Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı sonhayat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sorulara cevap veren herkese teşekkürler......

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:24 ----------

Bu YBR'de yağ filtresi yok mu gerçekten ??? (MUhtemel bir FIRÇA'da bu soruya gelecek ama ne Yapalım merak ettim )
    bu başlığı ilk sayfadan başlasan 2 saatte komple tararsin bir çok yerde de cevabı var

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:30 ----------

ihtiyar bu haftasonu var mı planın benım bi yerlere kaçmam lazım 18 litre benzinim var acaba bi edirne yapıp gelsem mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı süloasi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ybr 125 in ön amortisör ünü söktüm ama mili sökemiyorum nasıl sökülüyor anlayan varsa yardımcı olsun
    en altta aliyen vida var onu sökmen lazım tam ortada

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:33 ----------

Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu başlığı ilk sayfadan başlasan 2 saatte komple tararsin bir çok yerde de cevabı var

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:30 ----------

ihtiyar bu haftasonu var mı planın benım bi yerlere kaçmam lazım 18 litre benzinim var acaba bi edirne yapıp gelsem mi?
    henüz bizim gençlerden bi yorum gelmedi hafta sonu ile ilgili belki bende gelirim edirneye hem benzini almış olurum
    Bu YBR'de yağ filtresi yok mu gerçekten ??? (MUhtemel bir FIRÇA'da bu soruya gelecek ama ne Yapalım merak ettim ) bu soru içinde fırça atacak değiliz bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    ihtiyar kardeşimın doğum günü var o işten yırtmam lazım yoksa kötü olacak iş hersey bana kaçacak bakalım bi haftasonu olsun en kötü burdan yazarım ihtiyar hazır ol diye kaçarız bi yerlere

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    adi ekmek arası ulen insan bizi de davet eder

---------- Post added at 18:37 ---------- Previous post was at 18:34 ----------

Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım kimse cevap yazmadı demeyesin diye yazıyorum ilk önce soru sorarken motorunun senesini ve kilometresini yazmalısınki bizde sana verdiğimiz cevapları isabetli kılalım gelelim cevaba başıma geldiği için acaba mı? diye yazıyorum eğer motorum kışı dışarda geçirdiyse ve senesi kilometresi yüksek ise fren merkezinin fren pabuçlarına basan piston diplerinde paslanma oluşuyor ve frene bastığında pistonlar ileri gidiyor ama yeteri kadar geri gelmediği için pabuçları ayıramıyor ve sürtme başlıyor çözüm ise fren merkezini söküyosun yerinden ve pabuçları çıkarıyorsun WD40 ın varsa onla yoksa herhangi bir yağ ile fren pistonlarının dibini yağlıyorsun ve frene basıyorsun ve pistonları sona kadar çıkarı yorsun yine yağlıyorsun ve ayarlı bense ile pistonları geri sokuyorsun ve bu işlemi 7-8 kere tekrarlıyorsun zaten ilk bir iki seferden sonra yumuşadığını hissedersin sonra topluyorsun artık frene bastığında merkez pistonu geri çekebileceğinden sürtme ortadan kalkıyor kolay gelsin inşallah sorunun budur ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:24 ----------

ya sorma nedir bu erkek milletinin bu uçkur belası ne geliyosa başımıza zaten beynimizn bacak arsında olmasından geliyo herkez eşitlik eşitlik diye biyerlerini yırtıyo iş eşitliğe gelince ezilen yine erkekler işin komiği bunu bile farkına varamıyorlar dönün şöyle en eskilere gidin erkek avcı dışarda kadın işçi evinde bu kadar basit

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:28 ----------

o zaman eyvallah güzel olur kolay gelsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:31 ----------

bakarsın allah kısmet ederse yanlız bırakmam seni !
    şenol abi inş işlerin uyar da senle şöyle keyif yapa yapa gideriz sonra bi topik açarız bekar bekar gezdik diye
    veya evliler de gezebilir
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    hani daha önceleri boyum şukadar acaba motorda komik dururmuyun diye yazanlar vardı ya bu resim size ithaf edilmiştir
    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

alyen boş dönüyor

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ihtiyar kardeşimın doğum günü var o işten yırtmam lazım yoksa kötü olacak iş hersey bana kaçacak bakalım bi haftasonu olsun en kötü burdan yazarım ihtiyar hazır ol diye kaçarız bi yerlere
    tamam ben hazırım bizim gençlerden bi haber yok henüz
    gel buyur bizim kapımız herkeze açık kimileri gibi geliyorum gidiyorum yok orası olmadı burası yok vazgeçtim şuraya gidelim demiyoruz anlıyan anladı heral!

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:40 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Post added at 18:37 ---------- Previous post was at 18:34 ----------

şenol abi inş işlerin uyar da senle şöyle keyif yapa yapa gideriz sonra bi topik açarız bekar bekar gezdik diye
    veya evliler de gezebilir
    he vallaha kısmet işte ben uyar oğluyum ama kimsenin 1sn sonrasına senedi yok allah kısmet ederse diyelim .aslında ben busene hiç gitmediğim için bir karadeniz turu arıyorum ama bakalım önmüzde ay çok orayada gideriz öbür tarafada

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    abi bende karadeniz e gitmek istiyorum ama işler her sene 1 rota ya uyuyor oraya da seneye giderim heral kısmet olursa

Alyen borç dönüyor içerde başka vida varmı acaba

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    motorsiklet camiası çok güzel resimler ve videolar var izleyin derim ...https://www.facebook.com/MotorsikletHayranlari

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:45 ----------

Alıntı süloasi adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Alyen borç dönüyor içerde başka vida varmı acaba
    alyen mi boş dönüyor yoksa yerine mi uymadı kullandığınız alyen çünkü boş dönmemesi lazım o vidayı sökünce yağ boşalıyo çünkü içindeki!!!!

alyen vida boş dönüyor 8 lik alyen tutuyor zaten

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    pelùş ihtiyar bana 30 km uzakta kafaya esti mi alo dedim mi çıkıyo yola 15 dk sona buluşuyoruz sen burda olsan o zaman süper olurdu hem gelecem dedin de gelme mi dedik

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    durmuş yol 200 km uzak olmasa bende gelirdim ama işte mesafe uzak
    birde o köprü muhabbeti var kaç para dır para nereye verilir hiç bilmiyorum aslında bilmek te istemiyorum

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    para para diye öldün ...... Para puşta yakışır olum

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    durmuş yol 200 km uzak olmasa bende gelirdim ama işte mesafe uzak
    birde o köprü muhabbeti var kaç para dır para nereye verilir hiç bilmiyorum aslında bilmek te istemiyorum
    hahahahahahahahahahaa dayanamadı geldi seninki fatih dönüşte arabalıyla geçeriz 4,5 tl yeterki sen gel

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:09 ----------

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    para para diye öldün ...... Para puşta yakışır olum
    oooooooooooo hanımköylü panpiş sen yaşıyormusun edirne yapıyoruz hafta sonu haberin olsun izin alabilirsen gelllll

585858 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1955 r25 Mz 1990 251 Honda cb 125 e
    ybr 125 ler 1 lt benzinle kaç km yol yapar?

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hahahahahahahahahahaa dayanamadı geldi seninki fatih dönüşte arabalıyla geçeriz 4,5 tl yeterki sen gel

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:09 ----------

oooooooooooo hanımköylü panpiş sen yaşıyormusun edirne yapıyoruz hafta sonu haberin olsun izin alabilirsen gelllll
    abi sanki koray a laf soktun gibi me geldi

koray canım ben senin gibi bekar değilim eğer bekar olsam inan senin 10 katın kadar gezerdim hemde sevgilimden izin almadan

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Fatih pazar eşme yapalımmı !!!!!

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatih pazar eşme yapalımmı !!!!!
    aga ben pazar eşimle takılacağım ama istersen önümüzde ki hafta içi koray bize balık ısmarlasın...hemde eşme de hemde ızgara

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    aga ben pazar eşimle takılacağım ama istersen önümüzde ki hafta içi koray bize balık ısmarlasın...hemde eşme de hemde ızgara
    eşinde çalışıyo heral bitek pazargününüz müsait galiba !

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler