Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    bay S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yokuş yukarı kaçın viteste gitmeye çalışıyon eğer o hızı 4 veya 5.viteste yapıyorsan motor bayırda çekmez sebibi ise devir çeviremez
    Evt 4000 devirde 5. viteste cıkıyorum ibre hareket etmiyor ondan demek ki :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ocalh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x-treme max 150
    Arkadaşlar merhaba
    bende yamaha ybr esd 2011 model 13300 km de füme(gri) renkte motorum var. Apache almak istiyorum 2011 ve üzeri km si 15 bini geçmemiş ve gri renk tercihimdir.
    Adanada ve çevre illerde ikamet eden arkadaşlar var ise takas etmek isteyen lütfen benimle irtibata geçsin 0542 638 11 00 Hakan ÖCAL

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-cooook-temiz-13-binde-yamaha-ybr-esd-2011-130022910/detay/

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Fren tutmamazlık edene kadar ben binmeye devam edeceğim. Sadece ses var,frenajda bi sıkıntı yok gibi.
    Alıntı zozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2006 mden bende de var ön freni sıkınca üst merkzden ses geliyor. sorun olurmu bilmiyorum

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı ocalh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba
    bende yamaha ybr esd 2011 model 13300 km de füme(gri) renkte motorum var. Apache almak istiyorum 2011 ve üzeri km si 15 bini geçmemiş ve gri renk tercihimdir.
    Adanada ve çevre illerde ikamet eden arkadaşlar var ise takas etmek isteyen lütfen benimle irtibata geçsin 0542 638 11 00 Hakan ÖCAL

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-cooook-temiz-13-binde-yamaha-ybr-esd-2011-130022910/detay/
    güzel tercih
    TRANSALP XL700

ocalh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x-treme max 150
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel tercih
    Teşekkür ederim (:
    (:

arkadaslar lastık alacagımda yardımcı olurmusunuz ne tavsıye edersınnız

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Pirelli dura traktion güzel tercih olur üretim tarihine dikkat et 13 olmasına yani

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Ben de bugun motul tam 10 40 tam sentetik koyduracağım nasıl tercih sizce
    Yamalube de ynı fiyattaymış Yamalube kötü yorumlar aldım buradan
    Motul ya da repsol koyduracagım .Castrol power tam sentetiğe de benim ust kötü dedi bu arada

10.000 bin bakımında servis kaç para alır. . We neler yapılıyo arkadaşlar. . .nitro marka kask alıcam yarın sıyah vızörlu tam kask hesaplı sarı renkte güzel mi sizce

Nolann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 600F K7
    Arkadaşlar merhaba ybr 125 esd 2010 model motosikletimin BLOĞU KIRILDI. Yağ tıpasının bir bölümü ve 2 cm kadarı kırıldı. Bu reklefticede doldurulup diş atılacakmış. Şuan motorda yağ olmadığı için götüremiyoruz. Zaten komple motor indirmemiz lazımmış. Motor indirmek ise sadece işçilik çok para.. Motosikleti olduğu gibi bir şekilde götürsek yapılabilir mi? Veya tavsiye verin. Konu açıcaktım bulamadım nasıl açılıcağını nasıl açılıyor konu birde? ACİL YARDIMMM

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    başka bi motorla çekerek götürsen olmaz mı
    şimdi düşünüyorumda motor inip yarılmadan olmazsa hem para kaybın olacak hemde satarken motor yarılmış diye fiyatı kırmaya çaılışırlar
    birde meraktan soruyorum o işi nasıl becerdin motor koruma demiri yok sanırım

Nolann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 600F K7
    yok kardeş öyle olmadı koruma demiri var. Daha önceden yalama olmuş zaten. Yay gibi birşey koymuşlar hafif damlatıyordu. Bende sandım herhal tıpa tam oturmamış. Biraz gevşetip sıkacam diye niyetlendim olan oldu. Sıkayım derken hafif tıpanın gerisinide kırdık. Ufak bir parça yüzünden duştuğumuz duruma bak. Sence Motosikleti bir şekilde götürsek tek parça halde yapabilirler mi? Motoru indirmek istemiyorum. Çok sağ ol Allah razı olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:42 ----------

Yağı boşalltığımız yerin biraz gerisi kırıldı. Tıpayı sıktığımız yer diyebilirim çok büyük biryer değil. Doldurulup diş açılacak. Bu ybr lere olur dimi tutmamazlık felan yapar mı ? Sağ ol

cm_strider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Gts 250i Evo
    Alıntı muhammet55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pırellı lastıkler nasıl mıslene gore ne kadar fıyat farkedıyr arasında bırde kalıte farkı cok varmı
    Bende michelin pilot sporty var, alır almaz taktırmıştım.
    230'du ön arka fiyatı. Üstündekileri verince 80 liraya mal olmuştu bana.
    Pirelli ile arasındaki fiyat farkını bilmiyorum çünkü ben %95 asfaltta kullanacağım için
    michelin'den başkasını düşünmedim pek. Ama başka bir Yamaha bayisi de pirelli tavsiye ediyordu,
    yeni çıkanı (model adı her neyse) güzel diyordu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:59 ----------

Pardon tam tersi 80'e saydı üstündekileri 150'ye mal oldu.
    Yanlış bilgi vermiş olmayayım...

Alıntı cm_strider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende michelin pilot sporty var, alır almaz taktırmıştım.
    230'du ön arka fiyatı. Üstündekileri verince 80 liraya mal olmuştu bana.
    Pirelli ile arasındaki fiyat farkını bilmiyorum çünkü ben %95 asfaltta kullanacağım için
    michelin'den başkasını düşünmedim pek. Ama başka bir Yamaha bayisi de pirelli tavsiye ediyordu,
    yeni çıkanı (model adı her neyse) güzel diyordu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:59 ----------

Pardon tam tersi 80'e saydı üstündekileri 150'ye mal oldu.
    Yanlış bilgi vermiş olmayayım...
    sagol tesekkur ederm bende asfaltta kullanacagım vırajlarda sıkıntı yasıyrm suan

hayırlı ramazanlar . .AZ kilometre yol yapıp orjinal lastiklerını değiştiren war mı . .orjinalleri duran varsa almaya talibim. .çiftini ben takacam.kullanıcam

Motosikleti
    pulsar 200ns
    Arkadaslar slm trafik sigortasini yenilemem lazim en uygun hangisi olur istanbul plaka biraz arastirdim 200 den assagi fiyat veren yok iyimidir.

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı murat koksal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar slm trafik sigortasini yenilemem lazim en uygun hangisi olur istanbul plaka biraz arastirdim 200 den assagi fiyat veren yok iyimidir.
    ben gecen hafta 240a yaptırdım. daha uygununu bulamadım bence 200 iyi fiyat.
    TRANSALP XL700

cm_strider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Gts 250i Evo
    Alıntı muhammet55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sagol tesekkur ederm bende asfaltta kullanacagım vırajlarda sıkıntı yasıyrm suan
    Frenlerde de iyileşme hissedeceksin...

bkgzl34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2024 Honda PCX
    Alıntı emircanizmir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı ramazanlar . .AZ kilometre yol yapıp orjinal lastiklerını değiştiren war mı . .orjinalleri duran varsa almaya talibim. .çiftini ben takacam.kullanıcam
    bende var kardeşim 1.000 km yaptı ilk bakıma götürdüğümde değiştirmiştim uygun fiyata veririm maksat işini görsün

Samet Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - JOYMAX 250İ
    Geçen hafta ön-arka lastiklerini değiştirdim çiftine 170 lira para verdim takması felan dahil. Irc marka taktırdım. Gönlüm rahat şimdi virajlarda

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 18 kullanıcı var. (0 üye ve 18 misafir)

Bu Konudaki Etiketler