Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]ulan açtırma bayramlık ağzımı nerede bulsan giydiriyorsun suyunu çıkarıyorsun farkındaysan sana cevap bile yazmıyorum bana darğınsan sende cebimde de var sitede özel mesaj yeride var hem mesaj atınca parada yazmıyor özelden yuvacığa geçtik neredeydin bi gelip merhaba diyemezmiydin zormu geldi diyelimki mesayin vardı senin bilgisayar etkinlik sayfasına giremiyormuki oradan bile mazeret bildirmedin ondan sonrada dargınım diyorsun çoban dağa küsmüş dağın haberi olmamış seninki...
    irfan 2.. tamam sıkıntı yok.. şu giydirmek giydirmek neymiş arkadaş.. herkesin ağzında giydirmek.. vay be ne kadar kişiliksiz ne kadar karaktersiz nekadar şerefsiz biriymişimde haberim yokmuş..
    ahmet giydiriyon der küser, irfan giydiriyon der küser, sen hakeza aynı... sonra benim adım küstün olur... buradaki muhabbetler karşılıklı.. bu güne kadar geçtiğiniz dalgalara bişey dedim mi...
    kılıbık koray
    korkak koray
    60 km yi geçmeyen koray
    kaybolan koray
    navigasyon koray
    kız çocuğu koray
    totoş koray
    panpiş koray

kim kime giydiriyo haberin yok heralde.. ondan sonra beyefendiler küsüyolar.. herkes baksın işine ... benimle mi kazandınız, benimle doğdunuz benimle mi öleceksiniz..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    irfan 2.. tamam sıkıntı yok.. şu giydirmek giydirmek neymiş arkadaş.. herkesin ağzında giydirmek.. vay be ne kadar kişiliksiz ne kadar karaktersiz nekadar şerefsiz biriymişimde haberim yokmuş..
    ahmet giydiriyon der küser, irfan giydiriyon der küser, sen hakeza aynı... sonra benim adım küstün olur... buradaki muhabbetler karşılıklı.. bu güne kadar geçtiğiniz dalgalara bişey dedim mi...
    kılıbık koray
    korkak koray
    60 km yi geçmeyen koray
    kaybolan koray
    navigasyon koray
    kız çocuğu koray
    totoş koray
    panpiş koray

kim kime giydiriyo haberin yok heralde.. ondan sonra beyefendiler küsüyolar.. herkes baksın işine ... benimle mi kazandınız, benimle doğdunuz benimle mi öleceksiniz..
    yürrüüüüüüüüü be koçum kim tutar seni
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boşver fatih ya, hiç kafa yoramam yani... 2 dakkada satıldık ... hedef adam olduk...
    irfanda ahmette aynı şeyleri söylediler.. sende biliyorsun.. biz giydiriyomuşuz.. bu 3. oldu..
    ya sağlam kulis yaptılar, ağızları bir, yada harbiden ben şerefsizin tekiyim... adam bana senin mesajlarına cevap yazmıyom diyo.. bak bakalım sayfalara bir aydır adını ağzıma alıyom mu..

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    boşver kanka ya
    harbiden neden herkez sana takık ben onu anlamıyorum bak bana herkeze her konuda makaraya sarıyorum kimse birşey demiyor
    ama bak taktik şu tanıdık adamlara makara yaptın mı bir zaman sonra bozuluyorlar tanımadık adamlar da makaraya sarmaya adam arıyor ve hiç bozulmazlar

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    boşver kanka ya
    harbiden neden herkez sana takık ben onu anlamıyorum bak bana herkeze her konuda makaraya sarıyorum kimse birşey demiyor
    ama bak taktik şu tanıdık adamlara makara yaptın mı bir zaman sonra bozuluyorlar tanımadık adamlar da makaraya sarmaya adam arıyor ve hiç bozulmazlar
    şimdi pek bişey demek istemiyorum, online değiller.. o yüzden konuyu kapatıyorum.. ve hiç açılmamak üzere...
    ben şenol abiye siteden ayrıldım, beni hiç aramadın diyorum, hal hatır sormadın diyorum.. ne oldu bile demedin diyorum ; gelmiş bana giydiriyon diyo..
    bokunu çıkardın diyo.. falan filan.. cbf nin yağ yakmasını nokta nokta nokta .... yağını nokta nokta nokta.... 16 T dişi nokta nokta... ybr yi nokta nokta ....
    son olarak bizim köyde bi laf vardır... kimse üstüne alınmasın boşa banada cevap yazmasın... çünkü ne yazarsanız yazın konu kapandı benim için...

ETME CAHİLLE MUHABBET KÜSTÜRÜR, SİLME GÖTÜNÜ CAM KIRIĞIYLA KESTİRİR.....................

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    kanka bizim köyde de bi atasözü var çocukla hamama girersen sabunu kaybedersin derler

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    kanka bizim köyde de bi atasözü var çocukla hamama girersen sabunu kaybedersin derler
    kanka sizin köydekini anlamadım.. galiba bana giydirdin..
    giydir beni fatih
    mail adresim : giydireyimmi@hotmail.com
    yeni mt sitesi nikim : giydirdim85
    Gsm operatörü : giydircell
    en sevdiğim yemek : kazanda giydir yahnisi
    motorumun markası : giydirdim 125 esd
    tuttuğum takım : giydirspor

daha da uzar gider.. bana kısaca giydir diyebilirsiniz

---------- Post added at 02:12 ---------- Previous post was at 02:10 ----------

hadi ben kaçar iyi giydirmeler cümleten.....

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    kanka ben giydirmem soyarım

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    olum sondan 3ünü yalnızca ben giydiriyorum sana benim sözlerimi başkalarına mal etme ulen zibidi gel hadi gel gel bi öpim günaydın böceeem

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    günaydın abilerim nassınız bakalım fazlada takmayın ya güzel güzel konuşun takılın bir birimnize ben hiç alınıyom mu bak
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Günaydın Herkezee
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Günaydın arkadaşlar nassınız bakkem az evvel sanayiden ustam telefon etti benim arka dişliye 2011 ESD si olan kurye bi arkadaş talipmiş onun önde 16 dişli varmış arka orjinal 45 miş ustam valla ben ilk defa gördüm 48 dişli bi onda var deyince arayalım demiş eleman telefon ettiler orjinali ile değişirmisin die olur dedim bakalım az sonra kurye kardeşimiz çiçeğini çikolatasını alıp istemeye gelecek dişlimi benden düzgün bi çocuksa bende verdim gitti dicem orjinale döncem malum yarın Kuşadası-bu ayın sonundada Karadeniz seferi var farklı dişli ile macera aramaya gerek yok bence
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kılıbık koray
    korkak koray
    60 km yi geçmeyen koray
    kaybolan koray
    navigasyon koray
    kız çocuğu koray
    totoş koray
    panpiş koray

lan oğlum burada yazdında bişeymi dedik geçen gelmişin başka topiğe ki sen çok iyi biliyorsun onu 3nüzde apaçisiniz motorun sen oğlu ulan özürlü bana ne diyeceksen de sana darıldımmı bu güne kadar mal ama motoruma ve oğluma neye dayanarak ve hangi yetkiyle laf sokuyorsun bu 1 bugüne kadar ne apaçiliğimi gördün bu 2 sen nekadar motoruna tutkunsan bende okadar motoruma tutkunum motoruma laf söyleme bana söyle ama motoruma söyleme buda 3 sonrada gelip burada şöyle böyle deme bir derdin varsa bu ev telefonum 0216 4241082 buda cebim 0505 332 4510 yok para yazar dersen özelden mesaj at ben senin yanındakilerine !motoruna laf attımmı bi sıkntım olursada senin le ilgili kalkıpta buraya yazmam sana telefon ederim olmadı atlar gelirim yüz yüze konuşurum buradan birilerine kızıpta gitmene en çok üzülenlerden biriyim dönmen için yaptığımızı durmuşla sor ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:34 ----------

OOOO arkadaşlar bakıyorum YBR topiği hiç ana sayfadan inmiyor benim yokluğum belli oluyor ben olunca her ne hikmetse YBR sayfası 2. sayfalarda sürünüyor bende bundan sonra madem öyle sadece okuyup çıkacağım kimseyle yazışmayacağım yeterki sayfa ana sayfadan düşmesin !

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:40 ----------

durmuş saat 12 den sonra yola çıkacağım güneşlide neredesin bana faceden yaz yeri tarif et bide saat kaçta müsaitsin gerçi senin durumun hiç belli olmayacağı için zaman verme durumun sıkıntılı olabilir
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Yalanın dibine bakın ya km ye bak makineye bak cok güldüm

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...89833892/detay
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

düşürmeninde bir adabı olur 50000 yapta tamam diyelim

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lan oğlum burada yazdında bişeymi dedik geçen gelmişin başka topiğe ki sen çok iyi biliyorsun onu 3nüzde apaçisiniz motorun sen oğlu ulan özürlü bana ne diyeceksen de sana darıldımmı bu güne kadar mal ama motoruma ve oğluma neye dayanarak ve hangi yetkiyle laf sokuyorsun bu 1 bugüne kadar ne apaçiliğimi gördün bu 2 sen nekadar motoruna tutkunsan bende okadar motoruma tutkunum motoruma laf söyleme bana söyle ama motoruma söyleme buda 3 sonrada gelip burada şöyle böyle deme bir derdin varsa bu ev telefonum 0216 4241082 buda cebim 0505 332 4510 yok para yazar dersen özelden mesaj at ben senin yanındakilerine !motoruna laf attımmı bi sıkntım olursada senin le ilgili kalkıpta buraya yazmam sana telefon ederim olmadı atlar gelirim yüz yüze konuşurum buradan birilerine kızıpta gitmene en çok üzülenlerden biriyim dönmen için yaptığımızı durmuşla sor ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:34 ----------

OOOO arkadaşlar bakıyorum YBR topiği hiç ana sayfadan inmiyor benim yokluğum belli oluyor ben olunca her ne hikmetse YBR sayfası 2. sayfalarda sürünüyor bende bundan sonra madem öyle sadece okuyup çıkacağım kimseyle yazışmayacağım yeterki sayfa ana sayfadan düşmesin !

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:40 ----------

durmuş saat 12 den sonra yola çıkacağım güneşlide neredesin bana faceden yaz yeri tarif et bide saat kaçta müsaitsin gerçi senin durumun hiç belli olmayacağı için zaman verme durumun sıkıntılı olabilir
    tamam abi... aramızdaki samimiyetten motoruna falan salladık kusura bakma...sanki benim motorum deli dehşet bişey.. aynı model aynı kasa ybr işte...
    buradaki nüansı neden anlamak istemiyorsun ki... bu aralar duyduğum laf, ''giydiriyorsun'' dan öteye geçmiyo..
    neyse unut gitsin.. sana demek istediğim şey, ulem bu adam forumu bıraktı, neden acaba bi arayım bi özelden mesaj çekeyim... motorla gitmediğin yer yok, bi izmite uzanayım hemde yol yapmış olurum.. koray lada görüşürüm.. ne oldu acaba bi adamın derdini dinleyelim... senle yedik içtik abi, o yüzden senden bunu isterim ben... kötü günde yanımda yokken yuvacık gezisinde ne işim var benim... nasılsa herkes mutlu mesut.. ben görüştüğüm insanlara çok değer veririm.. iş arkadaşlarım olsun, mahalle arkadaşlarım olsun ,motosiklet arkadaşlarım olsun...
    bazıları ile ekmek parası kazanırım, bazıları ile yoldaşlık yaparım.. ama hepsi benim dostumdur.. dost kavramı benim için çok değerli ve kutsaldır. gezerken yolda başıma bişey gelse şenol abi bana ve motoruma canı pahasına bakar diye yola çıkarım.. yola çıktığım veya evime aldığım yemeğimi paylaştığım insan benim için çok önemlidir... Affedici özelliğim hiç yoktur bu konularda..benim dostum mükemmel olmalıdır..gel gelelim sen motoruma bana oğluma apaçi dedin diyorsun.. sen öyle olduğunu sanıyormusun.. gerçekten ben seni apaçi olarak mı görüyorum... ama ahmet sen irfan bi anda
    değişime uğradınız.. bunlar fani işler abi.. kelimeler kifayetsiz kaldı ,bu üçlü 'de..............

V@R@D£R0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nx4 Falcon
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

km orjinal olabilir ama o 5000 km de kaç acemi motor kullanmayı öğrenmiş kaç kişi eşşek gibi kullanmıştır orası bilinmez.
    ayrıca depo değişmiş ilandaki stickerlı depo 2008-2009 ybrlerin deposu halbuki motor 2006 model.bi motor da depo ne için değişir ki acaba???

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Koray bu arada irfana direk gitmedim geçen bandırmaya kuzenimin nikahına giderken dinlenmek için uğradığımda sohbet etme imkanımız oldu bilgine .
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

ibocan33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS

Bi Foto Atayımda Foruma Renk Gelsin yahu
    www.sahildenturkiye.com

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selamın aleyküm ağalar cümartesi günü lys sınavına gireceğim çalıştık emek ettik ygs gayet iyi geçti inşallah bu sınaVdada istediğim puanı alırsam çukurova hukuk yazıcam bana dua edin eğer kazanırsam yazın istanbuldayım sizi istediğiniz yerde yemeğe götürecem hem tanışırız kaynaşırız durmuş abi koray abi fatih abiler ramazan abi adem abi şenol abi dualarınızı bekliyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 18 kullanıcı var. (0 üye ve 18 misafir)

Bu Konudaki Etiketler