Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    2 gündür motorla uğraşıyorum valla.Buji aralığını ayarladım,hava filtresini sökdüm üstündeki süngere agzımla ufledım bune abı hava geçmiyor aynı şeyi saç kurutma makinesini soguga aldım öyle denedim ilginçtir hava öbür taraftan ısınmış olarak çıkıyordu hava filtresiyle zaten iyice zor geçiyor hava dedim ben bu süngeri takmıcam neyse temizledim süngersiz taktım ,gaz yemesi falan daha bi iyi oldu sonra dolaşmaya çıkayım dedim ön lastigin havası azdı öne 25 arkaya 30 hava basdım yola çıktım aboo one gidişi bi farklı geldi gaza tepkileri falan süper oldu.Subaplarada ayar cekdım bu 2 gun ıcınde yimede yanında yat
    HONDA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 gündür motorla uğraşıyorum valla.Buji aralığını ayarladım,hava filtresini sökdüm üstündeki süngere agzımla ufledım bune abı hava geçmiyor aynı şeyi saç kurutma makinesini soguga aldım öyle denedim ilginçtir hava öbür taraftan ısınmış olarak çıkıyordu hava filtresiyle zaten iyice zor geçiyor hava dedim ben bu süngeri takmıcam neyse temizledim süngersiz taktım ,gaz yemesi falan daha bi iyi oldu sonra dolaşmaya çıkayım dedim ön lastigin havası azdı öne 25 arkaya 30 hava basdım yola çıktım aboo one gidişi bi farklı geldi gaza tepkileri falan süper oldu.Subaplarada ayar cekdım bu 2 gun ıcınde yimede yanında yat
    Ben daha motora hiç hava filtresi takılı binmedim , tamamen çıkar demiştim sana bi ara hatırlarsan..Bide öyle denesene

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben daha motora hiç hava filtresi takılı binmedim , tamamen çıkar demiştim sana bi ara hatırlarsan..Bide öyle denesene
    Burda tozdan hemen alırsın motoru eline
    HONDA

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    nasılsınız arkadaşlar?

benim ybrnin akü şarjında sorun var, baktırmıyorum anasını satim

ayak marşıyla - 10 derecede bile tekte alıyor.

hızım hala yavaş, 80 üstü zor...

cbr 250 alacaktım, evlilik hazırlıkları maaşımı kemirirken üstüne bi de ev aldım.

anlayacağınız ybrye 3-4 sene devam edeceğim.

bu arada nikahı kıydım, düğün ise ağustos 11de Elazığ'a beklerim

olur da denk getirirsem 150 cc, performans ateşleme sistemi, hava filtresi karbüratör ve egzozu uygun hale getirme, yağ soğutma, cbf karenajıyla kafayı depoya sabitleme, diz karenajı, aluminyum çantalar gibi procelerim var bu sürede Allah izin verirse sırayla yapacağım inşallah.

Allah'a emanet olun.

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasılsınız arkadaşlar?

benim ybrnin akü şarjında sorun var, baktırmıyorum anasını satim

ayak marşıyla - 10 derecede bile tekte alıyor.

hızım hala yavaş, 80 üstü zor...

cbr 250 alacaktım, evlilik hazırlıkları maaşımı kemirirken üstüne bi de ev aldım.

anlayacağınız ybrye 3-4 sene devam edeceğim.

bu arada nikahı kıydım, düğün ise ağustos 11de Elazığ'a beklerim

olur da denk getirirsem 150 cc, performans ateşleme sistemi, hava filtresi karbüratör ve egzozu uygun hale getirme, yağ soğutma, cbf karenajıyla kafayı depoya sabitleme, diz karenajı, aluminyum çantalar gibi procelerim var bu sürede Allah izin verirse sırayla yapacağım inşallah.

Allah'a emanet olun.

Benimkindede sorun vardı 10 saat şarj ettim şimdi çok iyi.Bende sıfır hyosung gt 250 r alıcakdım 3 sene erteledim ailevi sorunlar çıktı ama r6 sözünü aldım
    Allah bir yastıkta kocatsın inşallah.
    maxi97 bunu beğendi.
    HONDA

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tavsiye için tşk ederim aga
    sukutır alırsam yani öyle küçük birşey balığa ava işe güce onu koşarım ya çin malı alırsam sorun çok çıkartırsa senin kafanın etini yerim sen sebeb oldun diye
    Hımm klasik iyi olursa Allahtan kötü olursa senden bilirim durumu öylemi eh napam canın sağolsun

Maxi kardeşim hayırlı olsun tebrikler şimdiden
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

semih39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-motosiklet-stop-lambasi-icin-cift-duylu-cakar-led-ampul-119649837/detay
    arkadaşlar bu ilandaki ampul bizim esd modelıne uyar mı arka stop için ? gayet ilgi çekişi duruyor yolda dıkkat ceker bır hassa geceleyin arkadan gelen surucu için.

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı semih39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-motosiklet-stop-lambasi-icin-cift-duylu-cakar-led-ampul-119649837/detay
    arkadaşlar bu ilandaki ampul bizim esd modelıne uyar mı arka stop için ? gayet ilgi çekişi duruyor yolda dıkkat ceker bır hassa geceleyin arkadan gelen surucu için.

Büyük ihtimal olur.Güzel birşeye benziyor.
    HONDA

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    2500 liraya kadar ybr lazım, yarın hemen alabilirim.

nexcom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr esd 2012
    Arkadaşlar 2012 ybr esd var bende lastikler çok kötü bana lastik tavsiye edebilecek varmı gerçekten çok kötü üstündekiler birgün biryere giricem yoksa

aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    pirelli mt65 ve michelin pilot sporty en çok kullanılan kaliteli lastik hangisi uygunsa taktır.Ben pirelli mt65 kullanıyorum çok memnunum orijinal lastiklerine göre

Alisilin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 06- Cygnus L 14
    Unilli marka lastik nasıl acaba kullananlar yorum yapabilir mi?

Alıntı nexcom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2012 ybr esd var bende lastikler çok kötü bana lastik tavsiye edebilecek varmı gerçekten çok kötü üstündekiler birgün biryere giricem yoksa
    ne anlamda kötü? ben bir sorun yaşamadım henüz.

kartal07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Toyota Yaris 1,33 2013
    slm arkadaşlar sizlere bir sorum olcak ben 2008 yılında sıfır ybr alıp 40 bin km kullandıktan sonra sattım yaklaşık bir yıldır motosikletim yok şimdi yeniden almayı düşünüyorum şöyle 5000 km lerde bir ybr mialayım yoksa sıfır mı nacizane tavsiyeleriniz nedir alıp uzun süre kullanmayı düşünüyorum ama olurda satarsam zarar edermiyim cevaplarınız için teşekkürler
    Rüzgarı ruhunda hisset

nexcom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr esd 2012
    En çok şikayetim kayması frene basınca savuruyo ayrıca

---------- Post added at 12:50 ---------- Previous post was at 12:48 ----------

İki marka arasında yarı yarıya fiyat oynuyo kararsız kaldım açıkcası bende

Alisilin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 06- Cygnus L 14
    Alıntı kartal07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar sizlere bir sorum olcak ben 2008 yılında sıfır ybr alıp 40 bin km kullandıktan sonra sattım yaklaşık bir yıldır motosikletim yok şimdi yeniden almayı düşünüyorum şöyle 5000 km lerde bir ybr mialayım yoksa sıfır mı nacizane tavsiyeleriniz nedir alıp uzun süre kullanmayı düşünüyorum ama olurda satarsam zarar edermiyim cevaplarınız için teşekkürler
    Uzun süre bineceksen ve sıfır alacak paran varsa,hiç düşünme sıfır al,
    fakat temiz kullanılmış bildiğin bi motor varsa alınabilir, ben 5 yaşında ybr almıştım daha 10bin km.deydi ve arkadaşımdan.

sizin kilonuz falan mı fazla? ya da fren ayarı mı farklı acaba? bende ne savurma ne de kayma yapmıyor. dün yağmurlu yerler ıslakken sonuna kadar basınca kaydı o kadar.

straybullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Agility 125
    Arkadaşlar öncelikle herkeze merhaba
    2. El ybr esd en fazla ne kadar eder eğer doğruysa 4000 km de 2012 model.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO

Lastik tabikide önemli ama kaliteli lastikte alsan o lastik ısınmadan sert frenlerde nereye savuracağı belli olmaz.Michelin lastikler diğerlerine nazaran daha çabuk ısınıyor ve yumuşak hamur.Ama dediğim gibi ısınmadığı müddetçe sert frenlerde ne yaparsan yap kayar.

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Bende lastik alayım diyorum michelin pilot sport feyizoglunda ön arka 230 tl.Nasıl fiyat acaba ?
    HONDA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler