyor honda için.
    ben de 2 hafta önce aldım ybr 125 i, yeni kasası değişmeyecek. söylendiği gibi sadece beyaz rengi gelecek ekstra olarak. Bence al kurtul.
    crxforever bunu beğendi.

Alıntı pasquale adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de 2 hafta önce aldım ybr 125 i, yeni kasası değişmeyecek. söylendiği gibi sadece beyaz rengi gelecek ekstra olarak. Bence al kurtul.
    hayırlı olsun,nakitte indirim oluyor mu?

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    Alıntı pasquale adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyaz rengi gelse harika olur. ayrıca motor bloğunun ve kasasının değişmemesine de sevindim. keşke custom modelini de getirseler.

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    Selamun Aleyküm

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı RruDeBoyY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamun Aleyküm
    Ve Aleykümselam.

dogrusukru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250cc +toyota yaris
    Sis farı uygulaması yaptım arkadaşlar buyrun.
    http://i.hizliresim.com/x9Dzm3.png
    sgurdal, Samet Özkan ve crxforever bunu beğendiler.

sgurdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Alıntı dogrusukru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sis farı uygulaması yaptım arkadaşlar buyrun.
    http://i.hizliresim.com/x9Dzm3.png
    güzel ışık veriyor, bi kaç resim de sisler kapalı iken çeksene nereye monte ettiğini görelim.

Motosikleti
    sgurdal bunu beğendi.

Samet Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - JOYMAX 250İ
    Güzel olmuş eline, emeğine sağlık kardeşim Bende ne zamandır fardan yana sıkıntım var akşam sürüşlerinde yolumu iyi aydınlatmıyor bundan şikayetçiyim böyle sis mi alsam yoksa xenon tarzı birşey mi taktırsam diye düşünüp duruyorum. Nasıl memnunmusun gece sürüşlerinde felan ?

Motosikleti
    Alıntı Samet Özkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel olmuş eline, emeğine sağlık kardeşim Bende ne zamandır fardan yana sıkıntım var akşam sürüşlerinde yolumu iyi aydınlatmıyor bundan şikayetçiyim böyle sis mi alsam yoksa xenon tarzı birşey mi taktırsam diye düşünüp duruyorum. Nasıl memnunmusun gece sürüşlerinde felan ?
    Eyvallah çok teşekkür ederim. Fardan daha çok aydınlatıyor yolu. Ama zenon kullanmadım bilemiyorum. Bunun maliyeti 40lira far 10-15de monte ettirsen 55 zenon pahalı. Bir de görüntü meselesi var tabi o da sana kalmış.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:27 ----------

Bu da son hali

http://i.hizliresim.com/eNZ1OQ.jpg

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler