Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Millet aranızda vites geçişleri kemikleşen varmı Öyle böyle diil çatara çutara Sanırsın litrelik makina
    Şaka bi yanada 2 ye çekerken çat diye giriyor her seferinde 1 de düşük de yüksek de tutsam deviri fark yok aslında hoşuma gidiyor böyle çat diye girince oyhş amma lakin ki şanzımanı elime alcam gibi hissediyorum o kadar kaliteli yağlar magnatecler dayadım yumuşatamadım bunu
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı psyche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Millet aranızda vites geçişleri kemikleşen varmı Öyle böyle diil çatara çutara Sanırsın litrelik makina
    Şaka bi yanada 2 ye çekerken çat diye giriyor her seferinde 1 de düşük de yüksek de tutsam deviri fark yok aslında hoşuma gidiyor böyle çat diye girince oyhş amma lakin ki şanzımanı elime alcam gibi hissediyorum o kadar kaliteli yağlar magnatecler dayadım yumuşatamadım bunu
    carlos bence bi baktır şanzımanı eline almak pek hoşuna gitmeyebilir
    eğer motosikletine castrol magnetec 20 40 veya 20 50 yağ koyuyorsan motoru bile kucağına almak içten bile değil...

---------- Post added at 00:17 ---------- Previous post was at 00:15 ----------

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka aynı dert bendede var ya...
    motoru kıskanıyo hatun
    yıkamaya bile götüremiyom
    tüüüühhhhhh kılıbık koray zaten sen le kanka olduğum güne tüküreyim
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    [QUOTE=F54;2652527]carlos bence bi baktır şanzımanı eline almak pek hoşuna gitmeyebilir
    eğer motosikletine castrol magnetec 20 40 veya 20 50 yağ koyuyorsan motoru bile kucağına almak içten bile değil...[COLOR="Silver"]

Aynen usta bi arkadaş verdi iyi sağlam yağ al dene diye bende baktım 10-40 benzinli diyince dayadım tabi,meğer otomobillere has bir yağmış yarın bir koşu değiştireyim bunu,bende diyorum 1000 km yaptım niye bu yağ kararmıyor hep sarı kalıyor vay magnatec şanzımanı krankı elimize verecekmiş habersiz.
    Bu arada nasıl bir motorsa kızartma yağı koysan gidiyor yok demiyor
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    [QUOTE=psyche;2652587]
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    carlos bence bi baktır şanzımanı eline almak pek hoşuna gitmeyebilir
    eğer motosikletine castrol magnetec 20 40 veya 20 50 yağ koyuyorsan motoru bile kucağına almak içten bile değil...[COLOR="Silver"]

Aynen usta bi arkadaş verdi iyi sağlam yağ al dene diye bende baktım 10-40 benzinli diyince dayadım tabi,meğer otomobillere has bir yağmış yarın bir koşu değiştireyim bunu,bende diyorum 1000 km yaptım niye bu yağ kararmıyor hep sarı kalıyor vay magnatec şanzımanı krankı elimize verecekmiş habersiz.
    Bu arada nasıl bir motorsa kızartma yağı koysan gidiyor yok demiyor
    ybr öyledir sen o yağ ile 5000 km de yapsan sana gitmem demez fakat her zaman o yağı koyarsan ne yi kucaklayacağın belli olmaz

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    [QUOTE=F54;2652594]
    Alıntı psyche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr öyledir sen o yağ ile 5000 km de yapsan sana gitmem demez fakat her zaman o yağı koyarsan ne yi kucaklayacağın belli olmaz
    abi ben araba yağı koyuyorum motora 10/40 (marka ne olursa olsun farketmez ucuz olsun yeter) şimdi motorun işi bitti mi
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    günaydın benim motürün ön diskte hafif sürtme motosikleti elimle yiterken belli oluyo yolda ses falan gelmiyor var ne yapmam lazım buna

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    günaydın arkadaşlar

Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben üzerindekı lastikleri motoru teslim almadan değiştireni baydar motorda gördüm ama nasıl bi anlaşma yaptılar bilmiyorum..ayrıca ankara içinde o lastikler senı çok zor duruma sokmaz bunu da söyleyebilirim..sen motor almaya gidecegin gün bana özelden mesaj at ben ahmet baydari (ankara bayi sahibi) arattirirım..koruma demiri hediye ederler..evrakları kendin çıkaracaksan motoru alınca yine mesaj at sigortacı bi ablam var gönderirim evraklarin tümünü hazırlar sana da yapacaklarını tek tek anlatır gidip emniyetten halledersın işlerini

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:40 ----------

bide baydari ara bi sor bakalım elinde motor var mı istediğin rengi var mı?
    Abi sen Ankaralı mısın? Allah gönder di valla neredeyse motorun rodajını da yaptırıp bana teslim ettireceksin ... Size rahatsızlık vermezsem aramak isterim zira bu işleri kazık yemeden yapmak iyi olur... Renk olarak Mavi almak niyetindeyim ama bazen kırmızı da aklımdan geçmiyor değil... 2 hafta önce var dı bu renkler ama ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:42 ----------

[QUOTE=ghostcorc;2651967]evet doğrudur ümraniye yıldızlardan aldım ben şuan zannedersem 4190 tl fiyatı gelirsen haberim olsun firma sahibi kadir abi tanıdık yardımcı olurum ama tabii nereden yazdığını bilmediğim için rodajda geri dönmen hakkında yardımcı olamayacağım yakın olsan yardımcı olurdum ama memleketini yazmamışın [COLOR="Silver"]

Abi ben Ankaradayım... İlginiz için teşşekkürler...Fiyatlarda çok indirim olmuyormuş anladığım...Bu durumda başka il macerasına girmeden Ankaradan DÜRÜMDÖNER BEYEFENDİNİN yardımlarıyla alacağım İnşaalah....

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:46 ----------

Rodaj konusunda internette binlerce söylem okudum ve hepsi içinde çelişkiler var ve profosyoneller tarafından yapılmış bir tarif bulamadım. Özellkle sıfır motosiklette yağ ve yağ filtresi değişimi ne zaman olmalı konusunda...

Önceki sayfalarda Ramazan Bey yağ erken ve sık değişmeli demiştir. YAnlış hatırlamıyorsan 250 km 500 km 750 km 1000 Km (5-6 gün oldu okuyalı) yağ ve filtre değiştirilmesi gerekir demişti.

CB 125 e başlığı altında eğitmen olan bir arkadaşta RODAJ yağının özel bir yağ olduğunu ve kitaptıkçıkta 1000 km deniyorsa 1000 km den önce değişmemesi gerektiği yazıyordu.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...mmuter-31.html

Her iki yorumda da rodaj sırasında aşınmadan bahsedilerek birinde sık değiştirilerek bunun önüne geçilmesi önerilirken diğerinde rodaj yağının özel olduğu belirtilirek kitapçıkta yazan süreden önce değişmemesi gerektiği yazılmış...
    Bu tezleri dinleyince motorda aşınma olduğu kesin şayet rodaj yağı da özelse BENCE yağ filtresi 250-500-750-1000 de değişmeli AMA rodaj YAĞI değiştirilmemeli

Kafam karıştı yağ ve filtre konusunda...??? Yardımlarınızı bekliyorum....

[QUOTE=sonhayat;2652720]Abi sen Ankaralı mısın? Allah gönder di valla neredeyse motorun rodajını da yaptırıp bana teslim ettireceksin ... Size rahatsızlık vermezsem aramak isterim zira bu işleri kazık yemeden yapmak iyi olur... Renk olarak Mavi almak niyetindeyim ama bazen kırmızı da aklımdan geçmiyor değil... 2 hafta önce var dı bu renkler ama ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:42 ----------

Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet doğrudur ümraniye yıldızlardan aldım ben şuan zannedersem 4190 tl fiyatı gelirsen haberim olsun firma sahibi kadir abi tanıdık yardımcı olurum ama tabii nereden yazdığını bilmediğim için rodajda geri dönmen hakkında yardımcı olamayacağım yakın olsan yardımcı olurdum ama memleketini yazmamışın [COLOR="Silver"]

Abi ben Ankaradayım... İlginiz için teşşekkürler...Fiyatlarda çok indirim olmuyormuş anladığım...Bu durumda başka il macerasına girmeden Ankaradan DÜRÜMDÖNER BEYEFENDİNİN yardımlarıyla alacağım İnşaalah....

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:46 ----------

Rodaj konusunda internette binlerce söylem okudum ve hepsi içinde çelişkiler var ve profosyoneller tarafından yapılmış bir tarif bulamadım. Özellkle sıfır motosiklette yağ ve yağ filtresi değişimi ne zaman olmalı konusunda...

Önceki sayfalarda Ramazan Bey yağ erken ve sık değişmeli demiştir. YAnlış hatırlamıyorsan 250 km 500 km 750 km 1000 Km (5-6 gün oldu okuyalı) yağ ve filtre değiştirilmesi gerekir demişti.

CB 125 e başlığı altında eğitmen olan bir arkadaşta RODAJ yağının özel bir yağ olduğunu ve kitaptıkçıkta 1000 km deniyorsa 1000 km den önce değişmemesi gerektiği yazıyordu.

Her iki yorumda da rodaj sırasında aşınmadan bahsedilerek birinde sık değiştirilerek bunun önüne geçilmesi önerilirken diğerinde rodaj yağının özel olduğu belirtilirek kitapçıkta yazan süreden önce değişmemesi gerektiği yazılmış...
    Bu tezleri dinleyince motorda aşınma olduğu kesin şayet rodaj yağı da özelse BENCE yağ filtresi 250-500-750-1000 de değişmeli AMA rodaj YAĞI değiştirilmemeli

1000 km de değiştir yağı yüksek devir çevirme hiçbirşey olmaz bende çok taktım bu rodaj olayına sonra düşündüm tam 1000 km ye gelince ilahi bir güç motora müdahale mi ediyor yok peki rodaj neden 1000 km de bitiyor ondan sonra istediğin kadar basabiliyorsun belki parçaların birbirine tam alışması 1500 km yi bulacak bunlara cevap bulamadığım için kitapçıkta yazan rodajı uyguluyorum

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    [QUOTE=sonhayat;2652720]Abi sen Ankaralı mısın? Allah gönder di valla neredeyse motorun rodajını da yaptırıp bana teslim ettireceksin ... Size rahatsızlık vermezsem aramak isterim zira bu işleri kazık yemeden yapmak iyi olur... Renk olarak Mavi almak niyetindeyim ama bazen kırmızı da aklımdan geçmiyor değil... 2 hafta önce var dı bu renkler ama ...

evet doğrudur ümraniye yıldızlardan aldım ben şuan zannedersem 4190 tl fiyatı gelirsen haberim olsun firma sahibi kadir abi tanıdık yardımcı olurum ama tabii nereden yazdığını bilmediğim için rodajda geri dönmen hakkında yardımcı olamayacağım yakın olsan yardımcı olurdum ama memleketini yazmamışın [COLOR="Silver"]

arkadaşım ybr de malesef yağ filtresi adında değiştirebileceğin bi parça yok ancak debriaj balatasını değişirsen oda o zaman değişiyor benden demesi ama bence değişip değişmemesi pek birşey fark etmiyor

günaydın beyler...

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Arkadaşlar siz hastamısınız ya allah kaza bela vermesin hayırlısıyla motoru bir alayım diyeceğinize kendi kendinize kaşınıyosunuz ya daha öncede bu konuyu irdeledik kitabında ne yazıyorsa o başka tartışma yok aynen yazıyorum kitaptan birdaha da bu konuyu açmayın motoryağı değişimi: 1000Km,6000Km,12000Km,18000Km,24000Km de biryani servis şöyle uyguluyo 1000Km de yağ değişiyo sonra 3000de geleceksin diyo sonra 6000 de geleceksin diyo sonrasıda 6000 Kmde bir kitapta böyle yazıyo ama bu yamalub için geçerli 3000de bir değiştirmeniz yeterli başka yağları
    gelelim rodaja 0-150Kmmotorsikleti 5000devir üzerinde uzunsüre kullanmaktan kaçının ,her 1 saatlik sürüşte 5ile10 dakka motoru dilendirin ,150-500Km motosikleti 6000 devir üzerinde uzun süreli kullanmaktan kaçının vites değişimleri sırasında motor devrini arzu ettiğiniz şekilde arttırın asla tam gaz kullanmayın ,500-1000Km uzun süre tam gaz sürmeyin motorsikleti 7500 devirin üzerinde uzun süre kullanmayın DİKKAT:1000Km sürüşten sonra motoryağı deştirilmelidir.1000Km ve sonrası motorsiklet normal kullanıla bilir
    motor alıştırma (rodaj) dönemi:ilk 1000 Km yeni motorun performansı ve ömürü için en önemli dönemdir,motor daha yeni olduğundan aşırı zorlanmamalıdır bu evrede motorun parçaları sürtünme nedeniyle çapaklardan arınır ve çalışma boşlukları bir düzene girer, Bu dönemde aşırı devirden uzun süreli tam gazla sürüşten ve motorun aşırı ısınmasına neden olan durumlardan kaçınılmalıdır benden bu kadar üşenmedim oturdum kitaptan aynen yazdım oturun topiği başından bu yana kadar okuyun motorun bir sorunu varmı kimse birşey yazmışmı inceleyin ondan sonrada çenenizi kapatın yeterya okumadan etmeden ağzı olan konuşuyo sinirlendirmeyin adamı heeaaaayyytttt dağıtırımha topiği.....cidden daha öncede rodajı yazdık yağlamayı yazdık ama bizede acıyın ikide birde aynı konuları oturup bilgisayar başında yazmayı bırakın bakın 1552 sayfa olmuş hangi sayfada yazdıydık kopyala yapıştır yapalım demek bile saatlerimizi alabiliyor !!!
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    merhaba herkese..benim motora arka çamurluk yapma gibi bi düşüncem var..biraz bmw motorların çamurlugundan ilham alarak aklıma geldi..
    kendi mh topiginde paylaştım ..sizlerede danışmak isterim sizce nasıl olur...
    motora herhangi bir işlem yapmayacam sadece somunla sabitleyecem.
    eger buraya yazmakla yanlış bi davranış yaptıysam simdiden özür dilerim
    resim olarak düşündügümü çizdim..

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen ramo, nasıl olacak bu işler...
    çözen erkek yok henüz ama motor benim tek aşkım ..

ekmek arası çok dertlisin olum... buralarda olsun sana bi büyük açardım
    ben çözdüm o sorunu hahaha vurdum kapıyı çıktım geldim anamın evine 2007 den beri kafam rahat ne karışanım var ne görüşenim en iyisini avrupalılar yapıyo nikahda neymiş beraber yaşıyorlar o zaman kıllıkta yapamıyo karı milleti nasılsa ortada bağ yok bırakır giderdiye

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:09 ----------

Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba herkese..benim motora arka çamurluk yapma gibi bi düşüncem var..biraz bmw motorların çamurlugundan ilham alarak aklıma geldi..
    kendi mh topiginde paylaştım ..sizlerede danışmak isterim sizce nasıl olur...
    motora herhangi bir işlem yapmayacam sadece somunla sabitleyecem.
    eger buraya yazmakla yanlış bi davranış yaptıysam simdiden özür dilerim
    resim olarak düşündügümü çizdim..
    http://f1204.hizliresim.com/w/m/4mh2w.jpg
    Arkadaşım güzel bir düşünce ama düşüncede güzel uygulamaya gelince o çamurluklar o motorlarda çamurluk olmadığı için uygulanıyor çamur gelmesin diye sende çamurluk var zaten ha arkamdan gelene çamur ve su sıçramasın diye bir düşüncen varsa o başka !

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:12 ----------

Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yoo, sevenini denk getirmek lazım. şans işi. hatta "sen önce kullanmayı öğret sonra diğer motoru ben alayım, senle yarışalım" diyor .
    Aslanım dedikya sen çooooookkkkkkkkkkkkkkk sanşlı bir istisnasın
    maxi97 bunu beğendi.
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    ben çözdüm o sorunu hahaha vurdum kapıyı çıktım geldim anamın evine 2007 den beri kafam rahat ne karışanım var ne görüşenim en iyisini avrupalılar yapıyo nikahda neymiş beraber yaşıyorlar o zaman kıllıkta yapamıyo karı milleti nasılsa ortada bağ yok bırakır giderdiye

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:09 ----------

Arkadaşım güzel bir düşünce ama düşüncede güzel uygulamaya gelince o çamurluklar o motorlarda çamurluk olmadığı için uygulanıyor çamur gelmesin diye sende çamurluk var zaten ha arkamdan gelene çamur ve su sıçramasın diye bir düşüncen varsa o başka !
    çamurluk var ama.arka tekerden sıçrayan çamur topcaseye kadar geliyo..
    onun için düsünmüstüm..
    eger yapabilirsem yakın zamanda yapmayı düsünüyorum.

Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın benim motürün ön diskte hafif sürtme motosikleti elimle yiterken belli oluyo yolda ses falan gelmiyor var ne yapmam lazım buna
    cevap yok mu ya ne yapayım servise götürüp değiştitititireyim mi var mı başka yolu

Motosikleti
    crf 1000L + dio

şenol abi şimdi ki gençler böyle işte sen kendin daha iyi görüyorsun vay anasını çarşı da gezerken görüyorum adamın 1 elinde çiçek diğer elinde ise hatunun çantası
    ne biçim kılıbıklar var yani
    ama bizim arkadaşlar daha manita kızacak diye motosiklete binemiyorlar ulen arkadaş bana eşim karışmıyor karış sa biliyor çemkireceğimi herkezin bi hayat tarzı hobileri zevkleri var ne yani evlendik diye kendi kişilimizden mi vazgeçelim
    bende arada gider yapıyorum eğer zamparalık yapmıyorsam kumar oynamıyorsam hanım bana karışamaz bir kelime edemez ama evliliğe aykırı bi hareket yapmadığım için bana karışmaz..
    inş yaz sonu ege turuna çıkıyorum hemde tek başıma bizim elemanlar evlensin bırak yanlız tura çıkmayı mt ye giremez bu gidişle
    bu arkadaşlar dizginleri kaptırmışlar bi kere allah kurtarsın diyorum

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    arkadaşım kimse cevap yazmadı demeyesin diye yazıyorum ilk önce soru sorarken motorunun senesini ve kilometresini yazmalısınki bizde sana verdiğimiz cevapları isabetli kılalım gelelim cevaba başıma geldiği için acaba mı? diye yazıyorum eğer motorum kışı dışarda geçirdiyse ve senesi kilometresi yüksek ise fren merkezinin fren pabuçlarına basan piston diplerinde paslanma oluşuyor ve frene bastığında pistonlar ileri gidiyor ama yeteri kadar geri gelmediği için pabuçları ayıramıyor ve sürtme başlıyor çözüm ise fren merkezini söküyosun yerinden ve pabuçları çıkarıyorsun WD40 ın varsa onla yoksa herhangi bir yağ ile fren pistonlarının dibini yağlıyorsun ve frene basıyorsun ve pistonları sona kadar çıkarı yorsun yine yağlıyorsun ve ayarlı bense ile pistonları geri sokuyorsun ve bu işlemi 7-8 kere tekrarlıyorsun zaten ilk bir iki seferden sonra yumuşadığını hissedersin sonra topluyorsun artık frene bastığında merkez pistonu geri çekebileceğinden sürtme ortadan kalkıyor kolay gelsin inşallah sorunun budur ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:24 ----------

şenol abi şimdi ki gençler böyle işte sen kendin daha iyi görüyorsun vay anasını çarşı da gezerken görüyorum adamın 1 elinde çiçek diğer elinde ise hatunun çantası
    ama bizim arkadaşlar daha manita kızacak diye motosiklete binemiyorlar ulen arkadaş bana eşim karışmıyor karış sa biliyor çemkireceğimi herkezin bi hayat tarzı hobileri zevkleri var ne yani evlendik diye kendi kişilimizden mi vazgeçelim
    bende arada gider yapıyorum eğer zamparalık yapmıyorsam kumar oynamıyorsam hanım bana karışamaz bir kelime edemez ama evliliğe aykırı bi hareket yapmadığım için bana karışmaz..
    inş yaz sonu ege turuna çıkıyorum hemde tek başıma bizim elemanlar evlensin bırak yanlız tura çıkmayı mt ye giremez bu gidişle
    ya sorma nedir bu erkek milletinin bu uçkur belası ne geliyosa başımıza zaten beynimizn bacak arsında olmasından geliyo herkez eşitlik eşitlik diye biyerlerini yırtıyo iş eşitliğe gelince ezilen yine erkekler işin komiği bunu bile farkına varamıyorlar dönün şöyle en eskilere gidin erkek avcı dışarda kadın işçi evinde bu kadar basit

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:28 ----------

Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çamurluk var ama.arka tekerden sıçrayan çamur topcaseye kadar geliyo..
    onun için düsünmüstüm..
    eger yapabilirsem yakın zamanda yapmayı düsünüyorum.
    o zaman eyvallah güzel olur kolay gelsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:31 ----------

bakarsın allah kısmet ederse yanlız bırakmam seni !

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    hohoho ihtiyar kopmuşsun yine soldan soldan uçuyon ihtiyar bunun yağı geldi bu sefer sen söyle de o marka yağı alayım

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:06 ----------

cevap yok mu ya ne yapayım servise götürüp değiştitititireyim mi var mı başka yolu
    o kadar ses olur ne kadar uğraşırlarsa uğraşsinlar milimetrık olarak doğru bir disk yapamazlar yapsalar dahi ilk fren anında ani ısınır ve ani soğur yine doğruluğu bozulur..takılacak birsey değil o

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:19 ----------

ben istanbuldayim buarada bana beyefendi deme bizim buralarda beyefendiler pek iyi adam olmuyorlar motoru alınca usta sana rodaj kullanımını anlatacak sorun yapma onu kendine yağını da ustanin dediği aralıklarla değiştirsın

sorulara cevap veren herkese teşekkürler......

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:24 ----------

Bu YBR'de yağ filtresi yok mu gerçekten ??? (MUhtemel bir FIRÇA'da bu soruya gelecek ama ne Yapalım merak ettim )

arkadaşlar ybr 125 in ön amortisör ünü söktüm ama mili sökemiyorum nasıl sökülüyor anlayan varsa yardımcı olsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler