Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet ışığı kesme yapmıyor far yine aynı aydınlatıyor da sen apaçi misin bundan kaplıcan fara? ne ayaksın olum sen? buraya gelirken folyo karbon falan al da ben kaplayayım sana köye gidince bi dürüm abimiz var o yaptı diye herkese anlatıcan ama yoksa yapmam

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:29 ----------

yıllar eskitememıs, nice kuryeler eskitememıs, yorulmamış ve daha apaçiyi peşine takmış sürükleyip pardon cekip götürüyor..tvs sıfır bu arada ne yapsalar çalıştıramamıslar bide ybryi beğenmezler apaçi al derler öndekı 2004 ve yıkık bir ybr..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    apache fena ezilmiş bu resimde :D
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herkese günaydın debriyaj ayarını yine kendim yapmaya karar verdim çinli kullanırken hep kendim yapıyordum gayette iyiydi bunuda tutturana kadar uğraşacam gördüğüm kadarıyla alt tarafta vida yok elle çevriliyor oradan başka birde manette ayar var herhalde başkada yok dikkat etmem gereken birşey varsa söylerseniz sevinirim ayar yaparken çektiğiniz bir video varsa onuda paylaşırsanız çok iyi olur

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    moto pensesi ne kanka, hele anlat bana bakim...

günaydın ramo ..
    ulan panpiş yuh diyorum sana daha evlenmeden gözlerin bozulmuş evlenince ne halt edecen bilemiyorum yavrukuşum adam sana "pembe" diyo sen "pense"görüyorsun helal olsun ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:14 ----------

benim başıma gelen pişmiş tavuğun başına gelmez heralde verilmiş sadakam varmış benim sigorta ayın 12 sinde sona ermiş ben motorla fing atıyorum bide 19 mayısa katılıp okadar kalabalıkta bide öncülük yaptık tünal abi ile vallaha iyiki bi kaza maza olmadı yoksa bitmiştik

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:23 ----------

YBR Camiası cümleten hayırlı cumalar ben kaçar cumaya, 2 gün olmayacağım bandırmaya gidiyorum 2 günlüğüne
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ulan panpiş yuh diyorum sana daha evlenmeden gözlerin bozulmuş evlenince ne halt edecen bilemiyorum yavrukuşum adam sana "pembe" diyo sen "pense"görüyorsun helal olsun ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:14 ----------

benim başıma gelen pişmiş tavuğun başına gelmez heralde verilmiş sadakam varmış benim sigorta ayın 12 sinde sona ermiş ben motorla fing atıyorum bide 19 mayısa katılıp okadar kalabalıkta bide öncülük yaptık tünal abi ile vallaha iyiki bi kaza maza olmadı yoksa bitmiştik

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:23 ----------

YBR Camiası cümleten hayırlı cumalar ben kaçar cumaya, 2 gün olmayacağım bandırmaya gidiyorum 2 günlüğüne
    sana da hayırlı cumalar abi hayırlı yolculuklar şimdiden
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese günaydın debriyaj ayarını yine kendim yapmaya karar verdim çinli kullanırken hep kendim yapıyordum gayette iyiydi bunuda tutturana kadar uğraşacam gördüğüm kadarıyla alt tarafta vida yok elle çevriliyor oradan başka birde manette ayar var herhalde başkada yok dikkat etmem gereken birşey varsa söylerseniz sevinirim ayar yaparken çektiğiniz bir video varsa onuda paylaşırsanız çok iyi olur
    tel üzerindekı gerdirme ayarını tamamen kapat manet üzerinden takır tukur yapmadan kalkacak şekilde ayarla en kolay öyle ayarlaniyor..tel üzerinden ayarlayamazsan balatayı yakarsın..hiç uğraşma en iyisi

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet ışığı kesme yapmıyor far yine aynı aydınlatıyor da sen apaçi misin bundan kaplıcan fara? ne ayaksın olum sen? buraya gelirken folyo karbon falan al da ben kaplayayım sana köye gidince bi dürüm abimiz var o yaptı diye herkese anlatıcan ama yoksa yapmam

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:29 ----------

yıllar eskitememıs, nice kuryeler eskitememıs, yorulmamış ve daha apaçiyi peşine takmış sürükleyip pardon cekip götürüyor..tvs sıfır bu arada ne yapsalar çalıştıramamıslar bide ybryi beğenmezler apaçi al derler öndekı 2004 ve yıkık bir ybr..http://d1205.hizliresim.com/x/t/6q1bp.jpg
    kanka bu resmi tvs mi ybr mi cbf mi diye sorun veletlere gösterelim.. hiç bi yorum yapmaya gerek kalmıyor.. herşey ortada

Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster

o durmuş karaktersizi pense yazmıştı sonra panelden düzeltmiş abi..ona istaneden sordum.. sanada hayırlı cumalar ve hayırlı yolculuklar....

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyi geceler arkadaşlar YBR nin amcaoğlu yada Dacia sı Salcano Wolf alarak yola devam ediyorum artık ahanda yeni motürüm budur http://c1205.hizliresim.com/x/t/6pnfx.jpg
    motorun hayırlı uğurlu olsun bol kmler dilerim

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    s.a millet bu lastikler hakkında fikirlerinize ihtiyacım var..kullanan varmı aranızda objektif yorumlar bekliyorum.

http://www.anesmotor.com/?urun-1385-...rka-Takim.html

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    abi prelli marka lastiği övecek 2 arkadaş var.. onlarda ikitane fatih... objektif yorum istersen mişlen al kafan raht etsin.. hamuru yumuşak.. yere temas etmesi maksimum.. ha tarla sürekceksen prelli al

Motosikleti
    Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a millet bu lastikler hakkında fikirlerinize ihtiyacım var..kullanan varmı aranızda objektif yorumlar bekliyorum.

abi ben dedim decemi fazla da yorum yapmak istemiyorum sonra beni pirelliyi övüyor deyorlar

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi prelli marka lastiği övecek 2 arkadaş var.. onlarda ikitane fatih... objektif yorum istersen mişlen al kafan raht etsin.. hamuru yumuşak.. yere temas etmesi maksimum.. ha tarla sürekceksen prelli al
    abi ben övmüyorum kullandığım için söylüyorum senin gibi kullanmadığım halde michelini övmüyorum

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tel üzerindekı gerdirme ayarını tamamen kapat manet üzerinden takır tukur yapmadan kalkacak şekilde ayarla en kolay öyle ayarlaniyor..tel üzerinden ayarlayamazsan balatayı yakarsın..hiç uğraşma en iyisi
    o zaman yine tamirciye gideceğim benim debriyaj maneti sıkıp bırakınca tam yerine oturmuyor biraz geride kalıyor herhalde ayarsız olduğu için

Motosikleti
    2000 ford

o lastiği bende kullaniyorum çok güzell bi lastik belki mişlen kadar kaliteli değildir ama orta sertlikte bi hamuru var cross lastiği gibi görünsede çok güzel asfalt tutuşu var benim ön arka lastiklrim takım halinde çok memnunum..ayrıca tarla sür diyen arkadaşları kınıyorum

koray yumuşak şekeri ben lastiği aldım olum takıp bakacam motoliz yamaha bayi mislene takım 230 lira diyor..peh..al sana lastik

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:58 ----------

bide eldiven aldım tam yumruk atmalik trafik canavarı olacam

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:01 ----------

Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman yine tamirciye gideceğim benim debriyaj maneti sıkıp bırakınca tam yerine oturmuyor biraz geride kalıyor herhalde ayarsız olduğu için
    yok be abicım o parmak boyu ayarı..parmakları kısa adam da kullanabilsin diye yapmışlar o boşluğu zaten işlevsiz boşluk o

Motosikleti
    2000 ford
    hacı kaç gayme bu lastik rialli den mi getirttin

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250

a.slm..ben yaklaşık 3 aydır bu lastikleri kullanıyorumm..
    yagmurdada kullandım ve çogu kez kuru zemindede..
    lastikler gayet güzel ve zemini gayet iyi tutuyo..
    yanlız dişli oldugu için hızı çok az miktarda düsürebilio..

Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı kaç gayme bu lastik rialli den mi getirttin
    moto ay diye bi firma var onlardan aldım 65 lira fiyatı

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:48 ----------

maximuz yarın sökerim lastiği sonra da kargolarım sen bana özelden adres at ya da hangi kargoyu istiyorsan onu yaz yarın yollasam en geç pazartesi elinde olur

Motosikleti
    moto ay diye bi firma var onlardan aldım 65 lira fiyatı

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:48 ----------

maximuz yarın sökerim lastiği sonra da kargolarım sen bana özelden adres at ya da hangi kargoyu istiyorsan onu yaz yarın yollasam en geç pazartesi elinde olur
    durmuş abi senin şuan üstündeki arka lastiğin markası ne abi ?

cst abicim ne oldu hayırdır

Motosikleti
    Ybr 125 Esd
    dünkü resimde daha parlak görünüyodu ama mat ve yumuşak hamur gibi duruyo lastikler on numara hayırlı olsun
    ¤°´¯`°¤ [COLOR="#ff3300"][B] [B] Bulunduğun Kıyıdan Ayrılmazsan Okyanusun Ötesindeki Adalara Asla Ulaşamazsın [/B] [/B][/COLOR] ¤°´¯`°¤

Motosikleti
    cst abicim ne oldu hayırdır
    yani orjinal lastiği mi abi ybrnin

yok sende irc var diye biliyordumda resimde ybrnin orjinal lastiğini görünce ondan sordum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler