Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Selamlar.. Ankarada motosiklete yeni başlayacak, motosiklet kullanmamış birisiyim... Araştırmalarım ve bu sayfalarda yazılanlar beni SIFIR YBR 125 esd almaya yöneltti....Sorum UYGUN fiyata SIFIR motosiklet nereden alınır???? (Ankarada bir yer var o da pazarlık falan yapmıyor...., başka ilden getirtmek mantıksız mı? bir yerlerde DÜRÜMDÖNER arkadaş malatya bayi falan demiş...) VEYA hiç kasma git Ankara bayiden al da diye bilirsiniz?? Bir de sıfır alırken bayiye sen üstüne yeni lastik tak üzerindeki lastikler sende kalsın fiyattan düşün falan oluyor mu?? NAKİT,ÖTV,KDV dahil plaka ruhsat hariç kaç liraya alınır sizce...Teşekkürler...

YILDIZLAR ticaret vade farkız 209 TL taksitle veriyor..Bence süper ama yolda bişey olur mu acaba?

GHOSTCOCT sizde YILDIZLAR dan almıştınız galiba???

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    döner kardeşid sabah sabah senin gazabına uğruyodum sabah 07:00 de eve dönerken fırtına elektrik direğinden elektrik telini koparmış. Yola sarkmış tel. Sağ şeridin ortasına. Teli resmen teğet geçtim. Dokunsaydım pişmiş tavuğa döner, bendende dürümdöner yapardın
    dürümdönerden çok avatarindaki yumurtanin rafadanına dönerdin gibi geldi bana allah korumuş

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:39 ----------

Alıntı sonhayat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar.. Ankarada motosiklete yeni başlayacak, motosiklet kullanmamış birisiyim... Araştırmalarım ve bu sayfalarda yazılanlar beni SIFIR YBR 125 esd almaya yöneltti....Sorum UYGUN fiyata SIFIR motosiklet nereden alınır???? (Ankarada bir yer var o da pazarlık falan yapmıyor...., başka ilden getirtmek mantıksız mı? bir yerlerde DÜRÜMDÖNER arkadaş malatya bayi falan demiş...) VEYA hiç kasma git Ankara bayiden al da diye bilirsiniz?? Bir de sıfır alırken bayiye sen üstüne yeni lastik tak üzerindeki lastikler sende kalsın fiyattan düşün falan oluyor mu?? NAKİT,ÖTV,KDV dahil plaka ruhsat hariç kaç liraya alınır sizce...Teşekkürler...

YILDIZLAR ticaret vade farkız 209 TL taksitle veriyor..Bence süper ama yolda bişey olur mu acaba?

malatyadaki bayi kargo ile gönderiyor..ama işin yoksa vaktin varsa git yıldızdan al hem geze geze gelir rodaji tamamlarsın hemde demir depo kılıfı falan hediye eder..ama heryerde fiyatlar aynı diyebilirim..bi vadeli alımlarda fiyat oynar..

DÜRÜMDÖNER teşekkürler...Ben daha ÇAYLAĞIM...oradan motosikleti getiremem de ...Ankara bayi listesi 4190 TL olan motosikleti nakit 4000 TL bırakmaz mı mesala...Araba alırken listeden düşüyorlar..YBR de de var mı böyle acaba?

PAZARLIK marjımı anlamaya çalışıyorum parayla bayiye gitmeden önce ....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    DÜRÜMDÖNER teşekkürler...Ben daha ÇAYLAĞIM...oradan motosikleti getiremem de ...Ankara bayi listesi 4190 TL olan motosikleti nakit 4000 TL bırakmaz mı mesala...Araba alırken listeden düşüyorlar..YBR de de var mı böyle acaba?

PAZARLIK marjımı anlamaya çalışıyorum parayla bayiye gitmeden önce ....
    yapmaz..kesın ve net söylüyorum yapmaz çünkü tanıyorum adamları..motorun yanında bi koruma demiri hediye ettiririm dilersen eğer oradan alacaksan birilerini araya sokarız..ama fiyatta birsey yapmıyorlar..plakayı kendin çıkarırsın ordan karın olur

DÜRÜMDÖNER ...abi sen onları tanıyorsan koruma demiri hediyesi de süper olur....Bende buradan İstanbul tayfasına motosiklet kuyruğunu düzeltmek için koruma demiri parasını baklava parası olarak size havale ederim Şaka yapmıyorum valla oradaki YBR ci arkadaşlarla afiyetle yersiniz..... plakayı kendim hallederim...bu hafta sonu veya öbür hafta başında gidip alayım diyorum ama ...
    Sonuç 1) nakitte 4190 TL den indirim yok...
    sonuç 2) Bir de yukarıda lastikle ilgili sorduğum değişim işi mümkün mü acaba??? cevaplarsanız sevinirim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    ben üzerindekı lastikleri motoru teslim almadan değiştireni baydar motorda gördüm ama nasıl bi anlaşma yaptılar bilmiyorum..ayrıca ankara içinde o lastikler senı çok zor duruma sokmaz bunu da söyleyebilirim..sen motor almaya gidecegin gün bana özelden mesaj at ben ahmet baydari (ankara bayi sahibi) arattirirım..koruma demiri hediye ederler..evrakları kendin çıkaracaksan motoru alınca yine mesaj at sigortacı bi ablam var gönderirim evraklarin tümünü hazırlar sana da yapacaklarını tek tek anlatır gidip emniyetten halledersın işlerini

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:40 ----------

bide baydari ara bi sor bakalım elinde motor var mı istediğin rengi var mı?

Motosikleti
    ybr 125
    abilerim bu ne ruzgardır ya okula gittim 1 de ders vardı okul formula pıstının yanında motoru da hazırlamıstım cantalar filan esyalar dolu derstan cıkar cıkmaz fethiyeye gitcektim bi cıktım okulda cam cerceve kalmamıs heryer yıkılıyo valla korktum yola cıkmaya hayırlısıysa yarın erken kalkıp havaya bakıp cıkmayı dusunuyorum artık...

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11

evet doğrudur ümraniye yıldızlardan aldım ben şuan zannedersem 4190 tl fiyatı gelirsen haberim olsun firma sahibi kadir abi tanıdık yardımcı olurum ama tabii nereden yazdığını bilmediğim için rodajda geri dönmen hakkında yardımcı olamayacağım yakın olsan yardımcı olurdum ama memleketini yazmamışın

durmuş arkadaşlar pazar günkü geziyi videoya almış ben hep enarkadaydım milleti kesiyordum !

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:42 ----------

https://www.facebook.com/photo.php?v=3215416699071
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    facebooktan video açamıyorum ben ihtiyar

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    hayret bi oraya çadır kuramamışsın...
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı hamdi-hmd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abilerim bu ne ruzgardır ya okula gittim 1 de ders vardı okul formula pıstının yanında motoru da hazırlamıstım cantalar filan esyalar dolu derstan cıkar cıkmaz fethiyeye gitcektim bi cıktım okulda cam cerceve kalmamıs heryer yıkılıyo valla korktum yola cıkmaya hayırlısıysa yarın erken kalkıp havaya bakıp cıkmayı dusunuyorum artık...
    haftalık hava durumlarına bak adamlar artık saati saatine tahmin yapıyorlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:55 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayret bi oraya çadır kuramamışsın...
    eskiden koraya sarardin simdi artık bana ne iş pelùş yapacak işin yok boş vaktin çok

Motosikleti
    ybr 125
    abi baktım arın sabah 7 de cıkarsam afyona kadar hafif yagış sonrası parcalı bulutlu gozukuyo ama hayırlısı artık

Motosikleti
    Z800
    Arkadaşlar birşey sorcam:
    Ybr 125 Esd hava filtresinin üzerindeki grenaj ı çıkarmaya çalıştığımda kırılacak gibi oluyor. Civatayı söküyorum sol tarafı çıkarıyorum ama o sağdaki çivi gibi plastik parçayı yerinden çıkaramıyorum nasıl yaparım yardımcı olursanız sevinirim!!!

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:22 ----------

Bahse konu parça;

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    yavaşça asıl o kendi gelecek ya da arkadan elini sok parmağınla bastır o parçanın üzerine

KRAL1146 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [url=http://bit.ly/c25MCx][img]http://e1204.hizliresim.com/w/l/4lvrl.jpg[/img yeni motorum....1860 km
    103 hp

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    İyi akşamlar 17 yaşındayım yamaha ybr 125 (2012) model almayı düşünüyorum ilk motosikletim olacak sizce bunu mu alayım bir tamirci arkadaş aküsünde çok sorun oluyor birde şaşesi paslanıyor dedi ne derece doğru sağ olun şimdiden

Motosikleti
    Z800
    Bastıra bastıra nerdeyse parmağıma gireeck ama inatla çıkmayı reddediyor

KRAL1146 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:40 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:42 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:44 ----------

[img]http://e1204.hizliresim.com/w/l/4lw94.jpg[/img]

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:49 ----------

[img]http://e1204.hizliresim.com/w/l/4lwj1.jpg[/img]

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:52 ----------

103 hp

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    selamın aleyküm ybrr 125 halkı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler