Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı 585858 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr 125 ler 1 lt benzinle kaç km yol yapar?
    42 km şehiriçi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eşinde çalışıyo heral bitek pazargününüz müsait galiba !
    evet abi şu sıralar öyle de yaz geldiğinde pazar müsait olmayabilir o sebeble biraz ona vakit ayırmam gerek ama hafta içi boş olduğum çok zaman oluyor gece gündüz fark etmeden...
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

585858 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1955 r25 Mz 1990 251 Honda cb 125 e
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    42 km şehiriçi
    eyvallah sağolasın

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Edirneden Merhaba. Siteye yeni üye oldum. Yeni bir YBR 125 kullanıcısıyım. 2012 model siyah bir YBR aldım ve daha 250 km ye yeni geliyorum. Kullanmaya başlayalı 10 gün oldu ve gerçekten çok zevkli bir motor. Daha önceden 1994 model PGO STAR 90 scooterim vardı ki hâla duruyor ama hem çok yakıyor hem de parçası hiç yok diye ve de bir arkadaşın 2007 yılından beri kullandığı YBR 125 in önerilerine dayanarak gittim bende bu cihazı aldım. Gayet memnunum. İyi ve uzun yıllar kullanabileceğimi düşündüğüm bir motosiklet aldığımı düşünüyorum. Fakat arkadaşımın motoruna bindiğimde vitesleri çok rahat geçiyor. şıkır şıkır geçirebiliyorsunuz ama benim motorda daha takır tukur ve biraz da sert geçiyor vitesler. Sanırım Daha çok yeni diye böyle. arkadaşın ki 25000 km de benimki daha 250 km olmadı sanırım zamanla düzene girecektir.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı ilker271 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Edirneden Merhaba. Siteye yeni üye oldum. Yeni bir YBR 125 kullanıcısıyım. 2012 model siyah bir YBR aldım ve daha 250 km ye yeni geliyorum. Kullanmaya başlayalı 10 gün oldu ve gerçekten çok zevkli bir motor. Daha önceden 1994 model PGO STAR 90 scooterim vardı ki hâla duruyor ama hem çok yakıyor hem de parçası hiç yok diye ve de bir arkadaşın 2007 yılından beri kullandığı YBR 125 in önerilerine dayanarak gittim bende bu cihazı aldım. Gayet memnunum. İyi ve uzun yıllar kullanabileceğimi düşündüğüm bir motosiklet aldığımı düşünüyorum. Fakat arkadaşımın motoruna bindiğimde vitesleri çok rahat geçiyor. şıkır şıkır geçirebiliyorsunuz ama benim motorda daha takır tukur ve biraz da sert geçiyor vitesler. Sanırım Daha çok yeni diye böyle. arkadaşın ki 25000 km de benimki daha 250 km olmadı sanırım zamanla düzene girecektir.
    hoş geldiniz hayırlı olsun güle güle kullanın motorunuzu evet dediğniz gibi yeni olduğundan dolayı sert girer daha motor rodaj döneminde zaten rodajın anlamı motor parçalarının bir birine alışmasıdır daha vites kutusundaki dişliler bir birlerine alışacak 2-3 bin km den sonra rahatlar
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    dürümdöner uçuyor fatihim napıyon tosunum

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:36 ----------

sinan08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 150 ns cb 500 f 2018

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:36 ----------

http://f1204.hizliresim.com/w/n/4nnuv.jpg
    Egzozdaki karbonu sökmüşün dürümdöner hayırdır? yeni projelermi var yoksa

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11

aha bir tayyipçi daha üşenmemiş motorada çarşaf giydirmiş pes beya....

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:18 ----------

Alıntı ilker271 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun arkadaşım motorun o öyle bir motorki hor kullanmazsan torununda kullanır bu arada bir aksilik olmazsa pazargünü edirnedeyiz bizi karşılarsın artık hem tanışmış oluruz hemde sohbet ederiz
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Muhabbetin dibine vurmussunuz gene :D. Ben de 2 günde 15 saat iş 8 saat okul yardiriyorum :D. Keşke yakın olsaydım da ben de gelseydim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı sinan08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Egzozdaki karbonu sökmüşün dürümdöner hayırdır? yeni projelermi var yoksa
    bi kaç birsey var düşündüğüm ondan söktüm

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:32 ----------

ihtiyar depo kılıfını söküp çamaşır makinesıne attım yağmurlar tamamen bitince geri takarım çizilmesın diye çarşaf çektim

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    bi kaç birsey var düşündüğüm ondan söktüm

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:32 ----------

ihtiyar depo kılıfını söküp çamaşır makinesıne attım yağmurlar tamamen bitince geri takarım çizilmesın diye çarşaf çektim
    haaaa acaba bunlarda hatunlara çizilmesin diyemi çarşaf giydiriyorlar aceba
    Maxi97 keşke olsanda katılsan ama kısmet meselesi motorlar yaygınlaşıyo kim bilir sende kafa dengi bir gurup kurarsın kısmetse...

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:41 ----------

arkadaşlar önemli yakın çevrenize iletin ben Bim den aldığım yoğurda baktım (6) numara çıktı bunlar KANSEROJEN Maddeler
    1. PET veya PETE Polietilen içerir: Genelde su, iki litrelik alkolsüz
    içecekler ve yağların konduğu pet şişelerde kullanılır. Cam gibi
    şeffaftır. Zararsızdır.

2. HDPE Yüksek yoğunluklu polietilen: Deterjan ambalajları ve pet süt
    şişesinde bulunur. Zararsızdır.

3. PVC Polivinil klorid: Streç folyo, dış mekanda kullanılan eşyalar,
    plastik pipo, zemin malzemesi, duş perdeleri, şeffaf ve kabartmalı
    plastik ambalajlarda kullanılır. Zararlıdır!

4. LDPE Az yoğunluklu polietilen: Kuru temizleme ve çöp torbaları,
    yemek saklama kaplarında bulunur. Zararsızdır.

5. PP Poliproplen: Şişe kapakları, içecek kamışları, biberon, yoğurt
    kaplarında vardır. Zararsızdır.

6. PS Polistiren: Yemiş paketleri, plastik bardak-tabak, markette etin
    satıldığı köpük tabak, hazır paket fast food ürünlerdedir. Zararlıdır.

7. DİĞER: Bunlar birden altıya kadar kullanılan plastiklerin dışında
    kalanlardır. Yemek saklama kapları ve bazı pet şişelerde bulunur.
    Zararlıdır.
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    dürüm deponun uzerındekı kılıf degıl her halde dmi ?

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dürüm deponun uzerındekı kılıf degıl her halde dmi ?
    yukarıya doğru okumuyormusun !!! dürüm hatuna çarşaf giydirmişş

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Depo kılıfı dikiş deliklerinden su alıyor içeri yağmurda ya da yıkattiğim zamanlar ona bi çözüm bulup takıcam geri kılıfı..bu arada playboy tavşanı sen hani metzelerin resmini atacaktın anlatacaktın bu lastik söyle böyle diye yalan oldu ellaaam?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:22 ----------

ihtiyar sendeki su küçük amfi devresini de bana ver de düz hesap ben sana 10 litrelik büyük mavi su damacanalarinda bi güzellik yapayım..inan motorla dolaşırken canım çok sıkılıyor müzik dinlemek istiyorum yahu bi yerde buldum süper bi mini set öyle dandiklerden de değil hem de ama çok uzak taa gaziosmanpaşa mahallesınde kim gidecek oraya kada

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Abi yazıcıoğluna git. Orada 3 5 lira. Bende tek 16lik kenwood hoparlör var. 100 le giderken kaskla ve kulak tipaciyla bile on numara ses Veriyor. Videolarimda görebilirsin.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    vaktim yok be maximum olsa ben kol gibi poineer amfi alıp bağlarım motora ben işten çıktığımda kapanmış oluyor heryer..cumartesi bile kapanmış oluyor heryer ben çıkana kadar.. urun.gittigidiyor.com/elektronik/philips-sba-1700-portatif-speaker-hoparlor-3-5mm-51915251 yoksa ya bunu ya da bunu alıp takıcam motora 2 tane de nokia hoparlörümu bağlarım nasıl olsa bu zıkkımlarin kendi amfileri var hem de pilli bunlar http://www.itechnews.net/wp-content/...ker-system.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:17 ----------

şeytan diyo bluetoothlu hoparlörü var creativein git onu al kablo ile hiç uğraşma http://www.bimeks.com.tr/urun/116038...-hoparlor.aspx

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yukarıya doğru okumuyormusun !!! dürüm hatuna çarşaf giydirmişş
    yok kardes okumuyorum malum cok faazla zamanım olamıyor.

Depo kılıfı dikiş deliklerinden su alıyor içeri yağmurda ya da yıkattiğim zamanlar ona bi çözüm bulup takıcam geri kılıfı..bu arada playboy tavşanı sen hani metzelerin resmini atacaktın anlatacaktın bu lastik söyle böyle diye yalan oldu ellaaam?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:22 ----------

ihtiyar sendeki su küçük amfi devresini de bana ver de düz hesap ben sana 10 litrelik büyük mavi su damacanalarinda bi güzellik yapayım..inan motorla dolaşırken canım çok sıkılıyor müzik dinlemek istiyorum yahu bi yerde buldum süper bi mini set öyle dandiklerden de değil hem de ama çok uzak taa gaziosmanpaşa mahallesınde kim gidecek oraya kada
    dostum wallahı metzeller olayını unutmusdum ıyıkı aklıma getırdın bu aksam eve gecınce hemen konuyla ılgılı bılgılerı yazcam . bu arada nıckımdekı play'ın playboyla alakası yok =))))

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.

iyiyim abi hamdolsun şimdiden plan yapıyorum karadeniz turu için sen nasılsın
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    ybr 125
    abilerim dun sabah istanbuldan cıktım askamustu fethiyedeydim 800 km gelmisim ruzgar karsıdan estikce motora benzini yaktırdı :( sag salim geldim ya sukur bu arada istanbula döndüümde sizinle bir geziye katılıp sizle tanısmak istiyorum bu internet olayını pek bezeremiyorum yanlıslarımdan belkide bana kızıyosunuz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler