Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    55 lira neye vermiyorum kı hacı hem çıkan tekeri maxiye yollim onunkıler benim cstden kötü durumda işini fazlasıyla görür o teker alırsa ademe yollarım 2sinden birinin işi görülsün hacı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatih bu lastiklerin ıslak yol performansı ve virajlarda yol tutuşu nasıldır..

Anlaşıldı merkez
    senle konuşmam lazım.. bakalım yarın uğrarım... şimdi bizim iş yerinde piyes var.. ona gidiyorum.. bide iş yetmiyomuş gibi jön olduk

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senle konuşmam lazım.. bakalım yarın uğrarım... şimdi bizim iş yerinde piyes var.. ona gidiyorum.. bide iş yetmiyomuş gibi jön olduk
    pazar günü program yapalım,yağış olmazsa.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    55 lira neye vermiyorum kı hacı hem çıkan tekeri maxiye yollim onunkıler benim cstden kötü durumda işini fazlasıyla görür o teker alırsa ademe yollarım 2sinden birinin işi görülsün hacı
    ucuz kanka.. en kötü 55 liraya 1 yıl kullanırsın... 1 depo benzin parası..al gitsin... hoş lastik yaw... senin motor kaç binde lastik değişiyon kanka...

---------- Post added at 10:14 ---------- Previous post was at 10:12 ----------

pazar günü program yapalım,yağış olmazsa.
    hafta sonu benim müstakbel yeni anne ve babamla tanışma yemeğim var abi....

km 13736 suan itibarı ile günlük 100 150 artıyo kanka..lastiklerin sorunu yok da ne bilim hem birinin işi görülür hem de beni rahat dürtüyo senin anlayacağin

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    km 13736 suan itibarı ile günlük 100 150 artıyo kanka..lastiklerin sorunu yok da ne bilim hem birinin işi görülür hem de beni rahat dürtüyo senin anlayacağinhttp://b1205.hizliresim.com/x/s/6m5n1.jpg
    panpiş sen yoksa kendi motorunla mı çalışıyorsun .... ayrıca sen biraz agresif kullanıyorsun ondan lastikler gitmeye başlamış..ben 10,000 deyim burada hakan diye bi arkadaş var, lastikleri yeni mi aldın diyo.. benim hedef 25,000 km bunları kullanmak.. yani seneye değişir anlıcan

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    eyvallah fatihim seninde kandilin mübarek olsun... pis salkano seni, çinli fason motorcu... çakma ybr ci
    iltifatların için teşekkürler abi teveccühünüz

tarla mı sürecez olum sen tarımla uğraşıyorsan o ayrı mevzu...
    abi dişli ama motoru yormuyor ben memnunum hem tarla sürerim hemde asvalta gezerim sizin lastiklerde yapabiliyor mu bunu

Fatih bu lastiklerin ıslak yol performansı ve virajlarda yol tutuşu nasıldır..

Anlaşıldı merkez
    abi virajlarda önceki kullandıklarıma göre konuşuyorum çok çok iyi ben kütahyadan alanyaya geldiğimde 300 km boyunca yolda yağmur yedim hiç sıkıntı çıkarmadı yollarda virajlara ıslakken bile 80-90 dalıyordum çok şükür memnunum
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iltifatların için teşekkürler abi teveccühünüz

abi dişli ama motoru yormuyor ben memnunum hem tarla sürerim hemde asvalta gezerim sizin lastiklerde yapabiliyor mu bunu

abi virajlarda önceki kullandıklarıma göre konuşuyorum çok çok iyi ben kütahyadan alanyaya geldiğimde 300 km boyunca yolda yağmur yedim hiç sıkıntı çıkarmadı yollarda virajlara ıslakken bile 80-90 dalıyordum çok şükür memnunum
    olum bu ismi fatih olanların özelliği mi ya, kötü malı övmek...
    şöyle anlatayım canım benim... küçük panpiş
    prellinin fabrikası burada... içeride çalışan birsürü arkadaşım var... burayı iyi oku..
    prelli hatalı lastik üreten ve ıskarta çıkaran en büyük fabrika.. kalite kontrol diye bişey yok... prelli almayın.... prelli almayın..

Motosikleti
    olum bu ismi fatih olanların özelliği mi ya, kötü malı övmek...
    şöyle anlatayım canım benim... küçük panpiş
    prellinin fabrikası burada... içeride çalışan birsürü arkadaşım var... burayı iyi oku..
    prelli hatalı lastik üreten ve ıskarta çıkaran en büyük fabrika.. kalite kontrol diye bişey yok... prelli almayın.... prelli almayın..
    abi ben övmem ki kullandığımı anlattım koray abi üstelik türk malı değil benim lastik brezilya malı made in brezil yazıyor üzerinde

ben kullandığımı söyledim isteyen istediğini alır :D bu arada abi sende michelincisin inkar etme

panpiş sen yoksa kendi motorunla mı çalışıyorsun .... ayrıca sen biraz agresif kullanıyorsun ondan lastikler gitmeye başlamış..ben 10,000 deyim burada hakan diye bi arkadaş var, lastikleri yeni mi aldın diyo.. benim hedef 25,000 km bunları kullanmak.. yani seneye değişir anlıcan
    ıstanbul burası adımımı evden atıyorum eve gidiş geliş 40 km moruk öğlen ve aksam kardeşin yanına kaçıyorum 25erden 50kmde o..etti mi sana 100 km..kafama göre çalışıyorum bazen müşterilere motorla gidiyorum onlarda alıştı zaten bazen mişibuşi lancer var onunla gidiyorum..lastikler 35bin devirir de ne bilim ben sıkıldım bu lastiklerden değiştiricem ya

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    abi ben övmem ki kullandığımı anlattım koray abi üstelik türk malı değil benim lastik brezilya malı made in brezil yazıyor üzerinde

ben kullandığımı söyledim isteyen istediğini alır :D bu arada abi sende michelincisin inkar etme
    ıstanbul burası adımımı evden atıyorum eve gidiş geliş 40 km moruk öğlen ve aksam kardeşin yanına kaçıyorum 25erden 50kmde o..etti mi sana 100 km..kafama göre çalışıyorum bazen müşterilere motorla gidiyorum onlarda alıştı zaten bazen mişibuşi lancer var onunla gidiyorum..lastikler 35bin devirir de ne bilim ben sıkıldım bu lastiklerden değiştiricem ya
    ikinizde bırakın ulem bu işleri... apaçi ler sizi...
    özellikle dürüm şu forumun yazı dilinde bilem 10 karakter var ama sende o bile yok.. yalan makinası.. ama sen gelmezsen ben gelirim rahat ol...

olum ben sana benzin desteği çıkabileyim sen geldiğin zaman öyle boş gelme at kuyrugu

Motosikleti
    Ybr 125 Esd
    Selam arkadaşlar hepinizin kandili mubarek olsun.. 400 km yi devirdik rodajı bitse tadından yenmez ama motor ısındıktan sonra vitesler çok sertleşiyo anlamadım ayaga kalkıp destekliyorum ben yağdan diye düşünüyorum motora koyduğumuz yağlamı yağlanıyor vites sizce..

kuşbakışı yaptım motora 22. kattan

¤°´¯`°¤ [COLOR="#ff3300"][B] [B] Bulunduğun Kıyıdan Ayrılmazsan Okyanusun Ötesindeki Adalara Asla Ulaşamazsın [/B] [/B][/COLOR] ¤°´¯`°¤

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    adem80 abi şu lastikler var bende çok memnunum tavsiye ederim taksitlede alabilirsin ben o yüzden almıştım 8 taksit peşin fiyatına

http://www.anesmotor.com/?urun-1385-...rka-Takim.html
    Hey dostum o lastikler ne kadar yakışıklı öyle? Tam aradığım lastik. Sayfayı kaydettim. En kısa zamanda inşallah.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ben o kadar yüksekten aşşağıya bakamam...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hey dostum o lastikler ne kadar yakışıklı öyle? Tam aradığım lastik. Sayfayı kaydettim. En kısa zamanda inşallah.
    beğendiğine sevindim her mevsim kullanılabilir bir lastik abi alırsan memnun kalacağına inanıyorum

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen abi bende bakamam yükseklik korkusu var

bu arada nasıl oldun abi durumun nasıl ağrı sızı hala varmı?

Motosikleti
    Ybr 125 Esd
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende resim çekmek için baktım bi baktım bina sanki baktığım yere gidiyo motor misali
    ¤°´¯`°¤ [COLOR="#ff3300"][B] [B] Bulunduğun Kıyıdan Ayrılmazsan Okyanusun Ötesindeki Adalara Asla Ulaşamazsın [/B] [/B][/COLOR] ¤°´¯`°¤

m3hm3tozc4n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 (2006)
    Pirelli'nin o kadar ıskarta lastik çıkarması kendimce iyi bir şey. Çünkü bu Pirelli'nin kalite kontrolünün iyi olduğu, en ufak bir hatada bile lastiği dışa çıkararak müşteriye daha iyi lastik daha sorunsuz lastik satmak istediğini gösterir bence.
    Yamaha Ybr 125 2006 Kırmızı 40.000 km

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    evet alkol ün sonu yok ama bende bırakmak zorunda kaldım.. ama eski resimlere bakıyorum....

neyse sağlık olsun bizde ayran içeriz...

Uploaded with ImageShack.us

Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iyiki bıraktın içmek hem sağlığına hemde cebine zarar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler