Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    komançi1478 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni leopart 150
    Alıntı ybalci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de bugün 2012 model sıfır ybr mi aldım. 12 taksit 4190 TL. Aksesuarları takıldıktan sonra 1-2 gün içinde teslim alacağım.
    hayırlı uğurlu olsun
    cesaretin yoksa!!!!!seyret

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu konu hakkında bilgisi olan kimse yokmu? Freni aşağıdaki resimde olduğu gibi sıkıyorum ama durmuyor motor doğru düzgün. 2011 ybr'de anında yapışıyordu lastik freni sıkınca. Lastikle alakalı bir durum yok bu arada. Fren tutsa lastik kayar. Freni sıkıyorum ama hissiyat yok frende bir değişiklik olmuyor motor gitmeye devam ediyor 4 parmakla asılırsam o zaman duruyor şak diye. Çok kaza atlattım bu sebeble. Bir fikri olan, yardımcı olabilicek olan varsa çok sevinirim.

http://img580.imageshack.us/img580/913/fdsaas.png

Bu durum kimsenin başına gelmemiş anlaşılan.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Bu konu hakkında bilgisi olan kimse yokmu? Freni aşağıdaki resimde olduğu gibi sıkıyorum ama durmuyor motor doğru düzgün. 2011 ybr'de anında yapışıyordu lastik freni sıkınca. Lastikle alakalı bir durum yok bu arada. Fren tutsa lastik kayar. Freni sıkıyorum ama hissiyat yok frende bir değişiklik olmuyor motor gitmeye devam ediyor 4 parmakla asılırsam o zaman duruyor şak diye. Çok kaza atlattım bu sebeble. Bir fikri olan, yardımcı olabilicek olan varsa çok sevinirim.

http://img580.imageshack.us/img580/913/fdsaas.png
    hidrolik yağının seviyesini kontrol et, ve balatalara sprey sıktıracağın herhangi bir motor servisine git. eğer frenler orjinal değilse, yan sanayi ise, sonuna kadar da asılsan tutmaz.

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu durum kimsenin başına gelmemiş anlaşılan.
    bizim arkadaşta benim motora binince frenine hayran kalıyor ama onun balatalar değişti ve orjinal balata kullanmadı

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı Mikuni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hidrolik yağının seviyesini kontrol et, ve balatalara sprey sıktıracağın herhangi bir motor servisine git. eğer frenler orjinal değilse, yan sanayi ise, sonuna kadar da asılsan tutmaz.
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim arkadaşta benim motora binince frenine hayran kalıyor ama onun balatalar değişti ve orjinal balata kullanmadı
    Motor daha 1.500 km'de ne balata değişti nede başka birşey. Anlaşılan hidrolik eksik koyulmuş. Fren'in hidrolik eksilttiğini hiç duymadım. Eksiltiyor olsa yağ olur veya zamanda biter ama yok hep aynı ön fren. Balata sprey'iyle ön fren takımını yıkatırım. Olmadı servis'e gidicez birde yapcak birşey yok. :/

Olurda maddi sıkıntılardan motoru satarsam tekrar motor alıcak duruma geldiğimde apache almayı düşünüyorum zaten bakalım durumlar ne olcak. Ama önce Allah'ın izniyle şu fren işini halletmem lazım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:26 ----------

Bu arada her zaman sabit olarak benzin aldığınız bir yer varmı? Yoksa rastgele mi alıyorsunuz?
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Ybr freni cok iyi.. 2012 esd de orjinal lastik ve balatalarla muhtesem duruyor..
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

dftuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kentkart
    [QUOTE
    [/COLOR]Bu arada her zaman sabit olarak benzin aldığınız bir yer varmı? Yoksa rastgele mi alıyorsunuz?[/QUOTE]

her zaman petrol ofisinden alırım
    Bazıları hızlı gitmeyi seçer, siz yaşamayı seçin.

Seyyahrasim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tenere xtza 660
    Ben 2000km devirdim 2012 ya rampada 80i geçmiyor düzde 100-110 da acaba ben mi fazla 90 kg açılmadı mı acaba zaman zaman 9000 -10000 devire sıkıstıryorum ama

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı Seyyahrasim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 2000km devirdim 2012 ya rampada 80i geçmiyor düzde 100-110 da acaba ben mi fazla 90 kg açılmadı mı acaba zaman zaman 9000 -10000 devire sıkıstıryorum ama
    10 hp için güzel değerler. Daha fazlasını arama.

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Bugun ybr mi almıs bulunuyorum. Aksam ustu cıktı pek foto cekemedım az bi bişiler yaptık şerit lastık boyama falan yarın daha ayrıntılı fotolarını atacağım

[IMG][/IMG]
    F54, aksoyy ve komançi1478 bunu beğendiler.
    ' jawen..

komançi1478 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni leopart 150
    hayırlı uğurlu olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:26 ----------

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 hp için güzel değerler. Daha fazlasını arama.
    bencede değerler süper 125cc 40 hp için,bende aynı hızları görüyorum
    cesaretin yoksa!!!!!seyret

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Motorun gündüz görünüşü
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Alıntı jawen_123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugun ybr mi almıs bulunuyorum. Aksam ustu cıktı pek foto cekemedım az bi bişiler yaptık şerit lastık boyama falan yarın daha ayrıntılı fotolarını atacağım

http://<a href="http://bit.ly/c25MCx...20.jpg</a></a>
    ' jawen..

hayırlı olsun jawen. plakasını falan halletmişsin hemen. ne kadar tuttu ruhsat+plaka+sigorta masrafları? ben teslim aldım ama ruhsat sigorta vs yaptırmadım daha.

dftuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kentkart
    hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın motorunuzu.
    egzoz üzerindeki bakalit gri parçayı karbon kaplarsanız hoş durabılır -bir tavsiye-
    Bazıları hızlı gitmeyi seçer, siz yaşamayı seçin.

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Merhabalar bir sorunum var.Ybr de giderken gidonda titreşim hissediyorum.Acaba sizin motorlardada aynımı yoksa benim motorumdamı sıkıntı ?
    HONDA

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    havalar ısınmaya başladı 1 aya kadar çıkarırım ybryi bir takım micheli aldım takacam jant şeridi yapıştırılacak 15t ön dişliyide aldım 4000 km bakımını yaptıracam bu sezona iyi hazırlandık hedef 3 ayda 6 bin km tabi sadece gezi amaçlı olunca anca bu kadar yapabilirim

Motosikleti
    YBR 125 ESD
    Bu jantlardaki şeritleri ne kadara yapıyorlar acaba her hangi bir bilginiz var mı?
    Ön fren ile ilgili konuşulmuş, kendi adıma konuşayım ön frene dokunduğum anda hissettiriyor :D Anında.

cngzhntrz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 Esd
    ben jant şeridi almadım :D reklamcıdan araba kaplama folyosunu 5 mm incelikte kestim ve uyguladım fosforlu olmasa da çok güzel oldu bence bu ön fren meselesine gelince ya hava yapmıştır.. yada yağ eksilmiştir diye düşünüyorum.. denizlideki arkadaş ybr en hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız.. bende bişey danışmak istiyorum :D internette ybr 125 esd led stop buldum fiyatı 30 tl.. nasıldır kullanan varmıdır.. arızalıyız ya illa bişeylerini değiştirmek lazım motorun
    Hayat Özgürlüktür, Özgürlük İse Tek Teker Üzerinde Gidebilmektir...
    Cadde34 Motosiklet Takımı
    C34MT

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    aynaları çıkartma da ne yaparsan yap
    kask takmayı da unutma
    komançi1478 bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    motorların orjinalliğini bozmayın sağına soluna bir şey yapıştırmayın lastiklerini boyamayın bence motorunuz döküntü olur, zaten çok süslü daha ne gerek var.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler